1 Gil Cordoves (Ven) Toshiba-Aerospace-Engineering-USA 35.21
2 Andre Grizante (Bra) Caloi-Extra-Suzano
3 Sebastian Alexandre (Arg) José Palma-Argentina
4 Kleber Silva (Bra) Peels Capacetes-Caloi-CNE Limeira
5 Mattej Murgerli (Slo) IMA-Moro-Brugnotto-Italy
6 Jean Coloca (Bra) Scott-Marcondes Cesar-Fadenp
7 Pedro Barnabe (Por) Vulcal 04-Portugal
8 Fabio Veloso (Bra) Dataro-Blumenau
9 Fabrice Peltier (Fra) Olympic Cycliste-Locmine-France
10 Claudio Flores (Arg) José Palma-Argentina
11 Bruno Saraiva (Por) Vulcal 04-Portugal
12 Willian Rodrigues (Bra) Peels Capacetes-Caloi-CNE Limeira
13 Antonio Nascimento (Bra) Memorial-Santos
14 Pedro Prieto (Arg) José Palma-Argentina
15 Andre Pulini (Bra) São Lucas-Monaco-SAP
16 Roberson Figueiredo (Bra) Dataro-Blumenau
17 Jose Cardoso (Bra) Nossa Caixa-Dadiva-Levorin-S.Caetano
18 Francisco Chamorro (Arg) Nossa Caixa-Dadiva-Levorin-S.Caetano
19 Raul Silva (Bra) Nossa Caixa-Dadiva-Levorin-S.Caetano
20 Fabio Silva (Bra) Peels Capacetes-Caloi-CNE Limeira
21 Daniel Soeiro (Bra) Caloi-Extra-Suzano
22 Mac Donald Fernandes (Bra) Nossa Caixa-Dadiva-Levorin-S.Caetano
23 Breno Sidoti (Bra) Scott-Marcondes Cesar-Fadenp
24 Marcio May (Bra) Memorial-Santos
25 Jose Aparecido Santos (Bra) Caloi-Extra-Suzano
26 Soelito Gohr (Bra) Scott-Marcondes Cesar-Fadenp
27 Marcos Novello (Bra) São Lucas-Monaco-SAP
28 Dario Benenati (Ita) IMA-Moro-Brugnotto-Italy
29 Edson Corradi (Bra) Ciclo Minas-Rodan-Guarulhos
30 Pedro Nicassio (Bra) Dataro-Blumenau
31 Hugo Neto (Bra) Dataro-Blumenau
32 Fabricio Santos (Bra) Ciclo Minas-Rodan-Guarulhos
33 Emile Abraham (Tri) Toshiba-Aerospace-Engineering-USA 0.27
34 Anthony Pabic (Fra) Olympic Cycliste-Locmine-France
35 Luis Amorin (Bra) Scott-Marcondes Cesar-Fadenp
36 Rafael Gerhard (Bra) Aprocicli-Chapecó
37 Rodrigo Brito (Bra) Caloi-Extra-Suzano
38 Antonio Jesus (Por) Vulcal 04-Portugal
39 Mauricio Morandi (Bra) Scott-Marcondes Cesar-Fadenp
40 Jair Santos (Bra) Avaí F.C-FME Florianópolis-Zita
41 Cleber Almeida (Bra) Peels Capacetes-Caloi-CNE Limeira
42 Alessandro Bertuola (Ita) IMA-Moro-Brugnotto-Italy
43 Federico Moreira (Uru) Avaí F.C-FME Florianópolis-Zita
44 Reginaldo Grellmann (Bra) Avaí F.C-FME Florianópolis-Zita
45 Vagner Lopes (Bra) Ciclo Minas-Rodan-Guarulhos
46 Frederic Dayon (Fra) Olympic Cycliste-Locmine-France
47 Elivelton Pedro (Bra) São Lucas-Monaco-SAP
48 Daizon Mendes (Bra) Dataro-Blumenau
49 Claudio Apolo (Por) Vulcal 04-Portugal
50 Marcelo Moser (Bra) Avaí F.C-FME Florianópolis-Zita
51 Hamilton Souza (Bra) São Lucas-Monaco-SAP
52 Patrique Azevedo (Bra) Caloi-Extra-Suzano
53 Vanderlei Melchior (Bra) Aprocicli-Chapecó
54 Hernandes Quadri (Bra) Memorial-Santos
55 Eddie Cisneros (Arg) José Palma-Argentina
56 Robson Ribeiro (Bra) Memorial-Santos
57 Thiago Fiorilli (Bra) Peels Capacetes-Caloi-CNE Limeira
58 Jorge Giacinti (Arg) José Palma-Argentina
59 Helder Magalhaes (Por) Vulcal 04-Portugal
60 Renato Rohsler (Bra) Caloi-Extra-Suzano
61 Hugh Moran (USA) Toshiba-Aerospace-Engineering-USA
62 Rogerio Silva (Bra) Ciclo Minas-Rodan-Guarulhos
63 Jerome Tallec (Fra) Olympic Cycliste-Locmine-France
64 Lauri Lunkes (Bra) Nossa Caixa-Dadiva-Levorin-S.Caetano
65 Gonzalo Salas (Arg) José Palma-Argentina
66 Patrizio Padoin (Ita) IMA-Moro-Brugnotto-Italy
67 Felipe Ortega (Bra) Memorial-Santos
68 Maxwell Rocha (Bra) São Lucas-Monaco-SAP
69 Armando Camargo (Bra) São Lucas-Monaco-SAP
70 Anderson Oliveira (Bra) Memorial-Santos
DNF Fabricio Morandi (Bra) Scott-Marcondes Cesar-Fadenp
DNF Paolo Varacalli (Ita) IMA-Moro-Brugnotto-Italy
DNF Julien Hervio (Fra) Olympic Cycliste-Locmine-France
DNF Arley Teixera (Bra) Vulcal 04-Portugal
DNF Jair Damasio (Bra) Aprocicli-Chapecó
Close