1
GERITS VINCE STAGECO CYCLING TEAM
BEL19970926 ELITE2
1H41´33"
2
WOUTERS RUTGER TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
BEL19910810 ELITE2
1H41´33"
3
NOELS SVEN TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
BEL19890928 ELITE2
1H41´38"
+0´05"
3
JORDENS JARNO STAGECO CYCLING TEAM
BEL20000510 U23
1H41´38"
+0´05"
5
COLEMAN ZAK ACROG - TORMANS BALEN BC
GBR19990115 U23
1H41´38"
+0´05"
6
HUYGHE GUST STAGECO CYCLING TEAM
BEL20020109 U23
1H41´38"
+0´05"
7
SEGERS JOREN HUBO - TITAN CARGO CT
BEL19911112 ELITE2
1H41´38"
+0´05"
8
TIMMERS LARS STAGECO CYCLING TEAM
NED19990629 U23
1H41´38"
+0´05"
9
UYTDEWILLIGEN INGMAR TARTELETTO - ISOREX CX-TEAM
BEL19911008 ELITE2
1H41´38"
+0´05"
10
BRUSSELEERS KIANO STAGECO CYCLING TEAM
BEL20001231 U23
1H41´38"
+0´05"
11
GALICIA WANNES INDIVIDUEEL
BEL19950801 EL319+
1H41´38"
+0´05"
12
VAN DEN PUT RONAN STAGECO CYCLING TEAM
BEL19991022 U23
1H41´38"
+0´05"
13
ANDRIEU MAXIM MYSENLAN-BABOCO-CYCLINVEST CT
BEL19970417 ELITE2
1H41´38"
+0´05"
14
VERVOORT WOUT VAN DEN PLAS - HEPA CYCLING TEAM
BEL20010106 U23
1H41´38"
+0´05"
15
GOOSSENS QUENTIN CNCPT 3000
BEL19911114 EL319+
1H41´38"
+0´05"
16
VAN ROOSBROECK JAN STAGECO CYCLING TEAM
BEL20010515 U23
1H41´38"
+0´05"
17
GREENWOOD JOSHUA ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS
BEL20010322 U23
1H41´38"
+0´05"
18
WORSDALE ALEXANDER TRAM SHESHE
RSA19990330 U23
1H41´38"
+0´05"
19
WILLAERTS NIELS CT-PROJECTBOUW BORGONJON-DEWA SPORT
BEL19980331 ELITE2
1H41´38"
+0´05"
20
MERTENS THIJS HEIST CYCLING TEAM (HCT)
BEL19970508 ELITE2
1H41´38"
+0´05"
21
VERBEECK SVEN STAGECO CYCLING TEAM
BEL19980318 ELITE2
1H41´38"
+0´05"
22
MELLAERTS ROBBE YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20010818 U23
1H41´38"
+0´05"
23
HUYBRECHTS SANDER HEIST CYCLING TEAM (HCT)
BEL20010502 U23
1H45´28"
+3´55"
24
VERHEYDEN JORIS TEL & CO MTB TEAM
BEL19801026 MASM
1H45´28"
+3´55"
25
MEERS JESSE YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20010131 U23
1H45´28"
+3´55"
26
WIDAR WESLEY INDIVIDUEEL
BEL19960125 EL319+
1H45´28"
+3´55"
27
GODTS KOBE YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20021102 U23
1H45´28"
+3´55"
28
VERDEYEN SEPPE YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20011107 U23
1H45´28"
+3´55"
29
DE RAEDT ARNE YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20020719 U23
1H45´28"
+3´55"
30
MATHEVE BEN SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20020415 U23
1H45´28"
+3´55"
31
KENNES HENDRIK SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20020417 U23
1H45´28"
+3´55"
32
SCHMITZ JONAH KZLWC - DAVO
BEL20001113 U23
1H45´28"
+3´55"
33
CUMPS RUBEN TEAM SIKTIVITY
BEL19930106 ELITE2
1H47´35"
+6´02"
34
ALENTEYNS JORIT STAGECO CYCLING TEAM
BEL20010523 U23
1H47´35"
+6´02"
35
VAN BELLINGEN GERRIT VAN EYCK SPORT - JOSAN
BEL20001203 U23
1H47´35"
+6´02"
DNF
VERLINDEN DIEGO HEIST CYCLING TEAM (HCT)
BEL20021112 U23
DNF
DNF
DAS JITSE STAGECO CYCLING TEAM
BEL20020321 U23
DNF
Close