1
VAN DER POEL Mathieu ALPECIN-DECEUNINCK
NED19950119
59´45"
2
VAN AERT Wout TJV
BEL19940915 EL.PTT
1H00´06" +0´21"
3
ISERBYT Eli PSB
BEL19971022 EL.CMC
1H00´16" +0´31"
4
VAN DER HAAR Lars BALOISE TREK LIONS
NED19910723 ELITE
1H00´17" +0´32"
5
MASON Cameron TRINITY RACING
GBR20000818 ELITE
1H00´34" +0´49"
6
RONHAAR Pim Baloise Trek Lions
NED20010720 ELITE
1H01´01" +1´16"
7
ADAMS Jens CHOCOVIT CYCLING TEAM
BEL19920605 EL.MC
1H01´07" +1´22"
8
HERMANS Quinten AFC
BEL19950729 EL.PTT
1H01´23" +1´38"
9
MERLIER Tim SQS
BEL19921030 EL.PTT
1H02´09" +2´24"
10
SOETE Daan DHM
BEL19941219 EL.CMC
1H02´24" +2´39"
11
AERTS Thijs TCX
BEL19961103 EL.CMC
1H03´14" +3´29"
12
LOOCKX Lander DHM
BEL19970425 EL.CMC
1H03´19" +3´34"
13
WHITE Curtis STEVE TILFORD FOUNDATION RACING
USA19950928 ELITE
1H03´25" +3´40"
14
BEKAERT Yentl BTL
BEL19990718 EL.CZC
1H03´43" +3´58"
15
VERMEERSCH Gianni AFC
BEL19921119 EL.PTT
1H04´11" +4´26"
16
KIELICH Timo CRF
BEL19990805 EL.CMC
1H04´12" +4´27"
17
KOPECKY Matyas TEAM NOVO NORDISK
CZE20030119 JUNIOR
1H04´27" +4´42"
18
ARENSMAN Thymen SEG RACING ACADEMY TEN TUSSCHER
NED19991204 U23
1H04´49" +5´04"
19
GROENEN Klaas COERS CYCLING CLUB
NED19941109 ELITE2
1H05´15" +5´30"
20
WUYTS Mathijs CYCLE PASSION - SCOTT RACING TEAM
BEL19980730 ELITE2M
1H05´44" +5´59"
21
ROMBOUTS Seppe RB ZELFBOUW UCT
BEL19980514 ELITE2M
1H06´01" +6´16"
22
PEMEN Dolf PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES-DOLTCINI CYCLING TEAM
BEL20000522 ELITE2M
1H06´17" +6´32"
23
DANIEL Thibault SPRINTER NICE METROPOLE
FRA19971001 ELITE MEN
1H06´37" +6´52"
24
GILLES Cyprien UC ALENCON DAMIGNY
FRA20000801 ELITE
1H07´06" +7´21"
25
VERHEYEN Thomas ANTWERP CYCLING TEAM KONTICH
BEL19970214 ELITE2M
1H07´08" +7´23"
26
CAREME Grégory GC CYCLING TEAM
BEL19991003 ELITE2
1H07´18" +7´33"
27
VAN STAEYEN Maarten VAN DEN PLAS - HEPA CYCLING TEAM
BEL19980101 ELITE2M
3 r
28
FREDERICK Ben SMALL MONSTERS PROJECT P/B RITCHEY/ORNOT
USA19890526 ELITE MEN
3 r
29
HILDEBRANDT Casey Broken Spoke
USA19940717 ELITE MEN
3 r
30
WEATHERILL William HOPE FACTORY RACING
GBR19990825 ELITE MEN
4 r
31
GEBELE Julian RSC Kempten
GER19981226 ELITE MEN
4 r
32
JAMES Alexander SNEL CYCLOCROSS TEAM
AUS19840528 ELITE MEN
4 r
33
GRAHAM-O´REGAN Matthew nice bikes
USA19971030 ELITE MEN
4 r
34
PERICAS FIGUERAS Arnau VIC-ETB CLUB NATACIÓ
ESP19880802 ELITE MEN
4 r
35
NYSTROM SPENCER Felipe Timoteo INDIVIDUAL
CRC19830331 ELITE MEN
5 r
36
JANSMAN Emiel CC75/ TEAM BIKESPORT
NED19980122 ELITE MEN
5 r
37
KAJI Tetsuki JAPAN PHOTO FINISHE
JPN19991217 ELITE
5 r
38
JUNGE Frederick BROOM WAGON WORKS
USA19960927 ELITE MEN
5 r
39
HEYMES Gauthier CC SARREBOURGEOIS
FRA19950628 ELITE2
5 r
40
CHASTAGNER François ANNEQUIN CYCLING TEAM
FRA19950507 ELITE2
5 r
DNF
VAN KESSEL Corne DHM
NED19910807 EL.CMC
DNF
DNF
VERMEERSCH Florian LOT
BEL19990312 EL.CP
DNF
Close