1
VAN DEN EYNDE Vince VDB CYCLING TEAM
BEL20000210 U23
43´57"
2
VAN DEN BROECK Arno VDB CYCLING TEAM
BEL20000404 U23
43´57"
3
HUYBS Ward TELENET - BALOISE LIONS
BEL20021121 JUNIOR
44´01" +0´04"
4
LEMMENS Sander ACROG - TORMANS BALEN BC
BEL19991208 U23
44´24" +0´27"
5
VAN CAMPENHOUT Jetze GROUP HENS MAES CONTAINERS
BEL20020109 JUNIOR
44´28" +0´31"
6
VAN LOOVEREN Joachim PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20010810 U23
44´36" +0´39"
7
BAERS Arne CALLANT - PAUWELS SAUZEN CT
BEL20020327 JUNIOR
44´53" +0´56"
8
JORDENS Jarno STAGECO CYCLING TEAM
BEL20000510 U23
44´54" +0´57"
9
HORNY Clement BH WALLONIE MTB TEAM
BEL20001111 UMTBU2
44´54" +0´57"
10
VLIEGEN Pieter-Jan Individueel
BEL19990915 U23
45´08" +1´11"
11
GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL20001205 U23
45´28" +1´31"
12
CLARYSSE Elio PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20020927 JUNIOR
45´46" +1´49"
13
PEIRENS Yente ACROG - TORMANS BALEN BC
BEL20010806 U23
46´01" +2´04"
14
PEMEN Dolf PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20000522 U23
46´06" +2´09"
15
DE MEYER Jarne HEIST CYCLING TEAM (HCT)
BEL19990914 U23
46´23" +2´25"
16
VAN DE PUTTE Victor UCT RIDE CYCLING TEAM
BEL20020520 JUNIOR
46´24" +2´27"
17
VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL20001216 U23
46´55" +2´58"
18
JANSE Stef Individueel
BEL20010420 U23
46´58" +3´01"
19
MEEUSEN Ruben WAC TEAM
BEL20021211 JUNIOR
47´06" +3´09"
20
SLUYDTS Toon WK NOORD-WEST-BRABANT
BEL20020109 JUNIOR
47´14" +3´17"
21
QUARTIER Jonas TRUST MTB TEAM VZW
BEL20000504 U23
47´51" +3´54"
22
VAN CUTSEM Senna AA DRINK YOUNG LIONS
BEL20011027 U23
47´57" +4´00"
23
VAN COMPERNOLLE Jason ASFRA RACING TEAM
BEL20000128 U23
48´01" +4´04"
24
DE LAET Tomas ACROG - TORMANS BALEN BC
BEL20010721 U23
48´31" +4´33"
25
D´HOLLANDER Senne ACROG - TORMANS BALEN BC
BEL20020512 JUNIOR
48´48" +4´51"
26
ROSSION TOM ETOILE CYCLISTE DE CHATEAU THIERRY
FRA20001013 U23
48´52" +4´55"
27
VAN DEN BULCK Joppe AA DRINK YOUNG LIONS
BEL20020826 JUNIOR
48´59" +5´01"
28
HUYBS Lennert UCT RIDE CYCLING TEAM
BEL20021121 JUNIOR
49´01" +5´04"
29
VAN DER VEKEN Senne STAGECO CYCLING TEAM
BEL20010129 U23
49´39" +5´42"
30
MERVEILLIE Jari GAVERZICHT-BE-OKAY
BEL19991215 U23
49´48" +5´51"
31
DEJARDIN Corentin SUPER BIKERS ECOLE VTT
BEL20020205 JUNIOR
49´56" +5´59"
32
GUNST Ruben VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL20000314 U23
50´11" +6´14"
33
SALOMEZ Ydris PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20010227 U23
50´28" +6´31"
34
STEURS Ward Individueel
BEL19991105 U23
50´28" +6´31"
35
MELLAERTS Robbe YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20010818 U23
50´31" +6´34"
36
EHLERT Marco WV SCHIJNDEL
NED20000530 U23
50´35" +6´38"
37
GOOVAERTS Lennert AA DRINK YOUNG LIONS
BEL20020418 JUNIOR
50´52" +6´55"
38
MEERT Noah PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20020123 JUNIOR
50´54" +6´57"
39
BRITS Noah YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20021104 JUNIOR
50´58" +7´01"
40
JANSSEN Wout WAC TEAM
BEL20020129 JUNIOR
51´11" +7´14"
41
CEULEMANS Michiel HEIST CYCLING TEAM (HCT)
BEL20021018 JUNIOR
51´21" +7´24"
42
LAVERGE Maxim VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL20010418 U23
51´36" +7´39"
43
DE ROECK Mathis Individueel
BEL20021114 JUNIOR
51´38" +7´41"
44
VAN POPPEL Robin TWC HET SNELLE WIEL
NED20020419 U23
51´41" +7´44"
45
DEMEYER Guillian CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
BEL20000418 U23
52´02" +8´05"
46
LAEVENS Justin PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20010309 U23
52´11" +8´13"
47
BLOM Kenneth CYCLOCROSS TEAM MJ WOOD
BEL19991001 U23
1 r
48
STUBBE Brend HEIST CYCLING TEAM (HCT)
BEL20020710 JUNIOR
1 r
49
VALGAEREN Brent SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20020324 JUNIOR
1 r
50
DE BIE Brent WAC TEAM
BEL20020906 JUNIOR
1 r
51
THEUNYNCK Kasper CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
BEL20020919 JUNIOR
1 r
52
CORVERS Milan CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
BEL20020214 JUNIOR
1 r
53
DAME Jordy BENOUBIKERS
BEL19990216 U23
1 r
54
ANTOINE Douillet SUPER BIKERS ECOLE VTT
BEL20000201 U23
1 r
55
CAEMS Siebe SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20020530 JUNIOR
1 r
56
GEERTS Siebe Individueel
BEL19990222 U23
1 r
DNF
BASTIAENSEN Jesse SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20020527 JUNIOR
DNF
DNF
VANDERAERDEN Wout CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
BEL20020120 JUNIOR
DNF
DNF
HERRYGERS Joche WAC TEAM
BEL20020928 JUNIOR
DNF
DNF
WAUTERS Seppe BRAIN² OLYMPIA TIENEN
BEL20020515 JUNIOR
DNF
DNF
LAURYSSEN Yorben CALLANT - PAUWELS SAUZEN CT
BEL20020125 JUNIOR
DNF
DNF
STORMS Miel WCL-BERGKLIMMERS
NED20021001 JUNIOR
DNF
DNF
VERDIJCK Lenn Individueel
BEL19990927 U23
DNF
Close