1. Joshua Tarling FlandersColor Galloo Finished 1st 00:23:39:420 60
2. Ben Wiggins Fensham Howes - MAS Design Finished 2nd 00:24:55:130 52
3. Jacob Bush Fensham Howes - MAS Design Finished 2nd 00:24:55:610 45
4. Noah Hobbs TEKKERZ CC Finished 1st 00:25:02:940 40
5. Mattie Dodd Backstedt Bike Performance JRT Finished 2nd 00:25:05:120 35
6. Joshua Golliker trainSharp Development Team Finished 1st 00:25:06:850 31
7. William Smith Zappi Junior Race Team Finished 2nd 00:25:19:350 27
8. Zachary Walker Utmost IOM Junior Cycling Team Finished 1st 00:25:39:660 23
9. Alex Franks VC Londres Finished 2nd 00:25:40:290 20
10. Matthew Brennan Fensham Howes - MAS Design Finished 2nd 00:25:48:950 17
11. Alex Beldon Fensham Howes - MAS Design Finished 2nd 00:25:50:830 15
12. Oliver Peace Tofauti Everyone Active Finished 2nd 00:25:58:700 13
13. Jed Smithson Fensham Howes - MAS Design Finished 1st 00:25:59:940 11
14. Mark Lightfoot Tofauti Everyone Active Finished 2nd 00:26:08:630 9
15. Lucas Jowett FlandersColor Galloo Finished 2nd 00:26:14:150 7
16. Dylan Hicks Backstedt Bike Performance JRT Finished 2nd 00:26:16:500 6
17. Fred Meredith Holohan Coaching Race Team Finished 2nd 00:26:18:040 5
18. Callum Twelves Team Ohten Aveas Finished 2nd 00:26:19:740 3
19. Jamie Whitcher BmthCycleworks VitecFire FordC... Finished 2nd 00:26:26:960 2
20. Matthew Gilmour Velo Club Venta Finished 2nd 00:26:27:230 1
21. Ralf Holden Utmost IOM Junior Cycling Team Finished 3rd 00:26:29:730 0
22. Alfie Salmon Lee Valley Youth Cycling Club Finished 2nd 00:26:43:700 0
23. Alex Galpin Bourne Whls CC Finished 2nd 00:26:44:820 0
24. Angus Stoneham Beaconsfield Cycling Club Finished 2nd 00:26:49:850 0
25. George Gray Zappi Junior Race Team Finished 2nd 00:26:52:980 0
26. Callum Salisbury Utmost IOM Junior Cycling Team Finished 3rd 00:27:03:660 0
27. Corey Whiteford The Cycling Academy Finished 2nd 00:27:12:680 0
28. Callum Start Mid Devon CC Finished 2nd 00:27:12:700 0
29. Felix Whetter Mid Devon CC Finished 2nd 00:27:15:960 0
30. Finn McHenry The Cycling Academy Finished 2nd 00:27:18:440 0
31. Dan Galpin Bourne Whls CC Finished 2nd 00:27:21:460 0
32. James Pearcy Mid Devon CC Finished 2nd 00:27:33:770 0
33. Harry Codd Cero - Cycle Division Racing T... Finished 2nd 00:27:36:660 0
34. Elijah Kwon The Cycling Academy Finished 2nd 00:27:37:150 0
35. Maxwell Hereward Cycle Sport Pendle Finished 2nd 00:27:43:150 0
36. Calum Moir Zappi Junior Race Team Finished 2nd 00:27:46:130 0
37. Ben Marsh BCC Race Team Finished 3rd 00:27:56:300 0
38. Brandon Baldacci Lee Valley Youth Cycling Club Finished 2nd 00:28:19:310 0
39. Joseph O'Brien FlandersColor Galloo Finished 2nd 00:28:40:910 0
40. Lewis Smith Calder Clarion CC Finished 2nd 00:28:42:950 0
41. James Scott Utmost IOM Junior Cycling Team Finished 2nd 00:29:22:860 0
42. Sam Hollis Otley CC Finished 2nd 00:29:32:750 0
43. Xavier Teece-Round Innovation Racing Finished 3rd 00:30:05:970 0
--- Ben Askey FlandersColor Galloo Did not start 2nd --- 0
--- Matthew Cole BCC Race Team Did not start 2nd --- 0
--- Samuel Edgar Johnstone Wheelers Cycling Clu... Did not start 3rd --- 0
--- Carrick Hewing Ribble rechrg Race Team Did not start 3rd --- 0
--- Harry Jordan Otley CC Did not start 2nd --- 0
--- Isaac Lawrence Brother UK-Orientation Marketi... Did not start 2nd --- 0
--- Jeremy Maclean Solihull CC Did not start 3rd --- 0
--- Olivier Mangham VC Londres Did not start 2nd --- 0
--- William Morgan trainSharp Development Team Did not start 4th --- 0
--- William Piccin-White JRC-INTERFLON Race Team Did not start 2nd --- 0
--- Luca Unwin Lee Valley Youth Cycling Club Did not start 2nd --- 0
--- Sacha White WORX Factory Racing Did not start 2nd --- 0
Close