Poř. St.čís. Kod UCI Příjmení, jméno Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl Bo/Pe
m: s
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Place Doss. Code UCI Nom Prenom Code EQU / Equipe
Temps: Écart Bo/Pe
sec
1. 1. GER19760723 ARNDT Judith . . . . . . . . . . TMP T-Mobile . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 36 : 36 + 00 : 00 10
2. 116. SWE19760316 LJUNGSKOG Susanne . . . . TFN Team Flexpoint . . . . . . . . . . . . 3: 36 : 43 + 00 : 07 6
3. 94. NED19790806 BOSMAN Andrea . . . . . . . . DSB WT DSB Bank W . . . . . . . . . . 3: 36 : 43 + 00 : 07 4
4. 88. GER19800428 LIEBIG Tina . . . . . . . . . . . . GEF Getrange-Hoffman . . . . . . . . . 3: 36 : 43 + 00 : 07
5. 56. BEL19870512 DECROIX Lieselot . . . . . . . BEL Belgium Nationale . . . . . . . . . 3: 36 : 43 + 00 : 07
6. 50. NED19780607 BROK Janne . . . . . . . . . . . . . VVP Vrienden Van Het Platteland . 3: 36 : 51 + 00 : 15
7. 85. AUS19800329 BATES Natalie . . . . . . . . . . GEF Getrange-Hoffman . . . . . . . . . . 3: 36 : 51 + 00 : 15
8. 98. GER19730827 SOLLNER Birgit . . . . . . . . TSD Team Specialized Designs . . . 3: 36 : 54 + 00 : 18
9. 111. CZE19800322 RŮŽIČKOVÁ Martina . . . . . ELK Haus NO . . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 36 : 54 + 00 : 18
10. 106. AUT19750708 JUNGMEIER Barbel . . . . . . AUT Austria Nationale . . . . . . . . . . 3: 36 : 54 + 00 : 18
11. 25. RUS19880916 BURCHENKOVA Alexand RUS Russia Nationale . . . . . . . . . . . 3: 36 : 54 + 00 : 18
12. 103. AUT19780421 SCHACHL Monika . . . . . . . AUT Austria Nationale . . . . . . . . . . . 3: 37 : 07 + 00 : 31
13. 28. RUS19810716 GAYUN Elena . . . . . . . . . . . RUS Russia Nationale . . . . . . . . . . . 3: 37 : 09 + 00 : 33
14. 118. NED19750926 MELCHERS-VAN POPPEL TFN Team Flexpoint . . . . . . . . . . . . 3: 37 : 14 + 00 : 38
15. 30. RUS19860411 ABSALYAMOVA Venera . RUS Russia Nationale . . . . . . . . . . . 3: 37 : 14 + 00 : 38
16. 115. NED19801127 GUNNEWIJK Loes . . . . . . . TFN Team Flexpoint . . . . . . . . . . . . 3: 37 : 28 + 00 : 52
17. 5. NED19760825 BELTMAN Chantal . . . . . . . TMP T-Mobile . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 37 : 28 + 00 : 52
18. 120. NED19871003 VAN VEEN Suzanne . . . . . . TFN Team Flexpoint . . . . . . . . . . . . 3: 37 : 52 + 01 : 16
19. 6. USA19680128 ANDERSON Kimberly . . . . TMP T-Mobile . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 38 : 06 + 01 : 30
20. 87. GER19871021 POHL Stephanie . . . . . . . . . . GEF Getrange-Hoffman . . . . . . . . . 3: 46 : 15 + 09 : 39
21. 37. POL19840118 JASINSKA Malgorzata . . . . PAQ POL-Aqua . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 46 : 18 + 09 : 42
22. 2. DEN19850409 VILLUMSEN Linda Melani TMP T-Mobile . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 46 : 21 + 09 : 45
23. 27. RUS19820705 MALOMURA Ekaterina . . . RUS Russia Nationale . . . . . . . . . . . 3: 46 : 23 + 09 : 47
24. 65. GER19830907 DIETEL Sandra . . . . . . . . . . LGS LG Stuttgart . . . . . . . . . . . . . . . 3: 46 : 24 + 09 : 48
25. 86. GER19820202 SENFF Theresa . . . . . . . . . . GEF Getrange-Hoffman . . . . . . . . . 3: 46 : 32 + 09 : 56
26. 21. BLR19890206 AMIALIUSIK Alena . . . . . . BLR Belarus Nationale . . . . . . . . . . 3: 46 : 32 + 09 : 56
27. 79. CZE19840527 KONEČNÁ Alena . . . . . . . CTR Rock Machine Cyklomax . . . . 3: 46 : 44 + 10 : 08
28. 108. AUT19831110 PINTARELLI Daniela . . . . . AUT Austria Nationale . . . . . . . . . . 3: 50 : 11 + 13 : 35
29. 70. GER19710630 HENNES Tanja . . . . . . . . . . BCT Bigla Cycling Team . . . . . . . . 3: 50 : 13 + 13 : 37
30. 61. GER19780902 MARTIN Britta . . . . . . . . . . LGS LG Stuttgart . . . . . . . . . . . . . . . 3: 50 : 15 + 13 : 39
31. 8. NED19850131 PROFIJT Marije . . . . . . . . . . TSC Therme Skin Care . . . . . . . . . . 3: 50 : 18 + 13 : 42
32. 33. POL19710124 MATUSIAK Bogumila . . . . PPR Primus . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 50 : 20 + 13 : 44
33. 29. RUS19751007 NOVIKOVA Elena . . . . . . . RUS Russia Nationale . . . . . . . . . . . 3: 50 : 20 + 13 : 44
34. 40. POL19840123 KRAWCZYK Monika . . . . . PAQ POL-Aqua . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 50 : 32 + 13 : 56
35. 89. GER19731231 HOLLMANN Birgit . . . . . . GEF Getrange-Hoffman . . . . . . . . . 3: 50 : 47 + 14 : 11
36. 74. CZE19860109 MACHAČOVÁ Jarmila . . . CZE Czech Nationale . . . . . . . . . . . 3: 52 : 23 + 15 : 47
37. 31. POL19800320 HARKOWSKA Anna . . . . . PPR Primus . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 52 : 25 + 15 : 49
38. 58. BEL19870501 BEYEN Inge . . . . . . . . . . . . BEL Belgium Nationale . . . . . . . . . 3: 52 : 25 + 15 : 49
39. 35. POL19850301 GRZEBINOGA Monika . . . PPR Primus . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 52 : 25 + 15 : 49
40. 64. GER19850904 MADER Nicole . . . . . . . . . . LGS LG Stuttgart . . . . . . . . . . . . . . . 3: 52 : 25 + 15 : 49
41. 26. RUS19841211 BLINDYUK Yulia . . . . . . . RUS Russia Nationale . . . . . . . . . . . 3: 52 : 25 + 15 : 49
42. 97. GER19780918 MAYER Rosmarie . . . . . . . TSD Team Specialized Designs . . . 3: 52 : 31 + 15 : 55
43. 49. AUS19840909 MACKIE Emma . . . . . . . . . . VVP Vrienden Van Het Platteland . . 3: 52 : 31 + 15 : 55
44. 22. BLR19881116 PAPKO Aksana . . . . . . . . . . BLR Belarus Nationale . . . . . . . . . . 3: 52 : 31 + 15 : 55
45. 99. SUI19790713 GRAB Sarah . . . . . . . . . . . . TSD Team Specialized Designs . . . 3: 52 : 31 + 15 : 55
46. 7. SWE19750606 STENERHAG Jennie . . . . . . TSC Therme Skin Care . . . . . . . . . . 3: 52 : 31 + 15 : 55
47. 3. GER19750828 WICHMANN Anke . . . . . . . TMP T-Mobile . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 52 : 36 + 16 : 00
48. 43. POL19870204 DAWIDOWICZ Aleksandra POL Polish Nationale . . . . . . . . . . . 3: 52 : 36 + 16 : 00
49. 63. GER19830319 HUMPLIK Caroline . . . . . . . LGS LG Stuttgart . . . . . . . . . . . . . . . 3: 52 : 36 + 16 : 00
50. 104. AUT19840715 SCHOBER Bernadette . . . . . AUT Austria Nationale . . . . . . . . . . 3: 52 : 36 + 16 : 00
51. 13. LTU19860214 ČILVINAITÉ Inga . . . . . . . . AUG Aušra Gruodis . . . . . . . . . . . . . 3: 52 : 36 + 16 : 00
Z-VT Zelenka - výpočetní technika - 1 - 4.5.2007 - 19:11:32
Nezařazení závodníci: počet: 1
Vzdali/Abandons: 34
52. 107. AUT19871221 SPRUGL Veronika . . . . . . . . AUT Austria Nationale . . . . . . . . . . 3: 52 : 36 + 16 : 00
53. 90. GER19780319 MISSBACH Sandra . . . . . . . GEF Getrange-Hoffman . . . . . . . . . 3: 52 : 36 + 16 : 00
54. 117. NED19851214 MARKERINK Loes . . . . . . . TFN Team Flexpoint . . . . . . . . . . . . 3: 52 : 36 + 16 : 00
55. 38. POL19850408 ZAMOLSKA Magdalena . . . PAQ POL-Aqua . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 52 : 36 + 16 : 00
56. 69. SUI19850806 FURRER Monika . . . . . . . . . BCT Bigla Cycling Team . . . . . . . . 3: 52 : 36 + 16 : 00
57. 18. BLR19821201 SHARAMETSYEVA Verani AUG Aušra Gruodis . . . . . . . . . . . . 3: 52 : 36 + 16 : 00
58. 95. NED19831019 VISSER Adrie . . . . . . . . . . . DSB WT DSB Bank W . . . . . . . . . . 3: 52 : 36 + 16 : 00
59. 105. AUT19900410 RIEPAN Iris . . . . . . . . . . . . . AUT Austria Nationale . . . . . . . . . . 3: 52 : 36 + 16 : 00
60. 53. NED19860706 BAKKER Liesbeth . . . . . . . . VVP Vrienden Van Het Platteland . 3: 52 : 49 + 16 : 13
61. 14. LTU19830322 ELEMENTAITÉ Diana . . . AUG Aušra Gruodis . . . . . . . . . . . . 3: 52 : 49 + 16 : 13
62. 92. NED19761225 BEKKERING Danille . . . . . DSB WT DSB Bank W . . . . . . . . . . 3: 52 : 52 + 16 : 16
63. 114. SVK19880209 UHLARIKOVÁ Katarína . ELK Haus NO . . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 52 : 52 + 16 : 16
64. 9. NED19820531 SPIJKERMAN Bertine . . . . TSC Therme Skin Care . . . . . . . . . . 3: 52 : 52 + 16 : 16
65. 16. LTU19890918 ŠIAUDVYTYTÉ Ieva . . . . AUG Aušra Gruodis . . . . . . . . . . . . 3: 52 : 52 + 16 : 16
66. 100. SUI19800909 SENN Mirjam . . . . . . . . . . TSD Team Specialized Designs . . . 3: 52 : 52 + 16 : 16
67. 101. SUI19820414 KASER Nicole . . . . . . . . . . TSD Team Specialized Designs . . . 3: 52 : 52 + 16 : 16
68. 71. SUI19820807 KUHN Bettina . . . . . . . . . . . BCT Bigla Cycling Team . . . . . . . . 3: 52 : 52 + 16 : 16
69. 109. GER19841024 BLUM Katharina . . . . . . . . . ELK Haus NO . . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 52 : 52 + 16 : 16
70. 80. CZE19760616 RADOVÁ Barbora . . . . . . . CTR Rock Machine Cyklomax . . . . 3: 52 : 52 + 16 : 16
71. 62. GER19741229 MEYER Claudia . . . . . . . . . LGS LG Stuttgart . . . . . . . . . . . . . . . 3: 52 : 52 + 16 : 16
72. 119. DEN19880603 SCHMIDT Trine . . . . . . . . . TFN Team Flexpoint . . . . . . . . . . . . 3: 53 : 09 + 16 : 33
73. 48. POL19891206 GROMASZEK Anna . . . . . POL Polish Nationale . . . . . . . . . . . . 3: 58 : 28 + 21 : 52
74. 32. POL19811020 WASIUK Marzena . . . . . . . . PPR Primus . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 58 : 32 + 21 : 56
75. 4. SWE19881024 FAHLIN Emilia . . . . . . . . . TMP T-Mobile . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 58 : 37 + 22 : 01
76. 67. SWE19840515 HOLLER Monica . . . . . . . . . BCT Bigla Cycling Team . . . . . . . . . 3: 58 : 40 + 22 : 04
77. 19. BLR19870902 TAUKANITSA Galina . . . . BLR Belarus Nationale . . . . . . . . . . . 3: 58 : 40 + 22 : 04
78. 93. NED19790705 VAN WANROIJ Marieke . . DSB WT DSB Bank W . . . . . . . . . . 3: 58 : 40 + 22 : 04
79. 55. BEL19880209 DEPOORTER Elise . . . . . . BEL Belgium Nationale . . . . . . . . . 3: 58 : 40 + 22 : 04
80. 77. CZE19850906 BOHATÁ Barbora . . . . . . . . CZE Czech Nationale . . . . . . . . . . . 3: 58 : 44 + 22 : 08
81. 44. POL19860523 WNUCZEK Aleksandra . . . POL Polish Nationale . . . . . . . . . . . 3: 58 : 46 + 22 : 10
82. 41. POL19831014 IGNASIAK Joanna . . . . . . PAQ POL-Aqua . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 58 : 48 + 22 : 12
83. 66. GER19851201 WEGEMUND Lydia . . . . . . LGS LG Stuttgart . . . . . . . . . . . . . . . 3: 58 : 48 + 22 : 12
84. 75. CZE19890915 FIALOVÁ Dana . . . . . . . . . . CZE Czech Nationale . . . . . . . . . . . 3: 58 : 52 + 22 : 16
85. 23. BLR19871204 SITSKO Alena . . . . . . . . . . BLR Belarus Nationale . . . . . . . . . . 3: 58 : 58 + 22 : 22
86. 96. NED19831031 KOEDOODER Vera . . . . . . DSB WT DSB Bank W . . . . . . . . . . 3: 59 : 00 + 22 : 24
87. 110. GER19861019 DEGLE Stefanie . . . . . . . . . . ELK Haus NO . . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 59 : 03 + 22 : 27
88. 20. BLR19880210 KOLMAKOVA Kira . . . . . . BLR Belarus Nationale . . . . . . . . . . 3: 59 : 03 + 22 : 27
89. 36. POL19790624 PIETR Agnieszka . . . . . . . . . PPR Primus . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 59 : 07 + 22 : 31
90. 112. AUT19841028 RUSO Karin . . . . . . . . . . . . . ELK Haus NO . . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 59 : 10 + 22 : 34
91. 52. NED19880302 M. VAN DE REE Monique . VVP Vrienden Van Het Platteland . 3: 59 : 14 + 22 : 38
92. 76. CZE19780618 ŠČUČKOVÁ Jiřina . . . . . . . CZE Czech Nationale . . . . . . . . . . . 3: 59 : 16 + 22 : 40
93. 51. NED19830424 VERSTRATEN Monique . . VVP Vrienden Van Het Platteland . 4: 08 : 27 + 31 : 51
94. 73. CZE19861127 BABUŇKOVÁ Andrea . . . . CZE Czech Nationale . . . . . . . . . . . . 4: 08 : 34 + 31 : 58
95. 47. POL19890302 MACZKA Dominika . . . . . POL Polish Nationale . . . . . . . . . . . . 4: 08 : 43 + 32 : 07
96. 81. CZE19851105 VEJVODOVÁ Šárka . . . . . . CTR Rock Machine Cyklomax . . . . 4: 08 : 44 + 32 : 08
97. 68. SUI19760605 LOHRI Catherine . . . . . . . . BCT Bigla Cycling Team . . . . . . . . 4: 09 : 56 + 33 : 20
98. 59. BEL19870402 DE VUYST Sofie . . . . . . . . . BEL Belgium Nationale . . . . . . . . . 4: 09 : 56 + 33 : 20
99. 57. BEL19880911 BUYL Kimberly . . . . . . . . . BEL Belgium Nationale . . . . . . . . . 4: 09 : 56 + 33 : 20
100. 60. BEL19851114 BEYEN Lien . . . . . . . . . . . . BEL Belgium Nationale . . . . . . . . . 4: 10 : 09 + 33 : 33
101. 91. NED19781121 BEKKERING Eyelien . . . . . DSB WT DSB Bank W . . . . . . . . . . 4: 10 : 17 + 33 : 41
Close