1 142 MANDRYSCH John
GER
P & S METALLTECHNIK 23 ´3:29:53 40
2 111 TYBOR Patrik
SVK
DUKLA BANSKA BYSTRICA 32 ´3:30:21 30
3 104 KISKONEN Siim
EST
22 ´3:31:01 25
4 144 SCHORMAIR Fabian
GER
P & S METALLTECHNIK 25 ´3:31:01 20
5 145 NOLDE Tobias
GER
P & S METALLTECHNIK 21 ´3:31:01 15
6 147 RÖBER Dominik
GER
P & S METALLTECHNIK 20 ´3:31:01 10
7 62 DETKO Artur
POL
HUROM BDC DEVELOPMENT 36 ´3:31:29 5
8 146 ASCHENBRENNER Michel
GER
P & S METALLTECHNIK 20 ´3:33:12 3
9 154 PODLASKI Michal
POL
WIBATECH MERX 31 ´3:33:12 3
10 123 PEKALA Piotr
POL
POLAND 21 ´3:33:12 3
11 72 RUGOVAC Denis
CZE
TUFO – PARDUS PROSTEJOV 26 ´3:33:12
12 5 MANAKOV Viktor
RUS
27 ´3:34:09
13 54 SHUMOV Nikolai
BLR
MINSK CYCLING CLUB 25 ´3:34:09
14 143 JÄGELER Robert
GER
P & S METALLTECHNIK 23 ´3:34:09
15 42 MURIAS Jakub
POL
21 ´3:34:09
16 74 BÁRTA Tomáš
CZE
TUFO – PARDUS PROSTEJOV 20 ´3:34:09
17 171 BOCKELMANN Luca
GER
LKT TEAM BRANDENBURG 19 ´3:34:09
18 106 PAJUR Markus
EST
19 ´3:34:09
19 164 PAJEK Luka
SLO
SPORT.LAND. NIEDERÖSTERREICH SELLE SMP - ST. RICH 23 ´3:34:09
20 24 POKORNÝ Jiří
CZE
22 ´3:34:09
21 35 YILMAZ Yunus
TUR
TURKEY 23 ´3:34:09
22 71 LICHNOVSKÝ Luděk
CZE
TUFO – PARDUS PROSTEJOV 24 ´3:34:09
23 97 LEHKÝ Roman
CZE
23 ´3:34:09
24 46 ZAREBSKI Marcin
POL
19 ´3:34:09
25 108 PRANGEL Kristo
EST
21 ´3:34:09
26 64 BUDZINSKI Marcin
POL
HUROM BDC DEVELOPMENT 21 ´3:34:09
27 63 KUS Adam
POL
HUROM BDC DEVELOPMENT 20 ´3:34:09
28 132 STÖHR Jan
CZE
AC SPARTA PRAHA 28 ´3:34:09
29 114 MAHDAR Martin
SVK
DUKLA BANSKA BYSTRICA 30 ´3:34:09
30 136 HONSA František
CZE
AC SPARTA PRAHA 19 ´3:34:09
31 81 LAJCHA Juraj
SVK
25 ´3:34:09
32 95 KOHOUT Martin
CZE
21 ´3:34:09
33 25 MÁLIK Róbert
SVK
26 ´3:34:09
34 126 KOSTANSKI Mateusz
POL
POLAND 20 ´3:34:09
35 11 PAKALSKI Henrik
GER
20 ´3:34:09
36 174 RUDYS Paul
GER
LKT TEAM BRANDENBURG 21 ´3:34:09
37 155 KISTOWSKI Kacper
POL
WIBATECH MERX 26 ´3:34:09
38 43 JATCZAK Artur
POL
21 ´3:34:09
39 61 PIASKOWY Emanuel
POL
HUROM BDC DEVELOPMENT 28 ´3:34:09
40 44 GIERACKI Patryk
POL
20 ´3:34:09
1
2
3
1 - 40 of 116 items
41 161 UMHALLER Thomas
AUT
SPORT.LAND. NIEDERÖSTERREICH SELLE SMP - ST. RICH 24 ´3:34:09
42 184 LUKASIK Krzysztof
POL
26 ´3:34:09
43 14 BENZ-KUCH Max
GER
19 ´3:34:09
44 131 STÖHR Pavel
CZE
AC SPARTA PRAHA 28 ´3:34:09
45 65 BUDZINSKI Tomasz
POL
HUROM BDC DEVELOPMENT 21 ´3:34:09
46 152 HONKISZ Adrian
POL
31 ´3:34:09
47 1 SUKHOV Maxim
RUS
22 ´3:34:09
48 141 STARK Immanuel
GER
P & S METALLTECHNIK 25 ´3:34:09
49 4 SAZANOV Andrei
RUS
25 ´3:34:09
50 181 BRZOZKA Adrian
POL
32 ´3:34:09
51 172 KOCH Christian Maximilian
GER
LKT TEAM BRANDENBURG 23 ´3:35:13
52 66 KOSTECKI Patryk
POL
HUROM BDC DEVELOPMENT 26 ´3:35:13
53 31 BALKAN Serkan
TUR
TURKEY 25 ´3:35:13
54 102 VAHTRA Norman
EST
23 ´3:35:41
55 187 ZAMROZNIAK Jakub
POL
23 ´3:35:41
56 186 NIEBORAS Mateusz
POL
20 ´3:35:41
57 182 HALEJAK Wojciech
POL
36 ´3:35:41
58 163 HAMMERSCHMID Raphael
AUT
SPORT.LAND. NIEDERÖSTERREICH SELLE SMP - ST. RICH 23 ´3:35:41
59 92 KLABOUCH Petr
CZE
20 ´3:35:41
60 22 HEBÍK Martin
CZE
37 ´3:35:41
61 41 KUKLEWICZ Karol
POL
22 ´3:35:41
62 23 JAKOUBEK Tomáš
CZE
20 ´3:38:30
63 2 KOVALEV Evgeny
RUS
30 DNF
64 3 ILCHENKO Vladimir
RUS
23 DNF
65 12 GEBAUER Oskar
GER
21 DNF
66 13 MECHSNER Josh Falk
GER
21 DNF
67 15 PLAMBECK Philipp
GER
21 DNF
68 16 AUGUSTIN Hannes
GER
22 DNF
69 21 GRUBER Pavel
CZE
23 DNF
70 26 PILEČEK Jakub
CZE
19 DNF
71 27 MODLITBA Vojtěch
CZE
23 DNF
72 32 SAYAR Mustafa
TUR
TURKEY 30 DNF
73 33 ORENCIK Ahmet
TUR
TURKEY 20 DNF
74 34 ABAY Burak
TUR
TURKEY 23 DNF
75 36 DOGAN Halil
TUR
TURKEY 19 DNF
76 37 OZGUR Batuhan
TUR
TURKEY 21 DNF
77 45 BIENIEK Damian
POL
19 DNF
78 51 IVASHKIN Anton
BLR
MINSK CYCLING CLUB 23 DNF
79 52 SOBAL Yauhen
BLR
MINSK CYCLING CLUB 38 DNF
80 53 BIALIAUSKI Vasili
BLR
MINSK CYCLING CLUB 24 DNF
1
2
3
41 - 80 of 116 items
81 55 STROKAU Vasili
BLR
MINSK CYCLING CLUB 24 DNF
82 56 MIAZGA Maksim
BLR
MINSK CYCLING CLUB 19 DNF
83 73 DOLNÍČEK Marek
CZE
TUFO – PARDUS PROSTEJOV 20 DNF
84 75 TYRPEKL Karel
CZE
TUFO – PARDUS PROSTEJOV 20 DNF
85 82 ZEMAN Alex
SVK
21 DNF
86 83 GAVENDA Martin
SVK
19 DNF
87 84 GAVENDA Miroslav
SVK
22 DNF
88 85 LÍŠKA Andrej
SVK
19 DNF
89 86 VRABEL Radovan
SVK
19 DNF
90 93 ČAPEK Tomáš
CZE
21 DNF
91 94 ŘEPA Vojtěch
CZE
19 DNF
92 96 FOLTÁN Adam
SVK
19 DNF
93 103 JOHANSON Kristjan
EST
22 DNF
94 105 NISU Oskar
EST
25 DNF
95 107 ÄRM Rait
EST
19 DNF
96 112 VARHANOVSKY Jakub
SVK
DUKLA BANSKA BYSTRICA 20 DNF
97 113 CULLY Jan Andrej
SVK
DUKLA BANSKA BYSTRICA 24 DNF
98 115 KUBIŠ Lukáš
SVK
DUKLA BANSKA BYSTRICA 19 DNF
99 116 VLČÁK Martin
SVK
DUKLA BANSKA BYSTRICA 21 DNF
100 117 OROS Samuel
SVK
DUKLA BANSKA BYSTRICA 21 DNF
101 122 WALKOWIAK Kacper
POL
POLAND 19 DNF
102 124 DOMIN Krzysztof
POL
POLAND 19 DNF
103 125 SZOSTKA Pawel
POL
POLAND 21 DNF
104 127 BYSTRZYCKI Wojciech
POL
POLAND 20 DNF
105 133 KALOJÍROS Tomáš
CZE
AC SPARTA PRAHA 25 DNF
106 134 RYBA Jan
CZE
AC SPARTA PRAHA 24 DNF
107 135 SCHURAN Michal
CZE
AC SPARTA PRAHA 23 DNF
108 137 MALÁN Petr
CZE
AC SPARTA PRAHA 24 DNF
109 153 NOCEN Adam
POL
20 DNF
110 157 KLOC Dawid
POL
21 DNF
111 162 GRUBER Julian
AUT
SPORT.LAND. NIEDERÖSTERREICH SELLE SMP - ST. RICH 22 DNF
112 173 TAEBLING Paul
GER
LKT TEAM BRANDENBURG 20 DNF
113 175 WERNER Franz
GER
LKT TEAM BRANDENBURG 19 DNF
114 183 KOZAK Mariusz
POL
27 DNF
115 185 MICHALEK Mariusz
POL
32 DNF
116 165 HAMMERSCHMID Marvin
AUT
SPORT.LAND. NIEDERÖSTERREICH SELLE SMP - ST. RICH 23 DNS
1
2
3
81 - 116 of 116 items
Close