1 Boom, Lars 1 RB3 20:55.58 48.742
2 Westra, Lieuwe 23 KST 21:27.16 31.58 47.547
3 Maaskant, Martijn 2 RB3 21:28.35 32.77 47.503
4 Bengsch, Robert 182 GER 21:52.07 56.49 46.644
5 Leezer, Tom 6 RB3 21:52.56 56.98 46.626
6 Berkhout, Thomas 5 RB3 21:55.59 1:00.01 46.519
7 Schulz, Frank 186 GER 21:58.42 1:02.84 46.419
8 Poels, Norbert 171 PTF 22:01.56 1:05.98 46.309
9 van der Wal, Eelke 172 PTF 22:02.82 1:07.24 46.265
10 van Dulmen, Thom 4 RB3 22:05.09 1:09.51 46.186
11 Fuchs, Sergej 136 GRL 22:05.74 1:10.16 46.163
12 van Winden, Dennis 7 RB3 22:07.29 1:11.71 46.109
13 Andrle, René 101 PSK 22:08.05 1:12.47 46.083
14 Navardauskas, Ramunas 68 KLE 22:08.25 1:12.67 46.076
15 Veelers, Tom 3 RB3 22:08.97 1:13.39 46.051
16 Barla, Luca 12 ITA 22:15.09 1:19.51 45.840
17 Bagdonas, Gediminas 61 KLE 22:15.70 1:20.12 45.819
18 Huizenga, Jenning 152 LOW 22:16.19 1:20.61 45.802
19 van Zandbeek, Ronan 32 VVE 22:17.17 1:21.59 45.768
20 Schouten, John 21 KST 22:17.29 1:21.71 45.764
21 Zrimsek, Jure 142 ADR 22:17.85 1:22.27 45.745
22 Vermeltfoort, Coen 8 RB3 22:18.77 1:23.19 45.714
23 Erler, Tobias 131 GRL 22:20.63 1:25.05 45.650
24 Hassink, Arne 72 UBB 22:23.61 1:28.03 45.549
25 Kozubek, Stanislav 107 PSK 22:24.58 1:29.00 45.516
26 Ericsson, Fredrik 115 TVH 22:27.81 1:32.23 45.407
27 Hoffmann, Erik 137 GRL 22:29.61 1:34.03 45.346
28 Vriend, Rudy 164 DAK 22:30.38 1:34.80 45.321
29 Mol, Wouter 174 PTF 22:31.38 1:35.80 45.287
30 Pronk, Jos 111 TVH 22:32.84 1:37.26 45.238
31 van Katwijk, Alain 37 VVE 22:34.02 1:38.44 45.199
32 van der Burg, Germ 161 DAK 22:37.02 1:41.44 45.099
33 Basten, Niek 38 VVE 22:37.18 1:41.60 45.094
34 Magni, Michele 13 ITA 22:37.54 1:41.96 45.082
35 Coledan, Marco 15 ITA 22:37.62 1:42.04 45.079
36 van Ruitenbeek, Manman 33 VVE 22:39.19 1:43.61 45.027
37 König, Karl-Christian 185 GER 22:40.45 1:44.87 44.985
38 Kruopis, Aidis 64 KLE 22:41.57 1:45.99 44.948
39 Furdi, Blaz 147 ADR 22:42.07 1:46.49 44.932
40 Kloucek, Frantisek 108 PSK 22:42.70 1:47.12 44.911
41 Lenferink, Maarten 52 CJP 22:43.79 1:48.21 44.875
42 van Agtmaal, Peter 176 PTF 22:46.43 1:50.85 44.788
43 Beima, Marcel 113 TVH 22:47.47 1:51.89 44.754
44 Mikuzis, Mantas 63 KLE 22:49.85 1:54.27 44.676
45 Leliveld, Dennis 163 DAK 22:50.68 1:55.10 44.649
46 Morkov, Michael 41 TPH 22:50.71 1:55.13 44.648
47 Spilak, Simon 148 ADR 22:52.18 1:56.60 44.601
48 Buchácek, Tomás 102 PSK 22:53.13 1:57.55 44.570
49 Hofmann, Sören 135 GRL 22:54.42 1:58.84 44.528
50 Smit, Dennis 74 UBB 22:55.27 1:59.69 44.500
51 Kavsek, Rik 25 KST 22:58.55 2:02.97 44.394
52 Burger, Leon 165 DAK 22:58.67 2:03.09 44.391
53 Peruffo, Enrico 11 ITA 23:00.70 2:05.12 44.325
54 Obst, Rene 133 GRL 23:01.34 2:05.76 44.305
55 Fransen, Ruud 56 CJP 23:02.38 2:06.80 44.271
56 Oredsson, Thomas 42 TPH 23:02.61 2:07.03 44.264
57 Nijland, Maarten 162 DAK 23:03.47 2:07.89 44.237
58 Dlouhý, Vojtech 103 PSK 23:05.16 2:09.58 44.183
59 Curvers, Roy 114 TVH 23:05.68 2:10.10 44.166
60 Schmitz, Bram 31 VVE 23:06.92 2:11.34 44.127
61 Hoogerland, Johnny 34 VVE 23:06.98 2:11.40 44.125
62 Fulst, Guido 187 GER 23:07.49 2:11.91 44.108
63 Zijlstra, Sipke 81 BEC 23:08.05 2:12.47 44.091
64 Bommel, Henning 184 GER 23:09.18 2:13.60 44.055
65 Bezemer, Thijs 82 BEC 23:09.75 2:14.17 44.037
66 Hecht, Janif 46 TPH 23:11.04 2:15.46 43.996
67 van Haaren, Bart 122 LLY 23:12.70 2:17.12 43.943
68 Harms, Jos 55 CJP 23:13.48 2:17.90 43.919
69 Forke, Sebastian 92 MIL 23:14.29 2:18.71 43.893
70 Fiebig, Christoph 95 MIL 23:18.63 2:23.05 43.757
71 de Haan, Folkert 75 UBB 23:20.42 2:24.84 43.701
72 Bartko, Robert 181 GER 23:20.89 2:25.31 43.687
73 Bernatonis, Marius 67 KLE 23:21.81 2:26.23 43.658
74 Guarnieri, Jacopo 14 ITA 23:23.13 2:27.55 43.617
75 Lenferink, Jasper 151 LOW 23:25.09 2:29.51 43.556
76 Olde Dubbelink, Peter 156 LOW 23:25.98 2:30.40 43.528
77 Vrijmoed, Maurice 35 VVE 23:26.82 2:31.24 43.502
78 Klemme, Dominic 132 GRL 23:27.03 2:31.45 43.496
79 Nederlof, Tim 126 LLY 23:27.63 2:32.05 43.477
80 Jun, Lars 158 LOW 23:29.05 2:33.47 43.434
81 Masotti, Fabio 17 ITA 23:29.56 2:33.98 43.418
82 Janorschke, Grischa 91 MIL 23:30.12 2:34.54 43.401
83 Vendrig, Bart 121 LLY 23:31.26 2:35.68 43.366
84 Cujnik, Benjamin 146 ADR 23:31.56 2:35.98 43.356
85 van der Pluijm, Marvin 76 UBB 23:31.71 2:36.13 43.352
86 Stroetinga, Wim 71 UBB 23:31.97 2:36.39 43.344
87 Kelderman, Martin 127 LLY 23:32.19 2:36.61 43.337
88 Bruin, Ivor 85 BEC 23:33.52 2:37.94 43.296
89 Kristiansen, Thomas 47 TPH 23:35.40 2:39.82 43.239
90 Kriegs, Robert 183 GER 23:35.55 2:39.97 43.234
91 Spring in t Veld, Joost 166 DAK 23:35.98 2:40.40 43.221
92 van Schalen, Paul 77 UBB 23:36.75 2:41.17 43.197
93 Sellebjerg, Thomas 44 TPH 23:38.07 2:42.49 43.157
94 Jorgensen, Jonas 43 TPH 23:39.22 2:43.64 43.122
95 Voß, Paul 134 GRL 23:41.97 2:46.39 43.039
96 Walgien, Jorrit 83 BEC 23:42.81 2:47.23 43.013
97 van Gulik, Fulco 22 KST 23:42.98 2:47.40 43.008
98 Luyt, Dennis 88 BEC 23:43.13 2:47.55 43.004
99 Bos, Marco 51 CJP 23:44.15 2:48.57 42.973
100 Svab, Miha 143 ADR 23:44.66 2:49.08 42.958
101 van der Zanden, Tim 78 UBB 23:44.67 2:49.09 42.957
102 van Hage, Klaas 86 BEC 23:45.30 2:49.72 42.938
103 Brus, Marco 58 CJP 23:46.93 2:51.35 42.889
104 van Groen, Arnoud 54 CJP 23:48.69 2:53.11 42.836
105 Muller, Alexander 94 MIL 23:49.42 2:53.84 42.815
106 Kubias, Petr 106 PSK 23:49.58 2:54.00 42.810
107 Klootwijk, Bertil 57 CJP 23:51.11 2:55.53 42.764
108 van Loon, Patrick 125 LLY 23:51.17 2:55.59 42.762
109 Slippens, Robert 73 UBB 23:51.68 2:56.10 42.747
110 Bencik, Petr 105 PSK 23:51.83 2:56.25 42.743
111 van Kessel, Egon 36 VVE 23:52.18 2:56.60 42.732
112 Reuling, Dirk 26 KST 23:56.97 3:01.39 42.590
113 Mandemakers, Maarten 178 PTF 23:57.16 3:01.58 42.584
114 Vestby, Martin 117 TVH 23:57.75 3:02.17 42.567
115 Lust, Martijn 124 LLY 23:58.72 3:03.14 42.538
116 Nagengast, Marcel 27 KST 24:04.00 3:08.42 42.382
117 Mares, Martin 104 PSK 24:05.61 3:10.03 42.335
118 Wallink, Marien 84 BEC 24:06.72 3:11.14 42.303
119 Reef, Marc 155 LOW 24:11.09 3:15.51 42.175
120 Kers, Koos Jeroen 167 DAK 24:11.90 3:16.32 42.152
121 Boom, Bart 157 LOW 24:16.94 3:21.36 42.006
122 Senekovic, Joze 144 ADR 24:17.91 3:22.33 41.978
123 Soepenberg, Ger 175 PTF 24:22.46 3:26.88 41.847
124 Breed, Siebe 87 BEC 24:23.01 3:27.43 41.832
125 Hester, Marc 154 LOW 24:36.57 3:40.99 41.447
126 Waaijer, Bas 28 KST 24:37.09 3:41.51 41.433
127 Hopman, Erik 168 DAK 24:37.21 3:41.63 41.429
128 van Plateringen, Martin 128 LLY 24:37.90 3:42.32 41.410
129 van Ooijen, Cornelius 153 LOW 24:40.61 3:45.03 41.334
130 Koerts, Jans 118 TVH 24:41.90 3:46.32 41.298
131 Honig, Reinier 173 PTF 24:46.47 3:50.89 41.171
ANWB - VISA CARD Algemeen Individueel klassement na de 6e Etappe
Klas Naam Deelnr Ploeg Tijd Verschil
1 Boom, Lars 1 Rabobank 17:46:56
2 Maaskant, Martijn 2 Rabobank 17:47:09 0:13
3 Leezer, Tom 6 Rabobank 17:49:34 2:38
4 Berkhout, Thomas 5 Rabobank 17:50:07 3:11
5 Pronk, Jos 111 Time - Van Hemert 17:50:27 3:31
6 Vermeltfoort, Coen 8 Rabobank 17:50:56 4:00
7 van Katwijk, Alain 37 Van Vliet- EBH Advocaten 17:51:07 4:11
8 Beima, Marcel 113 Time - Van Hemert 17:51:22 4:26
9 Veelers, Tom 3 Rabobank 17:52:33 5:37
10 Navardauskas, Ramunas 68 Klaipeda - Splendid CT 17:52:40 5:44
11 de Haan, Folkert 75 Ubbink Syntec 17:53:21 6:25
12 Bos, Marco 51 Cycling Team Jo Piels 17:53:57 7:01
13 Zijlstra, Sipke 81 B&E - Koopmans 17:54:31 7:35
14 Ericsson, Fredrik 115 Time - Van Hemert 18:03:04 16:08
15 Oredsson, Thomas 42 Team GLS - Denmark 18:07:34 20:38
16 van Winden, Dennis 7 Rabobank 18:08:18 21:22
17 Morkov, Michael 41 Team GLS - Denmark 18:08:22 21:26
18 Hassink, Arne 72 Ubbink Syntec 18:08:29 21:33
19 van der Burg, Germ 161 Ruiter Dakkapellen 18:08:31 21:35
20 Bartko, Robert 181 Duitse Baanselectie 18:08:39 21:43
21 Hofmann, Sören 135 Team 3C Gruppe-Lamonta 18:08:45 21:49
22 van Ruitenbeek, Manman 33 Van Vliet- EBH Advocaten 18:08:47 21:51
23 Kruopis, Aidis 64 Klaipeda - Splendid CT 18:08:52 21:56
24 van Schalen, Paul 77 Ubbink Syntec 18:09:08 22:12
25 Burger, Leon 165 Ruiter Dakkapellen 18:09:34 22:38
26 Jorgensen, Jonas 43 Team GLS - Denmark 18:09:35 22:39
27 Kloucek, Frantisek 108 PSK Whirlpool 18:10:08 23:12
28 van Groen, Arnoud 54 Cycling Team Jo Piels 18:10:30 23:34
29 Kristiansen, Thomas 47 Team GLS - Denmark 18:10:35 23:39
30 Senekovic, Joze 144 Adria - Mobil 18:13:27 26:31
31 Schmitz, Bram 31 Van Vliet- EBH Advocaten 18:14:20 27:24
32 Peruffo, Enrico 11 Italiaanse Baanselectie 18:14:48 27:52
33 Mol, Wouter 174 P3 Transfer-Fondas 18:15:10 28:14
34 Smit, Dennis 74 Ubbink Syntec 18:15:44 28:48
35 van Gulik, Fulco 22 CT Krolstone Cont.Team z.t.
36 van Agtmaal, Peter 176 P3 Transfer-Fondas 18:15:50 28:54
37 Buchácek, Tomás 102 PSK Whirlpool 18:16:02 29:06
38 Vrijmoed, Maurice 35 Van Vliet- EBH Advocaten 18:16:12 29:16
39 Dlouhý, Vojtech 103 PSK Whirlpool 18:16:20 29:24
40 Bommel, Henning 184 Duitse Baanselectie z.t.
41 Klemme, Dominic 132 Team 3C Gruppe-Lamonta 18:16:31 29:35
42 van der Zanden, Tim 78 Ubbink Syntec 18:16:48 29:52
43 Sellebjerg, Thomas 44 Team GLS - Denmark 18:17:11 30:15
44 Lust, Martijn 124 Line LLoyd Cycling 18:17:20 30:24
45 Curvers, Roy 114 Time - Van Hemert 18:17:36 30:40
46 Bruin, Ivor 85 B&E - Koopmans 18:17:45 30:49
47 Koerts, Jans 118 Time - Van Hemert 18:18:08 31:12
48 Soepenberg, Ger 175 P3 Transfer-Fondas 18:18:09 31:13
49 Waaijer, Bas 28 CT Krolstone Cont.Team 18:18:12 31:16
50 Bengsch, Robert 182 Duitse Baanselectie 18:18:38 31:42
51 Westra, Lieuwe 23 CT Krolstone Cont.Team 18:19:39 32:43
52 Stroetinga, Wim 71 Ubbink Syntec 18:20:16 33:20
53 van der Wal, Eelke 172 P3 Transfer-Fondas 18:20:53 33:57
54 Harms, Jos 55 Cycling Team Jo Piels 18:21:00 34:04
55 Zrimsek, Jure 142 Adria - Mobil 18:21:16 34:20
56 Erler, Tobias 131 Team 3C Gruppe-Lamonta 18:21:27 34:31
57 Coledan, Marco 15 Italiaanse Baanselectie 18:21:55 34:59
58 Guarnieri, Jacopo 14 Italiaanse Baanselectie 18:21:59 35:03
59 Furdi, Blaz 147 Adria - Mobil 18:22:02 35:06
60 Schouten, John 21 CT Krolstone Cont.Team z.t.
61 Vriend, Rudy 164 Ruiter Dakkapellen 18:22:06 35:10
62 Bagdonas, Gediminas 61 Klaipeda - Splendid CT 18:22:36 35:40
63 Cujnik, Benjamin 146 Adria - Mobil 18:23:00 36:04
64 Kavsek, Rik 25 CT Krolstone Cont.Team 18:23:08 36:12
65 Masotti, Fabio 17 Italiaanse Baanselectie 18:23:12 36:16
66 Jun, Lars 158 Löwik Meubelen 18:23:49 36:53
67 Voß, Paul 134 Team 3C Gruppe-Lamonta 18:23:59 37:03
68 van Ooijen, Cornelius 153 Löwik Meubelen 18:24:21 37:25
69 Fuchs, Sergej 136 Team 3C Gruppe-Lamonta 18:24:37 37:41
70 van Zandbeek, Ronan 32 Van Vliet- EBH Advocaten 18:25:00 38:04
71 Luyt, Dennis 88 B&E - Koopmans 18:25:03 38:07
72 Obst, Rene 133 Team 3C Gruppe-Lamonta 18:25:28 38:32
73 Hoogerland, Johnny 34 Van Vliet- EBH Advocaten 18:26:06 39:10
74 Nijland, Maarten 162 Ruiter Dakkapellen 18:26:52 39:56
75 van Hage, Klaas 86 B&E - Koopmans 18:27:09 40:13
76 van Dulmen, Thom 4 Rabobank 18:27:46 40:50
77 Andrle, René 101 PSK Whirlpool 18:27:52 40:56
78 Hoffmann, Erik 137 Team 3C Gruppe-Lamonta 18:28:16 41:20
79 Kozubek, Stanislav 107 PSK Whirlpool 18:28:25 41:29
80 Magni, Michele 13 Italiaanse Baanselectie 18:28:37 41:41
81 Leliveld, Dennis 163 Ruiter Dakkapellen 18:29:18 42:22
82 Lenferink, Maarten 52 Cycling Team Jo Piels 18:29:29 42:33
83 Spilak, Simon 148 Adria - Mobil 18:29:30 42:34
84 Lenferink, Jasper 151 Löwik Meubelen 18:29:37 42:41
85 Walgien, Jorrit 83 B&E - Koopmans 18:30:01 43:05
86 Bencik, Petr 105 PSK Whirlpool 18:30:07 43:11
87 Reef, Marc 155 Löwik Meubelen 18:31:13 44:17
88 Fulst, Guido 187 Duitse Baanselectie 18:32:55 45:59
89 Forke, Sebastian 92 CT Milram 18:33:11 46:15
90 Kelderman, Martin 127 Line LLoyd Cycling 18:34:13 47:17
91 König, Karl-Christian 185 Duitse Baanselectie 18:35:49 48:53
92 Nagengast, Marcel 27 CT Krolstone Cont.Team 18:37:11 50:15
93 Reuling, Dirk 26 CT Krolstone Cont.Team 18:37:20 50:24
94 Hester, Marc 154 Löwik Meubelen 18:37:48 50:52
95 Fransen, Ruud 56 Cycling Team Jo Piels 18:39:59 53:03
96 Janorschke, Grischa 91 CT Milram 18:40:21 53:25
97 Spring in t Veld, Joost 166 Ruiter Dakkapellen 18:41:09 54:13
98 Olde Dubbelink, Peter 156 Löwik Meubelen 18:41:16 54:20
99 Kriegs, Robert 183 Duitse Baanselectie 18:41:20 54:24
100 Basten, Niek 38 Van Vliet- EBH Advocaten 18:42:43 55:47
101 Bernatonis, Marius 67 Klaipeda - Splendid CT 18:43:29 56:33
102 Mares, Martin 104 PSK Whirlpool 18:43:39 56:43
103 Nederlof, Tim 126 Line LLoyd Cycling 18:43:51 56:55
104 Barla, Luca 12 Italiaanse Baanselectie 18:44:55 57:59
105 Svab, Miha 143 Adria - Mobil 18:46:43 59:47
106 van Kessel, Egon 36 Van Vliet- EBH Advocaten 18:46:48 59:52
107 Kubias, Petr 106 PSK Whirlpool 18:46:49 59:53
108 Huizenga, Jenning 152 Löwik Meubelen 18:49:17 1:02:21
109 van der Pluijm, Marvin 76 Ubbink Syntec 18:49:38 1:02:42
110 Bezemer, Thijs 82 B&E - Koopmans 18:50:09 1:03:13
111 van Loon, Patrick 125 Line LLoyd Cycling 18:51:15 1:04:19
112 Kers, Koos Jeroen 167 Ruiter Dakkapellen 18:51:19 1:04:23
113 van Haaren, Bart 122 Line LLoyd Cycling 18:51:36 1:04:40
114 Poels, Norbert 171 P3 Transfer-Fondas 18:51:38 1:04:42
115 Schulz, Frank 186 Duitse Baanselectie 18:52:45 1:05:49
116 Mikuzis, Mantas 63 Klaipeda - Splendid CT 18:52:47 1:05:51
117 Breed, Siebe 87 B&E - Koopmans 18:54:09 1:07:13
118 Brus, Marco 58 Cycling Team Jo Piels 18:54:12 1:07:16
119 Muller, Alexander 94 CT Milram 18:54:41 1:07:45
120 Hecht, Janif 46 Team GLS - Denmark 18:54:44 1:07:48
121 Vendrig, Bart 121 Line LLoyd Cycling 18:54:47 1:07:51
122 Vestby, Martin 117 Time - Van Hemert 18:54:53 1:07:57
123 Mandemakers, Maarten 178 P3 Transfer-Fondas 18:54:57 1:08:01
124 Klootwijk, Bertil 57 Cycling Team Jo Piels 18:55:33 1:08:37
125 Honig, Reinier 173 P3 Transfer-Fondas 18:57:12 1:10:16
126 Fiebig, Christoph 95 CT Milram 18:57:49 1:10:53
127 Hopman, Erik 168 Ruiter Dakkapellen 18:59:07 1:12:11
128 van Plateringen, Martin 128 Line LLoyd Cycling 18:59:16 1:12:20
129 Slippens, Robert 73 Ubbink Syntec 18:59:22 1:12:26
130 Boom, Bart 157 Löwik Meubelen 19:00:36 1:13:40
131 Wallink, Marien 84 B&E - Koopmans 19:03:43 1:16:47
Stand Paarse Trui Algemeen Puntenklassement na de 6e Etappe
Jan van Erp tegels
Kls Deelnr Naam -P- -1- -2- -3- -4- -5- -6- Totaal
1 2 Maaskant, Martijn 9 25 22 17 24 10 8 115
2 1 Boom, Lars 10 14 34 3 10 71
3 111 Pronk, Jos 1 16 10 26 14 67
4 6 Leezer, Tom 25 17 6 48
5 23 Westra, Lieuwe 7 6 14 8 9 44
6 8 Vermeltfoort, Coen 8 7 25 40
7 51 Bos, Marco 14 12 4 9 39
8 37 van Katwijk, Alain 4 16 8 9 37
9 133 Obst, Rene 16 16 32
10 41 Morkov, Michael 7 20 27
11 31 Schmitz, Bram 2 21 23
12 154 Hester, Marc 8 14 22
13 17 Masotti, Fabio 10 12 22
14 5 Berkhout, Thomas 6 10 5 21
15 71 Stroetinga, Wim 20 20
16 113 Beima, Marcel 5 14 19
17 74 Smit, Dennis 8 4 1 2 2 17
18 181 Bartko, Robert 6 10 16
19 14 Guarnieri, Jacopo 12 4 16
20 43 Jorgensen, Jonas 3 3 6 12
21 81 Zijlstra, Sipke 1 3 8 12
22 42 Oredsson, Thomas 12 12
23 3 Veelers, Tom 4 6 10
24 77 van Schalen, Paul 10 10
25 131 Erler, Tobias 2 3 4 9
26 55 Harms, Jos 9 9
27 11 Peruffo, Enrico 8 8
28 161 van der Burg, Germ 8 8
29 35 Vrijmoed, Maurice 6 2 8
30 182 Bengsch, Robert 7 7
31 172 van der Wal, Eelke 5 2 7
32 173 Honig, Reinier 7 7
33 68 Navardauskas, Ramunas 2 5 7
34 47 Kristiansen, Thomas 7 7
35 175 Soepenberg, Ger 6 6
36 171 Poels, Norbert 2 3 5
37 162 Nijland, Maarten 5 5
38 75 de Haan, Folkert 2 3 5
39 135 Hofmann, Sören 5 5
40 186 Schulz, Frank 4 4
41 4 van Dulmen, Thom 3 1 4
42 114 Curvers, Roy 4 4
43 61 Bagdonas, Gediminas 3 3
44 92 Forke, Sebastian 3 3
45 83 Walgien, Jorrit 3 3
46 76 van der Pluijm, Marvin 2 2
47 28 Waaijer, Bas 2 2
48 58 Brus, Marco 1 1
49 115 Ericsson, Fredrik 1 1
50 13 Magni, Michele 1 1
51 91 Janorschke, Grischa 1 1
Stand Witte Trui Algemeen Sprintklassement na de 6e Etappe
ICS (International Card Services)
Kls Deelnr Naam -P- -1- -2- -3- -4- -5- -6- Totaal
1 74 Smit, Dennis 8 4 1 2 2 17
2 2 Maaskant, Martijn 2 8 4 14
3 1 Boom, Lars 9 3 12
4 35 Vrijmoed, Maurice 6 2 8
5 77 van Schalen, Paul 4 4
6 111 Pronk, Jos 1 2 3
7 92 Forke, Sebastian 3 3
8 131 Erler, Tobias 3 3
9 28 Waaijer, Bas 2 2
10 81 Zijlstra, Sipke 1 1 2
11 171 Poels, Norbert 2 2
12 31 Schmitz, Bram 1 1
13 6 Leezer, Tom 1 1
14 75 de Haan, Folkert 1 1
15 11 Peruffo, Enrico 1 1
16 175 Soepenberg, Ger 1 1
Bert Story BMW Algemeen Jongeren klassement na de 6e Etappe
Klas Naam Deelnr Ploeg Tijd Verschil
1 Vermeltfoort, Coen 8 Rabobank 17:50:56
2 Navardauskas, Ramunas 68 Klaipeda - Splendid CT 17:52:40 1:44
3 van Winden, Dennis 7 Rabobank 18:08:18 17:22
4 van Ruitenbeek, Manman 33 Van Vliet- EBH Advocaten 18:08:47 17:51
5 Kruopis, Aidis 64 Klaipeda - Splendid CT 18:08:52 17:56
6 Kristiansen, Thomas 47 Team GLS - Denmark 18:10:35 19:39
7 Vrijmoed, Maurice 35 Van Vliet- EBH Advocaten 18:16:12 25:16
8 Klemme, Dominic 132 Team 3C Gruppe-Lamonta 18:16:31 25:35
9 Sellebjerg, Thomas 44 Team GLS - Denmark 18:17:11 26:15
10 Coledan, Marco 15 Italiaanse Baanselectie 18:21:55 30:59
11 Guarnieri, Jacopo 14 Italiaanse Baanselectie 18:21:59 31:03
12 Furdi, Blaz 147 Adria - Mobil 18:22:02 31:06
13 Cujnik, Benjamin 146 Adria - Mobil 18:23:00 32:04
14 Jun, Lars 158 Löwik Meubelen 18:23:49 32:53
15 Fuchs, Sergej 136 Team 3C Gruppe-Lamonta 18:24:37 33:41
16 van Zandbeek, Ronan 32 Van Vliet- EBH Advocaten 18:25:00 34:04
17 Luyt, Dennis 88 B&E - Koopmans 18:25:03 34:07
18 Magni, Michele 13 Italiaanse Baanselectie 18:28:37 37:41
19 Spilak, Simon 148 Adria - Mobil 18:29:30 38:34
20 Forke, Sebastian 92 CT Milram 18:33:11 42:15
21 Kelderman, Martin 127 Line LLoyd Cycling 18:34:13 43:17
22 Fransen, Ruud 56 Cycling Team Jo Piels 18:39:59 49:03
23 Janorschke, Grischa 91 CT Milram 18:40:21 49:25
24 Bernatonis, Marius 67 Klaipeda - Splendid CT 18:43:29 52:33
25 Nederlof, Tim 126 Line LLoyd Cycling 18:43:51 52:55
26 Barla, Luca 12 Italiaanse Baanselectie 18:44:55 53:59
27 Kubias, Petr 106 PSK Whirlpool 18:46:49 55:53
28 Bezemer, Thijs 82 B&E - Koopmans 18:50:09 59:13
29 Kers, Koos Jeroen 167 Ruiter Dakkapellen 18:51:19 1:00:23
30 Mikuzis, Mantas 63 Klaipeda - Splendid CT 18:52:47 1:01:51
31 Brus, Marco 58 Cycling Team Jo Piels 18:54:12 1:03:16
32 Muller, Alexander 94 CT Milram 18:54:41 1:03:45
33 Fiebig, Christoph 95 CT Milram 18:57:49 1:06:53
34 van Plateringen, Martin 128 Line LLoyd Cycling 18:59:16 1:08:20
Close