1. BOROŠ Michael 1992 CZE ČEZ Cyklo Team Tábor 49 47 50 49 --- --- --- 49 --- 50 46 340
2. NESVADBA Jan 1991 CZE ČEZ Cyklo Team Tábor 47 45 48 45 --- --- --- 48 --- 49 45 327
3. PAPRSTKA Tomáš 1992 CZE EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 43 49 49 44 --- --- --- 46 --- 44 44 319
4. ULÍK Matěj 1997 SVK EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 38 42 36 35 --- --- --- 40 --- 42 40 273
5. ŘÍMAN Jakub 2000 CZE TJ AŠ ML.BOLESLAV 37 38 42 41 --- --- --- 36 --- 43 34 271
6. JELÍNEK Josef 1998 CZE MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK 41 43 46 43 --- --- --- 47 --- 46 --- 266
7. GLAJZA Ondrej 1994 SVK TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 35 36 32 33 --- --- --- 43 --- 41 37 257
8. VANÍČEK Šimon 1999 CZE ČEZ Cyklo Team Tábor 33 39 41 29 --- --- --- 39 --- 33 41 255
9. BAKUS Tomáš 1998 CZE ČEZ Cyklo Team Tábor 19 33 27 24 --- --- --- 32 --- 36 31 202
10. CAMRDA Karel 2001 CZE ČEZ Cyklo Team Tábor 26 --- 34 27 --- --- --- 38 --- 39 36 200
11. HULA Robert 2000 CZE TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s. 29 26 38 36 --- --- --- 37 --- 32 --- 198
12. ŤOUPALÍK Jakub 2001 CZE CYCLING ACADEMY TÁBOR --- 40 30 37 --- --- --- 44 --- --- 42 193
13. KUNÁŠEK Josef 2000 CZE EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 24 32 33 --- --- --- --- 31 --- 37 30 187
14. HLADÍK Josef 2001 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 16 25 28 19 --- --- --- 33 --- 38 25 184
15. KUČERA Jakub 2001 CZE EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN --- 34 24 30 --- --- --- 27 --- 30 32 177
16. JEŽEK Tomáš 2001 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 12 31 19 --- --- --- --- 35 --- 35 38 170
17. SMOLA Lukáš 1992 CZE TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s. 20 28 22 16 --- --- --- 29 --- 28 26 169
18. BENDA Michal 1983 CZE TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 21 27 26 10 --- --- --- 28 --- 26 29 167
19. MIKLER Bartosz 1994 POL Victoria Jarocin Accent team 39 48 39 26 --- --- --- --- --- --- --- 152
20. PETRUŠ Lubomír 1990 CZE Ethic Sport cycling team --- --- --- 28 --- --- --- 42 --- 40 39 149
21. MERLIER Braam 1994 BEL Creafin-Fristads 45 50 --- --- --- --- --- --- --- 48 --- 143
22. MAYER Daniel 1997 CZE KC HLINSKO --- --- 35 25 --- --- --- 34 --- --- 43 137
23. KONWA Marek 1990 POL UKS Krupiński Suszec - TREK --- --- 43 --- --- --- --- 45 --- 47 --- 135
24. PECHOUT Matěj 2001 CZE TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA --- 23 20 8 --- --- --- 26 --- 29 27 133
25. ŠTĚPANÍK Jiří 1992 CZE NUTREND SPECIALIZED RACING 8 22 15 7 --- --- --- 22 --- 27 28 129
26. ŤOUPALÍK Adam 1996 CZE Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY 34 46 44 --- --- --- --- --- --- --- --- 124
27. ROMBOUTS Seppe 1998 BEL Individueel 40 37 45 --- --- --- --- --- --- --- --- 122
28. TOMÁŠEK Alvin 2000 CZE EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 27 35 40 15 --- --- --- --- --- --- --- 117
29. HÄHNEL Frederik 1996 GER Shop4cross - Mohrmann Bau 15 29 --- 6 --- --- --- 30 --- --- 33 113
30. HEKELE Emil 1977 CZE GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 32 41 37 --- --- --- --- --- --- --- --- 110
31. MÖBIS Maximilian 1998 GER Gunsha-KMC CX/Gravel Team 31 --- 29 13 --- --- --- --- --- 34 --- 107
32. SWEECK Diether 1993 BEL PAUWELS SAUZEN-BINGOAL Team --- --- --- --- --- --- --- 50 --- --- 50 100
33. WILDHABER Marcel 1985 SUI Velo Wildhaber/ VC Eschenbach 48 --- --- 48 --- --- --- --- --- --- --- 96
34. LOOCKX Lander 1997 BEL Groep Hens - Containers Maes --- --- 47 46 --- --- --- --- --- --- --- 93
35. HORULKO Vladyslav 2001 UKR TJ AŠ ML.BOLESLAV --- 20 10 0 --- --- --- 16 --- 25 20 91
36. STLOUKAL Štěpán 2000 CZE ACT LeraK Blansko 14 30 25 22 --- --- --- --- --- --- --- 91
37. GODRIE Stan 1993 NED WV Uden --- --- --- 42 --- --- --- --- --- --- 47 89
38. MORÁVEK Zdeněk 1996 CZE Superior riders 9 21 17 0 --- --- --- 17 --- 24 --- 88
39. KOPECKY Tomas 2000 CZE Pauwels Sauzen - Bingoal 28 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 48 76
40. SWEECK Hendrik 1992 BEL TRICYCLIG --- --- --- --- --- --- --- 41 --- --- 35 76
41. ŠŤASTNÝ Radim 2001 CZE N1 TEAM 3 17 4 0 --- --- --- 13 --- 19 19 75
42. POSPÍŠIL Filip 1998 CZE EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 17 --- 14 12 --- --- --- 20 --- --- --- 63
43. JENČUŠ Jakub 2001 SVK EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN --- --- 7 32 --- --- --- 23 --- --- --- 62
44. KURTY Jakub 1997 SVK Slovak national team 22 --- --- 14 --- --- --- --- --- --- 24 60
45. GONDA Pavel 1981 CZE DURATEC SKILS HOTELTIME 18 24 18 --- --- --- --- --- --- --- --- 60
46. ŠULC Jakub 1996 CZE Maloja - Rocky Mountain Team --- --- --- --- --- --- --- 24 --- 31 --- 55
47. WOJCZAL Pawel 1990 POL VYTYV --- --- 13 --- --- --- --- 18 --- 22 --- 53
48. BAESTAENS Vincent 1989 BEL GROUP HENS - MAES CONTAINERS --- --- --- 50 --- --- --- --- --- --- --- 50
49. MEISEN Marcel 1989 GER Corendon-Circus Cycling Team 50 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 50
50. ZAHNER Simon 1983 SUI Team EKZ --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 49 49
51. NADALUTTI Valentino 2002 ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 30
52. MUSIALIK Tobiasz 2003 POL MGLKS Błękitni Mexller Koziegłowy --- --- --- --- 27 --- --- --- --- --- --- 27
53. KOVÁČ Samuel 2003 SVK Slovak national team 27 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 27
54. FIGEL Max 2003 CZE Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava z.s. --- 25 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 25
55. DRUSIN Fabio 2003 ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 24 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 24
56. PIGA Matej 2002 SVK Slovak national team 21 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 21
. ŁUKÓW Antoni 2002 POL MGLKS Błękitni Mexller Koziegłowy --- --- --- --- 0 --- --- --- --- --- --- 0
. SYRKO Adam 2003 CZE ACK Stará Ves nad Ondřejnicí --- --- --- --- 0 --- --- --- --- --- --- 0
Close