1
Darren
RAFFERTY
HAGENS BERMAN AXEON
19 IRL 04:02:19 30.00
2
Petr
KELEMEN
TUDOR PRO CYCLING TEAM
22 CZE 00:04 25.00
3
Simone
RACCANI
ZALF EUROMOBIL FIOR
21 ITA 00:07 20.00
4
Sean
FLYNN
TUDOR PRO CYCLING TEAM
22 GBR 00:10 15.00
5
Jakob
GEßNER
TEAM LOTTO - KERN HAUS
22 GER 00:25 10.00
6
Ramses
DEBRUYNE
20 BEL 00:42 5.00
7
Andrea
GUERRA
ZALF EUROMOBIL FIOR
21 ITA 01:02 3.00
8
Pierre-Pascal
KEUP
TEAM LOTTO - KERN HAUS
21 GER 01:43 1.00
9
Harold Martin
LOPEZ GRANIZO
ASTANA QAZAQSTAN DEVELOPMENT TEAM
22 ECU 01:50 1.00
10
Arno
CLAEYS
ELEVATE P/B HOME SOLUTION-SOENENS
22 BEL 01:52 1.00
11
Obie
VIDTS
ELEVATE P/B HOME SOLUTION-SOENENS
20 BEL 01:52
12
Lorenz
VAN DE WYNKELE
ELEVATE P/B HOME SOLUTION-SOENENS
21 BEL 01:54
13
Aaron
VAN DER BEKEN
22 BEL 01:58
14
Negasi Haylu
ABREHA
TEAM QHUBEKA
22 ETH 02:01
15
Alex
TOLIO
BARDIANI CSF FAIZANE'
22 ITA 02:04
16
Davide
DAPPORTO
21 ITA 02:06
17
Matthew
KINGSTON
20 GBR 02:08
18
Milan
PAULUS
21 BEL 02:10
19
Giulio
PELLIZZARI
BARDIANI CSF FAIZANE'
19 ITA 02:12
20
Siebe
DEWEIRDT
ELEVATE P/B HOME SOLUTION-SOENENS
20 BEL 02:15
21
Arnaud
TENDON
TUDOR PRO CYCLING TEAM
20 SUI 02:26
22
Emanuel
ZANGERLE
TIROL KTM CYCLING TEAM
22 AUT 02:29
23
Edoardo
ZAMPERINI
ZALF EUROMOBIL FIOR
19 ITA 02:34
24
Dries
DE POOTER
HAGENS BERMAN AXEON
20 BEL 02:44
25
Alexander
TARLTON
TEAM LOTTO - KERN HAUS
22 GER 02:58
26
Unai
ZUBELDIA ELDUAIEN
19 ESP 03:15
27
Alec
SEGAERT
19 BEL 03:27
28
Andres Libardo
MANCIPE PUIN
COLOMBIA TIERRA DE ATLETAS GW SHIMANO
20 COL 03:33
29
Francesco
CALI'
TEAM COLPACK BALLAN
20 ITA 03:46
30
Isaac
DEL TORO ROMERO
19 MEX 03:48
31
Robin
DONZÉ
TUDOR PRO CYCLING TEAM
19 SUI 03:52
32
Vincent
VAN HEMELEN
22 BEL 03:52
33
Edgar Andres
PINZON VILLALBA
COLOMBIA TIERRA DE ATLETAS GW SHIMANO
21 COL 03:52
34
Andrea
DE TOTTO
22 ITA 04:08
35
Yeisson Ferney
CASALLAS RINCON
COLOMBIA TIERRA DE ATLETAS GW SHIMANO
22 COL 04:13
36
Matevž
GOVEKAR
TIROL KTM CYCLING TEAM
22 SLO 04:15
37
Alessandro
ROMELE
TEAM COLPACK BALLAN
19 ITA 04:24
38
Arthur
DE JAEGER
ELEVATE P/B HOME SOLUTION-SOENENS
20 BEL 04:26
39
German Dario
GOMEZ BECERRA
COLOMBIA TIERRA DE ATLETAS GW SHIMANO
21 COL 04:35
40
Riccardo
CIUCCARELLI
BIESSE-CARRERA
22 ITA 04:42
41
Alastair
MACKELLAR
ISRAEL CYCLING ACADEMY
20 AUS 04:49
42
Diogo
BARBOSA
HAGENS BERMAN AXEON
22 POR 04:59
43
Valter
GHIGINO
22 ITA 05:11
44
Nicolo'
PARISINI
TEAM QHUBEKA
22 ITA 06:00
45
Luca
VAN BOVEN
22 BEL 06:21
46
Nadav
RAISBERG
ISRAEL CYCLING ACADEMY
21 ISR 07:17
Iker
BONILLO MARTIN
BARDIANI CSF FAIZANE'
19 ESP DNF
Alessio
MARTINELLI
BARDIANI CSF FAIZANE'
21 ITA DNF
Alessio
NIERI
BARDIANI CSF FAIZANE'
21 ITA DNF
Alessandro
PINARELLO
BARDIANI CSF FAIZANE'
19 ITA DNF
Davide
DE PRETTO
ZALF EUROMOBIL FIOR
20 ITA DNF
Simone
GRIGGION
ZALF EUROMOBIL FIOR
19 ITA DNF
Federico
GUZZO
ZALF EUROMOBIL FIOR
21 ITA DNF
Alessandro
BARONI
TEAM COLPACK BALLAN
21 ITA DNF
Egidio Karim
RAVIELE
TEAM COLPACK BALLAN
20 ITA DNF
Anders
FOLDAGER
BIESSE-CARRERA
21 DEN DNF
Mattias
NORDAL
BIESSE-CARRERA
21 DEN DNF
Lorenzo
RODA
BIESSE-CARRERA
20 ITA DNF
Giacomo
VILLA
BIESSE-CARRERA
20 ITA DNF
Michele
BUDA
19 ITA DNF
Marco
DE ANGELI
20 ITA DNF
Stefano
MASONI
20 ITA DNF
Davide
PINARDI
21 ITA DNF
Diego
BOSINI
22 ITA DNF
Luca
CRETTI
21 ITA DNF
Gabriele
PORTA
22 ITA DNF
Jack
DRAGE
HAGENS BERMAN AXEON
20 NZL DNF
Michael
GARRISON
HAGENS BERMAN AXEON
21 USA DNF
William
HOLOWESKO
HAGENS BERMAN AXEON
22 BAH DNF
Cole
KESSLER
ISRAEL CYCLING ACADEMY
19 USA DNF
Riley
PICKRELL
ISRAEL CYCLING ACADEMY
21 CAN DNF
Rotem
TENE
ISRAEL CYCLING ACADEMY
21 ISR DNF
Roi
WEINBERG
ISRAEL CYCLING ACADEMY
22 ISR DNF
Pietro
AIMONETTO
BELTRAMI TSA TRE COLLI
21 ITA DNF
Federico
CEOLIN
BELTRAMI TSA TRE COLLI
22 ITA DNF
Matteo
FREDDI
BELTRAMI TSA TRE COLLI
21 ITA DNF
Matteo
LOVERA
BELTRAMI TSA TRE COLLI
19 ITA DNF
Nicola
ROSSI
BELTRAMI TSA TRE COLLI
19 ITA DNF
Diego
ARREOLA DIMAS
19 MEX DNF
Leonardo Rafael
ZAVALA PANTOJA
21 MEX DNF
Carlos Alfonso
GARCIA TREJO
19 MEX DNF
Bruno
CAMARENA DE LEON
19 MEX DNF
David
RUVALCABA REYES
20 MEX DNF
Gianluca
CORDIOLI
21 ITA DNF
Luca
GAZZELLINI
22 ITA DNF
Lorenzo
GHIRARDI
19 ITA DNF
Simone
LUCCA
22 ITA DNF
Martin
NESSLER
22 ITA DNF
Juan
LOPEZ MORENO
ASTANA QAZAQSTAN DEVELOPMENT TEAM
21 COL DNF
Pablo
SANCHEZ
ASTANA QAZAQSTAN DEVELOPMENT TEAM
20 FRA DNF
Davide
TONEATTI
ASTANA QAZAQSTAN DEVELOPMENT TEAM
21 ITA DNF
Alexandre
VINOKUROV
ASTANA QAZAQSTAN DEVELOPMENT TEAM
20 KAZ DNF
Nicolas
VINOKUROV
ASTANA QAZAQSTAN DEVELOPMENT TEAM
20 KAZ DNF
Matteo
DOMENICALI
22 ITA DNF
Luca
SANTANAFESSA
19 ITA DNF
Nicolo'
TONUCCI
21 ITA DNF
Freddy
AVILA AVENDAÑO
COLOMBIA TIERRA DE ATLETAS GW SHIMANO
19 COL DNF
Brayan
VARGAS HERNANDEZ
COLOMBIA TIERRA DE ATLETAS GW SHIMANO
19 COL DNF
Jhonatan Steven
CHAVES TORRES
D'AMICO UM TOOLS
21 COL DNF
Lorenzo
PELLEGRINI
D'AMICO UM TOOLS
19 ITA DNF
Luca
ROBERTI
D'AMICO UM TOOLS
22 ITA DNF
Nathan
SBABO
D'AMICO UM TOOLS
19 ITA DNF
Davide
BOMBOI
ELEVATE P/B HOME SOLUTION-SOENENS
22 BEL DNF
Aitor
AGIRRE EGAÑA
19 ESP DNF
Asier
CASTILLA PICAZA
20 ESP DNF
Xabier
INTXAUSTI BERASATEGI
19 ESP DNF
Iñaki
MURUA CARRASCO
22 ESP DNF
Maxime
RENOUX
19 FRA DNF
Luca
DREßLER
TEAM LOTTO - KERN HAUS
20 GER DNF
Leon Eduard
BRESCHER
TEAM LOTTO - KERN HAUS
21 GER DNF
Ole
THEILER
TEAM LOTTO - KERN HAUS
20 GER DNF
Efrem
ARAYA
TEAM QHUBEKA
20 ERI DNF
Kevin
BONALDO
TEAM QHUBEKA
22 ITA DNF
Raffaele
MOSCA
TEAM QHUBEKA
19 ITA DNF
Travis
STEDMAN
TEAM QHUBEKA
20 RSA DNF
Stefan
KOVAR
TIROL KTM CYCLING TEAM
20 AUT DNF
Moritz
HÖRANDTNER
TIROL KTM CYCLING TEAM
19 AUT DNF
David
PAUMANN
TIROL KTM CYCLING TEAM
19 AUT DNF
Davide
COSER
21 ITA DNF
Stefano
CRISTOFORETTI
22 ITA DNF
Yuri
RESS
***
Nicolo'
SPADA
20 ITA DNF
Ruben
EGGENBERG
TUDOR PRO CYCLING TEAM
22 SUI DNF
Lorenzo
RINALDI
TUDOR PRO CYCLING TEAM
19 ITA DNF
Alexander
BALL
20 GBR DNF
Mark
GROENEVELD
19 NED DNF
Eric
INKSTER
21 CAN DNF
William
KIRKHAM
19 AUS DNF
John
ROBERTS
19 GBR DNF
Denys
KHOTULOV
20 UKR DNF
Yuriy
KORZININ
19 UKR DNF
Vitalii
KOST
19 UKR DNF
Dmytro
POLUPAN
19 UKR DNF
Bohdan
SOLONNIKOV
19 UKR DNF
Close