1. 3
CZE19851 ŠTYBAR Zdeněk FIDEA CYCLING TEAM 00:56:27 00:00:00 60
2. 5
CZE19761 MLYNÁŘ Zdeněk MAX CURSOR 00:56:58 00:00:31 50
3. 92
CZE19830 ŠIMŮNEK Radomír PALMANS - SAPIM - 00:57:20 00:00:53 45
4. 7
CZE19870 KLOUČEK Lukáš SELLE ITALIA 00:57:21 00:00:54 40
5. 2
CZE19750 AUSBUHER Kamil Style and Concept 00:57:22 00:00:55 35
6. 22
CZE19830 BÍNA Martin TOP TEN FACTOR Teplice 00:57:29 00:01:02 30
7. 24
SVK19730 METLIČKA Václav TEAM KRAL R.C. "PFEIL" 00:57:30 00:01:03 28
8. 9
SVK19710 GLAJZA Robert CK ŽP Šport a.s. Podbrezová 00:57:56 00:01:29 26
9. 13
GER19820 SICKMÜLLER Harvestehuder RSV v. 00:57:56 00:01:29 24
10. 8
GER19830 BIRKENFELD René Harvestehuder RSV v. 00:58:04 00:01:37 22
11. 11
SVK19880 GAVENDA Robert SELLE ITALIA 00:58:13 00:01:46 20
12. 16
CZE19820 KYZIVÁT Vladimír JOHNSON CONTROLS AŠ 00:58:24 00:01:57 19
13. 10
CZE19790 CHROBÁK Jan JOHNSON CONTROLS AŠ 00:58:33 00:02:06 18
14. 94
CZE19850 KULHAVÝ Jaroslav MICHELIN - 00:58:34 00:02:07 17
15. 18
CZE19860 ŠKARNITZL Jan DIMP - GIANT team 00:58:42 00:02:15 16
16. 25
CZE19880 MENGER David Cyklo Team Budvar Tábor 00:59:13 00:02:46 15
17. 19
CZE19891 POLNICKÝ Jiří EMPELLA CZECH TEAM 00:59:26 00:02:59 14
18. 31
CZE19831 BAMBULA Stanislav Cyklo Team Budvar Tábor 00:59:51 00:03:24 13
19. 14
CZE19731 LUKEŠ Ondřej AC SPARTA Praha 01:00:54 00:04:27 12
20. 48
CZE19870 NĚMEČEK Martin RADLAND KARNTEN 01:01:08 00:04:41 11
21. 15
CZE19850 KLOUČEK František PSK WHIRLPOOL Hradec 01:01:23 00:04:56 10
22. 35
GER19880 TIEDT Yannick-joh. Harvestehuder RSV v. 01:01:28 00:05:01 9
23. 93
CZE19880 BRÁZDIL Jiří CK Příbram B.E.I. 01:01:29 00:05:02 8
24. 33
CZE19850 PODRAZIL Tomáš TJ Sokol Holé Vrchy 1 7
25. 32
CZE19790 NOVOTNÝ Daniel MAX CURSOR 1 6
26. 71
CZE19890 MUSIL Jaroslav Cyklo Team Budvar Tábor 1 5
27. 23
SVK19861 HARING Martin CK ŽP Šport a.s. Podbrezová 1 4
28. 27
GER19820 FREUDENBERG DRESDNER SC 1898 1 3
29. 17
CZE19890 SOTONA Jiří ALLROAD CYCLING TEAM 1 2
30. 68
CZE19890 FARKAŠ Marek TJ Lokomotiva Beroun 1 1
31. 91
AUT19720 MÖRX Roland ARBÖ Radsport Kiesl 1
32. 43
CZE19870 TOMAN Jiří TJ SLEZAN Frýdek - Místek 1
33. 34
CZE19880 PODRAZIL Jiří TJ Sokol Holé Vrchy 1
34. 66
CZE19891 KINCL Petr JOHNSON CONTROLS AŠ 1
35. 36
CAN19710 SUTTON Andre HARDCORE CYCLING CLUB 1
36. 28
CZE19890 HUNAL Martin SP Pelhřimov Velosport 1
37. 73
CZE19890 HAVELKA Tomáš TJ Lokomotiva Beroun 1
38. 79
CZE19890 BEDNÁŘ Michal Cyklo Team Budvar Tábor 2
39. 90
CZE19870 KOHOUTEK Michal TJ Lokomotiva Beroun 2
40. 53
CZE19660 ŽENÍŠEK Tomáš TJ ZČE Cyklistika Plzeň 2
41. 95
CZE19891 KUBÁČ Jan TOP TEN FACTOR Teplice 2
42. 69
CZE19890 NOVÝ Tomáš Cyklo Team Budvar Tábor 2
Nedokončili
12
BAMBULA Ondřej Cyklo Team Budvar
20
JANISZEWSKI CWKS "LEGIA" Warszawa
21
REPIŃSKY Tomasz CWKS "LEGIA" Warszawa
40
ZELINKA Ondřej ATLAS PERSONAL _
44
BENDA Michal SCANIA APACHE
Close