1
JAKUB
KACZMAREK
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
29 POL 12:07:25 125.00
2
GIANNI
MARCHAND
TARTELETTO - ISOREX
32 BEL 12:07:43 85.00
3
LENNERT
TEUGELS
TARTELETTO - ISOREX
29 BEL 12:08:51 70.00
4
JONAS
RAPP
HRINKOW ADVARICS
28 GER 12:09:19 60.00
5
RAINER
KEPPLINGER
HRINKOW ADVARICS
25 AUT 12:09:25 50.00
6
ANDREAS
GOEMAN
TARTELETTO - ISOREX
23 BEL 12:09:26 40.00
7
TILEN
FINKŠT
ADRIA MOBIL
25 SLO 12:09:36 35.00
8
ŽIGA
HORVAT
ADRIA MOBIL
24 SLO 12:09:36 30.00
9
FRANCESCO
DI FELICE
GALLINA ECOTEK LUCCHINI
25 ITA 12:09:39 25.00
10
MARCELI
BOGUSLAWSKI
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
25 POL 12:09:40 20.00
11
PIOTR
PEKALA
SANTIC-WIBATECH
24 POL 12:09:42 15.00
12
JACOB
RELAES
TARTELETTO - ISOREX
26 BEL 12:09:47 10.00
13
PATRYK
STOSZ
VOSTER ATS TEAM
28 POL 12:09:53 5.00
14
VIKTOR
POTOČKI
LJUBLJANA GUSTO SANTIC
23 CRO 12:10:05 5.00
15
DAVID
PER
ADRIA MOBIL
27 SLO 12:10:09 5.00
16
DANIEL
AUER
WSA KTM GRAZ P/B LEOMO
28 AUT 12:10:38 3.00
17
PATRICK
REISSI
MALOJA PUSHBIKERS
28 GER 12:10:52 3.00
18
MARCIN
BUDZINSKI
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
24 POL 12:10:56 3.00
19
WALTER
CALZONI
GALLINA ECOTEK LUCCHINI
21 ITA 12:11:08 3.00
20
LUKÁŠ
KUBIŠ
DUKLA BANSKA BYSTRICA
22 SVK 12:11:12 3.00
21
ALEXANDR
SEMENOV
VINO SKO TEAM
23 KAZ 12:11:14 3.00
22
TIMON
LODERER
HRINKOW ADVARICS
31 GER 12:11:15 3.00
23
MANUEL
BOSCH
HRINKOW ADVARICS
33 AUT 12:11:15 3.00
24
MATIC
ŽUMER
25 SLO 12:11:16 3.00
25
THOMAS
PESENTI
BELTRAMI TSA TRE COLLI
23 ITA 12:11:17 3.00
26
VEDAD
KARIC
MERIDIANA KAMEN TEAM
34 BIH 12:11:18
27
ANTONIO
BARAC
MERIDIANA KAMEN TEAM
25 CRO 12:11:18
28
DAVIDE
BAUCE
GALLINA ECOTEK LUCCHINI
23 ITA 12:11:26
29
MATEJ
DRINOVEC
CYCLING TEAM KRANJ
31 SLO 12:11:27
30
JEROEN
EYSKENS
TARTELETTO - ISOREX
29 BEL 12:11:28
31
BAUYRZHAN
ZHAPARULY
VINO SKO TEAM
20 KAZ 12:11:31
32
VID
JEROMEL
CYCLING TEAM KRANJ
19 SLO 12:11:35
33
ILKHAN
DOSTIYEV
VINO SKO TEAM
20 KAZ 12:11:44
34
KRISTJAN
HOČEVAR
ADRIA MOBIL
23 SLO 12:11:51
35
ALJAŽ
JARC
ADRIA MOBIL
23 SLO 12:11:58
36
MICHAEL
KONCZER
HRINKOW ADVARICS
29 AUT 12:12:12
37
SERGEJ
MAKSIMOVIĆ
20 BIH 12:12:16
38
OGNJEN
ILIĆ
24 SRB 12:12:17
39
ALAN
BANASZEK
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
25 POL 12:12:22
40
MATIAS
FITZWATER
EUROCYCLINGTRIPS PRO CYCLING
24 NZL 12:12:40
41
MATTEO
FREDDI
BELTRAMI TSA TRE COLLI
21 ITA 12:13:00
42
PAWEL
SZOSTKA
SANTIC-WIBATECH
24 POL 12:13:05
43
PAVOL
ROVDER
DUKLA BANSKA BYSTRICA
21 SVK 12:13:09
44
LUCA
CIBRARIO
BELTRAMI TSA TRE COLLI
24 ITA 12:13:47
45
MIHAEL
ŠTAJNAR
22 SLO 12:13:54
46
PHILIPP
HOFBAUER
WSA KTM GRAZ P/B LEOMO
20 AUT 12:14:10
47
BARTLOMIEJ
PROC
SANTIC-WIBATECH
23 POL 12:14:33
48
GREGOR MATIJA
ČERNE
MERIDIANA KAMEN TEAM
24 SLO 12:15:10
49
ANDREA
BIANCALANI
BELTRAMI TSA TRE COLLI
22 ITA 12:16:02
50
JAKOB
REITER
UNION RAIFFEISEN RADTEAM TIROL
22 AUT 12:16:10
51
BARTOSZ
RUDYK
SANTIC-WIBATECH
24 POL 12:16:23
52
JUSTIN
MCQUERRY
TEAM NOVO NORDISK DEVELOPMENT
27 USA 12:16:24
53
ADAM
FOLTÁN
DUKLA BANSKA BYSTRICA
22 SVK 12:16:24
54
PATRIK
TYBOR
DUKLA BANSKA BYSTRICA
35 SVK 12:16:51
55
JAKA
PRIMOŽIČ
HRINKOW ADVARICS
24 SLO 12:17:21
56
MARKO
PAVLIČ
29 SLO 12:17:22
57
LEO
KERSCHBAUMER
WSA KTM GRAZ P/B LEOMO
19 AUT 12:17:23
58
DORIAND
PERCRULE
TEAM NOVO NORDISK DEVELOPMENT
23 FRA 12:17:32
59
STEVA
KLISURIĆ
MERIDIANA KAMEN TEAM
33 SRB 12:17:32
60
DUŠAN
KALABA
26 SRB 12:17:35
61
MATEUSZ
KOSTANSKI
VOSTER ATS TEAM
23 POL 12:17:38
62
LUKA
TURKULOV
CYCLING TEAM KRANJ
19 SRB 12:17:41
63
JERNEJ
HRIBAR
LJUBLJANA GUSTO SANTIC
20 SLO 12:17:44
64
MARTIN
HARING
DUKLA BANSKA BYSTRICA
36 SVK 12:17:45
65
FELIX JAMES
MEO
MALOJA PUSHBIKERS
25 NZL 12:18:16
66
JONAS
HOSP
UNION RAIFFEISEN RADTEAM TIROL
25 AUT 12:18:17
67
VIKTOR
FILUTÁS
ADRIA MOBIL
26 HUN 12:18:17
68
NORBERT
BANASZEK
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
25 POL 12:18:18
69
FABIJAN
KRALJ
LJUBLJANA GUSTO SANTIC
19 SLO 12:18:18
70
RICCARDO
PERANI
GALLINA ECOTEK LUCCHINI
19 ITA 12:18:29
71
PIETRO
AIMONETTO
BELTRAMI TSA TRE COLLI
21 ITA 12:18:35
72
SZYMON
REKITA
VOSTER ATS TEAM
28 POL 12:18:51
73
JAKA
ŠPOLJAR
ADRIA MOBIL
19 SLO 12:18:59
74
TEO
PEČNIK
LJUBLJANA GUSTO SANTIC
20 SLO 12:19:09
75
ROBERT
JENKO
32 SLO 12:19:15
76
DECLAN
IRVINE
TEAM NOVO NORDISK
23 AUS 12:19:17
77
MARKO
STANKOVIĆ
34 SRB 12:19:25
78
JAKA
VOVK
CYCLING TEAM KRANJ
20 SLO 12:19:31
79
IGOR
ROMANOV
VINO SKO TEAM
20 KAZ 12:19:35
80
TOBIASZ
PAWLAK
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
27 POL 12:19:39
81
ENEJ
MERTELJ
CYCLING TEAM KRANJ
19 SLO 12:19:48
82
JOVAN
DIVNIĆ
MERIDIANA KAMEN TEAM
20 SRB 12:20:15
83
FILIPPO
FORTIN
MALOJA PUSHBIKERS
33 ITA 12:20:18
84
JAKUB
MURIAS
VOSTER ATS TEAM
24 POL 12:20:21
85
ANDREJ
ČERNE
CYCLING TEAM KRANJ
19 SLO 12:20:22
86
MATIC
MAČEK
LJUBLJANA GUSTO SANTIC
20 SLO 12:20:24
87
BERNHARD
LUBE
UNION RAIFFEISEN RADTEAM TIROL
20 AUT 12:20:26
88
FILIP
LOHINSKÝ
DUKLA BANSKA BYSTRICA
20 SVK 12:20:36
89
MICHAEL
PETER
SANTIC-WIBATECH
21 GER 12:20:49
90
STEFAN
MARBLER
WSA KTM GRAZ P/B LEOMO
20 AUT 12:20:49
91
HUSEIN
SELIMOVIĆ
21 BIH 12:20:53
92
ADRIAN
BANASZEK
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
29 POL 12:21:28
93
ADAM JAMES
HANSEN
WSA KTM GRAZ P/B LEOMO
41 AUS 12:22:01
94
THIBAU
VERHOFSTADT
TARTELETTO - ISOREX
24 BEL 12:22:10
95
VLADIMIR
MULAGALEYEV
VINO SKO TEAM
20 KAZ 12:22:27
96
JONAS
SONNLEITNER
SANTIC-WIBATECH
25 GER 12:22:27
97
DJORDJE
DJURIC
22 SRB 12:22:37
98
ALEXANDER
GRATZER
WSA KTM GRAZ P/B LEOMO
22 AUT 12:22:42
99
MATEUSZ
GRABIS
VOSTER ATS TEAM
28 POL 12:23:22
100
BLAŽ
AVBELJ
LJUBLJANA GUSTO SANTIC
21 SLO 12:23:49
101
MARIUS
WOLD
TARTELETTO - ISOREX
24 NOR 12:24:00
102
KRZYSZTOF
PARMA
VOSTER ATS TEAM
35 POL 12:24:23
103
CÉLESTIN
WATTELLE
TEAM NOVO NORDISK DEVELOPMENT
19 FRA 12:24:31
104
DANIEL
BICHLMANN
MALOJA PUSHBIKERS
34 GER 12:24:59
105
MATTIA
GARDI
BELTRAMI TSA TRE COLLI
22 ITA 12:25:34
106
PAUL
RUDYS
MALOJA PUSHBIKERS
24 GER 12:26:35
107
NIGEL
DE SOTA
TEAM NOVO NORDISK DEVELOPMENT
27 USA 12:27:25
108
MARKO
KONDIĆ
21 BIH 12:28:26
109
THOMAS
PEYROTON DARTET
EUROCYCLINGTRIPS PRO CYCLING
37 FRA 12:29:31
110
LUCAS
DAUGE
TEAM NOVO NORDISK
26 FRA 12:29:47
111
RICK
NOBEL
EUROCYCLINGTRIPS PRO CYCLING
28 NED 12:31:18
112
LEON
ŠARC
CYCLING TEAM KRANJ
26 SLO 12:32:05
113
ANDREA
GATTI
GALLINA ECOTEK LUCCHINI
21 ITA 12:33:22
114
ALEKSANDAR
BUKVIĆ
29 SRB 12:33:53
115
LORENZO
MARENZI
MERIDIANA KAMEN TEAM
24 CRO 12:35:13
116
IGOR
NADOVEZA
19 SRB 12:35:49
117
MIHAJLO
BOLIĆ
19 SRB 12:36:45
118
PHILIP
WEBER
MALOJA PUSHBIKERS
24 GER 12:37:44
119
DANIIL
KIRNOS
VINO SKO TEAM
19 KAZ 12:39:20
Close