1. 52 . CZE19771106 HRAZDÍRA Michal . . . . . . CKB CK Brno . . . . . . . . . . . . . . . . . 4: 45 : 40 +00 : 00 5
2. 70 . CZE19820123 MAREŠ Martin . . . . . . . . . . PSW PSK Whirlpool . . . . . . . . . . . . 4: 45 : 40 +00 : 00 3
3. 69 . CZE19791013 VRÁNA Kamil . . . . . . . . . . PSW PSK Whirlpool . . . . . . . . . . . . 4: 45 : 42 +00 : 02 1
4. 82 . CZE19770913 JEŽEK Václav . . . . . . . . . . . AUP Author Praha . . . . . . . . . . . . . 4: 45 : 42 +00 : 02
5. 65 . CZE19851211 ŠTYBAR Zdeněk . . . . . . . . . VYP Výběr Plzeň . . . . . . . . . . . . . . 4: 47 : 15 +01 : 35
6. 53 . SVK19761115 SLOBODNIK Ondrej . . . . . CKB CK Brno . . . . . . . . . . . . . . . . . 4: 47 : 15 +01 : 35
7. 25 . CZE19761019 KROTKÝ Rostislav . . . . . . MIM Mix Morava . . . . . . . . . . . . . . 4: 47 : 15 +01 : 35
8. 54 . SVK19730408 METLIČKA Václav . . . . . . CKB CK Brno . . . . . . . . . . . . . . . . . 4: 47 : 15 +01 : 35
9. 49 . CZE19830116 VODEHNAL Jan . . . . . . . . . CKB CK Brno . . . . . . . . . . . . . . . . . 4: 47 : 15 +01 : 35
10. 35 . CZE19730915 BLAHUT Radek . . . . . . . . FAV Favorit . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 4: 47 : 15 +01 : 35
11. 13 . CZE19800409 KUDRNA Zbyněk . . . . . . . CKP CK Příbram . . . . . . . . . . . . . . . 4: 47 : 15 +01 : 35
12. 30 . CZE19780307 BUCHÁČEK Tomáš . . . . . FAV Favorit . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 4: 47 : 15 +01 : 35
13. 37 . CZE19840904 JAROLÍM Ivan . . . . . . . . . . CKP CK Příbram . . . . . . . . . . . . . . . 4: 50 : 38 +04 : 58
14. 51 . CZE19850422 ZITTA Pavel . . . . . . . . . . . . CKB CK Brno . . . . . . . . . . . . . . . . . 4: 50 : 47 +05 : 07
15. 38 . CZE1971 0720 JORDÁN Zbyněk . . . . . . . . JIC Jižní Čechy . . . . . . . . . . . . . . . . 4: 50 : 52 +05 : 12
16. 83 . CZE19761020 DLASK Petr . . . . . . . . . . . . . AUP Author Praha . . . . . . . . . . . . . 4: 51 : 29 +05 : 49
17. 62 . CZE19850710 KOKAISL Karel . . . . . . . . . VYP Výběr Plzeň . . . . . . . . . . . . . . 4: 53 : 44 +08 : 04
18. 19 . CZE19810602 CHOCHOLÁČ Jiří . . . . . . . SOR CK Silesia Orlová . . . . . . . . . . 4: 54 : 23 +08 : 43
19. 46 . CZE19820907 SCHAFBAUER Josef . . . . . TST Team Stadler-Veloclub Ratisbo 4: 54 : 23 +08 : 43
20. 43 . CZE1983 0913 ČERVENKA Martin . . . . . . JIC Jižní Čechy . . . . . . . . . . . . . . . . 4: 54 : 23 +08 : 43
21. 18 . CZE19850209 SWACZYNA Petr . . . . . . . . SOR CK Silesia Orlová . . . . . . . . . . 4: 54 : 23 +08 : 43
22. 76 . CZE19851220 FRIEDL Jiří . . . . . . . . . . . . . SVA Scania-Vella-Apache Kolín . . 4: 54 : 23 +08 : 43
23. 39 . CZE1977 1120 JOCHMANN Michal . . . . . . JIC Jižní Čechy . . . . . . . . . . . . . . . . 4: 54 : 23 +08 : 43
24. 74 . CZE19821114 EBERL Filip . . . . . . . . . . . . SVA Scania-Vella-Apache Kolín . . 4: 54 : 23 +08 : 43
25. 31 . CZE19790707 HEINRICH Lukáš . . . . . . . FAV Favorit . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 4: 54 : 23 +08 : 43
26. 34 . CZE19750523 SVOBODA Jakub . . . . . . . FAV Favorit . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 4: 54 : 23 +08 : 43
27. 28 . CZE19741016 JEŽEK Jiří . . . . . . . . . . . . . . MIM Mix Morava . . . . . . . . . . . . . . 4: 54 : 23 +08 : 43
28. 32 . CZE19831216 JOBÁNEK Jan . . . . . . . . . . FAV Favorit . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 4: 54 : 23 +08 : 43
29. 55 . CZE19830917 KUNTA Jan . . . . . . . . . . . . . DUP Dukla Praha . . . . . . . . . . . . . . . 4: 54 : 23 +08 : 43
30. 36 . CZE19850319 BÍLEK Ondřej . . . . . . . . . . CKP CK Příbram . . . . . . . . . . . . . . . 5: 06 : 29 +20 : 49
31. 16 . CZE19831002 ČER Tomáš . . . . . . . . . . . . . SOR CK Silesia Orlová . . . . . . . . . . 5: 06 : 29 +20 : 49
32. 14 . CZE19851127 KADLEC Michal . . . . . . . . CKP CK Příbram . . . . . . . . . . . . . . . 5: 06 : 29 +20 : 49
33. 61 . CZE19671030 ČERMÁK Petr . . . . . . . . . . . VYP Výběr Plzeň . . . . . . . . . . . . . . 5: 06 : 29 +20 : 49
34. 33 . CZE19840202 LISNÍK Rostislav . . . . . . . FAV Favorit . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 06 : 29 +20 : 49
35. 9 . CZE19780426 MARTINEC Jiří . . . . . . . . . CKP CK Příbram . . . . . . . . . . . . . . . 5: 06 : 29 +20 : 49
36. 42 . CZE1979 0208 SLÁMA Zdeněk . . . . . . . . . JIC Jižní Čechy . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 06 : 29 +20 : 49
37. 57 . CZE19850706 MIXA Marek . . . . . . . . . . . . DUP Dukla Praha . . . . . . . . . . . . . . . 5: 06 : 31 +20 : 51
38. 3 . CZE19730520 KOPR Karel . . . . . . . . . . . . . KCS KC Slavia Praha . . . . . . . . . . . 5: 06 : 31 +20 : 51
39. 20 . CZE19830518 ČÍŽ Roman . . . . . . . . . . . . . SOR CK Silesia Orlová . . . . . . . . . . 5: 23 : 04 +37 : 24
40. 17 . CZE19830707 BEZUNK Ondřej . . . . . . . . . SOR CK Silesia Orlová . . . . . . . . . . 5: 23 : 04 +37 : 24
41. 59 . CZE19850514 NESVEDA Jiří . . . . . . . . . . . VYP Výběr Plzeň . . . . . . . . . . . . . . . 5: 23 : 04 +37 : 24
Uvedené časy jsou bez bonifikací a penalizac
Počet startujících / Nombre de partants 58 závodníků
Z-VT Zelenka - výpočetní technika - 1 - 6.6.2004 - 17:10:26
Poř Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
DRUŽSTVA / CLASSEMENT DES EQUIPES : 3 . ETAPA / ÉTAPE
Poř Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Rang Code EQU / Equipe
Temps Écart
Rang Code EQU / Equipe
Temps Écart
1.CKB CK Brno . . . . . . . . . . . . . 14: 20 : 10 + 00 : 00 | 4. CKP CK Příbram . . . . . . . . . . . 14: 44 : 22 + 24 : 12
2.FAV Favorit . . . . . . . . . . . . . . 14: 28 : 53 + 08 : 43 | 5. VYP Výběr Plzeň . . . . . . . . . . . 14: 47 : 28 + 27 : 18
3. JIC Jižní Čechy . . . . . . . . . . . . 14: 39 : 38 + 19 : 28 | 6. SOR CK Silesia Orlová . . . . . . 14: 55 : 15 + 35 : 05
Nenastoupil/non partants : 64, 72, 77
Vzdali/Abandons : 1, 12, 21, 29, 41, 48, 50, 58, 63, 66, 67, 71, 73, 75, 78
Vzdali/Abandons : 80, 81
- - -Po-ř- S-t-.č-ís.- -J-m-én-o- /- p-ří-jm-e-ní- - - - - - - - - - - -B-o-dy- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
BODOVACÍ SOUTĚŽ v etapě / CLASSEMENT PAR POINTS dans l'étape :
Poř St.čís. Jméno / příjmení Body
1 5.2 HRAZDÍRA Michal . . . . . . . . . . . 25 9 4.9 VODEHNAL Jan . . . . . . . . . . . . . 7
2 7.0 MAREŠ Martin . . . . . . . . . . . . . . 20 10 3.5 BLAHUT Radek . . . . . . . . . . . . . 6
3 6.9 VRÁNA Kamil . . . . . . . . . . . . . . . 16 11 1.3 KUDRNA Zbyněk . . . . . . . . . . . 5
4 8.2 JEŽEK Václav . . . . . . . . . . . . . . . 14 12 3.0 BUCHÁČEK Tomáš . . . . . . . . . 4
5 6.5 ŠTYBAR Zdeněk . . . . . . . . . . . . . 12 13 3.7 JAROLÍM Ivan . . . . . . . . . . . . . . . 3
6 5.3 SLOBODNIK Ondrej . . . . . . . . . . 10 14 5.1 ZITTA Pavel . . . . . . . . . . . . . . . . . 2
7 2.5 KROTKÝ Rostislav . . . . . . . . . . 9 15 3.8 JORDÁN Zbyněk . . . . . . . . . . . . . 1
8 5.4 METLIČKA Václav . . . . . . . . . . . 8 .
VRCHAŘSKÉ PRÉMIE / LES PRIMES DE MONTAGE 3 . ETAPA / ÉTAPE
Nižbor 23km Baba 75km
1 .. 31 HEINRICH Lukáš . . . . . . . FAV Favorit . . . . 7 b | 1 .. 31 . HEINRICH Lukáš . . . . . . . FAV Favorit . . . . . . 7 b
2 .. 82 JEŽEK Václav . . . . . . . . . AUP Author Prah 5 b | 2 .. 34 . SVOBODA Jakub . . . . . . . FAV Favorit . . . . . . 5 b
3 .. 70 MAREŠ Martin . . . . . . . . . PSW PSK Whirlp 4 b | 3 .. 25 . KROTKÝ Rostislav . . . . . MIM Mix Morava . . 4 b
4 .. 25 KROTKÝ Rostislav . . . . . MIM Mix Morava 3 b | 4 .. 30 . BUCHÁČEK Tomáš . . . . . FAV Favorit . . . . . . 3 b
5 .. 69 VRÁNA Kamil . . . . . . . . . PSW PSK Whirlp 2 b | 5 .. 76 . FRIEDL Jiří . . . . . . . . . . . . SVA Scania-Vella- 2 b
6 .. 71 KOLLERT Michal . . . . . . PSW PSK Whirlp 1 b | 6 .. 70 . MAREŠ Martin . . . . . . . . . PSW PSK Whirlpoo 1 b
Větrov 123km Větrov 152km
1 .. 31 HEINRICH Lukáš . . . . . . . FAV Favorit . . . . 7 b | 1 .. 52 . HRAZDÍRA Michal . . . . . CKB CK Brno . . . . 7 b
2 .. 34 SVOBODA Jakub . . . . . . . FAV Favorit . . . . 5 b | 2 .. 55 . KUNTA Jan . . . . . . . . . . . DUP Dukla Praha . . 5 b
3 .. 82 JEŽEK Václav . . . . . . . . . AUP Author Prah 4 b | 3 .. 70 . MAREŠ Martin . . . . . . . . . PSW PSK Whirlpoo 4 b
4 .. 70 MAREŠ Martin . . . . . . . . . PSW PSK Whirlp 3 b | 4 .. 82 . JEŽEK Václav . . . . . . . . . . AUP Author Praha . 3 b
5 .. 69 VRÁNA Kamil . . . . . . . . . PSW PSK Whirlp 2 b | 5 .. 69 . VRÁNA Kamil . . . . . . . . . PSW PSK Whirlpoo 2 b
6 .. 13 KUDRNA Zbyněk . . . . . . CKP CK Příbram . 1 b | 6 .. 65 . ŠTYBAR Zdeněk . . . . . . . VYP Výběr Plzeň . . 1 b
Málkov 50km Chlumec 65km
1 .. 31 HEINRICH Lukáš . . . . . . . FAV Favorit . . . . 5 b | 1 .. 31 . HEINRICH Lukáš . . . . . . . FAV Favorit . . . . . . 5 b
2 .. 34 SVOBODA Jakub . . . . . . . FAV Favorit . . . . 3 b | 2 .. 34 . SVOBODA Jakub . . . . . . . FAV Favorit . . . . . . 3 b
3 .. 82 JEŽEK Václav . . . . . . . . . AUP Author Prah 2 b | 3 .. 43 . ČERVENKA Martin . . . . . JIC Jižní Čechy . . . . 2 b
4 .. 25 KROTKÝ Rostislav . . . . . MIM Mix Morava 1 b | 4 .. 50 . MÍČEK Tomáš . . . . . . . . . CKB CK Brno . . . . 1 b
Kamýk 105km Kamýk 134km
1 .. 31 HEINRICH Lukáš . . . . . . . FAV Favorit . . . . 5 b | 1 .. 70 . MAREŠ Martin . . . . . . . . . PSW PSK Whirlpoo 5 b
2 .. 34 SVOBODA Jakub . . . . . . . FAV Favorit . . . . 3 b | 2 .. 82 . JEŽEK Václav . . . . . . . . . . AUP Author Praha . 3 b
3 .. 82 JEŽEK Václav . . . . . . . . . AUP Author Prah 2 b | 3 .. 25 . KROTKÝ Rostislav . . . . . MIM Mix Morava . . 2 b
4 .. 70 MAREŠ Martin . . . . . . . . . PSW PSK Whirlp 1 b | 4 .. 63 . LUKEŠ Ondřej . . . . . . . . . VYP Výběr Plzeň . . 1 b
Somotely 158km
1 .. 52 HRAZDÍRA Michal . . . . . CKB CK Brno . . . 5 b |
2 .. 70 MAREŠ Martin . . . . . . . . . PSW PSK Whirlp 3 b |
3 .. 82 JEŽEK Václav . . . . . . . . . AUP Author Prah 2 b |
4 .. 69 VRÁNA Kamil . . . . . . . . . PSW PSK Whirlp 1 b
Close