1
DEJONGHE LEN
GROUP HENS MAES CONTAINERS
BEL20001013 U23
58´04"
2
SMETS GERT
CREAFIN -FRISTADS
BEL19970926 U23
|
3
GEYSELS XANDER
TARTELETTO ISOREX - CX TEAM
BEL20001205 U23.C
58´14"
( +0´09" )
4
GYS JENS
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19890326 ELITE
58´22"
( +0´17" )
5
CLAUWAERT MAARTEN
VETRAPO CYCLING TEAM
BEL20000526 U23
58´27"
( +0´22" )
6
CLYNHENS JENS
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20000408 U23
58´38"
( +0´33" )
7
DE VET SANDER
CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
BEL20000916 U23
58´40"
( +0´35" )
8
JORDENS JARNO
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20000510 U23
58´42"
( +0´37" )
9
VERMOOTE JELLE
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL20010829 JUNIOR
|
10
VAN DEN BROECK ARNO
VDB CYCLING TEAM
BEL20000404 U23
|
11
MEULEMANS LENNERT
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20010818 JUNIOR
58´53"
( +0´48" )
12
DE MEYER SENNE
KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW
BEL19960529 ELITE
59´16"
( +1´11" )
13
SWEECK HENDRIK
TRICYCLING
BEL19920113 ELITE
59´19"
( +1´14" )
14
VANDESOMPEL CEDRIC
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20010604 JUNIOR
59´23"
( +1´18" )
15
DE MEYER JARNE
STAGECO CYCLING TEAM
BEL19990914 U23
59´26"
( +1´21" )
16
LEAERTS YELLE
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19941105 ELITE
59´30"
( +1´25" )
17
DE LAET TOMAS
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20010721 JUNIOR
59´33"
( +1´28" )
18
VANKEIRSBILCK BERNE
TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT
BEL19941021 ELITE
1H00´00"
( +1´55" )
19
BONNE JENKO
TARTELETTO - ISOREX
BEL19970422 U23.C
1H00´13"
( +2´08" )
20
VAN DE VELDE THOMAS
DAKSERVICE CYCLING TEAM
BEL19960521 ELITE
1H00´17"
( +2´12" )
21
BERVOETS MICHAEL
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL20010209 JUNIOR
1H00´31"
( +2´26" )
22
VERBEECK GLENN
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL19970629 U23
1H00´39"
( +2´34" )
23
AALRUST HÅKON
TEAM COOP
NOR19980105 U23.C
1H00´45"
( +2´40" )
24
VAN COMPERNOLLE JASON
ASFRA RACING TEAM
BEL20000128 U23
1H01´08"
( +3´03" )
25
VANLUCHENE MAXIM
PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20011127 JUNIOR
1H01´23"
( +3´18" )
26
VAN STAEYEN MAARTEN
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19980101 U23
1H01´37"
( +3´32" )
27
KOYEN NIELS
ELBOKA CYCLING TEAM
BEL19910727 ELITE
1H01´38"
( +3´33" )
28
QUINTELIER GIANNI
INDIVIDUEEL
BEL19950829 ELITE
1H01´58"
( +3´53" )
29
VAN CUTSEM SENNA
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20011027 JUNIOR
1H02´05"
( +4´00" )
30
JANSE STEF
BRAIN² OLYMPIA TIENEN
BEL20010420 JUNIOR
1H02´23"
( +4´18" )
31
TORMANS SIEBE
ELBOKA CYCLING TEAM
BEL19970501 U23
1H02´40"
( +4´35" )
32
BRAES BRENT
PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL19990411 U23
1H02´45"
( +4´40" )
33
SALOMEZ YDRIS
PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20010227 JUNIOR
1H03´12"
( +5´07" )
34
STUER KWINTEN
PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL19991121 U23
|
35
DE GROODT KILLIAN
WK NOORD-WEST-BRABANT
BEL19970803 U23
1H03´16"
( +5´11" )
36
AALRUST HENRIK LUNDER
ASKER CK
NOR19950524 ELITE
1H03´23"
( +5´18" )
37
DEMEYER GUILLIAN
CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
BEL20000418 U23
|
38
VAN DER SMISSEN LENNICK
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20011218 JUNIOR
1H03´53"
( +5´48" )
39
MEELBERGHS PIETER
ELBOKA CYCLING TEAM
BEL19880507 ELITE
1H03´59"
( +5´54" )
40
DEBAELE JORRE
DAVO UNITED CYCLING TEAM
BEL20010907 JUNIOR
1H04´23"
( +6´18" )
41
MELLAERTS ROBBE
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20010818 JUNIOR
1H05´47"
( +7´42" )
DNF
LEDEGEN DIETMAR
HEIST CYCLING TEAM (HCT)
BEL19921105 ELITE
DNF
( 1 R )
DNF
VAN DE KERCKHOVE NICK
K.V.C. DEINZE VZW
BEL19960313 ELITE
DNF
( 1 R )
DNF
VERWILT MAURO
HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM
BEL20000611 U23
DNF
( 1 R )
DNF
DE WILDE GILLES
HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM
BEL19991012 U23
DNF
DNF
VAN DER VEKEN SENNE
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20010129 JUNIOR
DNF
DNF
RUTS ANDY
2B RACING TEAM
BEL19981207 U23
DNF
Close