1 Suzanne De Goede (Ned) Van Bemmelen-AA Drink 8.38.12
2 Lindal Serup (Den) Buitenpoort-Flexpoint Team 0.04
3 Judith Arndt (Ger) Equipe Nürnberger Versicherung 0.07
4 Mirjam Melchers (Ned) Buitenpoort-Flexpoint Team 0.09
5 Loes Gunnewijk (Ned) Vrienden Van Het Platteland 0.10
6 Nicole Brandli (Swi) Mix Team Bigla 0.13
7 Kirsten Wild (Ned) @Work Cycling Team 0.15
8 Katia Longhin (Ita) S.C. Michela Fanini Record Rox 0.28
9 Dorte Lohse (Den) Team S.A.T.S 0.34
10 Theresa Senff (Ger) Van Bemmelen-AA Drink 0.36
11 Aukje De Koning (Ned) Vrienden Van Het Platteland 0.37
12 Sara Carrigan (Aus) Van Bemmelen-AA Drink 0.41
13 Kirsty Miggels (Ned) Vrienden Van Het Platteland 0.53
14 Veronique Belleter (Bel) Vlaanderen-Capri Sonne-T Interim 1.37
15 Jaccolien Wallaart (Ned) @Work Cycling Team
16 Oenone Wood (Aus) Equipe Nürnberger Versicherung
17 Sigrid Corneo (Ita) Nobili Rubinetterie-Menikini Cogeas
18 Angela Hillenga (Ned) Therme Skin Care
19 Trixi Worrack (Ger) Equipe Nürnberger Versicherung
20 Eva Lutz (Ger) Team Euregio Egrensis
21 Lada Kozlikova (Cze) Buitenpoort-Flexpoint Team
22 Amber Neben (USA) Buitenpoort-Flexpoint Team
23 Anke Wichmann (Ger) Equipe Nürnberger Versicherung 3.06
24 Sissy Van Alebeek (Ned) Van Bemmelen-AA Drink 3.43
25 Loes Markerink (Ned) @Work Cycling Team 5.10
26 Josephine Groenveld (Ned) Van Bemmelen-AA Drink 5.28
27 Chantal Beltman (Ned) Vrienden Van Het Platteland 5.49
28 Edita Puncinskaite (Ltu) Nobili Rubinetterie-Menikini Cogeas
29 Nathalie Katwijk (Ned) Mix Zuid West Hoek WVV 7.18
30 Ine Wannijn (Bel) Vlaanderen-Capri Sonne-T Interim
31 Judith Helmink (Ned) @Work Cycling Team
32 Areke Hassink (Ned) @Work Cycling Team
33 Emma Davies (GBr) Vlaanderen-Capri Sonne-T Interim 7.55
34 Arenda Grimberg (Ned) Therme Skin Care 9.00
35 Birgit Mulder (Ned) @Work Cycling Team 10.13
36 Jonada Van Dongen (Ned) Mix Zuid West Hoek WVV
37 Sarah Düster (Ger) Therme Skin Care 11.19
38 Vera Koedooder (Ned) Buitenpoort-Flexpoint Team 11.25
39 Sandra Missbach (Ger) Van Bemmelen-AA Drink 11.27
40 Sabine Fischer (Ger) Equipe Nürnberger Versicherung 12.05
41 Mette Fisher (Den) Team S.A.T.S
42 Tanja Hennes-Schmidt (Ger) Buitenpoort-Flexpoint Team 12.23
43 Christine Mos (Ned) Therme Skin Care 12.25
44 Alessandra Borchi (Ita) S.C. Michela Fanini Record Rox
45 Mode Vzesniauskaite (Ltu) Nobili Rubinetterie-Menikini Cogeas
46 Daniela Fusar Poli (Ita) Nobili Rubinetterie-Menikini Cogeas
47 Madeleine Sandig (Ger) Team Euregio Egrensis
48 Petra Hofs (Ned) Mix Weijers Groenewoud-Charlottenburg 16.37
49 Ellen Heiny (Ger) German National Team
50 Lene Byberg (Nor) Norwegian National Team 17.14
51 Tina Liebig (Ger) Equipe Nürnberger Versicherung 21.38
52 Christina Becker (Ger) Red Bull-Stuttgart 22.21
53 Claudia Hecht (Ger) Team Euregio Egrensis
54 Nina Kohn (Ger) German National Team 22.49
55 Katja Polzin (Ger) Red Bull-Stuttgart
56 Annemarie Persyn (Ned) Vitron Wilstra Lorini 22.53
57 Olivia Gollan (Aus) Equipe Nürnberger Versicherung
58 Luise Keller (Ger) Red Bull-Stuttgart
59 Madeleine Lindberg (Swe) Equipe Nürnberger Versicherung
60 Agne Bagdonaviciute (Ltu) Lithuanian National Team 24.00
61 Suzanne Kuiper (Ned) Mix Merida Ladies Cycling Team-Eemland 28.02
62 Iosune Murillo (Spa) Bizkaia-Panda Software-Durango
63 Fabienne Sandig (Ger) Team Euregio Egrensis
64 Danielle Bekkering (Ned) MixTeam Regio Noord
65 Eyelien Bekkering (Ned) MixTeam Regio Noord
66 Ludivine Henrion (Ned) Therme Skin Care 28.37
67 Imke Hartogs (Ned) Mix Merida Ladies Cycling Team-Eemland 29.47
Close