1
VAN DEN BROEK AXEL
BERT CONTAINERS - PAUWELS SAUZEN CYCLING TEAM
BEL20060503 U17M
26´54"
2
TIELENS ZANDER
UCT RIDE CYCLING TEAM
BEL20060123 U17M
27´01"
+0´07"
3
ALLAER THORBEN
BERT CONTAINERS - PAUWELS SAUZEN CYCLING TEAM
BEL20060704 U17M
27´01"
+0´07"
4
VANCOMPERNOLLE TIBO
BERT CONTAINERS - PAUWELS SAUZEN CYCLING TEAM
BEL20060204 U17M
27´01"
+0´07"
5
DRIES TJALLE
TEAM KEMPEN
BEL20060712 U17M
27´01"
+0´07"
6
CRAPS STAN
BRAIN² OLYMPIA TIENEN
BEL20060728 U17M
27´01"
+0´07"
7
VANHOUDT YOREN
OPTIMUS-ARGENTA CYCLING TEAM
BEL20060502 U17M
27´07"
+0´13"
8
TIELENS NEO
PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES-DOLTCINI CYCLING TEAM
BEL20060626 U17M
27´21"
+0´27"
9
BOSSAERTS SENN
AA DRINK YOUNG LIONS
BEL20060709 U17M
27´24"
+0´30"
10
UIJTDEWILLIGEN NIELS
TEAM KEMPEN
BEL20060708 U17M
27´40"
+0´46"
11
DEVALLEE MATHÉO
ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
BEL20060311 U17M
27´48"
+0´54"
12
MAES FABIAN
WAC TEAM
BEL20060828 U17M
27´51"
+0´57"
13
DECKERS TOON
WAC TEAM
BEL20061209 U17M
28´01"
+1´06"
14
VAN DER VEKEN LUCA
WILLEBRORD WIL VOORUIT
NED20060827 YOUTH MEN - U15
28´05"
+1´11"
15
VAN DER MADE JORN
KTM MOUNTAINBIKE TEAM
NED20061129 U17M
28´15"
+1´21"
16
DE WINTER MILAN
ATHLETES FOR HOPE
BEL20060125 U17M
28´28"
+1´34"
17
CUPPENS MATS
OMC MTB CLUB - OPOETEREN
BEL20060824 U17M
28´37"
+1´43"
18
DE BACKER SIEBE
AA DRINK YOUNG LIONS
BEL20060103 U17M
28´47"
+1´53"
19
VAN HOVE SEBBE
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20060507 U17M
28´53"
+1´59"
20
LEICHER SEAN
KVC NOORDZEEMEEUW
BEL20061124 U17M
28´53"
+1´59"
21
VAN TICHELT LENNERT
AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
BEL20060413 U17M
28´53"
+1´59"
22
JAENEN TIBE
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20060706 U17M
29´00"
+2´06"
23
BULENS MANUEL
BRAIN² OLYMPIA TIENEN
BEL20061016 U17M
29´03"
+2´08"
24
GEBOERS FENNE
PMC CYCLING
BEL20061224 U17M
29´03"
+2´08"
25
GALLE MIKA
ECO CYCLING
BEL20061226 U17M
29´08"
+2´13"
26
VRANCKEN SEM
BERGKLIMMERS
NED20061202 U17M
29´11"
+2´17"
27
COSYNS SANDER
INDIVIDUEEL
BEL20061003 U17M
29´22"
+2´28"
28
LEYSSENS LUCAS
ACROG - TORMANS BALEN BC
BEL20060523 U17M
29´27"
+2´33"
29
VANHEES JONAS
MAES CT GLABBEEK
BEL20060401 U17M
29´36"
+2´41"
30
VERHEYEN LANDER
MAES CT GLABBEEK
BEL20060322 U17M
29´36"
+2´41"
31
SCHREURS BRIEK
SPORT EN MOEDIG GENK
BEL20060406 U17M
29´49"
+2´55"
32
ABRASSART SASCHA
ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
BEL20060511 U17M
29´59"
+3´05"
33
VANBRABANT MATTHIAS
WK NOORD-WEST-BRABANT
BEL20060421 PROMO
30´05"
+3´11"
34
VAES YARO
INDIVIDUEEL
BEL20060523 U17M
30´38"
+3´44"
35
VROLIX YARNE
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20060126 U17M
31´05"
+4´10"
36
VERVECKEN LOUIS
NETCONNECT CYCLING TEAM
BEL20060928 U17M
31´13"
+4´19"
37
PLESSERS RUBE
WIELERCLUB NOORD-LIMBURG
BEL20061121 U17M
31´37"
+4´42"
38
NUYTS TIBAU
TEAM KEMPEN
BEL20060824 U17M
31´53"
+4´59"
39
COOPMAN KJELL
AA DRINK YOUNG LIONS
BEL20060427 U17M
31´53"
+4´59"
40
CRIEL MERLIJN
INDIVIDUEEL
BEL20061216 U17M
32´01"
+5´07"
DNF
SOONS BRECHT
SPORT EN MOEDIG GENK
BEL20050923 U17M
DNF
Close