1
SZKANDERA THOMAS
VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
BEL20031223
U17M
1H32´14"
2
HULSMANS SENNE
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20031022
U17M
1H32´14"
3
DETALLE NOAH
VELO CLUB ARDENNES
BEL20030604
U17M
1H32´14"
4
VANHEES MATHIAS
SPORT EN MOEDIG GENK
BEL20040822
U17M
1H32´14"
5
DALVING QUINTEN
AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
BEL20030930
U17M
1H32´14"
6
SLAETS YORICK
AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
BEL20040204
U17M
1H32´14"
7
GEENEN YARNE-ZIAS
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL20030611
U17M
1H32´14"
8
LINDELAUF IAN
KZLWC HEYLEN
NED20040705
U17M
1H32´14"
9
SWENNEN TIJL
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20040221
U17M
1H32´14"
10
BERNARD THIBAUT
CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
BEL20030115
U17M
1H32´14"
11
NIJS VIKTOR
MAES CT GLABBEEK
BEL20030702
U17M
1H32´14"
12
VAN GOIDSENHOVEN LANCE
CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
BEL20030106
U17M
1H32´14"
13
GHYS ETHAN
VELO CLUB ARDENNES
BEL20040419
U17M
1H32´14"
14
DAVIDS THOMAS
TEAM KEMPEN
BEL20040211
U17M
1H32´14"
15
CEULEMANS JARNE
WAC TEAM
BEL20040814
U17M
1H32´14"
16
NEUFCOEUR BAPTISTE
TEAM GEO-THERM - SCV MARCHOVELETTE ASBL
BEL20031202
U17M
1H32´14"
17
MARTOCCHIA ALESSANDRO
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20030618
U17M
1H32´14"
18
BELMANS DRIES
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL20030303
U17M
1H32´14"
19
BROUWERS VICTOR
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL20040810
U17M
1H32´14"
20
SAREMANS JULIEN
TEAM GEO-THERM - SCV MARCHOVELETTE ASBL
BEL20040105
U17M
1H32´14"
21
CINTI TIZIANO
SPORT EN MOEDIG GENK
BEL20040314
U17M
1H32´14"
22
JORDAENS ILIAS
WAC TEAM
BEL20040515
U17M
1H32´14"
23
SWINNEN JORRIT
SPORT EN MOEDIG GENK
BEL20040610
U17M
1H32´14"
24
KONINCKX BRAM
BRAIN² OLYMPIA TIENEN
BEL20040405
U17M
1H32´14"
25
RUTTEN ROONEY
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL20040914
U17M
1H32´14"
26
GUTIERREZ SANTIAGO HENRY
SPORT EN MOEDIG GENK
BEL20040906
U17M
1H32´14"
27
LAMOT NÉO
SER´VELO TEAM
BEL20040227
U17M
1H32´14"
28
DERISON THIBAU
SPORT EN MOEDIG GENK
BEL20040429
U17M
1H32´14"
29
SCHEPENS NOAH
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL20040813
U17M
1H32´14"
30
MAES SEPPE
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL20030323
U17M
1H32´22"
+0´08"
31
VANDORMAEL DENZEL
SPORT EN MOEDIG GENK
BEL20031215
U17M
1H32´22"
+0´08"
32
JACQUES LUCAS
SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL
BEL20030528
U17M
1H32´36"
+0´21"
33
SCHINS JESPER
TWC MAASLANDSTER
NED20040717
U17M
1H32´54"
+0´40"
34
DURNEZ SEPPE
TEAM KEMPEN
BEL20030422
U17M
1H33´20"
+1´06"
35
MARQUET JULIEN
CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
BEL20040902
U17M
1H33´20"
+1´06"
36
DAHMEN SIMON
VELO CLUB ARDENNES
BEL20040723
U17M
1H33´20"
+1´06"
37
SWANENVLEUGEL GEBRE MEDHIN
WCL BERGKLIMMERS
NED20030815
U17M
1H33´20"
+1´06"
38
GOOSSENS MATS
TEAM KEMPEN
BEL20040804
U17M
1H33´20"
+1´06"
39
VANEX ANTOINE
CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
BEL20030514
U17M
1H33´30"
+1´16"
40
PEETERS JUUL
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20030608
U17M
1H34´03"
+1´48"
41
CLEBAN MORGAN
VELO CLUB ARDENNES
BEL20030526
U17M
1H34´03"
+1´48"
42
LAVERDEUR JOHAN
VELO CLUB ARDENNES
BEL20040104
U17M
1H34´05"
+1´51"
43
COLLIGNON YANNIS
VELO CLUB ARDENNES
BEL20040403
U17M
1H34´05"
+1´51"
44
DEBAELE TJEBBE
KZLWC HEYLEN
BEL20041120
U17M
1H34´05"
+1´51"
45
LIJNEN NATHAN
KZLWC HEYLEN
BEL20041003
U17M
1H35´00"
+2´45"
DNF
RAMAEKERS NIELS
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20040528
U17M
DNF
VANGRUNDERBEEK VIKTOR
BRAIN² OLYMPIA TIENEN
BEL20040508
U17M
DNF
DI MARTINO ROMAIN
CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
BEL20041229
U17M
Close