1
MEEUS Jordi SEG RACING ACADEMY
BEL19980701 U23.C
3H41´49"
2
WOUTERS Enzo TARTELETTO - ISOREX
BEL19960321 EL.CZC
3H41´49"
3
RASCH Jesper SEG RACING ACADEMY
NED19980322 U23
3H41´49"
4
MANNAERTS Jelle HUBO - TITAN CARGO CT
BEL19911014 ELITE2
3H41´49"
5
ROBINSON Oliver INDULEK - DOLTCINI - DERITO CYCLING TEAM
GBR19990330 U23
3H41´49"
6
BENDIXEN Louis TEAM COOP
DEN19950623 ELITE
3H41´49"
7
JOSEPH Thomas TARTELETTO - ISOREX
BEL19961206 EL.CMC
3H41´49"
8
VANOVERSCHELDE Kobe VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM
BEL19870919 ELITE2
3H41´49"
9
BAUGNIES Jerome CANYON DHB P/N SOREEN
BEL19870401 EL.CZC
3H41´49"
10
DE DECKER Alfdan CIRCUS - WANTY GOBERT
BEL19960909 EL.CP
3H41´49"
11
GUDMESTAD Tord TEAM COOP
NOR20010508 U23
3H41´49"
12
COLMAN Alex CANYON DHB P/N SOREEN
BEL19980722 U23.C
3H41´49"
13
VAN IMPE Kevin WOONBEMIDDELING - VIJVERMAN SCREEDS CYCLING TEAM
BEL19810419 ELITE2
3H41´49"
14
DE PLUS Jasper CIRCUS - WANTY GOBERT
BEL19970611 EL.CP
3H41´49"
15
BLUMMEN Robin VOLKERWESSELS MERCKX CT
NED19990610 U23.C
3H41´49"
16
MARCHAND Gianni TARTELETTO - ISOREX
BEL19900601 EL.CMC
3H41´49"
17
FREHEN Jérémy WALLONIE BRUXELLES
BEL19990713 U23.C
3H41´49"
18
FRIGO Marco SEG RACING ACADEMY
ITA20000302 U23
3H41´49"
19
SEFA Ylber TARTELETTO - ISOREX
ALB19910211 EL.CZC
3H41´49"
20
BUGTER Luuc BEAT CYCLING CLUB
NED19930710 ELITE
3H41´49"
21
GOEMAN Jonas TARTELETTO - ISOREX
BEL19930215 EL.CZC
3H41´49"
22
DE POORTER Maxime TARTELETTO - ISOREX
BEL19960421 EL.CMC
3H45´21" +3´32"
23
DOETS Marco A BLOC CT
NED19951028 ELITE
3H45´21" +3´32"
24
HJEMSÆTER Olav TEAM COOP
NOR19991226 U23
3H45´21" +3´32"
25
VAN SCHOOR Matthew HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM
BEL20000331 U23
3H45´21" +3´32"
26
LEWIS Adam BEAT CYCLING CLUB
GBR19950821 ELITE
3H45´21" +3´32"
27
THILL Torn XSPEED UNITED CT
LUX19900331 ELITE C
3H45´21" +3´32"
28
RELAES Jacob TARTELETTO - ISOREX
BEL19960518 EL.CMC
3H45´21" +3´32"
29
SNYERS Jari ACROG - TORMANS BALEN BC
BEL19970504 ELITE2
3H45´21" +3´32"
30
WALSH Edward X SPEED UNITED CT
CAN19961122 ELITE
3H45´21" +3´32"
31
VAN DE KERKHOVE Brent HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM
BEL19941012 ELITE2
3H45´21" +3´32"
32
FARAZIJN Maxime DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME
BEL19940602 ELITE2
3H45´21" +3´32"
33
BURTNIK Evan XSPEED UNITED CONTINENTAL
CAN19970403 ELITE
3H45´21" +3´32"
34
VAN DEN BRANDE Julien TARTELETTO - ISOREX
BEL19950106 EL.CMC
3H45´21" +3´32"
35
BERGSTRÖM FRISK Erik BIKE AID
SWE19990928 U23
3H45´21" +3´32"
36
VAN DER MEER Nick VOLKER-WESSELS MERCKX
NED19930725 ELITE
3H45´21" +3´32"
37
VOLKAERT Jonas VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM
BEL19991215 U23
3H45´21" +3´32"
38
TIMMERMANS Justin VOLKERWESSELS MERCKX CT
NED19960925 EL.CZC
3H45´21" +3´32"
39
VAN TRICHT Stan SEG RACING ACADEMY
BEL19990920 U23.C
3H45´21" +3´32"
40
DEMEYERE Torsten MYSENLAN-BABOCO-DOUTERLOIGNE-CT
BEL19980417 U23
3H45´21" +3´32"
41
STOCKMAN Abram TEAM SAUERLAND NRW P/G SKS GERMANY
BEL19960731 EL.CZC
3H45´21" +3´32"
42
PAULUS Milan SEG RACING ACADEMY
BEL20011023 U23.C
3H45´21" +3´32"
43
GARDNER Dan TARTELETTO - ISOREX
GBR19960306 ELITE
3H45´21" +3´32"
44
VAINIONPÄÄ Oskari DAVO UNITED CYCLING TEAM
FIN19950807 ELITE
3H45´21" +3´32"
45
TEASDALE Joshua X SPEED UNITED CONTINENTAL CT
GBR19931023 EL.CZC
3H45´21" +3´32"
46
DVERSNES Fredrik TEAM COOP
NOR19970320 ELITE
3H45´21" +3´32"
47
CAETHOVEN Kenneth INDULEK - DOLTCINI - DERITO CYCLING TEAM
BEL19990302 U23
3H45´21" +3´32"
48
EISING Tijmen VOLKERWESSELS MERCKX CT
NED19910327 EL.CZC
3H45´21" +3´32"
49
VANTOMME Maxime TARTELETTO - ISOREX
BEL19860308 EL.CZC
3H45´21" +3´32"
50
VAN POPPEL Sébastien WALLONIE BRUXELLES
BEL20010407 U23.C
3H45´21" +3´32"
51
BEKÉ Willem VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM
BEL20000613 U23
3H45´21" +3´32"
52
VAN HECKE Stijn WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19940125 ELITE2
3H45´21" +3´32"
53
KRUL Wessel SEG RACING ACADEMY
NED20000128 U23
3H45´21" +3´32"
54
ERIKSSON Jacob TEAM COOP
SWE19991001 U23
3H45´21" +3´32"
55
NEVENS Tibo HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM
BEL19980815 U23
3H45´21" +3´32"
56
BOUTS Jens EFC-L&R-VULSTEKE
BEL19980313 U23
3H45´21" +3´32"
57
DE BOCK Stijn TARTELETTO - ISOREX
BEL19930930 EL.CZC
3H45´21" +3´32"
58
VERFAILLIE Arne GAVERZICHT-BE-OKAY
BEL19970516 ELITE2
3H45´21" +3´32"
59
RAAS Jesse XSPEED UNITED CONTINENTAL
NED19950120 ELITE
3H45´21" +3´32"
60
DESMECHT David S-BIKES AGU
BEL19921222 ELITE2
3H45´21" +3´32"
61
VANDEVELDE Yentl DAVO UNITED CYCLING TEAM
BEL20001031 U23
3H45´21" +3´32"
62
PESSEMIER Tom CT-PROJECTBOUW BORGONJON-DEWA SPORT
BEL19990322 U23
3H45´21" +3´32"
63
VAN RYMENANT Gillian CT-PROJECTBOUW BORGONJON-DEWA SPORT
BEL19911122 ELITE2
3H45´21" +3´32"
64
VERRAES Benjamin CT-PROJECTBOUW BORGONJON-DEWA SPORT
BEL19870221 ELITE2
3H45´21" +3´32"
65
PERMENTIER Emano MYSENLAN-BABOCO-DOUTERLOIGNE-CT
BEL20010823 U23
3H45´21" +3´32"
66
DE ROOZE Niels WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
BEL19920906 ELITE2
3H45´21" +3´32"
67
DECRAENE Raoul MYSENLAN-BABOCO-DOUTERLOIGNE-CT
BEL19990613 U23
3H45´21" +3´32"
68
EVRARD Laurent VCA ST QUENTIN
BEL19900922 ELITE2
3H45´21" +3´32"
69
DE CAERLÉ Gino YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19930423 ELITE2
3H45´21" +3´32"
70
VENNER Quentin WALLONIE BRUXELLES
BEL19980615 U23.C
3H45´21" +3´32"
71
VERHOFSTADT Thibau HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM
BEL19980816 U23
3H45´21" +3´32"
72
WOOD Harrison SEG RACING ACADEMY
GBR20000614 U23
3H45´21" +3´32"
73
BOUTS Jordy TARTELETTO - ISOREX
BEL19960808 EL.CZC
3H45´21" +3´32"
74
PICOUX Maximilien NATURA 4EVER - ROUBAIX LILLE METROPOLE
BEL19951112 EL.CMC
3H45´21" +3´32"
75
VAN DER KOOIJ Bas BEAT CYCLING CLUB
NED19951116 ELITE
3H45´21" +3´32"
76
TEUGELS Lennert TARTELETTO - ISOREX
BEL19930409 EL.CMC
3H45´21" +3´32"
77
GEERINCK Dries CT-PROJECTBOUW BORGONJON-DEWA SPORT
BEL19980321 U23
3H45´21" +3´32"
78
REUS Kai TEAL A DE JONG
NED19850311 EL.MC
3H45´21" +3´32"
79
VAN STAEYEN Michaël TARTELETTO - ISOREX
BEL19880813 EL.CZC
3H45´21" +3´32"
80
VAN BREUSSEGEM Elias TARTELETTO - ISOREX
BEL19920410 EL.CZC
3H45´21" +3´32"
81
BASTIAENS Ayco VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM
BEL19960603 ELITE2
3H45´21" +3´32"
82
COBBAERT Robby VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM
BEL19901227 ELITE2
3H45´21" +3´32"
83
ZIJLAARD Maikel SEG RACING ACADEMY
NED19990601 U23
3H45´21" +3´32"
84
DEKKER David SEG RACING ACADEMY
NED19980202 U23
3H45´21" +3´32"
85
NONNEMAN Maxim VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM
BEL20010418 U23
3H45´21" +3´32"
86
DEWULF Maxim INDULEK - DOLTCINI - DERITO CYCLING TEAM
BEL20000829 U23
3H45´21" +3´32"
87
VAN RAEPENBUSCH Ruben CT-PROJECTBOUW BORGONJON-DEWA SPORT
BEL19911208 ELITE2
3H46´05" +4´16"
88
TRONDSEN Trond Håkon TEAM COOP
NOR19940408 ELITE
3H46´05" +4´16"
89
GOSSEYE Milan VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM
BEL20001020 U23
3H47´06" +5´17"
DNF
MOORS Oliver RIBBLE WELDTITE PC
GBR19960924 ELITE
DNF
DNF
DE PAUW Robbe S-BIKES AGU
BEL20010827 U23
DNF
DNF
PORIAU Tim TEAM ANARTO
BEL19890620 ELITE2
DNF
DNF
MONDELAERS Jarno WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19980526 U23
DNF
DNF
ROSSEEL Ricky Johnson CT-PROJECTBOUW BORGONJON-DEWA SPORT
BEL19900310 ELITE2
DNF
DNF
VAUGHAN Jacob INDULEK - DOLTCINI - DERITO CYCLING TEAM
GBR19990630 U23
DNF
DNF
RONSSE Gauthier TEAM ANARTO
BEL19961113 ELITE2
DNF
DNF
VERTONGEN Jens DAVO UNITED CYCLING TEAM
BEL19990130 U23
DNF
DNF
DE DECKER Tijl INDULEK - DOLTCINI - DERITO CYCLING TEAM
BEL20010729 U23
DNF
DNF
DIELEMAN Stan MYSENLAN-BABOCO-DOUTERLOIGNE-CT
BEL19980220 U23
DNF
DNF
VAN ENGELEN Adne BIKE AID
NED19930316 ELITE
DNF
DNF
DE ROOIJ Jesse BIKE AID
NED19990105 U23
DNF
Close