1 Loic Herbreteau (CR4C Roanne) 4.25.54 (39.7 km/h)
2 Jean-Charles Senac (Chambery Cyclisme Formation) 0.12
3 Nicolas Reynaud (Rhone-Alpes) 0.27
4 Anthony Roux (U.V. Aube) 0.50
5 Jérôme Coppel (CR4C Roanne)
6 Jérôme Chevallier (CC Etupes Le Doubs -Pays De Montbeliard) 1.02
7 Romain Lebreton (CC Etupes Le Doubs -Pays De Montbeliard) 1.06
8 Alexandre Grux (CC Etupes Le Doubs -Pays De Montbeliard) 1.26
9 Julien El Fares (Avc Aix En Provence) 2.14
10 Rémi Cusin (Velo Club Lyon Vaulx En Velin)
11 Paul Moucheraud (Chambery Cyclisme Formation)
12 Olivier Nari (Sco Dijon Team Lapierre)
13 Arnold Jeannesson (Ile De France)
14 David De Vecchi (Creusot Cyclisme)
15 Pierre Cazaux (Entente Sud Gascogne)
16 Sébastien Gredy (CC Etupes Le Doubs -Pays De Montbeliard) 4.19
17 Blel Kadri (Midi-Pyrenees)
18 Yvan Sartis (Orleanais)
19 Franck Brucci (Creusot Cyclisme) 4.22
20 Mickaël Szkolnik (Midi-Pyrenees) 4.28
21 Benoît Luminet (CR4C Roanne) 4.34
22 Frédéric Lubach (Veloce Club Rouen 76) 5.26
23 Nicolas Fritsch (Avc Aix En Provence) 6.26
24 Julien Guay (Vendee U) 6.30
25 Fabrice Jeandesboz (Vendee U) 6.46
26 Médéric Clain (Orleanais) 9.36
27 Julien Sauve (Cotes D`Armor Cyclisme) 10.12
28 Colin Menc Molina (AVC Aix En Provence)
29 Sébastien Turgot (Vendee U) 11.06
30 Yannick Marie (Entente Sud Gascogne)
31 Benoît Michel (Creusot Cyclisme) 11.25
32 Thomas Brigaud (Sco Dijon Team Lapierre)
33 Tony Hurel (CA Mantes La Ville 78)
34 Georges Lestage (Languedoc-Roussillon) 11.31
35 Mathieu Fabry (VC La Pomme Marseille) 11.32
36 Benoit Daeninck (U.V. Aube) 11.59
37 Jean-Eudes Demaret (Franche-Comte)
38 Morgan Kneisky (Franche-Comte)
39 François Lamiraud (CR4C Roanne)
40 Gaylord Cumont (U.S. Sainte-Austreberthe Pavilly Barentin)
41 Laurent Colombatto (Franche-Comte) 12.35
42 Ludovic Bret (Vendee U) 12.38
43 Jérémy Leonard (Blois Cac 41)
44 Vincent Ragot (Cotes D`Armor Cyclisme)
45 Léo Fortin (CR4C Roanne) 14.02
46 Aziz Immouni (Nord-Pas-De-Calais)
47 Cyril Fernandez (Ecsel - Saint-Etienne Loire) 14.50
48 Nicolas Prin (Ecsel - Saint-Etienne Loire)
49 Alexandre Blain (AVC Aix En Provence) 16.58
50 Sébastien Boire (Roue D`Or Saint Amandoise)
51 Alexandre Riegert (Ile De France)
52 Julien Gonnet (Super Sport 35 Acnc)
53 Paul Poux (Poitou-Charentes)
54 Willy Perrocheau (Aquitaine)
55 Aymeric Brunet (Creusot Cyclisme)
56 Régis Geffroy (Cotes D`Armor Cyclisme)
57 Florian Le Corre (Super Sport 35 Acnc)
58 Aurélien Stehly (SCO Dijon Team Lapierre)
59 Arnaud Godet (CA Mantes La Ville 78)
60 Romain Appert (Roue D`Or Saint Amandoise)
61 Sébastien Hoareau (Velo Club Lyon Vaulx En Velin)
62 Damien Cigolotti (Velo Club Lyon Vaulx En Velin)
63 Jérôme Fremin (U.S. Sainte-Austreberthe Pavilly Barentin)
64 Cyrille Noel (Super Sport 35 Acnc) 17.04
65 Maxime Bouet (VC La Pomme Marseille)
66 Julien Simon (Super Sport 35 Acnc)
67 Sébastien Fournet - Fayard (CR4C Roanne)
68 Bertrand Goupil (Blois Cac 41)
69 Franck Charrier (CC Nogent-Sur-Oise)
70 Thierry David (VC La Pomme Marseille) 20.21
Close