1. 11 VANTHOURENHOUT Michael
PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL 1993 59:28 - 40
2. 41 PIDCOCK Thomas
INEOS GRENADIERS
GBR 1999 1:00:04 +0:36 30
3. 9 AERTS Toon
BALOISE TREK LIONS
BEL 1993 1:00:19 +0:51 25
4. 10 HERMANS Quinten
TORMANS CYCLO CROSS TEAM
BEL 1995 1:01:06 +1:38 22
5. 8 ISERBYT Eli
PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL 1997 1:01:29 +2:01 21
6. 14 SOETE Daan
CX TEAM DESCHACHT-GROUP HENS-CONTAINERS MAES
BEL 1994 1:01:34 +2:06 20
7. 12 SWEECK Laurens
PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL 1993 1:01:43 +2:15 19
8. 3 VAN KESSEL Corne
TORMANS CYCLO CROSS TEAM
NED 1991 1:02:08 +2:40 18
9. 19 DUBAU Joshua
MASSI
FRA 1996 1:02:12 +2:44 17
10. 28 RUEGG Timon
CROSS TEAM LEGENDRE
SUI 1996 1:02:14 +2:46 16
11. 51 MEISEN Marcel
ALPECIN - FENIX
GER 1989 1:02:31 +3:03 15
12. 2 VAN DER HAAR Lars
BALOISE TREK LIONS
NED 1991 1:02:35 +3:07 14
13. 13 BAESTAENS Vincent
CX TEAM DESCHACHT-GROUP HENS-CONTAINERS MAES
BEL 1989 1:02:46 +3:18 13
14. 17 AERTS Thijs
BALOISE TREK LIONS
BEL 1996 1:02:50 +3:22 12
15. 42 MEIN Thomas
TORMANS CYCLO CROSS TEAM
GBR 1999 1:02:59 +3:31 11
16. 38 BOROS Michael CZE 1992 1:03:16 +3:48 10
17. 27 KUHN Kevin
TORMANS CYCLO CROSS TEAM
SUI 1998 1:03:24 +3:56 9
18. 58 ORTS LLORET Felipe
BURGOS-BH
ESP 1995 1:03:27 +3:59 8
19. 43 TURNER Ben
TRINITY RACING
GBR 1999 1:03:31 +4:03 7
20. 15 VANDEBOSCH Toon
PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL 1999 1:03:51 +4:23 6
21. 16 ADAMS Jens BEL 1992 1:04:14 +4:46 5
22. 31 BERTOLINI Gioele
SELLE ITALIA - GUERCIOTTI - ELITE
ITA 1995 1:04:41 +5:13 4
23. 46 WHITE Curtis
CANNONDALE/CYCLOCROSSWORLD
USA 1995 1:04:46 +5:18 3
24. 29 MOTTIEZ Gilles
CROSS TEAM LEGENDRE
SUI 1997 1:04:57 +5:29 2
25. 32 DORIGONI Jakob
SELLE ITALIA - GUERCIOTTI - ELITE
ITA 1998 1:04:58 +5:30 1
26. 7 GODRIE Stan NED 1993 1:05:07 +5:39
27. 44 HECHT Gage
AEVOLO
USA 1998 1:05:30 +6:02
28. 20 GRAS Yan
TEAM PODIOCOM CC
FRA 1996 1:05:37 +6:09
29. 36 SUAREZ FERNANDEZ Kevin
NESTA - MMR CX TEAM
ESP 1994 1:05:49 +6:21
30. 24 CHAMERAT DUMONT Antony FRA 1994 1:05:56 +6:28
31. 45 WERNER Kerry USA 1991 1:05:59 +6:31
32. 52 WEBER Sascha
TREK | VAUDE
GER 1988 -1 LAP
33. 47 HAIDET Lance
L39ION OF LOS ANGELES
USA 1997 -1 LAP
34. 22 PHILIBERT Aurelien
ARDENNES CROSS TEAM GECIBAT
FRA 1995 -1 LAP
35. 5 VAN DER MEER Gosse NED 1995 -1 LAP
36. 4 VAN DER POEL David
ALPECIN - FENIX
NED 1992 -1 LAP
37. 40 PETRUS Lubomir CZE 1990 -1 LAP
38. 18 SWEECK Diether
IKO - CRELAN
BEL 1993 -2 LAP
39. 23 DUBAU Lucas FRA 1996 -2 LAP
40. 33 SAMPARISI Nicolas
KTM ALCHEMIST POWERED BY BRENTA BRAKES
ITA 1992 -2 LAP
41. 25 MARASCO Lorenzo
SEBMOTOBIKES CX TEAM
FRA 1998 -2 LAP
42. 48 SWARTZ Caleb USA 1999 -3 LAP
43. 37 ULIK Matej
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
SVK 1997 -3 LAP
44. 34 SAMPARISI Lorenzo
KTM ALCHEMIST POWERED BY BRENTA BRAKES
ITA 1993 -3 LAP
45. 55 VAN DEN HAM Michael CAN 1992 -3 LAP
46. 30 LUETHI Eric
SF-RACING
SUI 1999 -3 LAP
47. 26 BOULANGER Hugo FRA 1999 -3 LAP
48. 49 GINIAT Andrew USA 1991 -4 LAP
49. 50 CLOUTIER Tyler USA 1989 -5 LAP
50. 54 MALNASI Jozsef-Attila ROU 1998 -5 LAP
51. 56 NYSTROM SPENCER Felipe Timoteo CRC 1983 -5 LAP
53 MAYER Yannick GER 1991 DNF
Close