1 54 WELLENS Tim
BEL
LOTTO SOUDAL 27 03:45:52 125
2 20 MOSCON Gianni
ITA
TEAM SKY 24 03:45:52 85
3 1 VALVERDE Alejandro
ESP
MOVISTAR TEAM 38 03:46:16 70
4 28 BRAMBILLA Gianluca
ITA
TREK - SEGAFREDO 31 03:46:19 60
5 48 MÜHLBERGER Gregor
AUT
BORA - HANSGROHE 24 03:46:29 50
6 47 KONRAD Patrick
AUT
BORA - HANSGROHE 27 03:50:58 40
7 33 GOGL Michael
AUT
TREK - SEGAFREDO 25 03:50:58 35
8 27 MOLLEMA Bauke
NED
TREK - SEGAFREDO 32 03:50:58 30
9 142 LIGTHART Pim
NED
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ 30 03:50:58 25
10 46 GROSSSCHARTNER Felix
AUT
BORA - HANSGROHE 25 03:50:58 20
11 34 GRMAY Tsgabu Gebremaryam
ETH
TREK - SEGAFREDO 27 03:50:58 15
12 145 REINDERS Elmar
NED
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ 26 03:51:39 10
13 92 BONNAMOUR Franck
FRA
TEAM FORTUNEO - SAMSIC 23 03:51:39 5
14 118 SPRENGERS Thomas
BEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE 28 03:51:39 5
15 123 WARLOP Jordi
BEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE 22 03:51:39 5
16 75 TUREK Daniel
CZE
ISRAEL CYCLING ACADEMY 25 03:51:39 3
17 136 SAEZ BENITO Hector
ESP
EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS 25 03:51:39 3
18 19 GOLAS Michal
POL
TEAM SKY 34 03:52:29 3
19 17 DEIGNAN Philip
IRL
TEAM SKY 35 03:52:29 3
20 53 MONFORT Maxime
BEL
LOTTO SOUDAL 35 03:52:29 3
21 60 MARCZYNSKI Tomasz
POL
LOTTO SOUDAL 34 03:53:53 3
22 130 BIZKARRA ETXEGIBEL Mikel
ESP
EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS 29 03:55:13 3
23 82 MOLINA CANET Antonio
ESP
CAJA RURAL - SEGUROS RGA 27 03:56:45 3
24 83 ARANBURU DEBA Alex
ESP
CAJA RURAL - SEGUROS RGA 23 03:56:45 3
25 84 RODRIGUEZ MARTIN Cristian
ESP
CAJA RURAL - SEGUROS RGA 23 03:56:45 3
26 78 PARDILLA BELLON Sergio
ESP
CAJA RURAL - SEGUROS RGA 34 03:56:45
27 211 RUBIO ARRIBAS Jesus Alberto
ESP
SPAIN 26 03:56:45
28 172 AZURMENDI SAGASTIBELTZA Ibai
ESP
TEAM EUSKADI 22 03:56:45
29 162 COLOMBO Raul
ITA
BIESSE CARRERA GAVARDO 22 03:56:45
30 180 LOPEZ-COZAR JAIMEZ Juan Antonio
ESP
TEAM EUSKADI 24 03:56:45
31 181 MARTIN SANZ Gotzon
ESP
TEAM EUSKADI 22 03:56:45
32 178 JUARISTI ARRIETA Txomin
ESP
TEAM EUSKADI 23 03:56:45
33 115 DELTOMBE Kevin
BEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE 24 03:56:45
34 38 SKUJINS Toms
LAT
TREK - SEGAFREDO 27 03:56:45
35 3 ROJAS José
ESP
MOVISTAR TEAM 33 03:56:45
36 32 CONCI Nicola
ITA
TREK - SEGAFREDO 21 03:56:45
37 155 MORTIER Julien
BEL
WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 21 03:56:45
38 94 LUNKE Sindre Skjøstad
NOR
TEAM FORTUNEO - SAMSIC 25 03:56:45
39 153 PEYSKENS Dimitri
BEL
WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 27 03:56:45
40 161 AMICI Alberto
ITA
BIESSE CARRERA GAVARDO 25 03:56:45
41 2 AMADOR Andrey
CRC
MOVISTAR TEAM 32 03:56:45
42 68 DIAZ GALLEGO Jose Manuel
ESP
ISRAEL CYCLING ACADEMY 23 03:56:45
43 156 LIETAER Eliot
BEL
WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 28 03:56:45
44 67 ANDEMESKEL Awet
ERI
ISRAEL CYCLING ACADEMY 26 03:56:45
45 4 ARCAS Jorge
ESP
MOVISTAR TEAM 26 03:56:45
46 137 SAMITIER SAMITIER Sergio
ESP
EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS 23 03:56:45
47 8 ERVITI Imanol
ESP
MOVISTAR TEAM 35 03:56:45
48 22 VAN BAARLE Dylan
NED
TEAM SKY 26 03:56:45
49 16 BASSO Leonardo
ITA
TEAM SKY 25 03:56:45
50 72 NIV Guy
ISR
ISRAEL CYCLING ACADEMY 24 03:56:45
51 131 BRAVO OIARBIDE Garikoitz
ESP
EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS 29 03:56:45
52 50 SARAMOTINS Aleksejs
LAT
BORA - HANSGROHE 36 03:56:45
53 66 PLAZA Ruben
ESP
ISRAEL CYCLING ACADEMY 38 03:56:45
54 21 STANNARD Ian
GBR
TEAM SKY 31 03:57:54
55 203 TORRES BARCELO Albert
ESP
SPAIN 28 04:02:37
Close