1
SWEECK Laurens PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19931217 EL.CMC
59´06"
2
VANTHOURENHOUT Michael PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19931210 ELITE
59´15" +0´09"
3
VAN KESSEL Corne TORMANS CYCLOCROSS TEAM
NED19910807 EL.PTT
59´20" +0´14"
4
ISERBYT Eli PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19971022 EL.CMC
59´37" +0´31"
5
HERMANS Quinten TORMANS CYCLOCROSS TEAM
BEL19950729 EL.PTT
59´44" +0´38"
6
AERTS Toon BALOISE TREK LIONS
BEL19931019 EL.CMC
59´48" +0´42"
7
ORTS LLORET Felipe TEIKA-BH-GSPORT
ESP19950401 EL.CP
59´53" +0´47"
8
VAN DER HAAR Lars TELENET LIONS
NED19910723 ELITE
1H00´01" +0´55"
9
VANDEPUTTE Niels ALPECIN – FENIX
BEL20000919 U23.C
1H00´09" +1´03"
10
SOETE Daan GROUP HENS - MAES CONTAINERS
BEL19941219 EL.CMC
1H00´13" +1´07"
11
VANDEBOSCH Toon PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19990619 U23CMC
1H00´18" +1´12"
12
ADAMS Jens HOLLEBEEKHOEVE CT
BEL19920605 EL.MC
1H00´38" +1´32"
13
MEIN Thomas TORMANS CYCLO CROSS TEAM
GBR19990112 ELITE
1H01´01" +1´55"
14
VAN DER POEL David ALPECIN – FENIX
NED19920615 EL.CP
1H01´03" +1´57"
15
BAESTAENS Vincent GROUP HENS - MAES CONTAINERS
BEL19890618 EL.CMC
1H01´03" +1´57"
16
AERNOUTS Jim BALOISE TREK LIONS
BEL19890323 EL.CMC
1H01´08" +2´02"
17
MEEUSEN Tom GROUP HENS - MAES CONTAINERS
BEL19881107 EL.CMC
1H01´16" +2´10"
18
RÜEGG Timon SWISS RACING ACADEMY
SUI19960124 ELITE
1H01´42" +2´36"
19
WYSEURE Joran ACROG - TORMANS BALEN BC
BEL20010109 U23
1H01´51" +2´45"
20
KIELICH Timo CREDISHOP-FRISTADS
BEL19990805 U23.C
1H01´56" +2´50"
21
VERSTRYNGE Emiel TORMANS CYCLOCROSS TEAM
BEL20020204 U23.C
1H02´25" +3´19"
22
KAMP Ryan PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
NED20001212 ELITE
1H02´28" +3´22"
23
BEKAERT Yentl BALOISE TREK LIONS
BEL19990718 U23.C
1H02´35" +3´29"
24
LOOCKX Lander GROUP HENS - MAES CONTAINERS
BEL19970425 EL.CMC
1H03´05" +3´59"
25
KUHN Kevin TORMANS CYCLO CROSS TEAM
SUI19980218 ELITE
1H03´12" +4´06"
26
NYS Thibau BALOISE TREK LIONS
BEL20021112 U23.C
1H03´22" +4´16"
27
ROUILLER Loris ALPECIN - FENIX
SUI20000221 ELITE
1H03´53" +4´47"
28
HORNY Clement BH-WALLONIE MTB TEAM
BEL20001111 UMTBU2
1H03´56" +4´50"
29
JOT Hugo ARDENNES CROSS TEAM
FRA20010608 U23
1H04´06" +5´00"
30
UYTDEWILLIGEN Ingmar TARTELETTO - ISOREX CX-TEAM
BEL19911008 ELITE2
1H04´13" +5´07"
31
MEEUSSEN Witse PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL20010308 U23.C
1H04´25" +5´19"
32
BAERS Arne ACROG - TORMANS BALEN BC
BEL20020327 U23
1H04´33" +5´27"
33
BELMANS Lennert IKO - CRELAN
BEL20020215 U23.C
1H04´38" +5´32"
34
HUYBS Ward BALOISE TREK LIONS
BEL20021121 U23.C
1H05´02" +5´56"
35
SUAREZ FERNANDEZ Kevin NESTA - SKODA ALECAR CX TEAM
ESP19940614 EL.MC
1H05´15" +6´09"
36
DEJONGHE Len GROUP HENS - MAES CONTAINERS
BEL20001013 U23.C
1H05´29" +6´23"
37
VAN LOOVEREN Joachim PROXIMUS - ALPHAMOTORHOMES - DOLTCINI CT
BEL20010810 U23.C
1H05´40" +6´34"
38
VAN DEN BROECK Arno VDB CYCLING TEAM
BEL20000404 U23
1H06´01" +6´55"
39
GROENEN Klaas CYCLOTEAM.NL
NED19941109 ELITE2
1H06´06" +7´00"
40
VERVOORT Wout VAN DEN PLAS - HEPA CYCLING TEAM
BEL20010106 U23
1H06´42" +7´36"
41
PEMEN Dolf PROXIMUS - ALPHAMOTORHOMES - DOLTCINI CT
BEL20000522 U23.C
1 r
42
GYS Jens WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19890326 ELITE2
1 r
43
GABRIEL Timothé U.V.C.CHARLEVILLE-MEZIERES
FRA20020220 ELITE
2 r
44
SALOMEZ Ydris PROXIMUS - ALPHAMOTORHOMES - DOLTCINI CT
BEL20010227 U23.C
3 r
45
ANDERSON Jonathan none
USA19960522 Cat 1
3 r
46
JETTE Cameron Mariposa Cycle Racing Team
CAN19870701 Elite
4 r
47
OGER Vincent ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
BEL19940821 ELITE2
4 r
DNF
THOMAS Théo TORMANS CYCLO CROSS TEAM
FRA20010918 Under 23
DNF
DNF
MENUT David CROSS TEAM LEGENDRE
FRA19920311 ELITE
DNF
DNF
CHAINEL Steve CROSS TEAM LEGENDRE
FRA19830906 Elites
DNF
DNF
GODRIE Stan PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL - ORANGE
NED19930109 EL.CP
DNF
DNF
FERDINANDE Anton PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL20000802 U23.C
DNF
DNF
LAEVENS Justin PROXIMUS - ALPHAMOTORHOMES - DOLTCINI CT
BEL20010309 U23.C
DNF
Close