Êlite :
2 1 42 יובל בן משה עלית גברים 17 1:11:54 46,82 04:02,4 49,001
3 2 43 גיא וינברג עלית גברים 17 1:11:54 0,11 0,11 46,818 04:03,5 48,795
4 3 44 רועי וינברג עלית גברים 17 1:11:54 0,391 0,281 46,815 04:03,2 48,851
5 4 46 יובל צחור עלית גברים 17 1:11:55 1,402 1,011 46,804 04:03,6 48,769
6 5 41 נדב רייסברג עלית גברים 17 1:11:55 1,642 0,24 46,802 03:59,8 49,544
7 6 16 רוי רובינשטיין עלית גברים 17 1:11:56 2,358 0,716 46,794 04:03,6 48,764
9 7 53 רותם טנא עלית גברים 17 1:11:57 3,096 0,738 46,786 04:02,3 49,033
10 8 32 להב דוידזון עלית גברים 17 1:11:57 3,511 0,415 46,781 04:04,6 48,579
11 9 52 גיא זסלר עלית גברים 17 1:12:00 6,343 2,832 46,751 04:04,5 48,58
12 10 25 דניאל אולחא עלית גברים 17 1:12:02 8,59 2,247 46,726 04:03,6 48,778
14 11 20 עומר קלימן מקא עלית גברים 17 1:15:48 03:54,9 03:46,3 44,402 04:07,5 47,993
15 12 45 יפתח שושני עלית גברים 16 1:12:54 1 Lap 1 Lap 43,456 04:08,5 47,813
24 13 55 מוחמד סבאח עלית גברים 16 1:14:35 1 Lap 01:40,7 42,479 04:15,1 46,573
28 14 15 סלבה דובינסקי עלית גברים 16 1:16:17 1 Lap 01:42,1 41,531 04:17,0 46,229
34 15 50 אחמד סואעד עלית גברים 14 1:14:13 3 Laps 2 Laps 37,35 04:30,7 43,882
35 16 23 יובל בן מרדכי עלית גברים 14 1:14:59 3 Laps 46,188 36,966 04:05,9 48,32
37 17 99 אמיר דנאל עלית גברים 9 0:52:27 8 Laps 5 Laps 33,971 04:03,1 48,873
38 18 24 שלומי לב עלית גברים 8 1:14:33 9 Laps 1 Lap 21,248 04:05,2 48,457
DNF DNF 35 איתן לוי עלית גברים 5 1:09:36 14,226 04:12,7 47,017
DNF DNF 11 סנד אבו פארס עלית גברים 4 1:09:32 11,39 -
DNS DNS 18 עודד קוגוט עלית גברים - -
DNS DNS 14 ינאי גולן עלית גברים - -
DNS DNS 12 יונתן לנדס עלית גברים - -
DNS DNS 31 אליעד דניאל עלית גברים - -
98 אלון יוגב עלית גברים 2 0:25:39 15 Laps 6 Laps 15,441 -
37 עידו בר עלית גברים - -
27 עומר להב עלית גברים - -
26 ולאד לוגיונוב עלית גברים - -
96 ארז לוין עלית גברים - -
Juniors :
1 1 1814 גיל ערן ג'וניורס בנים 17 1:11:34 47,03 03:59,9 49,53
8 2 1803 יותם דשא ג'וניורס בנים 17 1:11:56 22,176 22,176 46,789 04:04,8 48,533
13 3 1709 גל קירשטיין ג'וניורס בנים 17 1:12:36 22,176 22,176 46,789 04:04,8 48,533
16 4 1714 אביב בנטל ג'וניורס בנים 16 1:12:57 1 Lap 1 Lap 43,426 04:04,1 48,663
17 5 1711 רועי שיימן ג'וניורס בנים 16 1:13:49 1 Lap 51,564 42,921 04:06,4 48,215
18 6 1718 עידו גבאי ג'וניורס בנים 16 1:13:49 1 Lap 0,039 42,92 04:08,5 47,812
19 7 1701 עמית קינן ג'וניורס בנים 16 1:14:26 1 Lap 37,545 42,56 04:12,2 47,108
20 8 1728 יונתן אורי ג'וניורס בנים 16 1:14:30 1 Lap 3,866 42,523 04:19,4 45,805
21 9 1717 שחר אמיר ג'וניורס בנים 16 1:14:32 1 Lap 1,723 42,506 04:17,9 46,066
22 10 1802 תומר סונינו ג'וניורס בנים 16 1:14:32 1 Lap 0,018 42,506 04:04,7 48,544
23 11 1811 אילון כהן ג'וניורס בנים 16 1:14:33 1 Lap 1,519 42,492 04:16,5 46,314
25 12 1708 עבדאללה ארשיד ג'וניורס בנים 16 1:14:51 1 Lap 17,265 42,328 04:16,4 46,336
26 13 1703 רון דוניו ג'וניורס בנים 16 1:16:08 1 Lap 01:17,8 41,608 04:09,4 47,631
27 14 1706 עידו טל פלג ג'וניורס בנים 16 1:16:09 1 Lap 0,207 41,606 04:16,9 46,251
29 15 1700 ניר צואלה ג'וניורס בנים 15 1:11:45 2 Laps 1 Lap 41,395 04:19,1 45,856
30 16 1710 יונתן בר און ג'וניורס בנים 15 1:15:02 2 Laps 03:16,9 39,584 04:22,0 45,338
31 17 1705 אדם סטריקוב ג'וניורס בנים 15 1:15:17 2 Laps 15,543 39,448 04:32,6 43,586
32 18 1722 ראמי שקיר ג'וניורס בנים 15 1:16:15 2 Laps 57,337 38,953 04:25,5 44,754
33 19 1702 איתי אושרי ג'וניורס בנים 15 1:16:16 2 Laps 0,867 38,946 04:20,7 45,569
36 20 1810 קורן אמויאל ג'וניורס בנים 12 1:06:41 5 Laps 3 Laps 35,632 04:21,9 45,353
DNF DNF 1713 אמרי פיינגזיכט ג'וניורס בנים 3 0:13:11 45,065 04:15,2 46,549
DNF DNF 1724 אופק הבר ג'וניורס בנים 1 0:04:56 16 Laps 11 Laps 40,151 -
DNF DNF 1704 אביב פרץ ג'וניורס בנים 1 0:06:56 28,573 06:54,0 28,694
DNF DNF 1729 תומר שני ג'וניורס בנים 1 0:59:41 16 Laps 54:44,8 3,318 -
DNS DNS 1815 תומר פרץ ג'וניורס בנים - -
DNS DNS 1715 רותם וינדמילר ג'וניורס בנים - -
DNS DNS 1726 נועם כהן שוחט ג'וניורס בנים - -
DSQ DSQ 1812 גלעד גרי ג'וניורס בנים 16 1:14:24 42,578 04:16,9 46,237
DSQ DSQ 1807 איתמר צחור ג'וניורס בנים 16 1:14:29 42,534 04:07,3 48,034
1806 מאור זגה ג'וניורס בנים - -
Close