Provincies
Meldpunt
Foreign rider
Club login
Cycling Vlaanderen Portaal
Handleiding Portaal
Lid worden
VROUWENWIELRENNEN
RECREATIE
COMPETITIE
JEUGD
KENNISCENTRUM
NIEUWS
OVER ONS
16 mei
puivelde
1.12B - ind.reg.wed. Elite2/U23/U23CP - -
hoofd wedstrijd
#DLN: 107 / #OPG: 6 / TIJD: 2H33´33" /
Print uitslag
1
OREEL LARS
ZRTC THEO MIDDELKAMP
NED19000101 ELITE MEN
2H33´33"
2
MAES JO
DL CHEMICALS - RUWOMAT
BEL19850330 ELITE2
2H33´33"
3
STRAND PEDER DAHL
MYSENLAN-PXL CARPETS-QUALITY RENOVATIE
NOR20001001 U23
2H33´33"
4
COSYNS MILAN
CT-PROJECTBOUW BORGONJON-PESSEMIER NV
BEL20010606 U23
2H33´33"
5
SIMON KENN
S-BIKES DOLTCINI
BEL19940602 ELITE2
2H33´33"
6
DESMECHT DAVID
S-BIKES DOLTCINI
BEL19921222 ELITE2
2H33´33"
7
OOSTERLINCK JOES
EFC - L&R - AGS
BEL20030522 U23
2H33´33"
8
DE POTTER KJELL
VYPCO-DOLTCINI-CT
BEL19891111 EL319+
2H33´33"
9
PIETERS BJARNE
CAMPE CYCLING TEAM
BEL20011017 U23
2H33´33"
10
DHOOGE THOMAS
CT-PROJECTBOUW BORGONJON-PESSEMIER NV
BEL19980930 ELITE2
2H33´33"
11
DE KEERSMAEKER ALEXANDER
DCR CYCLING TEAM
BEL19900425 ELITE2
2H33´33"
12
DE DECKER ALFDAN
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19960909 ELITE2
2H33´33"
13
TEMMERMAN JASPER
CYCLING TEAM DAKWERKEN STROOBANT
BEL19931006 ELITE2
2H33´33"
14
D`HAEMERS JASON
INDIVIDUEEL
BEL19900220 ELITE2
2H33´33"
15
LAURENT GIOVANNI
URBANO-VULSTEKE CT
BEL20001228 U23
2H33´33"
16
GRAVE OLIVER
MYSENLAN-BABOCO-CYCLINVEST CT
NZL20020224 U23
2H33´33"
17
GEENS JONAS
VAN MOSSEL HEIST CYCLING TEAM
BEL19990104 ELITE2
2H33´33"
18
DEMENTYEV YEHOR
TEAM NOVAK
UKR19870312 ELITE
2H33´33"
19
DE POTTER MATTHIAS
MYSENLAN-PXL CARPETS-QUALITY RENOVATIE
BEL20020227 U23
2H33´33"
20
DE ROOZE NIELS
WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-VAN MOSSEL DEVOS-CAPOEN
BEL19920906 ELITE2
2H33´33"
21
DE BOCK STEF
S-BIKES DOLTCINI
BEL19930930 ELITE2
2H33´33"
22
VAN DE PERRE DIMITRI
VAN EYCK SPORT - JOSAN - TLD
BEL19901210 ELITE2
2H33´33"
23
VAN WYK JOSHUA
VWE TRACK ACADEMY
RSA19981014 ELITE MEN
2H33´33"
24
WILLAERTS NIELS
VETRAPO - B-CLOSE CYCLING TEAM
BEL19980331 ELITE2
2H33´33"
25
VAN DER TAELEN GLEN
JONGE RAKKERS VOLLEZELE
BEL20010215 U23
2H33´33"
26
MATTHYS LOUKA
DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME
BEL19991231 ELITE2
2H33´33"
27
LAVA KEVIN
CYCLING TEAM DAKWERKEN STROOBANT
BEL19890612 ELITE2
2H33´33"
28
SMET JORRE
DCR CYCLING TEAM
BEL20010704 U23
2H33´33"
29
VAN DER TAELEN QUINTEN
JONGE RAKKERS VOLLEZELE
BEL20030707 U23
2H33´33"
30
VAN STAEYEN MAARTEN
VAN DEN PLAS - HEPA CYCLING TEAM
BEL19980101 ELITE2
2H33´33"
31
WAUTERS BRAM
CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
BEL20000108 U23
2H33´33"
32
DE GRAEVE QUINTEN
CAMPE CYCLING TEAM
BEL20001024 U23
2H33´33"
33
CATTEEUW XANDER
KDM-PACK CYCLING TEAM
BEL20020805 U23
2H33´33"
34
QUINTELIER TIMO
VETRAPO - B-CLOSE CYCLING TEAM
BEL19930102 ELITE2
2H33´33"
35
SZKANDERA THOMAS
DCR CYCLING TEAM
BEL20031223 U23
2H33´33"
36
VAN DE STEENE THIBAU
VETRAPO - B-CLOSE CYCLING TEAM
BEL19911127 ELITE2
2H33´33"
37
DE MEYER SENNE
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19960529 ELITE2
2H33´33"
38
HAVERALS LARS
CT-PROJECTBOUW BORGONJON-PESSEMIER NV
BEL19941020 ELITE2
2H33´33"
39
STERCK JOPPE
DCR CYCLING TEAM
BEL20031204 U23
2H33´33"
40
VAGENENDE LIAM
TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
BEL19990326 ELITE2
2H33´33"
41
SMET JONAS
CT-PROJECTBOUW BORGONJON-PESSEMIER NV
BEL19990106 ELITE2
2H33´33"
42
DIERICKX ANTHONY
VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM
BEL19951024 ELITE2
2H33´33"
43
TEN HARTOG GUY
DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM
BEL19900607 EL319+
2H33´33"
44
VAN GUCHT THOMAS
VAN EYCK SPORT - JOSAN - TLD
BEL20010706 U23
2H33´33"
45
ONGENA LANDER
KDM-PACK CYCLING TEAM
BEL20020420 U23
2H33´33"
46
GAYTANT KENZO
VAN EYCK SPORT - JOSAN - TLD
BEL20030519 U23
2H33´33"
47
VAN DEN BRANDE JULIEN
S-BIKES DOLTCINI
BEL19950106 ELITE2
2H33´33"
48
VAN DAMME BART
SHIFTING GEARS X BLACK SHEEP
BEL19751005 ELITE2
2H33´33"
49
DE KOK LARS
NETCONNECT CYCLING TEAM
BEL20010814 U23
2H33´33"
50
EECKHOUT SANDER
MYSENLAN-PXL CARPETS-QUALITY RENOVATIE
BEL20030625 U23
2H33´33"
51
DE MEERSMAN WOUT
JONGE RAKKERS VOLLEZELE
BEL20020906 U23
2H33´33"
52
VERLEYEN GAËTAN
ASBL LES AMIS DU VELO CLUB DOTTIGNIES
BEL20030519 U23.C
2H33´33"
53
BOON STEFAN
WAOD
BEL19820608 WAOD
2H33´33"
54
COVINGTON MALACHI
MYSENLAN PXL QUALITY RENOVATIE
AUS19000101 U23 MEN
2H33´33"
55
DEWINTER GERBEN
EFC - L&R - AGS
BEL20030904 U23
2H33´33"
56
VELLE GLENN
KVC NOORDZEEMEEUW
BEL19910922 ELITE2
2H33´33"
57
WEAVERS MICHAEL
INDULEK - DOLTCINI - DERITO CYCLING TEAM
GBR19971118 ELITE2
2H33´33"
58
SWANSTROM PARKER
GLOTMAN SIMPSON CYCLING
CAN20030101 U23 MEN
2H33´33"
59
VERHASSELT BART
SHIFTING GEARS X BLACK SHEEP
BEL19771213 ELITE2
2H33´33"
60
METSLIND OTTOMAR
JONGE RAKKERS VOLLEZELE
EST20000228 U23 MEN
2H33´33"
61
CASTERMANS JARNE
CP X SCO RACING TEAM
BEL19960827 ELITE2
2H33´33"
62
MOENS JENS
VAN EYCK SPORT - JOSAN - TLD
BEL19940131 ELITE2
2H33´33"
63
VAN CLEEMPUT BERT
INDIVIDUEEL
BEL20010920 EL319+
2H33´33"
64
VERBRACKE AUSTIN
CAMPE CYCLING TEAM
BEL20010901 U23
2H33´33"
65
DE GREVE MAXIM
SHIFTING GEARS X BLACK SHEEP
BEL19940620 ELITE2
2H33´33"
66
ROMBOUTS BRAM
INDIVIDUEEL
BEL19941015 ELITE2
2H33´33"
67
LAUWAERT LAURENS
BATAIA BRIGADE
BEL19981122 ELITE2
2H33´33"
68
VAN GUYSE JARNO
DCR CYCLING TEAM
BEL19870217 ELITE2
2H33´33"
69
VAN DE WIELE THOMAS
JONGE RAKKERS VOLLEZELE
BEL19961114 ELITE2
2H33´33"
70
VAN HOYE STIJN
TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
BEL19970929 ELITE2
2H33´33"
71
WILLEMS MARIO
SHIFTING GEARS X BLACK SHEEP
BEL19730617 ELITE2
2H33´33"
72
NOREILDE MATHIAS
KDM-PACK CYCLING TEAM
BEL20020820 U23
2H33´33"
73
TORNEY ARTUUR
MYSENLAN-PXL CARPETS-QUALITY RENOVATIE
BEL20030901 U23
2H33´33"
74
GOOSSENS MARIUS
DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM
BEL20031210 U23
2H33´33"
75
CONLY LUKAS
DC BANK / PROBACLAC
CAN19970524 ELITE
2H33´33"
76
RYCKAERT YONI
KDM-PACK CYCLING TEAM
BEL19980630 ELITE2
2H33´33"
77
HAENEBALCKE SVENERICK
KDM-PACK CYCLING TEAM
BEL19950805 ELITE2
2H33´33"
78
BOLLAERT JEFFREY
VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM
BEL19970617 ELITE2
2H33´33"
79
GOEMAN JONAS
CYCLING TEAM DAKWERKEN STROOBANT
BEL19930215 ELITE2
2H33´33"
80
GOOSSENS KENNY
TEAM METALCED
BEL19910304 ELITE2
2H33´33"
81
PIRON GUNTHER
CT-PROJECTBOUW BORGONJON-PESSEMIER NV
BEL19920520 ELITE2
2H33´33"
82
DE MOT LANDER
SV MEULEBEKE
BEL20030415 U23
2H33´33"
83
BOON YORAN
KDM-PACK CYCLING TEAM
BEL20021011 U23
2H33´33"
84
VAN IMPE KEVIN
WOONBEMIDDELING - VIJVERMAN SCREEDS CYCLING TEAM
BEL19810419 ELITE2
2H33´33"
85
VAN DAMME INDY
DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM
BEL19940420 ELITE2
2H33´33"
86
DE OST JARNE
VAN EYCK SPORT - JOSAN - TLD
BEL19950720 ELITE2
2H33´33"
87
MAES BRYAN
DCR CYCLING TEAM
BEL19961118 ELITE2
2H33´33"
88
WANTE JARI
VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM
BEL19980813 ELITE2
2H33´33"
89
BATENS NICK
INDIVIDUEEL
BEL20011231 U23
2H33´33"
90
BROWN CAMERON
SPOKESRACING TEAM
GBR20030524 U23
2H33´33"
91
TABARES MAICAL
CERRO LARGO
BEL19000101 ELITE 2
2H33´33"
92
WANTE NICK
VETRAPO - B-CLOSE CYCLING TEAM
BEL19930703 ELITE2
2H33´33"
93
PIETERS BART
S-BIKES DOLTCINI
BEL19940211 ELITE2
2H33´33"
94
SERNEELS DIETER
INDIVIDUEEL
BEL19980710 ELITE2
2H33´33"
95
BRUYNEEL GIEL
DL CHEMICALS - RUWOMAT
BEL19890322 ELITE2
2H33´33"
96
VELDEMAN JARNE
ALFASUN ALFACOOL CYCLING TEAM
BEL20020205 U23
2H33´33"
97
HEIRBAUT TONY
DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM
BEL19800909 MASM
2H33´33"
98
VAN GAEVEREN GUNTER
SASSARI CAGLIARI RACING TEAM
BEL19851103 MASM
2H33´33"
99
OSHRI ITAI
KDM-PACK CYCLING TEAM
LTU20030718 U23
2H33´33"
100
VAN HAVERE DETLEV
DCR CYCLING TEAM
BEL20020729 U23
2H33´33"
101
MILLER ALEXANDER
JONGE RAKKERS
BER19000101 U23 MEN
2H33´33"
DNF
ROELANDT JELLE
ASFRA RACING TEAM
BEL20010405 U23
DNF
DNF
GYSEMANS TIBO
INDIVIDUEEL
BEL19960325 ELITE2
DNF
DNF
CREVE STIJN
SASSARI CAGLIARI RACING TEAM
BEL19931203 EL319+
DNF
DNF
LUMINI VINCENZO
JONGE RAKKERS VOLLEZELE
ITA20000901 U23
DNF
DNF
COMMONS JOSHUA
MYSENLAN-PXL CARPETS-QUALITY RENOVATIE
AUS19000101 U23 MEN
DNF
DNF
FONTEIJN YOURI
UWTC DE VOLHARDING
NED20010908 U23 MEN
DNF
Close