6 Dylan KENNETT Placemakers 1:30:59 1
115 Campbell STEWART (U23) Base Solutions Racing-WCNI ST 2
25 Corbin STRONG (U23) Team Skoda Fruzio ST 3
105 Ben OLIVER Central Benchmakers-Willbike ST 4
21 Kiaan WATTS (U23) Team Skoda Fruzio ST 5
12 Nick WHITE Kia Motors-Ascot Park Hotel ST 6
62 Niklas TEMPERLI (U23) Vet4Farm ST 7
14 Eder FRAYRE Kia Motors-Ascot Park Hotel ST 8
41 James FOUCHE (U23) Creation Signs-Ronald McDonald House-Ricoh ST 9
1 Michael VINK Placemakers @ 00:06 10
35 Antonie VAN NOPPEN (U23) Powernet @ 00:10 11
83 Glenn HADEN (35+) Coupland's Bakeries @ 00:10 12
32 Alex HEANEY Powernet @ 00:13 13
16 Conor MURTAGH Kia Motors-Ascot Park Hotel @ 00:13 14
113 Ryan THOMAS Base Solutions Racing-WCNI @ 00:13 15
66 Adrien MERKT Vet4Farm @ 00:13 16
5 James HARVEY Placemakers @ 00:17 17
36 Hamish SCHRUERS Powernet @ 00:17 18
4 Ethan BATT (U23) Placemakers @ 00:29 19
112 Jordan KERBY Base Solutions Racing-WCNI @ 02:41 20
154 Felix DONNELLY (U23) Business South @ 02:57 21
114 Dylan SIMPSON (U23) Base Solutions Racing-WCNI @ 02:57 22
26 Reuben THOMPSON (U23) Team Skoda Fruzio @ 02:57 23
31 Paul ODLIN (35+) Powernet @ 03:01 24
33 Ollie JONES Powernet @ 03:04 25
151 Tom SEXTON (U23) Business South @ 03:04 26
3 Hamish KEAST (U23) Placemakers @ 03:04 27
171 Morgan SMITH HR Building @ 04:39 28
144 Joe SWALE (U23) C Brown Builders-Olphert Contracting @ 04:39 29
73 Campbell PITHIE (U23) ITM @ 04:39 30
42 Kees DUYVESTEYN (U23) Creation Signs-Ronald McDonald House-Ricoh @ 04:39 31
61 Noah BOGLI Vet4Farm @ 04:39 32
152 William GREEN Business South @ 04:39 33
103 Blake TAIT-JONES Central Benchmakers-Willbike @ 04:43 34
75 George JACKSON (U23) ITM @ 04:52 35
44 Theo GILBERTSON (U23) Creation Signs-Ronald McDonald House-Ricoh @ 04:52 36
2 Joshua HAGGERTY Placemakers @ 04:52 37
85 Madi HARTLEY-BROWN (U23) Coupland's Bakeries @ 05:23 38
161 Samuel RITCHIE (U23) Talbot Forest Cheese-Ultimo @ 08:26 39
74 Michael HARRIS (U23) ITM @ 08:26 40
65 Dylan LONGRIDGE Vet4Farm @ 08:26 41
135 Sam FOX (U23) Petrotec-Blackmax @ 08:26 42
133 Sam GUEST Petrotec-Blackmax @ 08:26 43
126 Bryce LANIGAN (U23) Velofit Australia @ 08:26 44
72 Reon NOLAN (35+) ITM @ 08:26 45
131 William FINDLAY Petrotec-Blackmax @ 08:26 46
76 Rhys ROBOTHAM (U23) ITM @ 08:26 47
71 Scott TRAYHURN ITM @ 08:26 48
46 Henry LEVETT (U23) Creation Signs-Ronald McDonald House-Ricoh @ 08:26 49
56 Samuel MILLER (U23) Support Clean Sport @ 08:26 50
122 Matthew HARVEY (U23) Velofit Australia @ 08:26 51
121 Timothy HARVEY (U23) Velofit Australia @ 08:26 52
163 Nick BEGG Talbot Forest Cheese-Ultimo @ 08:26 53
153 Travis KANE (35+) Business South @ 08:26 54
45 Luke MCDERMOTT Creation Signs-Ronald McDonald House-Ricoh @ 08:26 55
96 Tony DOHERTY SiS-Santini-WA @ 08:26 56
94 Elar KALDA (35+) SiS-Santini-WA @ 08:26 57
134 Ioan FULLER Petrotec-Blackmax @ 08:26 58
64 Simon IMBODEN (U23) Vet4Farm @ 08:26 59
93 J-P VAN DER MERWE (U23) SiS-Santini-WA @ 08:26 60
55 Jake MARRYATT Support Clean Sport @ 08:33 61
136 Cathal GUINEY (U23) Petrotec-Blackmax @ 08:33 62
123 Darcy PIROTTA Velofit Australia @ 08:33 63
24 Ari SCOTT (U23) Team Skoda Fruzio @ 08:33 64
143 Tim HENSHAW (35+) C Brown Builders-Olphert Contracting @ 08:33 65
165 Neil CLEGHORN (35+) Talbot Forest Cheese-Ultimo @ 08:33 66
124 Todd SATCHELL Velofit Australia @ 08:33 67
95 Lachlan ROBERTSON (U23) SiS-Santini-WA @ 08:33 68
166 Bas SITTERS Talbot Forest Cheese-Ultimo @ 08:33 69
164 Shane POINTON (35+) Talbot Forest Cheese-Ultimo @ 08:33 70
146 Daniel BRIDGEWATER C Brown Builders-Olphert Contracting @ 08:33 71
162 Andrew POINTON (U23) Talbot Forest Cheese-Ultimo @ 08:33 72
86 Liam CAPPEL (U23) Coupland's Bakeries @ 08:33 73
22 Jayden KUIJPERS (U23) Team Skoda Fruzio @ 08:33 74
51 Brendan HOUSLER (35+) Support Clean Sport @ 08:40 75
53 Patrick WALLE Support Clean Sport @ 08:40 76
155 Hugo JONES (U23) Business South @ 08:40 77
174 Hayden RANKIN (35+) HR Building @ 08:40 78
43 Joshua SCOTT (U23) Creation Signs-Ronald McDonald House-Ricoh @ 08:45 79
156 Griffyn SPENCER (U23) Business South @ 08:45 80
91 Oliver STENNING (U23) SiS-Santini-WA @ 08:48 81
81 Joshua PAGE Coupland's Bakeries @ 08:48 82
111 Carne GROUBE (U23) Base Solutions Racing-WCNI @ 08:55 83
116 Max JONES Base Solutions Racing-WCNI @ 08:55 84
63 Ruben EGGENBERG (U23) Vet4Farm @ 08:55 85
106 Joel MACMILLAN Central Benchmakers-Willbike @ 08:55 86
102 Paul WRIGHT (U23) Central Benchmakers-Willbike @ 08:55 87
141 Joshua ALDRIDGE C Brown Builders-Olphert Contracting @ 08:55 88
34 Andrew KING Powernet @ 08:55 89
104 Myles GIBSON Central Benchmakers-Willbike @ 09:17 90
176 David MCCORMICK HR Building @ 09:17 91
142 Ben CANNON C Brown Builders-Olphert Contracting @ 11:27 92
General Classification Results
Close