1
SMET YAXANO VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
BEL20050215 JUNIOR
2H10´03"
2
DE JONG OLIVIER KZLWC - DAVO
BEL20040223 JUNIOR
2H10´10"
+0´07"
3
SCHEPENS NOAH SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20040813 JUNIOR
2H10´12"
+0´08"
4
VAN DEN HAUTE MILAN AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
BEL20051014 JUNIOR
2H10´36"
+0´32"
5
VAN LOMMEL LENNERT VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
BEL20050529 JUNIOR
2H10´36"
+0´32"
6
VAN HEMELRYCK MATS FLANDERS COLOR - GALLOO TEAM
BEL20040507 JUNIOR
2H10´36"
+0´32"
7
GERAERTS MATISSE CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
BEL20051026 JUNIOR
2H10´36"
+0´32"
8
LEEMANS JONAS DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
BEL20050420 JUNIOR
2H10´36"
+0´32"
9
BOSCH ROBBIN MAES CT GLABBEEK
BEL20050907 JUNIOR
2H10´36"
+0´32"
10
THYS TINUS SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20040713 JUNIOR
2H10´36"
+0´32"
11
STEEGEN BENNE SPORT EN MOEDIG GENK
BEL20050312 JUNIOR
2H10´36"
+0´32"
12
GROSEMANS DRIES ACROG-TORMANS
BEL20040622 JUNIOR
2H10´36"
+0´32"
13
DOHLER JACK X-SPEED AUSTRALIA
AUS19000101 JUNIOR MEN
2H10´36"
+0´32"
14
VAN GRIEKEN STAN ACROG-TORMANS
BEL20050331 JUNIOR
2H10´36"
+0´32"
15
CRISTAEL MILAN SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20050818 JUNIOR
2H10´36"
+0´32"
16
CLERX FERRE VAN MOSSEL HEIST CYCLING TEAM
BEL20050916 JUNIOR
2H10´36"
+0´32"
17
CONNOLLY REDMOND GEPLA-WATERSLEY R+D
NZL19000101 JUNIOR MEN
2H10´36"
+0´32"
18
BOSMANS ROBBE KZLWC - DAVO
BEL20040129 JUNIOR
2H10´36"
+0´32"
19
COLLON TOM TEAM GEO-THERM CARBONBIKE MARCHOVELETTE ASBL
BEL20040913 JUNIOR
2H10´36"
+0´32"
20
CELEN JENS SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20041114 JUNIOR
2H10´36"
+0´32"
21
MARTENS NAND MAES CT GLABBEEK
BEL20050730 JUNIOR
2H10´36"
+0´32"
22
BELLINGS RUBEN VAN MOSSEL HEIST CYCLING TEAM
BEL20041012 JUNIOR
2H10´36"
+0´32"
23
DANIELS STEF CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
BEL20050823 JUNIOR
2H10´36"
+0´32"
24
BAERT BRENT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20040823 JUNIOR
2H10´36"
+0´32"
25
WEEKERS PEPIJN KZLWC - DAVO
BEL20050428 JUNIOR
2H10´36"
+0´32"
26
DRIESSEN JENS CYCLING TEAM LIMBURG
NED20041209 JUNIOR
2H10´40"
+0´36"
27
RAMAEKERS NIELS SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20040528 JUNIOR
2H10´40"
+0´36"
28
TRINDADE ETHAN TEAM GEO-THERM CARBONBIKE MARCHOVELETTE ASBL
BEL20040708 JUNIOR
2H10´40"
+0´36"
29
DEKORT JENS WESTFIT
BEL20040817 JUNIOR
2H10´40"
+0´36"
30
ULENAERS JENTE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20050519 JUNIOR
2H10´40"
+0´36"
31
PEETERS BRIAN MAES CT GLABBEEK
BEL20050908 JUNIOR
2H10´40"
+0´36"
32
HEYMANS SEPPE SPORT EN MOEDIG GENK
BEL20050328 JUNIOR
2H10´40"
+0´36"
33
GUTIERREZ SANTIAGO HENRY SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20040906 JUNIOR
2H10´43"
+0´40"
34
DAENEN SANDER MAES CT GLABBEEK
BEL20051006 JUNIOR
2H10´43"
+0´40"
35
GROVEN THIBAUD KZLWC - DAVO
BEL20051027 JUNIOR
2H10´45"
+0´41"
36
SIMONS NIO CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
BEL20050804 JUNIOR
2H10´48"
+0´44"
37
PIGNOLO UGO TEAM CYCLISTE DE HESBAYE
BEL20050328 JUNIOR
2H12´20"
+2´17"
38
CHARLIER THIBAU INDIVIDUEEL
BEL20050603 PROMO
2H13´15"
+3´11"
DNF
ARNAUD AYMERIC TEAM GEO-THERM CARBONBIKE MARCHOVELETTE ASBL
BEL20040818 JUNIOR
DNF
DNF
JANSSEN BONO SPORT EN MOEDIG GENK
BEL20040915 JUNIOR
DNF
DNF
BEMONG JULES SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20050408 JUNIOR
DNF
DNF
VAN OVERBEEK LOWIE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20051027 JUNIOR
DNF
DNF
COOPER JOSHUA ATTACK RACING
CAN19000101 JUNIOR MEN
DNF
Close