1
Andreas Stokbro
NIELSEN
TEAM COOP
25 DEN 04:14:13 40.00
2
Mads
RAHBEK
BHS-PL BETON BORNHOLM
27 DEN 04:14:13 30.00
3
Mads
PEDERSEN
TREK - SEGAFREDO
27 DEN 04:14:13 25.00
4
Elmar
REINDERS
RIWAL CYCLING TEAM
30 NED 04:14:13 20.00
5
Adam Holm
JØRGENSEN
BHS-PL BETON BORNHOLM
20 DEN 04:14:13 15.00
6
Mathias Alexander E.
LARSEN
RESTAURANT SURI - CARL RAS
23 DEN 04:14:13 10.00
7
Sebastian Kolze
CHANGIZI
TEAM COLOQUICK
22 DEN 04:14:13 5.00
8
Miká
HEMING
ATT INVESTMENTS
22 GER 04:14:13 3.00
9
Nicklas
PEDERSEN
29 DEN 04:14:13 3.00
10
William
LEVY
UNO-X PRO CYCLING TEAM
21 DEN 04:14:13 3.00
11
Gustav
DAHL
22 DEN 04:14:13
12
Kristian
KLEVGÅRD
29 NOR 04:14:13
13
Rasmus Bøgh
WALLIN
RESTAURANT SURI - CARL RAS
26 DEN 04:14:13
14
Mathias
JØRGENSEN
MOVISTAR TEAM
25 DEN 04:14:13
15
Johan
PRICE PEJTERSEN
BAHRAIN VICTORIOUS
23 DEN 04:14:24
16
Anthon
CHARMIG
UNO-X PRO CYCLING TEAM
24 DEN 04:14:24
17
Frederik
MUFF
TEAM COLOQUICK
29 DEN 04:14:48
18
Matúš
ŠTOČEK
ATT INVESTMENTS
23 SVK 04:15:01
19
Wolfgang
BRANDL
TEAM SKYLINE
36 GER 04:15:15
20
Mads
KRISTENSEN
TEAM COLOQUICK
24 DEN 04:15:15
21
Lars
VAN UUM
ALLINQ CONTINENTAL CYCLINGTEAM
24 NED 04:15:18
22
Bram
LEERKES
20 NED 04:15:18
23
Christian Gorm
ALBRECHTSEN
24 DEN 04:15:18
24
Keegan
HORNBLOW
21 NZL 04:15:18
25
Nick
KLEBAN
TEAM SKYLINE
23 CAN 04:15:18
26
Magnus
ROST
21 DEN 04:15:18
27
Joren
BLOEM
ABLOC CT
23 NED 04:15:18
28
Hugo
LENNARTSSON
MOTALA AIF SERNEKE ALLEBIKE
19 SWE 04:15:21
29
Jacob
SCHEBYE
22 DEN 04:15:23
30
Nils Lau
BROGE
BHS-PL BETON BORNHOLM
30 DEN 04:15:23
31
Kristian
HESSEL
23 DEN 04:15:23
32
Marckus
NJOR
21 DEN 04:15:23
33
Sebastian
RYTTERSGAARD
BHS-PL BETON BORNHOLM
23 DEN 04:15:25
34
Kasper Viberg
SØGAARD
RIWAL CYCLING TEAM
21 DEN 04:15:25
35
Frederik
THOMSEN
22 DEN 04:15:25
36
Daniel
ERIKSEN
26 DEN 04:15:25
37
Joshua Amos
GUDNITZ
TEAM COLOQUICK
21 DEN 04:15:25
38
Daniel
LYHNE
26 DEN 04:15:25
39
Mads-Emil Dupont
HOUGAARD
19 DEN 04:15:25
40
Jeppe
FALK-KRISTENSEN
24 DEN 04:15:25
41
Sebastian Theodor
PETERSEN
21 DEN 04:15:25
42
Magnus
NIELSEN
19 DEN 04:15:25
43
Hugo
KARS
20 NED 04:15:32
44
Riley
FLEMING
23 AUS 04:16:16
45
Joost
NAT
20 NED 04:16:38
46
Mathias
MATZ
24 DEN 04:16:49
47
Filip
MÅRD
MOTALA AIF SERNEKE ALLEBIKE
19 SWE 04:16:55
48
Venantas
LAŠINIS
KAUNAS CYCLING TEAM
25 LTU 04:17:01
49
Emil
TOUDAL
BHS-PL BETON BORNHOLM
26 DEN 04:17:01
50
Martijn
BUDDING
RIWAL CYCLING TEAM
27 NED 04:17:01
51
Niek
VOOGT
21 NED 04:17:04
52
Tim
BIERKENS
ALLINQ CONTINENTAL CYCLINGTEAM
23 NED 04:17:04
53
Alexander
SALBY
RIWAL CYCLING TEAM
24 DEN 04:17:01
54
Frederik
SØRENSEN
TEAM COLOQUICK
19 DEN 04:17:04
55
Matěj
STRÁNSKÝ
ATT INVESTMENTS
19 CZE 04:17:04
56
Adam
WARD
22 IRL 04:17:04
57
Petr
KLABOUCH
ATT INVESTMENTS
23 CZE 04:17:04
58
Phillip
MATHIESEN
19 DEN 04:17:04
59
Tomasz
BUDZINSKI
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
24 POL 04:17:01
60
Gustav
WANG
BHS-PL BETON BORNHOLM
19 DEN 04:17:04
61
Kristoffer M
SKJERPING
29 NOR 04:17:04
62
Victor
ENGGAARD
21 DEN 04:17:04
63
Pelle
MIKKELSEN
19 DEN 04:17:04
64
Lars
LOOHUIS
ABLOC CT
22 NED 04:17:04
65
Alexandru-Ionut
ANTONIU
27 ROU 04:17:04
66
Mike
BRONSWIJK
ALLINQ CONTINENTAL CYCLINGTEAM
19 NED 04:17:04
67
Tobias
KONGSTAD
RESTAURANT SURI - CARL RAS
26 DEN 04:17:04
68
Luke
VERBURG
ABLOC CT
21 NED 04:17:04
69
Aden James
PATERSON
ALLINQ CONTINENTAL CYCLINGTEAM
24 AUS 04:17:04
70
Marcin
BUDZINSKI
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
24 POL 04:17:04
71
Magnus Bak
KLARIS
RESTAURANT SURI - CARL RAS
26 DEN 04:17:04
72
Fredrik
DVERSNES
UNO-X PRO CYCLING TEAM
25 NOR 04:17:04
73
Callum
MACLEOD
ABLOC CT
22 GBR 04:17:04
74
Morten
HULGAARD
UNO-X PRO CYCLING TEAM
24 DEN 04:17:04
75
Lasse Norman
HANSEN
UNO-X PRO CYCLING TEAM
30 DEN 04:17:04
76
Mike
SCHUCH
ABLOC CT
20 NED 04:17:04
77
Jelte
KRIJNSEN
21 NED 04:21:15
78
Anders Bjørn
JØRGENSEN
20 DEN 04:21:17
79
Mateusz
GAJDULEWICZ
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
19 POL 04:21:33
Morten
GADGAARD
31 DEN DNF
Kasper
KASPERSEN
20 DEN DNF
Angus
JOSHI
23 GBR DNF
Peter
LAURITZEN
21 DEN DNF
Kristian
KULSET
UNO-X PRO CYCLING TEAM
27 NOR DNF
Karl-Erik
ROSENDAHL
21 DEN DNF
Lars
ROUFFAER
ALLINQ CONTINENTAL CYCLINGTEAM
19 NED DNF
Alexander
HANSEN
RESTAURANT SURI - CARL RAS
19 DEN DNF
Magnus
FRYDENLUND
26 NOR DNF
Anders
BJØRGEENGEN
30 NOR DNF
Mindaugas
STRIŠKA
VOLTAS CYCLING TEAM
38 LTU DNF
Emil
ANDERSEN
19 DEN DNF
Lucas
SCHRØDER
19 DEN DNF
Mel
VAN DER VEEKENS
ABLOC CT
24 NED DNF
Mike
VLIEK
ALLINQ CONTINENTAL CYCLINGTEAM
22 NED DNF
Samuel
TUKA
DUKLA BANSKA BYSTRICA
19 SVK DNF
Martin
HARING
DUKLA BANSKA BYSTRICA
36 SVK DNF
Patrik
TYBOR
DUKLA BANSKA BYSTRICA
35 SVK DNF
Lukáš
KUBIŠ
DUKLA BANSKA BYSTRICA
22 SVK DNF
Adam
FOLTÁN
DUKLA BANSKA BYSTRICA
22 SVK DNF
Pavol
ROVDER
DUKLA BANSKA BYSTRICA
21 SVK DNF
Jacob
AHLSSON
MOTALA AIF SERNEKE ALLEBIKE
24 SWE DNF
Samuel
LORD
MOTALA AIF SERNEKE ALLEBIKE
23 SWE DNF
Lukas
VERNERSSON
MOTALA AIF SERNEKE ALLEBIKE
20 SWE DNF
Linus
KVIST
MOTALA AIF SERNEKE ALLEBIKE
23 SWE DNF
Tobias
ANDRESEN
DEVELOPMENT TEAM DSM
20 DEN DNF
Mantas
STALIŪNAS
VOLTAS CYCLING TEAM
32 LTU DNF
Darijus
DŽERVUS
VOLTAS CYCLING TEAM
32 LTU DNF
Jokūbas
ZDANEVIČIUS
VOLTAS CYCLING TEAM
32 LTU DNF
Edgaras
KOVALIOVAS
VOLTAS CYCLING TEAM
33 LTU DNF
Mattias
NORDAL
BIESSE-CARRERA
21 DEN DNF
Clayton
TRAVIS
TEAM SKYLINE
25 USA DNF
Chaz
TURMON
TEAM SKYLINE
32 USA DNF
Joseph
LUPIEN
TEAM SKYLINE
28 CAN DNF
Trevor
AUGUST
TEAM SKYLINE
20 USA DNF
Aristidas
KELMELIS
KAUNAS CYCLING TEAM
22 LTU DNF
Mantas
BALČIŪNAS
KAUNAS CYCLING TEAM
25 LTU DNF
Gustas
RAUGALA
KAUNAS CYCLING TEAM
21 LTU DNF
Artūras
KAZAKEVIČIUS
KAUNAS CYCLING TEAM
30 LTU DNF
Martynas
TOMKUS
KAUNAS CYCLING TEAM
20 LTU DNF
Jonas Nordal
JAKOBSEN
25 DEN DNF
Rasmus
IVERSEN
25 DEN DNF
Andreas Brandt
AIDEL
26 DEN DNF
Peter
HANSEN
20 DEN DNF
Kristian
BROLØS
27 DEN DNF
Arne
BIRKEMOSE
24 DEN DNF
Silas Bolund
FALKØ
21 DEN DNF
Ian
MILLENNIUM
21 DEN DNF
Bjørn
ANDREASSEN
21 DEN DNF
Stefan
RYOM
29 DEN DNF
Lauge
WOER
21 DEN DNF
Jeppe
ANDREASEN
20 DEN DNF
Rasmus
OLSEN
19 DEN DNF
Nicklas
RASMUSSEN
25 DEN DNF
Oskar
WINKLER
22 DEN DNF
Niklas
JENSEN
28 DEN DNF
Johannes
DAHL
29 DEN DNF
Jacob
MADSEN
33 DEN DNF
Anders
BRUUN
25 DEN DNF
Jakob
BØDKER
22 DEN DNF
Jeppe
TOLBØLL
39 DEN DNF
Ari
SCOTT
21 NZL DNF
Andrew
LYDIC
20 USA DNF
Sondre Peder
KRISTENSEN
21 NOR DNF
Anton H
STENSBY
21 NOR DNF
Vebjørn
RØNNING
23 NOR DNF
Jon
RYE-JOHNSEN
19 NOR DNF
Aleksander Andersen
SKJELBRED
25 NOR DNF
Kasper Steen
ENSTAD
21 NOR DNF
Bas
VAN BELLE
22 NED DNF
Ciaran
MC SHERRY
21 GBR DNF
Gregor
MCARTHUR
21 GBR DNF
Ben
FLANAGAN
19 GBR DNF
Thomas
GELATI
34 GBR DNF
Yuval
TSAHOR
21 ISR DNF
Søren
VOSGERAU
RIWAL CYCLING TEAM
22 DEN DNF
Morten
NØRTOFT
RIWAL CYCLING TEAM
20 DEN DNF
Mads
ANDERSEN
TEAM COLOQUICK
22 DEN DNF
Albert
HOLM
RESTAURANT SURI - CARL RAS
19 DEN DNF
Piotr
BROZYNA
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
27 POL DNF
Kacper
GIERYK
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
19 POL DNF
Adam
STACHOWIAK
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
33 POL DNF
Jiří
PETRUŠ
ATT INVESTMENTS
26 CZE DNF
Tomáš
BÁRTA
ATT INVESTMENTS
23 CZE DNF
Jørgen
KORSTAD
23 NOR DNF
Races
21 May 2022
Final Classification
Individual Road Race
Close