Klas Naam Deelnr Ploeg Tijd Verschil
1 Vos, Marianne 72 Team DSB-Bank 7:00:35
2 Wild, Kirsten 1 AA-Drink Cycling Team 7:00:50 0:15
3 Melchers, Mirjam 116 Team Flexpoint 7:00:55 0:20
4 Bruins, Regina 83 Ton van Bemmelen/Odysis 7:00:58 0:23
5 Teutenberg, Ina-Yoko 147 T-Mobile Team 7:01:00 0:25
6 Markerink, Loes 115 Team Flexpoint 7:01:01 0:26
7 Gunnewijk, Loes 113 Team Flexpoint 7:01:03 0:28
8 de Goede, Suzanne 148 T-Mobile Team z.t.
9 van Rie, An 3 AA-Drink Cycling Team 7:01:10 0:35
10 Beltman, Chantal 146 T-Mobile Team 7:01:13 0:38
11 Bosman, Andrea 65 Team DSB-Bank 7:01:16 0:41
12 v.d. Broek, Irene 4 AA-Drink Cycling Team 7:01:18 0:43
13 Verbeke, Grace 110 Lotto-Belisol Ladiesteam 7:01:20 0:45
14 van Hage, Elise 129 Nederland junioren-sel 7:01:23 0:48
15 Bras, Martine 108 Lotto-Belisol Ladiesteam 7:01:40 1:05
16 de Vocht, Liesbet 109 Lotto-Belisol Ladiesteam 7:01:41 1:06
17 van Alebeek, Sissy 85 Ton van Bemmelen/Odysis 7:01:45 1:10
18 Villumsen, Linda 145 T-Mobile Team z.t.
19 Zabirova, Zulfiya 153 Bigla Cycling Team 7:01:46 1:11
20 van de Ree, Monique 35 Vrienden vh Platteland 7:02:00 1:25
21 van Dijk, Ellen 33 Vrienden vh Platteland 7:02:02 1:27
22 Slappendel, Iris 117 Team Flexpoint 7:02:24 1:49
23 Valen de Vries, Anita 34 Vrienden vh Platteland 7:02:26 1:51
24 Wallaard, Jaccolien 39 Vrienden vh Platteland 7:02:40 2:05
25 Koedooder, Vera 70 Team DSB-Bank 7:13:17 12:42
26 Wyman, Helen 139 Global Racing Team 7:13:20 12:45
27 Delfosse, Catherine 111 Lotto-Belisol Ladiesteam 7:13:26 12:51
28 Fahlin, Emilia 149 T-Mobile Team 7:13:27 12:52
29 Groenveld, Josephine 6 AA-Drink Cycling Team 7:13:28 12:53
30 Braam, Elisabeth 101 Therme Skin Care z.t.
31 Witteveen, Claudia 121 Merida Ladies-WV Eemland 7:13:36 13:01
32 Profijt, Marije 103 Therme Skin Care 7:13:40 13:05
33 Dervan, Siobhán 107 Lotto-Belisol Ladiesteam 7:13:42 13:07
34 Verstraten, Monique 40 Vrienden vh Platteland 7:13:50 13:15
35 van Slochteren, Hilde 100 Therme Skin Care z.t.
36 Grimberg, Arenda 82 Ton van Bemmelen/Odysis 7:13:53 13:18
37 Knetemann, Roxane 2 AA-Drink Cycling Team 7:14:00 13:25
38 Jochems, Sigrid 142 Global Racing Team 7:14:02 13:27
39 Hofs, Petra 78 Team Regio Oost 7:14:18 13:43
Eindklassering Algemeen Ploegen klassement
Klas Ploeg Ploegnr Tijd Verschil
1 Team Flexpoint 15 21:03:13
2 T-Mobile Team 19 21:03:23 0:10
3 AA-Drink Cycling Team 1 21:03:31 0:18
4 Lotto-Belisol Ladiesteam 14 21:04:33 1:20
5 Vrienden vh Platteland 5 21:04:52 1:39
6 Team DSB-Bank 9 21:15:20 12:07
7 Ton van Bemmelen/Odysis 11 21:16:25 13:12
8 Therme Skin Care 13 21:40:24 37:11
Eindklassering Algemeen Jongeren klassement
Klas Naam Deelnr Ploeg Tijd Verschil
1 Vos, Marianne 72 Team DSB-Bank 7:00:35
2 Bruins, Regina 83 Ton van Bemmelen/Odysis 7:00:58 0:23
3 Markerink, Loes 115 Team Flexpoint 7:01:01 0:26
4 Verbeke, Grace 110 Lotto-Belisol Ladiesteam 7:01:20 0:45
5 van Hage, Elise 129 Nederland junioren-sel 7:01:23 0:48
6 Villumsen, Linda 145 T-Mobile Team 7:01:45 1:10
7 van de Ree, Monique 35 Vrienden vh Platteland 7:02:00 1:25
8 van Dijk, Ellen 33 Vrienden vh Platteland 7:02:02 1:27
9 Slappendel, Iris 117 Team Flexpoint 7:02:24 1:49
10 Fahlin, Emilia 149 T-Mobile Team 7:13:27 12:52
11 Braam, Elisabeth 101 Therme Skin Care 7:13:28 12:53
12 Profijt, Marije 103 Therme Skin Care 7:13:40 13:05
13 Knetemann, Roxane 2 AA-Drink Cycling Team 7:14:00 13:25
14 Jochems, Sigrid 142 Global Racing Team 7:14:02 13:27
Eindstand Groene Trui Puntenklassement
Kls Deelnr Naam -1- -2- -3- Totaal
1 1 Wild, Kirsten 7 23 19 49
2 72 Vos, Marianne 10 25 13 48
3 148 de Goede, Suzanne 4 21 10 35
4 115 Markerink, Loes 5 5 21 31
5 108 Bras, Martine 15 15 30
6 147 Teutenberg, Ina-Yoko 1 25 26
7 129 van Hage, Elise 12 12 24
8 113 Gunnewijk, Loes 23 23
9 116 Melchers, Mirjam 9 14 23
10 65 Bosman, Andrea 11 11 22
11 109 de Vocht, Liesbet 19 2 21
12 83 Bruins, Regina 8 3 9 20
13 34 Valen de Vries, Anita 17 17
14 3 van Rie, An 2 9 6 17
15 110 Verbeke, Grace 6 7 13
16 146 Beltman, Chantal 8 8
17 35 van de Ree, Monique 7 1 8
18 4 v.d. Broek, Irene 5 5
19 39 Wallaard, Jaccolien 4 4
20 100 van Slochteren, Hilde 4 4
21 85 van Alebeek, Sissy 3 3
22 117 Slappendel, Iris 3 3
23 111 Delfosse, Catherine 2 2
24 121 Witteveen, Claudia 1 1
Eindstand Rode Trui Sprintklassement
Kls Deelnr Naam -1- -2- -3- Totaal
1 72 Vos, Marianne 10 5 15
2 1 Wild, Kirsten 1 9 10
3 113 Gunnewijk, Loes 5 5
4 148 de Goede, Suzanne 3 3
5 116 Melchers, Mirjam 3 3
6 83 Bruins, Regina 1 1
7 115 Markerink, Loes 1 1
Close