1 40 DEGENKOLB John
GER
TREK - SEGAFREDO 29 03:47:29 125
2 44 BASKA Erik
SVK
BORA - HANSGROHE 24 03:47:29 85
3 148 VERMELTFOORT Coen
NED
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ 30 03:47:29 70
4 126 SANZ UNZUE Enrique
ESP
EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS 29 03:47:29 60
5 5 BARBERO Carlos
ESP
MOVISTAR TEAM 27 03:47:29 50
6 203 TORRES BARCELO Albert
ESP
SPAIN 28 03:47:29 40
7 123 WARLOP Jordi
BEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE 22 03:47:29 35
8 3 ROJAS José
ESP
MOVISTAR TEAM 33 03:47:29 30
9 16 BASSO Leonardo
ITA
TEAM SKY 25 03:47:29 25
10 205 CAÑELLAS SANCHEZ Xavier
ESP
SPAIN 21 03:47:29 20
11 102 EZQUERRA MUELA Jesus
ESP
BURGOS - BH 28 03:47:29 15
12 152 ISTA Kevyn
BEL
WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 34 03:47:29 10
13 95 LE ROUX Romain
FRA
TEAM FORTUNEO - SAMSIC 26 03:47:29 5
14 114 DECLERCQ Benjamin
BEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE 24 03:47:29 5
15 177 INSAUSTI Jon Ander
ESP
TEAM EUSKADI 26 03:47:29 5
16 85 SERRANO RODRIGUEZ Gonzalo
ESP
CAJA RURAL - SEGUROS RGA 24 03:47:29 3
17 134 PRADES REVERTER Eduard
ESP
EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS 31 03:47:29 3
18 57 DE BUYST Jasper
BEL
LOTTO SOUDAL 25 03:47:29 3
19 19 GOLAS Michal
POL
TEAM SKY 34 03:47:29 3
20 136 SAEZ BENITO Hector
ESP
EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS 25 03:47:29 3
21 39 STUYVEN Jasper
BEL
TREK - SEGAFREDO 26 03:47:29 3
22 8 ERVITI Imanol
ESP
MOVISTAR TEAM 35 03:47:29 3
23 131 BRAVO OIARBIDE Garikoitz
ESP
EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS 29 03:47:29 3
24 145 REINDERS Elmar
NED
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ 26 03:47:29 3
25 181 MARTIN SANZ Gotzon
ESP
TEAM EUSKADI 22 03:47:29 3
26 67 ANDEMESKEL Awet
ERI
ISRAEL CYCLING ACADEMY 26 03:47:29
27 79 FERRARI BARCELO Fabricio
URU
33 03:47:29
28 109 SALAS ZORROZUA Ibai
ESP
BURGOS - BH 27 03:47:29
29 49 PÖSTLBERGER Lukas
AUT
BORA - HANSGROHE 26 03:47:33
30 104 SESSLER Nicolas
BRA
BURGOS - BH 24 03:47:33
31 153 PEYSKENS Dimitri
BEL
WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 27 03:47:33
32 108 MERINO KORTAZAR Igor
ESP
BURGOS - BH 28 03:47:33
33 17 DEIGNAN Philip
IRL
TEAM SKY 35 03:47:33
34 10 ROSON GARCIA Jaime
ESP
MOVISTAR TEAM 25 03:47:33
35 142 LIGTHART Pim
NED
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ 30 03:47:39
36 47 KONRAD Patrick
AUT
BORA - HANSGROHE 27 03:47:41
37 20 MOSCON Gianni
ITA
TEAM SKY 24 03:47:45
38 29 VAN POPPEL Boy
NED
TREK - SEGAFREDO 30 03:47:45
39 37 REIJNEN Kiel
USA
TREK - SEGAFREDO 32 03:47:45
40 35 IRIZAR ARAMBURU Markel
ESP
TREK - SEGAFREDO 38 03:47:45
41 59 HOFLAND Moreno
NED
LOTTO SOUDAL 27 03:47:45
42 9 VALLS FERRI Rafael
ESP
MOVISTAR TEAM 31 03:47:45
43 62 NAESEN Lawrence
BEL
LOTTO SOUDAL 26 03:47:51
44 51 SCHWARZMANN Michael
GER
BORA - HANSGROHE 27 03:47:55
45 118 SPRENGERS Thomas
BEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE 28 03:48:03
46 149 VAN GOETHEM Brian
NED
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ 27 03:48:03
47 41 BENEDETTI Cesare
ITA
BORA - HANSGROHE 31 03:48:07
48 64 VANENDERT Jelle
BEL
LOTTO SOUDAL 33 03:48:09
49 58 FRISON Frederik
BEL
LOTTO SOUDAL 26 03:48:09
50 178 JUARISTI ARRIETA Txomin
ESP
TEAM EUSKADI 23 03:48:09
51 156 LIETAER Eliot
BEL
WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 28 03:48:09
52 27 MOLLEMA Bauke
NED
TREK - SEGAFREDO 32 03:48:20
53 42 SAGAN Juraj
SVK
BORA - HANSGROHE 30 03:48:20
54 56 CAMPENAERTS Victor
BEL
LOTTO SOUDAL 27 03:48:22
55 162 COLOMBO Raul
ITA
BIESSE CARRERA GAVARDO 22 03:52:28
56 155 MORTIER Julien
BEL
WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 21 03:52:28
57 151 DEHAES Kenny
BEL
WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 34 03:52:28
58 161 AMICI Alberto
ITA
BIESSE CARRERA GAVARDO 25 03:52:28
59 167 SALVADOR Enrico
ITA
BIESSE CARRERA GAVARDO 24 03:52:28
60 36 RAST Gregory
SUI
TREK - SEGAFREDO 38 03:52:28
61 21 STANNARD Ian
GBR
TEAM SKY 31 03:52:28
62 204 MORA VEDRI Sebastian
ESP
SPAIN 30 03:52:28
63 176 GOIKOETXEA GOIOGANA Peio
ESP
TEAM EUSKADI 26 03:52:28
64 76 VAN WINDEN Dennis
NED
ISRAEL CYCLING ACADEMY 31 03:52:28
65 22 VAN BAARLE Dylan
NED
TEAM SKY 26 03:52:28
66 209 AMORES PALACIOS Julio Alberto
ESP
SPAIN 25 03:52:28
67 172 AZURMENDI SAGASTIBELTZA Ibai
ESP
TEAM EUSKADI 22 03:52:28
68 80 SOTO MARTINEZ Nelson Andres
COL
24 03:52:28
69 110 LOPEZ PARADA Daniel
ESP
BURGOS - BH 24 03:52:28
70 18 ELISSONDE Kenny
FRA
TEAM SKY 27 03:52:28
71 84 RODRIGUEZ MARTIN Cristian
ESP
CAJA RURAL - SEGUROS RGA 23 03:52:28
72 86 CELANO Danilo
ITA
CAJA RURAL - SEGUROS RGA 29 03:52:28
73 127 GONZALEZ PRIETO Aitor
ESP
EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS 28 03:52:28
74 96 PERICHON Pierre Luc
FRA
TEAM FORTUNEO - SAMSIC 31 03:52:28
75 92 BONNAMOUR Franck
FRA
TEAM FORTUNEO - SAMSIC 23 03:52:28
76 99 JARRIER Benoit
FRA
TEAM FORTUNEO - SAMSIC 29 03:52:28
77 98 WELTEN Bram
NED
TEAM FORTUNEO - SAMSIC 21 03:52:28
78 120 VAN HECKE Preben
BEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE 36 03:52:28
79 122 VERWILST Aaron
BEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE 21 03:52:28
80 188 HAPPKE Luca Felix
GER
TEAM SAUERLAND NRW P/B SKS GERMANY 20 03:53:35
81 185 GROSSER Aaron
GER
TEAM SAUERLAND NRW P/B SKS GERMANY 22 03:53:35
82 197 SIMON Péter
HUN
PANNON CYCLING TEAM 27 03:53:35
83 189 MÜNSTERMANN Per Christian
GER
TEAM SAUERLAND NRW P/B SKS GERMANY 19 03:53:35
84 159 DERUETTE Thomas
BEL
WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 23 03:53:35
85 106 GONZALEZ VELASCO Adrian
ESP
BURGOS - BH 26 03:53:35
86 175 GARCIA Ricardo
ESP
TEAM EUSKADI 30 03:53:35
87 190 KNOLLE Jon
GER
TEAM SAUERLAND NRW P/B SKS GERMANY 19 03:53:35
88 164 GOZZI Nicolo
ITA
BIESSE CARRERA GAVARDO 20 03:53:35
89 93 DANIEL Maxime
FRA
TEAM FORTUNEO - SAMSIC 27 03:53:35
90 163 DELCÓ Lorenzo
SUI
BIESSE CARRERA GAVARDO 23 03:53:35
91 50 SARAMOTINS Aleksejs
LAT
BORA - HANSGROHE 36 03:53:35
92 141 ASSELMAN Jesper
NED
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ 28 03:53:35
93 192 DINA Dániel
HUN
PANNON CYCLING TEAM 21 03:53:35
94 75 TUREK Daniel
CZE
ISRAEL CYCLING ACADEMY 25 03:53:35
95 69 ENGER Sondre
NOR
ISRAEL CYCLING ACADEMY 25 03:53:35
96 116 NOPPE Christophe
BEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE 24 03:53:35
97 117 PLANCKAERT Emiel
BEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE 22 03:53:35
98 208 GARCIA DE MATEOS RUBIO Vicente
ESP
SPAIN 30 03:53:35
99 87 BENITO DIEZ Miguel Angel
ESP
CAJA RURAL - SEGUROS RGA 25 03:53:35
100 143 WIPPERT Wouter
NED
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ 28 03:54:43
101 186 INTRA Felix
GER
TEAM SAUERLAND NRW P/B SKS GERMANY 23 03:59:00
102 196 HOLLÓ Botond
HUN
PANNON CYCLING TEAM 26 03:59:45
103 193 FILUTÁS Viktor
HUN
PANNON CYCLING TEAM 22 03:59:45
104 200 SZABO Miklos
SVK
PANNON CYCLING TEAM 20 03:59:45
105 82 MOLINA CANET Antonio
ESP
CAJA RURAL - SEGUROS RGA 27 04:01:11
106 78 PARDILLA BELLON Sergio
ESP
CAJA RURAL - SEGUROS RGA 34 04:01:11
107 81 REIS Rafael
POR
CAJA RURAL - SEGUROS RGA 26 04:01:11
108 83 ARANBURU DEBA Alex
ESP
CAJA RURAL - SEGUROS RGA 23 04:01:13
109 146 VAN DER LIJKE Nick
NED
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ 27 04:02:15
110 207 ZUAZUBISKAR GALLASTEGI Illart
ESP
SPAIN 28 04:02:50
111 201 OROSZ Gergő
HUN
PANNON CYCLING TEAM 19 04:02:50
112 107 TORRES MUIÑO Pablo
ESP
BURGOS - BH 31 04:03:40
113 199 ZATHURECZKY Márk
HUN
PANNON CYCLING TEAM 21 04:04:09
Close