1 Piotr Krysman (GKS Tarnowia Tarnowo Podgórne) 4.26.30 (38.7 km/h)
2 Maciej Paterski (KTK Kalisz)
3 Piotr Osiñski (TKK Pacific Norda Atala Toruñ)
4 Pawe³ Wachnik (GKS Tarnowia Tarnowo Podgórne) 0.15
5 Mateusz Komar (DHL - Author) 0.20
6 Modzelewski £Ukasz (Legia - TV4)
7 Tomasz Olejnik (USSA Pavily Barentin Romet Renex Bydgoszcz)
8 Bury S³Awomir (Amore Vita - McDonalds) 1.12
9 Adrian Honkisz (Miche)
10 Jakub Komar (Koniñskie Ludowe Towarzystwo Cyklistów Konin) 1.16
11 Tomasz Ratajczyk (KTK Kalisz)
12 Maciej Bodnar (V.C. Basso Piave TMS - Italia)
13 Jaros³Aw Marycz (Team Fioibc.com - Velo Club Arbedo / Suisse)
14 Mateusz Tomaszewski (Velo Club Bressan) 2.07
15 Tomasz Kuras (Mapamap - BantProfi)
16 Marek Imiela (TKK Pacific Norda Atala Toruñ) 3.55
17 Tomasz Repiñski (Legia - TV4) 6.24
18 Micha³ Podlaski (TRW Automotive Start Wyszków) 9.21
19 Rados³Aw Wasilewski (Koniñskie Ludowe Towarzystwo Cyklistów Konin) 11.31
20 Kamil Zieliñski (MKS DEK Meble - Cyclo - Korona Kielce)
21 Dariusz Batek (Halls)
22 Konrad Czajkowski (Team Fioibc.com - Velo Club Arbedo / Suisse)
23 Mariusz Olesek (CCC Polsat Polkowice)
24 Wojciech Podobiñski (Dynatek)
25 Tomasz Krupiñski (Dynatek)
26 Rados³Aw Kwiatkowski (TKK Pacific Norda Atala Toruñ)
27 Tomasz Stêpniak (LUKS JF Duet Goleniów)
28 Igor K£Ak (KS Pogoñ Mostostal Pu³awy)
29 Marcin Lubanowski (T.C. Chrobry Harfa - Harryson G³ogów)
30 Pawe³ Cieœlik (GKS Tarnowia Tarnowo Podgórne)
31 Micha³ Buczek (Legia - TV4) 16.18
32 Dawid Pawlak (KTK Kalisz)
33 Krzy¯Ewski £Ukasz (TRW Automotive Start Wyszków)
34 Bartosz Grubka (MGLKS B³êkitni Dobrawa Kozieg³owy)
35 Bartosz Banach (WKS Flota Gdynia)
36 Konrad Dulas (Weltour)
37 Jakub Koralewski (MGLKS B³êkitni Dobrawa Kozieg³owy)
38 Mateusz Osowski (UKS Ziemia Bêdziñska)
39 Marcin Kaszuba (MGLKS B³êkitni Dobrawa Kozieg³owy)
40 Mateusz Fikus (Sosnowiec Wheeler)
41 Arkadiusz Kogut (WLKS Krakus - Mateo Kraków)
42 Daniel Formela (WKS Flota Gdynia)
43 Mariusz Bielski (Legia - TV4) 18.23
44 Dawid Paœko (T.C. Chrobry Harfa - Harryson G³ogów) 19.32
45 Bartosz Wujczak (Mapamap - BantProfi)
46 Sylwester Janiszewski (Legia - TV4) 22.31
47 Pawe³ Czapla (LUKS Paged Olimpijczyk Mor¹g) 25.11
48 Arkadiusz Œwi¥Der (LUKS JF Duet Goleniów)
49 Patryk Pawlak (TRW Automotive Start Wyszków)
50 Pawe³ Czarnecki (LKS Ziemia Lubawska Lubawa)
51 Strzedu£A £Ukasz (MGLKS B³êkitni Dobrawa Kozieg³owy)
52 Karol Wojciechowski (MKS DEK Meble - Cyclo - Korona Kielce)
53 Krzysztof £¥Czniak (Mapamap - BantProfi)
54 Jakub Oborski (TKK Pacific Norda Atala Toruñ)
55 Marcin Jasiñski (LUKK Krokus - TSB - POL Mobel Barczewo)
56 Alan Wawrzyñski (DHL - Author)
57 Rafa³ Frohlich (DHL - Author)
58 Pawe³ P£Awny (UKS Sokó³ Kêty)
59 Dariusz Polus (ALKS Stal - Ekobud - Ocetix Grudzi¹dz) 26.23
60 Przemys³Aw Menziñski (LUKS Paged Olimpijczyk Mor¹g) 27.38
DNF Mateusz Porêba (WLKS Krakus - Mateo Kraków)
DNF Jakub Placzki (WLKS Krakus - Mateo Kraków)
DNF Grzegorz Szczechla (WLKS Krakus - Mateo Kraków)
DNF Waldemar Dunc (GKS Cartusia Kartuzy)
DNF Pawe³ Grabarek (LKS Trasa Zielona Góra)
DNF Janusz Pacyniak (GK Gliwice)
DNF Sebastian Surmacz (UKS Ziemia Bêdziñska)
DNF Konrad Jasik (MGLKS B³êkitni Dobrawa Kozieg³owy)
DNF Artur Werbski (Dynatek)
DNF Marcin Niedzió£Ka (Dynatek)
DNF Marcin Bartolewski (Weltour)
DNF Bart³Omiej Krê¯Alek (Weltour)
DNF Mateusz £Ysy (Weltour)
DNF Adrian Brzózka (CCC Polsat Polkowice)
DNF Piotr Krajewski (KS Pogoñ Mostostal Pu³awy)
DNF Kajetan Skrobich (KS Pogoñ Mostostal Pu³awy)
DNF Bart³Omiej Widzyk (UKS Sokó³ Kêty)
DNF Micha³ Gnojek (UKS Sokó³ Kêty)
DNF Pawe³ Wolny (UKS Sokó³ Kêty)
DNF Micha³ Stoch (UKS Sokó³ Kêty)
DNF Micha³ Bestwina (UKS Sokó³ Kêty)
DNF B¥K Andrzej (UKS Sokó³ Kêty)
DNF Grzegorz Gebauer (LKS Ziemia Opolska Tomex - Parkiet Opole)
DNF Tomasz Seweryn (LUKS Paged Olimpijczyk Mor¹g)
DNF Damian Krakowski (DHL - Author)
DNF Leszek Krakowski (DHL - Author)
DNF Pawe³ Mikulicz (TKK Pacific Norda Atala Toruñ)
DNF Damian Siwy (TKK Pacific Norda Atala Toruñ)
DNF Rafa³ Janik (Mapamap - BantProfi)
DNF Szymon Szafraniak (Mapamap - BantProfi)
DNF Robert Ma£Yszek (Velo Club Bressan)
DNF Leszczyñski £Ukasz (Koniñskie Ludowe Towarzystwo Cyklistów Konin)
DNF Mateusz Jêdrzejczyk (Koniñskie Ludowe Towarzystwo Cyklistów Konin)
DNF Bujko £Ukasz (LUKS JF Duet Goleniów)
DNF Jaros³Aw Komenda (LUKS JF Duet Goleniów)
DNF Marcin Piotrowicz (LUKS JF Duet Goleniów)
DNF Krzysztof Karpowicz (LUKS JF Duet Goleniów)
DNF Przemys³Aw Kusztykiewicz (LUKS JF Duet Goleniów)
DNF Bartosz Zadykowicz (ALKS Stal - Ekobud - Ocetix Grudzi¹dz)
DNF Fabian Florek (niezrzeszony / unassociated)
DNF Piotr Pyszny (KTK Kalisz)
DNF Piotr Lis (KTK Kalisz)
DNF Hubert Tu£Acz (KTK Kalisz)
DNF Zbigniew Gucwa (Team Europe Pays de Ballots)
DNF Pawe³ Charucki (T.C. Chrobry Harfa - Harryson G³ogów)
DNF Bartosz Biernacki (TRW Automotive Start Wyszków)
DNF Kamil Rojek (TRW Automotive Start Wyszków)
Close