1
VAN DER POEL Mathieu CORENDON - CIRCUS
NED19950119 EL.CP
1H00´54"
2
PIDCOCK Thomas TP RACING
GBR19990730 U23.C
1H01´08" +0´14"
3
HERMANS Quinten TELENET - BALOISE LIONS
BEL19950729 EL.CMC
1H01´21" +0´27"
4
AERTS Toon TELENET - BALOISE LIONS
BEL19931019 EL.CMC
1H02´04" +1´10"
5
MERLIER Tim CREAFIN -FRISTADS
BEL19921030 EL.CP
1H02´37" +1´43"
6
ISERBYT Eli PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19971022 U23CMC
1H03´08" +2´14"
7
BOSMANS Wietse ISOREX CYCLING TEAM
BEL19911230 ELITE
1H03´30" +2´36"
8
SOETE Daan PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19941219 EL.CMC
1H03´49" +2´55"
9
MEISEN Marcel CORENDON - CIRCUS
GER19890108 ELITE
1H04´18" +3´24"
10
MEEUSEN Tom CORENDON - CIRCUS
BEL19881107 EL.CP
1H04´27" +3´33"
11
AERTS Thijs TELENET - BALOISE LIONS
BEL19961103 EL.CMC
1H05´18" +4´24"
12
VANTHOURENHOUT Michael PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19931210 EL.CMC
1H05´25" +4´31"
13
TURNER Ben CREAFIN FRISTADS
GBR19990528 U23
1H05´27" +4´33"
14
KIELICH Timo 777
BEL19990805 U23.C
1H05´33" +4´39"
15
CLEPPE Nicolas TELENET - BALOISE LIONS
BEL19951212 EL.CMC
1H05´35" +4´41"
16
MASON Cameron TRINITY RACING
GBR20000818 U23
1H06´03" +5´09"
17
WEBER Sascha EASTON CYCLING TEAM
GER19880223 ELITE
1H06´25" +5´31"
18
BAESTAENS Vincent GROUP HENS MAES CONTAINERS
BEL19890618 EL.CMC
1H06´35" +5´41"
19
LOOCKX Lander GROUP HENS MAES CONTAINERS
BEL19970425 U23CMC
1H06´42" +5´48"
20
VANTHOURENHOUT Dieter PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19850620 EL.CMC
1H06´56" +6´02"
21
MERLIER Braam CREAFIN -FRISTADS
BEL19940211 EL.MC
1H07´13" +6´19"
22
PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19961115 EL.CMC
1 r
23
WUYTS Mathijs TARTELETTO ISOREX - CX TEAM
BEL19980730 U23
1 r
24
VAN DER HEIJDEN Maik ORANGE BABIES CYCLING TEAM
NED19970403 U23
2 r
25
GYS Jens YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19890326 ELITE
2 r
26
SMETS Gert CREAFIN -FRISTADS
BEL19970926 U23
3 r
27
ARTZ Bart ORANGE BABIES CYCLING TEAM
NED20000206 U23
3 r
28
VAN COMPERNOLLE Kenneth ASFRA RACING TEAM
BEL19880330 ELITE
3 r
29
VERHEYEN Thomas NANO DEVELOPMENT TEAM
BEL19970214 U23
3 r
30
DE MEYER Senne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW
BEL19960529 ELITE
3 r
31
FERDINANDE Anton PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL20000802 U23.C
3 r
32
DE WIT Edwin RENO SYSTEMS CYCLING TEAM
BEL19830430 ELITE
3 r
33
PEERS Nick YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19981224 U23
3 r
34
BAKX Kelvin MIJNBADLIVGIANT OFFROAD TEAM
NED19960118 ELITE
3 r
35
VAN TRICHT Floris BRAIN² OLYMPIA TIENEN
BEL20010623 JUNIOR
4 r
36
LEAERTS Yelle YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19941105 ELITE
4 r
37
JUDELSON Max ROCK LOBSTER INTERNATIONAL
USA19871124 ELITE
4 r
38
MEULEMANS Lennert YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20010818 JUNIOR
4 r
39
JORGENSEN Mikkel AARHUS MTB
DEN20010501 U23
5 r
40
GOOSEN Wouter VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
BEL19860310 ELITE
5 r
41
TORMANS Siebe ELBOKA CYCLING TEAM
BEL19970501 U23
5 r
42
GODRIE Stan PARKHOTEL VALKENBURG-DESTIL-ZZPR.NL
NED19930109 EL.CP
5 r
43
OGER Vincent ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
BEL19940821 ELITE
6 r
DNF
VAN DER HAAR Lars TELENET - BALOISE LIONS
NED19910723 EL.CMC
DNF
DNF
VERMEERSCH Gianni CREAFIN -FRISTADS
BEL19921119 EL.CP
DNF
DNF
AERNOUTS Jim TELENET - BALOISE LIONS
BEL19890323 EL.CMC
DNF
DNF
VAN CUTSEM Senna AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20011027 JUNIOR
DNF
DNF
MEIN Thomas TARTELETTO - ISOREX
GBR19990112 U23
DNF
Close