1
WOUTERS RUTGER TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
BEL19910810 ELITE2
2H32´54"
2
DEJONGHE LEN CX TEAM DESCHACHT-HENS-MAES CONTAINERS
BEL20001013 U23.C
2H32´54"
3
VERWAEST KEVIN TEAM METALCED
BEL19890106 ELITE2
2H32´57"
+0´03"
4
HEMROULLE JOHAN CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
BEL19950805 ELITE2
2H32´57"
+0´03"
5
VAN LOOVEREN THIJS MYSENLAN-PXL CARPETS-QUALITY RENOVATIE
BEL20020603 U23
2H32´57"
+0´03"
6
WOUTERS ENZO INDIVIDUEEL
BEL19960321 ELITE2
2H33´00"
+0´05"
7
VANHEEL ELIAS ACROG-TORMANS
BEL20001118 U23
2H33´00"
+0´05"
8
PAUWELS TIJL RB ZELFBOUW UCT
BEL19980824 ELITE2
2H33´00"
+0´05"
9
MARIËN DAAN BALOISE TREK LIONS
BEL19990129 EL.CZC
2H33´00"
+0´05"
10
VANHEES BRENT ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS
BEL20000105 U23
2H33´00"
+0´05"
11
MEEUSEN RIK URBANO-VULSTEKE CT
BEL20011013 U23
2H33´00"
+0´05"
12
DRUYTS GERRY INDIVIDUEEL
BEL19910130 ELITE2
2H33´00"
+0´05"
13
BRESSELEERS JONAS VAN MOSSEL HEIST CYCLING TEAM
BEL19990917 ELITE2
2H33´00"
+0´05"
14
COOPER NICHOLAS SWEDEN CYCLING ACADEMY
GBR19970501 ELITE2
2H33´00"
+0´05"
15
SMETS ROBBE WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL20031231 U23
2H33´00"
+0´05"
16
VAN LAER WARD BIKE INN TEAM
BEL19951014 ELITE2
2H33´02"
+0´07"
17
BAETEN WIEBE URBANO-VULSTEKE CT
BEL20030325 U23
2H33´02"
+0´07"
18
LEDEGEN DIETMAR BALOISE TREK LIONS
BEL19921105 EL.CZC
2H33´02"
+0´07"
19
JACOBS ROBIN VAN MOSSEL HEIST CYCLING TEAM
BEL19961016 ELITE2
2H33´05"
+0´10"
20
DE BEUCKELEER SEPPE VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM
BEL20030911 U23
2H33´41"
+0´46"
DNF
VAN HOUT LUCA CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
BEL20020609 U23
DNF
DNF
VAN GESTEL KASPER RB ZELFBOUW UCT
BEL20031014 U23
DNF
DNF
JACKERS DITMER SPORT EN MOEDIG GENK
BEL20030702 U23
DNF
DNF
PEMEN DIEDERIK VAN MOSSEL HEIST CYCLING TEAM
BEL19980911 ELITE2
DNF
DNF
VISSENBERG SANDER TEAM KEMPEN
BEL20030703 EL319+
DNF
DNF
RENS KOBE YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20030225 U23
DNF
DNF
VERCAUTEREN THOMAS MYSENLAN-PXL CARPETS-QUALITY RENOVATIE
BEL20010207 U23
DNF
DNF
DECOSTER MICHAEL STAGECO CYCLING TEAM
BEL20010507 U23
DNF
DNF
CANT JELLE INDIVIDUEEL
BEL19920619 ELITE2
DNF
DNF
BERTELS LENNERT URBANO-VULSTEKE CT
BEL20030309 U23
DNF
DNF
DE MAGLIE MAXIME ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
BEL19960908 ELITE2
DNF
DNF
GEUKENS STAN INDIVIDUEEL
BEL20011113 U23
DNF
DNF
MATTHEWS ROBERT ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
BEL20021022 U23
DNF
DNF
BOS MARNIX WESTLAND WIL VOORUIT
NED20000118 U23 MEN
DNF
DNF
VANHAMOND JORRIT URBANO-VULSTEKE CT
BEL20031209 U23
DNF
DNF
GOOSSENS BAVO YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20030818 U23
DNF
DNF
STEVENS DAAN ACROG-TORMANS
BEL20020510 U23
DNF
DNF
WILLEMSENS ROBBE VAN DEN PLAS - HEPA CYCLING TEAM
BEL20031010 U23
DNF
DNF
DEDRY TOM MINI DISCAR CYCLING TEAM
BEL20011122 U23
DNF
Over deze wedstrijd
Close