1. 1 JECH Filip 10047375083 ADASTRA Cycling Team 00:34:22.8 00:00:00.0
2. 2 SEEMAN Adam 10056008184 TJ STADION LOUNY 00:34:55.1 00:00:32.2
3. 16 MRÁZ Daniel 10018791712 TJ UNIČOV 00:35:29.1 00:01:06.2
4. 10 SAMEC Filip 10047318402 IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:36:04.0 00:01:41.2
5. 6 SCHWARZBACHER Matthias 10046068819 ŠK Železiarne Podbrezová a.s. 00:36:04.6 00:01:41.7
6. 14 KERL Maximilian 10047264444 AUTHOR TEAM STUPNO 00:36:21.1 00:01:58.2
7. 3 MÜLLER Mirek 10047261616 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 00:36:25.7 00:02:02.9
8. 23 TERŠL Robin 10011516409 ČEZ Cyklo Team Tábor 00:36:26.5 00:02:03.6
9. 5 JEŽEK Václav 10047818354 IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:36:27.3 00:02:04.4
10. 11 STŘÍŽ Matyáš 10047348108 LOKO CAMPAGNOLO KRNOV 00:36:35.1 00:02:12.2
11. 20 BERNÁT Adam 10047336081 DUKLA PRAHA 00:36:43.0 00:02:20.2
12. 4 HAAS Christián 10046048914 CKM Poprad 00:37:06.6 00:02:43.7
13. 29 FRÜHAUF Jan 10047347906 ČEZ Cyklo Team Tábor 00:37:07.8 00:02:44.9
14. 13 PAŘEZ Tomáš 10081094307 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 00:37:24.0 00:03:01.1
15. 7 RUBEŠ Daniel 10009358056 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 00:37:38.2 00:03:15.3
16. 9 MAJDANICS Marek 10047335778 ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 00:37:39.7 00:03:16.9
17. 28 ELBADRI Jakub 10059129059 IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:38:09.0 00:03:46.1
18. 8 VENC Adam 10014238671 GT OPPORTUNITY BRNO 00:38:20.5 00:03:57.7
19. 26 ŠÍSL Bořek 10047333758 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 00:38:28.3 00:04:05.4
20. 27 NOVOTNÝ Ondřej 10047271518 DUKLA PRAHA 00:38:34.1 00:04:11.2
21. 18 BÁRTA Martin 10047422876 TJ STADION LOUNY 00:38:39.0 00:04:16.2
22. 22 POSPÍŠIL Matěj 10079350327 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 00:38:39.7 00:04:16.8
23. 19 VIK Matěj 10047318705 DUKLA PRAHA 00:39:08.2 00:04:45.3
24. 21 KREŠÁK Kryštof 10093204654 CYCLING ACADEMY TÁBOR 00:39:10.0 00:04:47.2
25. 12 KUBA Jakub 10047334768 TJ AŠ ML.BOLESLAV 00:39:15.8 00:04:52.9
26. 15 JOHÁNEK Dalibor 10093205260 ČEZ Cyklo Team Tábor 00:39:23.0 00:05:00.2
27. 47 BRENNER Mauro 10036351237 RSG Ansbach 00:39:37.5 00:05:14.6
28. 30 ŠVEC Libor 10047439347 ČEZ Cyklo Team Tábor 00:39:44.3 00:05:21.4
29. 51 DOBRÝ Lukáš 10047410651 CK LOKO Rakovník 00:39:50.0 00:05:27.2
30. 24 ČERNÝ Patrik 10047308803 SK VELO PRAHA 00:40:05.8 00:05:42.9
31. 32 PAVLÍČEK Patrik 10047410348 CK LOKO Rakovník 00:40:24.5 00:06:01.6
32. 49 HUSIČKA Radim 10047353562 TJ Sigma Hranice z.s. 00:40:26.5 00:06:03.6
33. 17 ŠIMEČEK David 10046792073 CYCLING ACADEMY TÁBOR 00:40:38.5 00:06:15.7
34. 56 POLÁŠEK Ondřej 10003176328 BIKE 2000 00:40:46.0 00:06:23.1
35. 25 KOBR Richard 10047280309 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 00:40:54.5 00:06:31.6
36. 34 TABARA Šimon 10047430758 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 00:41:01.0 00:06:38.1
37. 36 GROH Daniel 10047418634 AUTHOR TEAM STUPNO 00:41:09.0 00:06:46.1
38. 31 MIŇOVSKÝ Prokop 10047374982 IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:41:22.4 00:06:59.6
39. 38 NĚMEC Jan 10047410045 CYKLOTEAM OSTROV 00:41:51.4 00:07:28.6
40. 55 HOJKA František 10047374073 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 00:42:05.0 00:07:42.1
41. 33 ČERMÁK Joel 10084771718 IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:42:13.9 00:07:51.1
42. 42 KOBR Robert 10047280410 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 00:42:37.5 00:08:14.6
43. 37 KLICMAN Adam 10093319539 CYCLING ACADEMY TÁBOR 00:43:01.3 00:08:38.4
44. 40 BRABEC Adam 10047391554 BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 00:43:01.5 00:08:38.6
45. 39 HYNEČEK Jan 10093080271 TUFO CZ OTROKOVICE 00:44:07.0 00:09:44.1
46. 54 BITTNER Jan 10094955405 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ -1 lap(s)
47. 52 ZAPLETAL Jan 10080738235 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ -1 lap(s)
48. 53 ŽÍHA Jakub 10093461096 ACS DRAK VRBNO -1 lap(s)
49. 43 ŽIROVNICKÝ Jan 10091803107 G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ -1 lap(s)
50. 48 NOVÁČEK Matyáš 10047448441 TJ STADION LOUNY -1 lap(s)
51. 50 PODZIMEK Ondřej 10079418429 G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ -2 lap(s)
52. 45 KVÁČ David 10093020657 KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s. -2 lap(s)
53. 44 WALDHAUSER Vít 10093188688 ČEZ Cyklo Team Tábor -2 lap(s)
54. 41 HEZINA Jan 10047404284 TJ STADION LOUNY -2 lap(s)
Close