1 Angela Brodtka (Ger) German National Team 2.55.58
2 Nicole Demars (Can) Canadian National Team
3 Loes Gunnewijk (Ned) Ondernemers Van Nature
4 Gina Grain (Can) Canadian National Team 0.26
5 Judith Arndt (Ger) Nurnberger Versicherung
6 Priska Doppmann (Bel) Vlaanderen T Interim
7 Janildes Silva (Bra) Sc Michela Fanini Record Rox
8 Ghita Beltman (Ned) @Home Cycling Team
9 Trixi Worrack (Ger) Nurnberger Versicherung
10 Alessandra Borchi (Ita) Sc Michela Fanini Record Rox
11 Mette Fisher Andreasen (Den) Team S.A.T.S
12 Elisabeth Chevanne-Brunel (Fra) Inter Region Pruneau
13 Andrea Bosman (Ned) Ondernemers Van Nature
14 Corinne Hierckens (Bel) Basis-Aude Mixed
15 Nadia Triquet Claude (Fra) Inter Region Pruneau
16 Edwige Pitel (Fra) French National Team
17 Barbara Cazzaniga (Ita) Sc Michela Fanini Record Rox
18 Sharon Van Essen (Ned) Ondernemers Van Nature
19 Erika Vilunaite (Ltu) Lithuanian National Team
20 Kimberly Anderson (USA) T-Mobile
21 Liane Bahler (Ger) German National Team
22 Sandra Rombouts (Ned) Basis-Aude Mixed
23 Edita Pucinskaite (Ltu) Sc Michela Fanini Record Rox
24 Catherine Marsal (Fra) Nobili Rubineterie-Guerciotti
25 Erinne Willock (Can) Canadian National Team
26 Debby Mansveld (Bel) Vlaanderen T Interim
27 Kristen Lasasso (USA) Basis-Aude Mixed
28 Valentina Polkhanova (Rus) Nobili Rubineterie-Guerciotti
29 Susanne Ljungskog (Swe) Team S.A.T.S
30 Olivia Gollan (Aus) Australian National Team
31 Irene Van Den Broek (Ned) Therme Skin Care
32 Lyne Bessette (Can) Canadian National Team
33 Amy Moore (Can) Canadian National Team
34 Trine Hansen (Den) Team S.A.T.S
35 Karine Dalmais (Fra) French National Team
36 Deidre Demet-Barry (USA) T-Mobile
37 Christina Peick-Anders (Den) Team S.A.T.S
38 Theresa Senff (Ger) German National Team
39 Margaret Hemsley (Aus) Australian National Team
40 Claudia Stumpf (Ger) German National Team
41 Leah Goldstein (Isr) Basis-Aude Mixed
42 Lara Kroepsch (USA) T-Mobile
43 Kimberly Bruckner (USA) T-Mobile
44 Francis Linthorst (Ned) Therme Skin Care
45 Sigrid Corneo (Ita) Nobili Rubineterie-Guerciotti
46 Meredith Miller (USA) Team S.A.T.S
47 Rasa Polikeviciute (Ltu) Lithuanian National Team
48 Anke Wichmann (Ger) Equipe Composite Rostex Quantum
49 Sandrine Marcuz (Fra) French National Team
50 Kristin Armstrong (USA) T-Mobile
51 Sonia Huguet (Fra) French National Team
52 Madeleine Lindberg (Swe) Nurnberger Versicherung
53 Birgit Hollmann (Ger) Equipe Composite Rostex Quantum
54 Cindy Pieters (Bel) Vlaanderen T Interim
55 Natalie Bates (Aus) Australian National Team
56 Rachel Heal (GBr) British National Team
57 Jessica Philipps (USA) Nurnberger Versicherung
58 Tina Liebig (Ger) Nurnberger Versicherung
59 Kathy Watt (Aus) Basis-Aude Mixed
60 Ombretta Ugolini (Ita) Nobili Rubineterie-Guerciotti
61 Jolanta Polikeviciute (Ltu) Lithuanian National Team
62 Anita Valen (Nor) Team S.A.T.S
63 Suzanne Bayer (Ger) Equipe Composite Rostex Quantum 8.20
64 Hayley Rutherford (Aus) Sc Michela Fanini Record Rox
65 Catherine Hare (GBr) British National Team
66 Chantal Beltman (Ned) Ondernemers Van Nature 8.25
67 Corrien Van Haastert (Ned) Ondernemers Van Nature
68 Aneke Hassink (Ned) @Home Cycling Team
69 Elodie Leroux (Fra) Inter Region Pruneau 14.04
70 Helen Saunders (GBr) British National Team 15.27
71 Kristen Wild (Ned) @Home Cycling Team 24.12
72 Ramune Lipinskaite (Ltu) Lithuanian National Team
73 Bertine Spijkerman (Ned) @Home Cycling Team
74 Magalie Finot Laivier (Fra) Inter Region Pruneau
75 Martina Ruzickova (Cze) Equipe Composite Rostex Quantum
DNF Luise Keller (Ger) German National Team
DNF Saskia Elemans (Ned) @Home Cycling Team
Close