EVERTSEN-HEGREBERG SIMEN EFC - L&R - AGS
NOR20040423 JUNIOR
1H52´52"
2
BAERT BRENT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20040823 JUNIOR
1H52´57"
+0´04"
3
NAESSENS HENRI CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
BEL20050915 JUNIOR
1H53´01"
+0´08"
4
VANDEN HEEDE LARS CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
BEL20050318 JUNIOR
1H53´14"
+0´21"
5
BOLLE BERT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20040205 JUNIOR
1H53´16"
+0´23"
6
GRARD HUGO TEAM AVESNOIS
FRA20040928 JUNIOR MEN
1H53´16"
+0´23"
7
PAUWELS THIBAUT EFC - L&R - AGS
BEL20041222 JUNIOR
1H53´40"
+0´47"
8
DENOLF YARI AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
BEL20041031 JUNIOR
1H53´40"
+0´47"
9
DEGEZELLE KAMIEL GAVERZICHT - BE OKAY - AGS
BEL20040906 JUNIOR
1H53´40"
+0´47"
10
DJELIL YANI ANGELO UNA FORZA RACING
GBR20050212 U17M
1H53´40"
+0´47"
11
FRANKISH JASPER SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL
BEL20051002 JUNIOR
1H53´40"
+0´47"
12
LEENKNEGT YAURICK CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20041101 JUNIOR
1H54´01"
+1´08"
13
LOWAGIE ARTHUR IWG WAPI CYCLING TEAM
BEL20040830 JUNIOR
1H54´02"
+1´09"
14
PLANCKE LAURENS CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20050209 JUNIOR
1H54´07"
+1´15"
15
SERVRANCKX GAUTHIER CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20050707 JUNIOR
1H54´14"
+1´21"
16
DESMET MIGUEL GAVERZICHT - BE OKAY - AGS
BEL20050930 JUNIOR
1H54´42"
+1´49"
17
PEREZ ALVAREZ CIRO START JUNIOR TEAM BY JAVA
URU19000101 JUNIOR MEN
1H54´52"
+1´59"
18
CLEENEWERCK SENNE GAVERZICHT - BE OKAY - AGS
BEL20050516 JUNIOR
1H55´03"
+2´10"
19
DRUART HUGO CANNIBAL TEAM
BEL20040405 JUNIOR
1H55´03"
+2´10"
20
HANCKE TUUR GAVERZICHT - BE OKAY - AGS
BEL20051125 JUNIOR
1H55´03"
+2´10"
21
WARNIER GAETAN CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
BEL20050715 JUNIOR
1H55´03"
+2´10"
22
CLAUW ARTHUR ACROG-TORMANS
BEL20050512 JUNIOR
1H55´03"
+2´10"
23
DEGRYSE LOWIE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20051214 JUNIOR
1H55´03"
+2´10"
24
MAGHERMAN DRIES FLANDERS COLOR - GALLOO TEAM
BEL20050215 JUNIOR
1H55´03"
+2´10"
25
COURTENS LUKAS GAVERZICHT - BE OKAY - AGS
BEL20050909 JUNIOR
1H55´03"
+2´10"
26
DE COSTER JANI CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20040708 JUNIOR
1H55´03"
+2´10"
27
SWERTVAEGHER BAPTISTE GAVERZICHT - BE OKAY - AGS
BEL20050513 JUNIOR
1H55´03"
+2´10"
28
VERSTRAETE VICTOR GAVERZICHT - BE OKAY - AGS
BEL20050923 JUNIOR
1H55´03"
+2´10"
29
ROLLANDT MADY O. GRANDE SYNTHE
FRA19000101 JUNIOR MEN
1H55´03"
+2´10"
30
LEMAN SEPPE VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL20050709 JUNIOR
1H55´03"
+2´10"
31
LERNOUT SEPPE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20040125 JUNIOR
1H55´03"
+2´10"
32
NEYT MAXIM CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20041014 JUNIOR
1H55´03"
+2´10"
33
DONIE MILAN EFC - L&R - AGS
BEL20050103 JUNIOR
1H55´03"
+2´10"
34
DEJAEGHER FLORIS GAVERZICHT - BE OKAY - AGS
BEL20050407 JUNIOR
1H55´03"
+2´10"
35
DEWILDE ROBBE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20050524 JUNIOR
1H55´09"
+2´16"
36
BONTE RUNE VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL20040101 JUNIOR
1H55´09"
+2´16"
37
VANDENBUSSCHE LOÏC VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL20041223 JUNIOR
1H55´13"
+2´20"
38
QUIROZ GUTIERREZ HERIBERTO START JUNIOR TEAM BY JAVA
MEX19000101 JUNIOR MEN
1H57´12"
+4´19"
39
BAERT MATHIS VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL20040116 JUNIOR
1H58´52"
+6´00"
40
ROTTEY CHARLES TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM
BEL20050522 JUNIOR
1H58´52"
+6´00"
41
KERKHOFS TIMO CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20050810 JUNIOR
1H58´52"
+6´00"
42
VLAEMINCK CEDRIC KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
BEL20050110 JUNIOR
1H58´52"
+6´00"
43
VANDE MOORTEL MATTEO CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20050914 JUNIOR
1H58´52"
+6´00"
44
BUYCK JARRE LITUBEL PARKET - CHAUFFAGE VANBRABANT - WIELERTEAM WAREGEM
BEL20040119 JUNIOR
1H58´52"
+6´00"
45
MANSSENS TIBE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20040119 JUNIOR
1H58´52"
+6´00"
46
BRIL SIMON GAVERZICHT - BE OKAY - AGS
BEL20051113 JUNIOR
1H58´52"
+6´00"
47
DE LEU VYTHAL CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20040604 JUNIOR
1H58´52"
+6´00"
48
JAECQUES ARNAUD CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
BEL20050805 JUNIOR
1H58´52"
+6´00"
49
SAMYN RUBEN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20040911 JUNIOR
1H58´52"
+6´00"
50
COUDRON MAXIME CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20050501 JUNIOR
1H58´52"
+6´00"
51
BOONE SEPPE GAVERZICHT - BE OKAY - AGS
BEL20050128 JUNIOR
1H58´52"
+6´00"
52
RUYSSCHAERT VANHOUTTE JAKOB-STORM LITUBEL PARKET - CHAUFFAGE VANBRABANT - WIELERTEAM WAREGEM
BEL20050610 JUNIOR
1H58´52"
+6´00"
53
VANDAMME JOËL GAVERZICHT - BE OKAY - AGS
BEL20050329 JUNIOR
1H58´52"
+6´00"
54
VANHAECKE VIC CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20040809 JUNIOR
1H58´52"
+6´00"
55
DEPRAETERE KOBE GAVERZICHT - BE OKAY - AGS
BEL20051222 JUNIOR
1H58´52"
+6´00"
56
VIERSTRAETE MAXIM KDM-PACK CYCLING TEAM
BEL20040712 JUNIOR
1H58´52"
+6´00"
57
TIENPONT MIEL GAVERZICHT - BE OKAY - AGS
BEL20050101 JUNIOR
1H58´52"
+6´00"
58
VERSTRAETE ROBBE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20051104 JUNIOR
1H58´52"
+6´00"
59
VAN SPEYBROECK MAXIMILIAAN GAVERZICHT - BE OKAY - AGS
BEL20050728 JUNIOR
1H58´52"
+6´00"
60
DE GREVE MANU GAVERZICHT - BE OKAY - AGS
BEL20040114 JUNIOR
1H58´52"
+6´00"
DNF
YPERMAN TRISTAN FLANDERS COLOR - GALLOO TEAM
BEL20050515 JUNIOR
DNF
DNF
BASSLÉ ARNO KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
BEL20050718 JUNIOR
DNF
DNF
VANEECKHOUTE VICTOR CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
BEL20051228 JUNIOR
DNF
DNF
VERDONCK WIES EFC - L&R - AGS
BEL20040218 JUNIOR
DNF
DNF
GOUSSAERT SIMON FLANDERS COLOR - GALLOO TEAM
BEL20050107 JUNIOR
DNF
DNF
DEMAEGHT GUST KVC NOORDZEEMEEUW
BEL20040117 JUNIOR
DNF
DNF
GERMONPREZ THIBO EFC - L&R - AGS
BEL20041115 JUNIOR
DNF
DNF
VAN OUDENHOVE ARTHUR GAVERZICHT - BE OKAY - AGS
BEL20051025 JUNIOR
DNF
DNF
REYES ARRUTI FELIPE EMANUEL START JUNIOR TEAM BY JAVA
URU19000101 JUNIOR MEN
DNF
Close