AGE NAT RESULT PTS
1
ROMAIN
GREGOIRE
GROUPAMA - FDJ
19 FRA 02:35:46 5.00
2
SAMUEL
WATSON
GROUPAMA - FDJ
21 GBR 02:35:49 1.00
3
FRANCESCO
BUSATTO
GENERAL STORE - ESSEGIBI - F.LLI CURIA
20 ITA 02:35:49
4
ANDERS
FOLDAGER
BIESSE-CARRERA
21 DEN 02:35:49
5
SERGIO
MERIS
TEAM COLPACK BALLAN
21 ITA 02:35:49
6
DAVIDE
DAPPORTO
21 ITA 02:35:49
7
ALEX
BAUDIN
TUDOR PRO CYCLING TEAM
21 FRA 02:35:54
8
MATTHEW
KINGSTON
20 GBR 02:35:59
9
FELIX
ENGELHARDT
TIROL KTM CYCLING TEAM
22 GER 02:35:59
10
JAKOB
GESSNE
TEAM LOTTO - KERN HAUS
22 GER 02:36:01
11
NIEK
VOOGT
21 NED 02:36:06
12
ANDREA
BIANCALANI
BELTRAMI TSA TRE COLLI
22 ITA 02:36:06
13
SAKARIAS KOLLER
LØLAND
UNO-X DARE DEVELOPMENT TEAM
21 NOR 02:36:06
14
FRANCISCO
MUÑOZ LLANA
21 ESP 02:36:06
15
LENNERT
VAN EETVELT
21 BEL 02:36:06
16
GABRIELE
PETRELLI
CYCLING TEAM FRIULI ASD
22 ITA 02:36:11
17
PETR
KELEMEN
TUDOR PRO CYCLING TEAM
22 CZE 02:36:12
18
LENNY
MARTINEZ
GROUPAMA - FDJ
19 FRA 02:36:14
19
HANNES
WILKSCH
DEVELOPMENT TEAM DSM
21 GER 02:36:14
20
GIL
GELDERS
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB DEVELOPMENT TEAM
20 BEL 02:36:14
21
SIMONE
RACCANI
ZALF EUROMOBIL FIOR
21 ITA 02:36:14
22
JAGO
WILLEMS
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB DEVELOPMENT TEAM
21 BEL 02:36:14
23
MARTIN
NESSLER
22 ITA 02:36:17
24
REUBEN
THOMPSON
GROUPAMA - FDJ
21 NZL 02:36:17
25
MASON
HOLLYMAN
ISRAEL CYCLING ACADEMY
22 GBR 02:36:17
26
MARTIN
MARCELLUSI
BARDIANI CSF FAIZANE'
22 ITA 02:36:18
27
NICOLAS
VINOKUROV
ASTANA QAZAQSTAN DEVELOPMENT TEAM
20 KAZ 02:36:18
28
FERNANDO
TERCERO LOPEZ
21 ESP 02:36:18
29
DAVIDE
PIGANZOLI
20 ITA 02:36:18
30
WESSEL
MOURIS
20 NED 02:36:18
31
OSCAR
ONLEY
DEVELOPMENT TEAM DSM
20 GBR 02:36:18
32
ALEC
SEGAERT
19 BEL 02:36:18
33
XABIER
BERASATEGI GARMENDIA
22 ESP 02:36:22
34
LEANDER
VAN HAUTEGEM
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB DEVELOPMENT TEAM
19 BEL 02:36:23
35
OBIE
VIDTS
ELEVATE P/B HOME SOLUTION-SOENENS
20 BEL 02:36:23
36
NICOLO'
DI BERNARDO
22 ITA 02:36:25
37
EMANUELE
ANSALONI
22 ITA 02:36:27
38
LUCA
CRETTI
21 ITA 02:36:30
39
PIERRE-PASCAL
KEUP
TEAM LOTTO - KERN HAUS
21 GER 02:36:30
40
WILLIAM JUNIOR
LECERF
20 BEL 02:36:32
41
OWEN
LIGHTFOOT
19 GBR 02:36:32
42
MICHIEL
LAMBRECHT
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB DEVELOPMENT TEAM
19 BEL 02:36:33
43
RAMSES
DEBRUYNE
20 BEL 02:36:33
44
CARLO FRANCESCO
FAVRETTO
GENERAL STORE - ESSEGIBI - F.LLI CURIA
21 ITA 02:36:33
45
ANDRES LIBARDO
MANCIPE PUIN
COLOMBIA TIERRA DE ATLETAS GW SHIMANO
20 COL 02:36:33
46
YEISSON FERNEY
CASALLAS RINCON
COLOMBIA TIERRA DE ATLETAS GW SHIMANO
22 COL 02:36:33
47
ANDREA
MONTOLI
20 ITA 02:36:33
48
RICCARDO
CIUCCARELLI
BIESSE-CARRERA
22 ITA 02:36:33
49
GIANLUCA
CORDIOLI
21 ITA 02:36:33
50
MARCEL
CAMPRUBI PIJUAN
21 ESP 02:36:33
51
NICOLO'
PARISINI
TEAM QHUBEKA
22 ITA 02:36:41
52
NEGASI HAYLU
ABREHA
TEAM QHUBEKA
22 ETH 02:36:41
53
ROBIN
ORINS
ELEVATE P/B HOME SOLUTION-SOENENS
20 BEL 02:36:41
54
LORENZ
VAN DE WYNKELE
ELEVATE P/B HOME SOLUTION-SOENENS
21 BEL 02:36:41
55
FRANCESCO
GALIMBERTI
21 ITA 02:36:43
56
GIACOMO
VILLA
BIESSE-CARRERA
20 ITA 02:36:45
57
DAVIDE
DE PRETTO
ZALF EUROMOBIL FIOR
20 ITA 02:36:45
58
MAX
POOLE
DEVELOPMENT TEAM DSM
19 GBR 02:36:47
59
JUAN
LOPEZ MORENO
ASTANA QAZAQSTAN DEVELOPMENT TEAM
21 COL 02:36:47
60
LEO
HAYTER
HAGENS BERMAN AXEON
21 GBR 02:36:49
61
KASPER
ANDERSEN
HAGENS BERMAN AXEON
20 DEN 02:36:49
62
AILETZ
LASA LIZARRAGA
22 ESP 02:36:49
63
DAVIDE
TONEATTI
ASTANA QAZAQSTAN DEVELOPMENT TEAM
21 ITA 02:36:53
64
SEAN
FLYNN
TUDOR PRO CYCLING TEAM
22 GBR 02:36:55
65
VALTER
GHIGINO
22 ITA 02:37:02
66
LORENZO
GALIMBERTI
21 ITA 02:37:03
67
ANDREA
GATTI
GALLINA ECOTEK LUCCHINI
21 ITA 02:37:03
68
NADAV
RAISBERG
ISRAEL CYCLING ACADEMY
21 ISR 02:37:07
69
YAROSLAV
PARASHCHAK
CARNOVALI - RIME
22 UKR 02:37:09
70
CHRISTIAN
BAGATIN
CARNOVALI - RIME
20 ITA 02:37:09
71
CHRISTIAN DANILO
PASE
WORK SERVICE - VITALCARE - DYNATEK
20 ITA 02:37:12
72
KEVIN
PEZZO ROSOLA
TIROL KTM CYCLING TEAM
20 ITA 02:37:12
73
MARCO
PALOMBA
GENERAL STORE - ESSEGIBI - F.LLI CURIA
20 ITA 02:37:17
74
MATTIA
GUASCO
TEAM QHUBEKA
22 ITA 02:37:18
75
TOMMASO
ROSA
22 ITA 02:37:21
76
LORENZO
MILESI
DEVELOPMENT TEAM DSM
20 ITA 02:37:31
77
DARREN
RAFFERTY
HAGENS BERMAN AXEON
19 IRL 02:37:33
78
DAVIDE
PERSICO
TEAM COLPACK BALLAN
21 ITA 02:37:33
79
FRAN
MIHOLJEVIĆ
CYCLING TEAM FRIULI ASD
20 CRO 02:37:42
80
NICOLO'
BURATTI
CYCLING TEAM FRIULI ASD
21 ITA 02:38:01
81
SAMUELE
CARPENE
GENERAL STORE - ESSEGIBI - F.LLI CURIA
22 ITA 02:38:01
82
BEN
GRANGER
22 GBR 02:38:03
83
LORENZO
GERMANI
GROUPAMA - FDJ
20 ITA 02:38:07
84
LINUS
ROSNER
TIROL KTM CYCLING TEAM
21 GER 02:38:15
85
FABIAN
WEISS
TUDOR PRO CYCLING TEAM
20 SUI 02:38:31
86
WALTER
CALZONI
GALLINA ECOTEK LUCCHINI
21 ITA 02:39:07
87
GABRIELE
ARZILLI
20 ITA 02:39:23
88
GABRIELE
PORTA
22 ITA 02:39:24
89
MAGNUS
KULSET
UNO-X DARE DEVELOPMENT TEAM
22 NOR 02:39:24
90
GERMAN DARIO
GOMEZ BECERRA
COLOMBIA TIERRA DE ATLETAS GW SHIMANO
21 COL 02:39:24
91
ANDREA
PIRAS
BELTRAMI TSA TRE COLLI
20 ITA 02:39:29
92
PIETRO
AIMONETTO
BELTRAMI TSA TRE COLLI
21 ITA 02:39:34
93
ANDREA
CANTONI
22 ITA 02:39:38
94
PIETRO
FERRARI
21 ITA 02:39:38
95
DAVIDE
DE CASSAN
CYCLING TEAM FRIULI ASD
20 ITA 02:39:38
96
LORENZO
ELIPANNI
22 ITA 02:39:38
97
MATTHEW
RICCITELLO
HAGENS BERMAN AXEON
20 USA 02:39:41
98
NICHOLAS
CANDY
22 GBR 02:39:45
99
NICOLO'
MARABINI
22 ITA 02:39:51
100
KYRYLO
TSARENKO
GALLINA ECOTEK LUCCHINI
22 UKR 02:39:51
101
NICHOLAS
AGOSTINI
22 ITA 02:39:54
102
GIOSUE'
EPIS
CARNOVALI - RIME
20 ITA 02:39:57
103
RICCARDO
PERANI
GALLINA ECOTEK LUCCHINI
19 ITA 02:40:00
104
FABIO
GARZI
22 ITA 02:40:00
105
MARCO
DE ANGELI
20 ITA 02:40:00
106
BAS
VAN BELLE
22 NED 02:40:00
107
MAGNUS
HENNEBERG
22 DEN 02:40:00
108
LORENZO
GHIRARDI
19 ITA 02:40:00
109
SIMON
DALBY
UNO-X DARE DEVELOPMENT TEAM
19 DEN 02:40:05
110
ALEXANDER
TARLTON
TEAM LOTTO - KERN HAUS
22 GER 02:40:05
111
LESLIE
LÜHRS
TEAM LOTTO - KERN HAUS
21 GER 02:40:05
112
FEDERICO
IACOMONI
CARNOVALI - RIME
20 ITA 02:40:09
113
JELTE
KRIJNSEN
21 NED 02:40:13
114
EDO
GOLDSTEIN
ISRAEL CYCLING ACADEMY
22 ISR 02:40:14
115
VINCENT
VAN HEMELEN
22 BEL 02:40:17
116
DIEGO
BOSINI
22 ITA 02:40:21
117
FRANCESCO
PARRAVANO
22 ITA 02:40:21
118
LORENZO
FERRONI
GALLINA ECOTEK LUCCHINI
19 ITA 02:40:21
119
GIOVANNI
BORTOLUZZI
WORK SERVICE - VITALCARE - DYNATEK
20 ITA 02:40:21
120
MATTIA
PETRUCCI
TEAM COLPACK BALLAN
22 ITA 02:40:27
121
NICCOLO'
GALLI
20 ITA 02:40:33
122
MATTEO
FREDDI
BELTRAMI TSA TRE COLLI
21 ITA 02:40:36
123
ALESSANDRO
PINARELLO
BARDIANI CSF FAIZANE'
19 ITA 02:40:39
124
MARCUS SANDER
HANSEN
UNO-X DARE DEVELOPMENT TEAM
22 DEN 02:40:39
125
IVAN
ROMEO ABAD
HAGENS BERMAN AXEON
19 ESP 02:40:42
126
ANDREA
DEBIASI
CYCLING TEAM FRIULI ASD
21 ITA 02:40:44
127
GIOVANNI
DE CARLO
CARNOVALI - RIME
22 ITA 02:40:45
128
DANIIL
PRONSKIY
ASTANA QAZAQSTAN DEVELOPMENT TEAM
22 KAZ 02:40:47
129
LORENZO
GINESTRA
WORK SERVICE - VITALCARE - DYNATEK
22 ITA 02:40:53
130
SIMONE
LUCCA
22 ITA 02:40:55
131
ALESSANDRO
VENTURINI
21 ITA 02:41:15
132
EMANUEL
ZANGERLE
TIROL KTM CYCLING TEAM
22 AUT 02:41:21
133
IKER
BONILLO MARTIN
BARDIANI CSF FAIZANE'
19 ESP 02:41:23
134
SIEBE
DEWEIRDT
ELEVATE P/B HOME SOLUTION-SOENENS
20 BEL 02:41:24
135
ALASTAIR
MACKELLAR
ISRAEL CYCLING ACADEMY
20 AUS 02:41:37
136
RILEY
PICKRELL
ISRAEL CYCLING ACADEMY
21 CAN 02:41:37
137
LORENZO
MAGLI
20 ITA 02:41:39
138
EDGAR ANDRES
PINZON VILLALBA
COLOMBIA TIERRA DE ATLETAS GW SHIMANO
21 COL 02:41:41
139
DAVIDE
PINARDI
21 ITA 02:42:32
140
UNAI
ZUBELDIA ELDUAIEN
19 ESP 02:42:48
141
MARCO
VETTOREL
21 ITA 02:43:02
142
TOON
CLYNHENS
ELEVATE P/B HOME SOLUTION-SOENENS
21 BEL 02:43:02
143
ALOÏS
CHARRIN
TUDOR PRO CYCLING TEAM
22 FRA 02:43:06
144
NAHOM
ARAYA
TEAM QHUBEKA
20 ERI 02:43:17
145
LORENZO
TEDESCHI
20 ITA 02:43:21
146
EDOARDO
LAINO
21 ITA 02:43:23
147
ALESSIO
BONELLI
BIESSE-CARRERA
21 ITA 02:43:41
148
FILIPPO
DIGNANI
WORK SERVICE - VITALCARE - DYNATEK
20 ITA 02:43:44
149
MATTIA
PINAZZI
21 ITA 02:43:48
150
DAVIDE
VIGNATO
GENERAL STORE - ESSEGIBI - F.LLI CURIA
22 ITA 02:44:34
151
ALESSIO
NIERI
BARDIANI CSF FAIZANE'
21 ITA 02:44:34
152
GIULIO
PELLIZZARI
BARDIANI CSF FAIZANE'
19 ITA 02:44:50
153
BRAYAN
MOLANO ALVARADO
COLOMBIA TIERRA DE ATLETAS GW SHIMANO
19 COL 02:44:52
154
IKER
MINTEGI CLAVER
20 ESP 02:45:03
155
ERIC
PATIES MONTAGNER
WORK SERVICE - VITALCARE - DYNATEK
20 ITA 02:45:07
Close