1 Edvald Boasson Hagen (Lillehammer Ck / Team Maxbo Bianchi) 59.43
2 Knut Anders Fostervold (Nesset Ck) 0.12
3 Kurt Asle Arvesen (Nesset Ck / Csc) 0.27
4 Geir Lien (Nes SK) 1.48
5 Kjetil Ingvaldsen (Ck Bjørgvin / Team Sparebanken269) 2.37
6 Geir Inge (Berg Sandnes SK) 2.58
7 Håvard Nybø (Stavanger SK / Team Sparebank2e49) 3.16
8 Frederik Krogh-Larsen (Nesodden SK) 4.01
9 Frederik Wilmann (Ck Victoria / Team Maxbo Bianc259) 4.09
10 Terje Tho (Trondhjems Vk) 4.32
11 Anders Lund (Nymark Il / Team Sparebanken V251) 4.49
12 Jørn Henrik Thoresen (Lørenskog Ck) 4.52
13 Morten Hegreberg (Ck Bjørgvin / Team Sparebanken255) 5.03
14 Roy Hegreberg (Stavanger SK / Team Sparebank2e47) 5.31
15 Bent Inge Bakke (Sandnes SK) 5.41
16 Tom Larsen (If Frøy) 5.43
17 Per Arne Holt (Grenland SK) 5.49
18 Kristian Fløysvik (Sandnes SK) 5.53
19 Vegar Jevnesveen (Lillehammer Ck) 6.11
20 Magnus Espeland (Nesset Ck) 6.14
21 Espen Skoglund (Trondhjems Vk) 6.27
22 Martin Gustavsen (Sarpsborg SK) 6.30
23 Geir Bisgård (Bærum Og Omegn Ck) 6.36
24 Sondre Gjerdevik Sørtveit (Nymark Il / Team Sparebanken V245) 6.45
25 Kristian Ellertsen (Bergen Ck) 6.46
26 Ole Jørgen Braaten (SK Rye) 6.49
27 Christoffer Berggren (Glåmdal SK) 6.54
28 Joakim Prestmo (Trondhjems Vk) 6.57
29 Even Chiodera (Polar SK Frogner) 7.02
30 Egil Andersen (Ck Victoria) 7.10
31 Ole Jørgen Jensen (Halden Ck) 7.11
32 Sigmund Evje (Kloppa Offroadklubb) 7.24
33 Kristian Forbord (Nesset Ck) 7.30
34 Stian Lersveen (Lillehammer Ck) 7.39
35 Lars Ragnar Manengen (Lillehammer Ck) 7.40
36 Otto Eikeset (Fana Il) 7.41
37 John Erik Krangsås (Ck Victoria) 7.51
38 Arnt Ove Fordal (Il Stjørdals-Blink) 8.12
39 Johannes Hovde (Brumunddal SK) 8.35
40 Per Erling Espnes (Il Stjørdals-Blink) 8.39
41 Tore Snare Bakke (Glåmdal SK) 8.47
42 Thomas Bremset (Il Stjørdals-Blink) 9.00
43 Roger Nasvik (Nesset Ck) 9.08
44 Øyvind Gravem (Eidsvoll SK) 9.20
45 Pål Gravem (Eidsvoll SK) 9.31
46 Daniel Arnesen (Bergen Ck) 9.35
47 Stian Kjellhov (Fana Il) 9.49
48 Hallvard Nyquist (Nanset If) 9.50
49 Jan Sæther (Trondhjems Vk) 10.03
50 Magnus Friestad Bergseth (Sandnes SK) 10.30
51 Paul Olav Vestengen (Box SK) 10.31
52 Espen Bjørgan (Trondhjems Vk) 10.32
53 Steffan Repshus (Kloppa Offroadklubb) 10.36
54 Jon Øystein Friestad Bergset (Shandnes SK) 10.45
55 Tor Olav Gregersen (Stegaberg Sykkel) 11.18
56 Eivind Solberg (Grenland SK) 11.50
57 Andreas Engelsen (Sandnes SK) 12.08
58 Tore Martin Søbak Gunderse (Vnang Skiløperf. Sykkel) 12.25
59 Nils Einar Grutle (Fana Il) 12.28
60 Bjørnar Evensen (Eiker Ck) 12.44
61 Magnus Børresen (If Frøy) 12.46
62 Kristian G. Andreassen (Brumunddal SK) 12.54
63 Petter Gokstad (Nanset If) 12.55
64 Harald Westby (SK Ceres) 13.39
65 Anders Nyhus (Raufoss & Gjøvik SK) 14.19
66 Eivind Opsahl (Vang Skiløperf. Sykkel) 14.59
67 Torgeir Folkestad (Fana Il) 3.46.15
Close