1
PIDCOCK THOMAS
TRINITY RACING
GBR19990730 ELITE
58´11"
2
VAN DER POEL MATHIEU
ALPECIN - FENIX
NED19950119 EL.CP
58´36"
+0´25"
3
AERTS TOON
TELENET - BALOISE LIONS
BEL19931019 ELITE
58´55"
+0´44"
4
ISERBYT ELI
PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19971022 EL.CMC
59´05"
+0´54"
5
VAN DER HAAR LARS
TELENET - BALOISE LIONS
NED19910723 ELITE
59´12"
+1´01"
6
VANTHOURENHOUT MICHAEL
PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19931210 EL.CMC
59´24"
+1´13"
7
HERMANS QUINTEN
TORMANS CYCLO CROSS TEAM
BEL19950729 ELITE
59´42"
+1´31"
8
VAN KESSEL CORNE
TORMANS CYCLO CROSS TEAM
NED19910807 EL.CP
1H00´58"
+2´47"
9
MEIN THOMAS
TORMANS CYCLO CROSS TEAM
GBR19990112 ELITE
1H01´35"
+3´24"
10
SOETE DAAN
GROUP HENS MAES CONTAINERS
BEL19941219 EL.CMC
1H01´44"
+3´33"
11
SWEECK LAURENS
PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19931217 EL.CMC
1H01´51"
+3´40"
12
CLEPPE NICOLAS
TELENET - BALOISE LIONS
BEL19951212 EL.CMC
1H01´53"
+3´42"
13
TURNER BEN
TRINITY RACING
GBR19990528 ELITE
1H01´55"
+3´44"
14
RONHAAR PIM
PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
NED20010720 ELITE
1H02´24"
+4´13"
15
KAMP RYAN
PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
NED20001212 ELITE
1H02´29"
+4´18"
16
MEISEN MARCEL
ALPECIN - FENIX
GER19890108 ELITE
1H02´29"
+4´18"
17
VAN DER POEL DAVID
ALPECIN - FENIX
NED19920615 EL.CP
1H02´32"
+4´21"
18
BEKAERT YENTL
TELENET - BALOISE LIONS
BEL19990718 ELITE
1H02´34"
+4´23"
19
KIELICH TIMO
CREDISHOP-FRISTADS
BEL19990805 ELITE
1H02´39"
+4´28"
20
MEEUSEN TOM
GROUP HENS MAES CONTAINERS
BEL19881107 EL.CMC
1H02´45"
+4´34"
21
NIEUWENHUIS JORIS
TEAM SUNWEB
NED19960211 ELITE
1H02´51"
+4´40"
22
VERMEERSCH GIANNI
CREDISHOP-FRISTADS
BEL19921119 EL.CP
1H03´15"
+5´04"
23
VANDEBOSCH TOON
PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19990619 ELITE
1H03´24"
+5´13"
24
AERTS THIJS
TELENET - BALOISE LIONS
BEL19961103 EL.CMC
1H03´40"
+5´29"
25
LOOCKX LANDER
GROUP HENS MAES CONTAINERS
BEL19970425 EL.CMC
1H03´44"
+5´33"
26
ROUILLER LORIS
ALPECIN - FENIX
SUI20000221 ELITE
1H03´48"
+5´37"
27
VERSTRYNGE EMIEL
TORMANS CYCLO CROSS TEAM
BEL20020204 ELITE
1H03´49"
+5´38"
28
HENDRIKX MEES
CREDISHOP-FRISTADS
NED20000805 ELITE
1H04´11"
+6´00"
29
WYSEURE JORAN
ACROG - TORMANS BALEN BC
BEL20010109 ELITE
1H04´19"
+6´08"
30
KUHN KEVIN
TORMANS CYCLO CROSS TEAM
SUI19980218 ELITE
1H04´30"
+6´19"
31
WHITE CURTIS
CANNONDALE P/B CYCLOCROSSWORLD
USA19950928 ELITE
1H04´42"
+6´31"
32
DUBAU JOSHUA
TEAM PELTRAX BRAQUET LIBRE
FRA19960604 ELITE2
1H04´52"
+6´41"
33
GRAS YAN
AAA-SORIUS
FRA19960107 ELITE
1H05´01"
+6´50"
34
ROMBOUTS SEPPE
ACROG - TORMANS BALEN BC
BEL19980514 ELITE
1H05´43"
+7´32"
35
PHILIBERT AURÉLIEN
ARDENNES CROSS TEAM
FRA19951005 ELITE
1H06´01"
+7´50"
36
ALDERWEIRELD ROBIN
TEAM ATOM 6
BEL19961210 ELITE2
1H06´14"
+8´03"
37
VAN DEN HAM MICHAEL
EASTON-GIANT P/B TRANSITIONS LIFECARE
CAN19920802 ELITE2
1 R
38
FERDINANDE ANTON
PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL20000802 ELITE
2 R
39
TROPARDY ARTHUR
USSAPB
FRA19910104 ELITE
2 R
40
DUBAU LUCAS
TEAM PELTRAX
FRA19960604 ELITE2
2 R
41
VERVOORT WOUT
IKO-CRELAN
BEL20010106 ELITE
2 R
42
VAN LOOVEREN JOACHIM
PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20010810 ELITE
2 R
43
JOT HUGO
ARDENNES CROSS TEAM
FRA20010608 ELITE
2 R
44
GABRIEL TIMOTHÉ
U.V.C.CHARLEVILLE-MEZIERES
FRA20020220 ELITE
2 R
45
VAN DIJKE KOEN
TWC HET SNELLE WIEL
NED19960416 ELITE2
3 R
46
ARTZ BART
ORANGE BABIES CYCLING TEAM
NED20000206 ELITE
3 R
47
SALOMEZ YDRIS
PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20010227 ELITE
3 R
48
COOLEN YVES
BEAT CYCLING CLUB
BEL19950925 ELITE
4 R
49
BRONDANI LUCAS
AS BIKE CROSS TEAM
FRA19950917 ELITE
4 R
DNF
GROENEN KLAAS
CYCLOTEAM.NL
NED19941109 ELITE2
DNF
DNF
MERLIER TIM
ALPECIN - FENIX
BEL19921030 EL.CP
DNF
DNF
SWEECK DIETHER
CREDISHOP-FRISTADS
BEL19931217 EL.CP
DNF
DNF
AERNOUTS JIM
TELENET - BALOISE LIONS
BEL19890323 EL.CMC
DNF
DNF
SIEBENS GIANNI
URBANO CYCLING TEAM
BEL19980717 ELITE
DNF
DNF
OGER VINCENT
ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
BEL19940821 ELITE2
DNF
DNF
PEMEN DOLF
PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20000522 ELITE
DNF
Close