1
NEIRYNCK KEVIN C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL19821116 ELITE2
2H18´11"
2
KARPENKO GLEB TARTU2024 BALTICCHAINCYCLING.COM
EST20011027 U23
2H18´11"
3
DE BOCK STIJN S-BIKES DOLTCINI
BEL19930930 ELITE2
2H18´17"
+0´06"
4
FARAZIJN MAXIME WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-VAN MOSSEL DEVOS-CAPOEN
BEL19940602 ELITE2
2H18´17"
+0´06"
5
SEYE GUILLAUME TEAM METALCED
BEL19961128 ELITE2
2H18´17"
+0´06"
6
VERGOTE DIEL HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM
BEL20020610 U23.C
2H18´17"
+0´06"
7
SCHELLENBERG THOMAS TAG CYCLING
CAN20000808 U23 MEN
2H18´17"
+0´06"
8
VANDENSTORME DYLAN EFC - L&R - AGS
BEL20020419 U23
2H18´17"
+0´06"
9
VERLEYEN GAËTAN ASBL LES AMIS DU VELO CLUB DOTTIGNIES
BEL20030519 U23.C
2H18´17"
+0´06"
10
VAN IMPE DYLAN HUBO CYCLINGTEAM
BEL19921230 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
11
BOTTERBERG DYLAN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-VAN MOSSEL DEVOS-CAPOEN
BEL20030131 U23
2H19´59"
+1´48"
12
AGNOLETTO BLAKE BENDIGO AND DISTRICT CYCLING CLUB
AUS20021021 U23 MEN
2H19´59"
+1´48"
13
VOLKAERT JONAS VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM
BEL19991215 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
14
VANDENBUSSCHE JARI CT-PROJECTBOUW BORGONJON-PESSEMIER NV
BEL19960710 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
15
STOOPEN XANDER HUBO CYCLINGTEAM
BEL20030705 U23
2H19´59"
+1´48"
16
MAES JO DL CHEMICALS - RUWOMAT
BEL19850330 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
17
WILSON JOE DOLAN ELLESSE
GBR20010129 U23
2H19´59"
+1´48"
18
DHAEYE ENRICO MINERVA CYCLING TEAM
BEL20010202 U23.C
2H19´59"
+1´48"
19
VAN STERTHEM JELLE VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM
BEL19990519 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
20
DECOUTTERE JONAS CT FRITUUR DE FLANDRIEN - YPRAUTO
BEL19860220 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
21
LAMBRECHT MICHIEL ASBL LES AMIS DU VELO CLUB DOTTIGNIES
BEL20030210 U23.C
2H19´59"
+1´48"
22
BRAET AXEL VIND! CYCLING PROJECT
BEL19990519 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
23
BAUGNIES JEROME TEAM METALCED
BEL19870401 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
24
WIELFAERT KRISTOF VETRAPO - B-CLOSE CYCLING TEAM
BEL19781028 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
25
HAGAN PAUL-ANTOINE BANBRIDGE CYCLING CLUB
IER20020204 U23 MEN
2H19´59"
+1´48"
26
LANNOO JAROMIR TEAM ATOM 6
BEL19920922 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
27
FIERENS RUBEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL20031024 U23
2H19´59"
+1´48"
28
LITVINOV DOMINIK RB ZELFBOUW UCT
BEL20001014 U23
2H19´59"
+1´48"
29
DELAMEILLEURE MATHIAS BODY & BIKE - BMB BOEKHOUDING - THE ROCK REAL ESTATE
BEL19861003 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
30
VAN DE WYNKELE LORENZ HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM
BEL20010819 U23.C
2H19´59"
+1´48"
31
DELESIE BERRE SHIFTING GEARS X BLACK SHEEP
BEL19970825 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
32
INGELBEEN JONAS MYSENLAN-PXL CARPETS-QUALITY RENOVATIE
BEL20030425 U23
2H19´59"
+1´48"
33
DEBUY ANTHONY DOVY KEUKENS - FCC
BEL19960411 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
34
VAN DEN BORRE DYLAN EFC - L&R - AGS
BEL20020712 U23
2H19´59"
+1´48"
35
FOX MATTHEW WHEELBASE CAB TECH CASTELLI
GBR20020928 U23
2H19´59"
+1´48"
36
BALCAEN MANOLITO CT-PROJECTBOUW BORGONJON-PESSEMIER NV
BEL19950210 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
37
VAN DYCK JAN EFC - L&R - AGS
BEL20030724 U23
2H19´59"
+1´48"
38
TIMPERMAN JURGEN VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL20000829 U23
2H19´59"
+1´48"
39
VAN PRAET ROBBE MINERVA CYCLING TEAM
BEL20001105 U23.C
2H19´59"
+1´48"
40
SUTTON JOSEPH CT-PROJECTBOUW BORGONJON-PESSEMIER NV
GBR19970926 ELITE
2H19´59"
+1´48"
41
STIJLEMAN TOM ALFASUN ALFACOOL CYCLING TEAM
BEL20020602 U23
2H19´59"
+1´48"
42
HEREMANS JOPPE VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM
BEL20030820 U23
2H19´59"
+1´48"
43
VANASSCHE THOMAS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-VAN MOSSEL DEVOS-CAPOEN
BEL20030911 U23
2H19´59"
+1´48"
44
VERCRUYSE TJORVEN MYSENLAN-PXL CARPETS-QUALITY RENOVATIE
BEL20031221 U23
2H19´59"
+1´48"
45
VERWAEST KEVIN TEAM METALCED
BEL19890106 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
46
TIMMERMANS TOM VAN EYCK SPORT - JOSAN - TLD
BEL19960617 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
47
KETTLEWELL SAM TS RACING
GBR20011119 U23 MEN
2H19´59"
+1´48"
48
OLIPHANT AIDAN TAG CYCLING RACE TEAM
CAN19980725 ELITE MEN
2H19´59"
+1´48"
49
VANDAELE ANGELO TEAM ATOM 6
BEL19880406 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
50
STROH HARVEY TAAP CERVELO
GBR20011229 U23 MEN
2H19´59"
+1´48"
51
VANHIE ERBEN VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL20030922 U23
2H19´59"
+1´48"
52
DEWINTER GERBEN EFC - L&R - AGS
BEL20030904 U23
2H19´59"
+1´48"
53
WYFFELS JONAS DL CHEMICALS - RUWOMAT
BEL19980209 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
54
DIERICKX ARNO KDM-PACK CYCLING TEAM
BEL20030916 U23
2H19´59"
+1´48"
55
DEBRUYNE LENNERT KDM-PACK CYCLING TEAM
BEL20020529 U23
2H19´59"
+1´48"
56
DE JAEGER LUCA WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-VAN MOSSEL DEVOS-CAPOEN
BEL20030920 U23
2H19´59"
+1´48"
57
CORNELIS NICO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL19800425 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
58
TRIO BJARNE CAMPE CYCLING TEAM
BEL19930904 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
59
SAUNDERS TRISTAN INFORM
AUS20000222 U23 MEN
2H19´59"
+1´48"
60
VANDEN HEEDE JENS DOVY KEUKENS - FCC
BEL20020315 U23
2H19´59"
+1´48"
61
KINO JAN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM
BEL20030208 U23.C
2H19´59"
+1´48"
62
DEBOOT BRUCE CT FRITUUR DE FLANDRIEN - YPRAUTO
BEL19960724 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
63
VERCAMMEN JEROEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19920821 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
64
VANSPEYBROECK SAM INDIVIDUEEL
BEL19930120 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
65
VAN IMPE KEVIN WOONBEMIDDELING - VIJVERMAN SCREEDS CYCLING TEAM
BEL19810419 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
66
DE BOCK YONI C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL19960406 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
67
TRIO NIELS CAMPE CYCLING TEAM
BEL19930904 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
68
VANTYGHEM TIM DL CHEMICALS - RUWOMAT
BEL19810906 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
69
VAN RYMENANT GILLIAN CT-PROJECTBOUW BORGONJON-PESSEMIER NV
BEL19911122 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
70
DILDICK AXEL KDM-PACK CYCLING TEAM
BEL20010623 U23
2H19´59"
+1´48"
71
MOERMAN STIJN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-VAN MOSSEL DEVOS-CAPOEN
BEL20030618 U23
2H19´59"
+1´48"
72
CLAERHOUT SVEN CT FRITUUR DE FLANDRIEN - YPRAUTO
BEL19920727 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
73
VERMEULEN RHUNE KDM-PACK CYCLING TEAM
BEL20030527 U23
2H19´59"
+1´48"
74
ROGIER STEF RB ZELFBOUW UCT
BEL19960114 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
75
GELDHOF DAVID DL CHEMICALS - RUWOMAT
BEL19761120 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
76
BUYLE PIETER CYCLING TEAM DAKWERKEN STROOBANT
BEL19911113 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
77
DENOLF RITCHIE DL CHEMICALS - RUWOMAT
BEL19911105 ELITE2
2H19´59"
+1´48"
78
PLANCKAERT EMIEL WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-VAN MOSSEL DEVOS-CAPOEN
BEL19961022 ELITE2
2H20´43"
+2´32"
79
ALDERWEIRELD ROBIN TEAM ATOM 6
BEL19961210 ELITE2
2H20´43"
+2´32"
80
VANOVERBERGHE MATHIAS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-VAN MOSSEL DEVOS-CAPOEN
BEL19980205 ELITE2
2H20´43"
+2´32"
81
DECOTTIGNIES JASON VIND! CYCLING PROJECT
BEL19941108 ELITE2
2H20´43"
+2´32"
82
WITTOUCK JAQOMO TEAM ATOM 6
BEL20021022 U23
2H22´23"
+4´12"
83
VERBRUGGHE SVEN TEAM ATOM 6
BEL19910201 ELITE2
2H22´23"
+4´12"
84
VASSEUR CLÉMENT ECOLE DE CYCLISME MONS BORINAGE-HAUT PAYS
BEL20010809 U23.C
2H22´23"
+4´12"
85
BATENS NICK INDIVIDUEEL
BEL20011231 U23
2H22´23"
+4´12"
86
ALLEN RICHIE GS METRO
GBR19990204 U23
2H22´23"
+4´12"
87
SPENCELEY BENJAMIN LIDCOMBE AUBURN CC
AUS19991010 ELITE MEN
2H22´23"
+4´12"
88
DECOTTIGNIES GLENN VIND! CYCLING PROJECT
BEL19910331 ELITE2
2H22´23"
+4´12"
89
FRONER AXEL TAG CYCLING RACE TEAM
CAN20010913 U23
2H22´23"
+4´12"
DNF
MAERTENS SAM INDIVIDUEEL
BEL19880115 EL319+
DNF
DNF
VERRAES BENJAMIN CT-PROJECTBOUW BORGONJON-PESSEMIER NV
BEL19870221 ELITE2
DNF
DNF
DE GREEF BERT WK NOORD-WEST-BRABANT
BEL19950519 ELITE2
DNF
DNF
SANDRA MATTHIAS VIND! CYCLING PROJECT
BEL19940206 EL319+
DNF
DNF
WAEYAERT ARNO COMITE REGIONAL BRABANT-WALL.
BEL20010814 U23
DNF
DNF
VERGARA GARCIA NICOLAS START DEVELOPMENT TEAM
CHI19980817 ELITE2
DNF
DNF
MAELEGHEER JUSTIN CYCLINGTEAM SVEN & MATTI
BEL19000101 ELITE 2
DNF
DNF
PAULY ETHAN TAG CYCLING RACE TEAM
CAN20001108 U23
DNF
DNF
VANEECKHOUT LOWIE BODY & BIKE - BMB BOEKHOUDING - THE ROCK REAL ESTATE
BEL19901025 ELITE2
DNF
DNF
RYCKAERT YONI KDM-PACK CYCLING TEAM
BEL19980630 ELITE2
DNF
DNF
DEASEY LUKE TAMWORTH CYCLING CLUB
AUS20020715 U23 MEN
DNF
DNF
DILLEN RUBEN VAN EYCK SPORT - JOSAN - TLD
BEL19970314 ELITE2
DNF
DNF
SAINTOBIJN QUINTEN CT-PROJECTBOUW BORGONJON-PESSEMIER NV
BEL19990803 ELITE2
DNF
DNF
VANMEERHAEGHE DANTE ASFRA RACING TEAM
BEL19980220 ELITE2
DNF
DNF
OMACHI KENTO VZW KDM PACK CYCLING TEAM
JPN19980428 ELITE 2
DNF
U23
Close