1
AERTS Toon BALOISE TREK LIONS
BEL19931019 EL.CMC
57´44"
2
HERMANS Quinten TORMANS CYCLOCROSS TEAM
BEL19950729 EL.PTT
58´04" +0´20"
3
VANDEPUTTE Niels ALPECIN – FENIX
BEL20000919 U23.C
58´20" +0´36"
4
ADAMS Jens HOLLEBEEKHOEVE CT
BEL19920605 EL.MC
58´27" +0´43"
5
VANTHOURENHOUT Michael PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19931210 EL.CMC
58´32" +0´48"
6
ISERBYT Eli PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19971022 EL.CMC
58´45" +1´01"
7
VAN DER HAAR Lars TELENET LIONS
NED19910723 ELITE
59´02" +1´18"
8
KUHN Kevin TORMANS CYCLO CROSS TEAM
SUI19980218 ELITE
59´13" +1´29"
9
SWEECK Laurens PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19931217 EL.CMC
59´22" +1´38"
10
KIELICH Timo CREDISHOP-FRISTADS
BEL19990805 U23.C
59´27" +1´43"
11
LOOCKX Lander GROUP HENS - MAES CONTAINERS
BEL19970425 EL.CMC
59´27" +1´43"
12
BAESTAENS Vincent GROUP HENS - MAES CONTAINERS
BEL19890618 EL.CMC
59´27" +1´43"
13
RÜEGG Timon SWISS RACING ACADEMY
SUI19960124 ELITE
59´36" +1´52"
14
VANDEBOSCH Toon PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19990619 U23CMC
59´52" +2´08"
15
SOETE Daan GROUP HENS - MAES CONTAINERS
BEL19941219 EL.CMC
59´56" +2´12"
16
VAN KESSEL Corne TORMANS CYCLOCROSS TEAM
NED19910807 EL.PTT
1H00´07" +2´23"
17
KAMP Ryan PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
NED20001212 ELITE
1H00´15" +2´31"
18
NYS Thibau BALOISE TREK LIONS
BEL20021112 U23.C
1H01´02" +3´18"
19
MEIN Thomas TORMANS CYCLO CROSS TEAM
GBR19990112 ELITE
1H01´02" +3´18"
20
BEKAERT Yentl BALOISE TREK LIONS
BEL19990718 U23.C
1H01´47" +4´03"
21
DEJONGHE Len GROUP HENS - MAES CONTAINERS
BEL20001013 U23.C
1H01´53" +4´09"
22
AERNOUTS Jim BALOISE TREK LIONS
BEL19890323 EL.CMC
1H01´58" +4´14"
23
MEEUSSEN Witse PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL20010308 U23.C
1H02´21" +4´37"
24
RONHAAR Pim PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
NED20010720 ELITE
1H02´42" +4´58"
25
AGTERBERG Kyle G.W.C. DE ADELAAR
NED19990219 ELITE
1H03´16" +5´32"
26
VAN DER POEL David ALPECIN – FENIX
NED19920615 EL.CP
1H03´19" +5´35"
27
HENDRIKX Mees CREDISHOP-FRISTADS
NED20000805 ELITE
1H03´32" +5´48"
28
HUYBS Ward BALOISE TREK LIONS
BEL20021121 U23.C
1H03´38" +5´54"
29
BAERS Arne ACROG - TORMANS BALEN BC
BEL20020327 U23
1H04´03" +6´19"
30
ROUILLER Loris ALPECIN - FENIX
SUI20000221 ELITE
1H04´22" +6´38"
31
VAN LOOVEREN Joachim PROXIMUS - ALPHAMOTORHOMES - DOLTCINI CT
BEL20010810 U23.C
1 r
32
VERHEYEN Thomas WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19970214 ELITE2
1 r
33
PEMEN Dolf PROXIMUS - ALPHAMOTORHOMES - DOLTCINI CT
BEL20000522 U23.C
2 r
34
GABRIEL Timothé U.V.C.CHARLEVILLE-MEZIERES
FRA20020220 ELITE
2 r
35
BELMANS Lennert IKO - CRELAN
BEL20020215 U23.C
2 r
36
THOMAS Théo TORMANS CYCLO CROSS TEAM
FRA20010918 Under 23
2 r
37
ANDERSON Jonathan NONE
USA19960522 Cat 1
3 r
38
JETTE Cameron MARIPOSA CYCLE RACING TEAM
CAN19870701 Elite
3 r
39
OGER Vincent ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
BEL19940821 ELITE2
5 r
DNF
LAEVENS Justin PROXIMUS - ALPHAMOTORHOMES - DOLTCINI CT
BEL20010309 U23.C
DNF
DNF
SWEECK Diether CREDISHOP-FRISTADS
BEL19931217 EL.CP
DNF
DNF
GODRIE Stan PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL - ORANGE
NED19930109 EL.CP
DNF
DNF
VAN DER HEIJDEN Maik PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL - ORANGE
NED19970403 ELITE2
DNF
DNF
WYSEURE Joran ACROG - TORMANS BALEN BC
BEL20010109 U23
DNF
DNF
VERVOORT Wout VAN DEN PLAS - HEPA CYCLING TEAM
BEL20010106 U23
DNF
DNF
SALOMEZ Ydris PROXIMUS - ALPHAMOTORHOMES - DOLTCINI CT
BEL20010227 U23.C
DNF
Close