1
SWEECK Laurens PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19931217 EL.CMC
1H01´13"
2
AERTS Toon TELENET - BALOISE LIONS
BEL19931019 EL.CMC
1H01´15" +0´02"
3
VANTHOURENHOUT Michael PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19931210 EL.CMC
1H01´27" +0´13"
4
VAN KESSEL Corne CIRCUS - WANTY GOBERT
NED19910807 EL.CP
1H01´37" +0´24"
5
VAN DER HAAR Lars TELENET - BALOISE LIONS
NED19910723 EL.CMC
1H01´46" +0´32"
6
ADAMS Jens HOLLEBEEKHOEVE CT
BEL19920605 EL.MC
1H01´54" +0´40"
7
SOETE Daan PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19941219 EL.CMC
1H02´00" +0´46"
8
HERMANS Quinten CIRCUS - WANTY GOBERT
BEL19950729 EL.CP
1H02´04" +0´50"
9
MEEUSEN Tom GROUP HENS MAES CONTAINERS
BEL19881107 EL.CMC
1H02´13" +1´00"
10
ORTS LLORET Felipe PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
ESP19950401 EL.CP
1H02´27" +1´13"
11
KAMP Ryan PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
NED20001212 U23.C
1H02´53" +1´40"
12
BAESTAENS Vincent GROUP HENS MAES CONTAINERS
BEL19890618 EL.CMC
1H03´09" +1´56"
13
MERLIER Braam CREAFIN -FRISTADS
BEL19940211 EL.MC
1H03´09" +1´56"
14
VANDEPUTTE Niels ALPECIN - FENIX
BEL20000919 U23.C
1H03´09" +1´56"
15
BELLENS Jarno PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL20000718 U23.C
1H03´14" +2´01"
16
AERNOUTS Jim TELENET - BALOISE LIONS
BEL19890323 EL.CMC
1H03´26" +2´13"
17
WUYTS Mathijs TARTELETTO ISOREX - CX TEAM
BEL19980730 U23
1H03´35" +2´21"
18
UYTDEWILLIGEN Ingmar TARTELETTO - ISOREX
BEL19911008 EL.CZC
1H03´47" +2´34"
19
AERTS Thijs TELENET - BALOISE LIONS
BEL19961103 EL.CMC
1H03´50" +2´36"
20
CLEPPE Nicolas TELENET - BALOISE LIONS
BEL19951212 EL.CMC
1H03´52" +2´39"
21
VAN DER HEIJDEN Maik ORANGE BABIES CYCLING TEAM
NED19970403 ELITE
1H03´56" +2´42"
22
WOUTERS Sieben CREAFIN - TUV SUD
NED19960623 ELITE
1H04´00" +2´46"
23
VANDEBOSCH Victor PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19980122 U23.C
1H04´18" +3´05"
24
AGTERBERG Kyle G.W.C. DE ADELAAR
NED19990219 U23
1H04´31" +3´18"
25
VAN DER POEL David ALPECIN - FENIX
NED19920615 EL.CP
1H04´37" +3´24"
26
PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19961115 EL.CMC
1H04´42" +3´29"
27
VAN DEN BROECK Arno VDB CYCLING TEAM
BEL20000404 U23
1H04´42" +3´29"
28
ROMBOUTS Seppe ACROG - TORMANS BALEN BC
BEL19980514 U23
1H04´42" +3´29"
29
VANTHOURENHOUT Dieter PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19850620 EL.CMC
1H04´46" +3´33"
30
ISERBYT Eli PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19971022 EL.CMC
1H04´46" +3´33"
31
VANDEBOSCH Toon PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19990619 U23.C
1H04´54" +3´41"
32
SIEMONS Julian AA DRINK YOUNG LIONS
BEL19991016 U23
1H05´00" +3´46"
33
GYS Jens WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19890326 ELITE2
1H05´13" +4´00"
34
ARTZ Bart ORANGE BABIES CYCLING TEAM
NED20000206 U23
1H05´21" +4´08"
35
VAN COMPERNOLLE Kenneth ASFRA RACING TEAM
BEL19880330 ELITE2
1H05´23" +4´10"
36
HENDRIKX Mees MILWAUKEE-ALPHA MOTORHOMES
NED20000805 U23
1H05´41" +4´27"
37
FERDINANDE Anton PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL20000802 U23.C
1H05´42" +4´29"
38
KIELICH Timo CREAFIN -FRISTADS
BEL19990805 U23.C
1H05´51" +4´38"
39
SMETS Gert CREAFIN -FRISTADS
BEL19970926 EL.CZC
1H05´51" +4´38"
40
CORTJENS Ryan ALPECIN - FENIX
BEL20010108 U23.C
1H06´01" +4´47"
41
SWEECK Hendrik TRICYCLING
BEL19920113 ELITE2
1H06´18" +5´05"
42
VAN LOOVEREN Joachim PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20010810 U23
1H06´25" +5´12"
43
VERMOOTE Jelle ACROG - TORMANS BALEN BC
BEL20010829 U23
1H06´42" +5´29"
44
GROENEN Klaas E-POWER / BAKKER RACING
NED19941109 ELITE
1H07´23" +6´09"
45
PEERS Nick YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19981224 U23
1H07´51" +6´38"
46
VERVOORT Wout IKO-CRELAN
BEL20010106 U23
1H09´01" +7´47"
47
MEULEMANS Lennert YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20010818 U23
1 r
48
DE MEYER Senne WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19960529 ELITE2
1 r
49
GOEMAN Andreas TELENET - BALOISE LIONS
BEL19990807 U23.C
1 r
50
VREESWIJK Noah SCHIJNDEL
NED20011223 U23
1 r
51
DE WIT Edwin INDIVIDUEEL
BEL19830430 ELITE2
2 r
52
CLAUWAERT Maarten VETRAPO CYCLING TEAM
BEL20000526 U23
2 r
53
LEAERTS Yelle YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19941105 ELITE2
2 r
54
VERHEYEN Thomas WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19970214 ELITE2
2 r
55
VANDEN BUSSCHE Wannes PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20000504 U23
2 r
56
VAN CUTSEM Senna AA DRINK YOUNG LIONS
BEL20011027 U23
2 r
57
VAN HELVOIRT Koen E-POWER - BAKKER RACING TEAM
NED19990503 U23
2 r
58
VAN STAEYEN Maarten YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19980101 U23
2 r
59
SALOMEZ Ydris PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20010227 U23
3 r
60
KOYEN Niels ELBOKA CYCLING TEAM
BEL19910727 ELITE2
4 r
61
MELLAERTS Robbe YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20010818 U23
4 r
62
MEELBERGHS Pieter ELBOKA CYCLING TEAM
BEL19880507 ELITE2
4 r
63
MANSFIELD Finn CERO - CYCLE DIVISION
GBR20010806 U23
4 r
64
JANSE Stef INDIVIDUEEL
BEL20010420 U23
4 r
65
VERBRUGGEN Niels E-POWER BAKKERACING
NED19980323 U23
4 r
66
VERDIJCK Lenn INDIVIDUEEL
BEL19990927 U23
5 r
DNF
GODRIE Stan CRELAN - CHARLES
NED19930109 EL.CP
DNF
DNF
PEMEN Dolf PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20000522 U23
DNF
DNF
VERBEECK Glenn YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19970629 ELITE2
DNF
DNF
VRACHTEN Arne ACROG - TORMANS BALEN BC
BEL19990223 U23
DNF
DNF
WYSEURE Joran ACROG - TORMANS BALEN BC
BEL20010109 U23
DNF
Close