Tour de France 2002 etappe 19


France
Datum: 27-07-2002
19e etappe
Afstand: 50 km
Road – Individual Time Trial
Start:Régnié (Rhone-Alpes), France
Aankomst: Mâcon (Bourgogne), France

Uitslag

1Lance Armstrong USA in 01h 05m 50s
2Raimondas Rumsas LTU op 52s
3Laszlo Bodrogi HUN op 01m 06s
4David Millar GBR op 01m 14s
5Igor González De Galdeano Aranzabal ESP op 01m 42s
6Serhiy Honchar UKR op 01m 43s
7Raivis Belohvosciks LAT op 02m 09s
8Santiago Botero Echeverry COL op 02m 10s
9Joseba Beloki Dorronsoro ESP op 02m 11s
10Victor Hugo Peña Grisales COL op 02m 29s
11Tyler Hamilton USA op 02m 46s
12Massimiliano Lelli ITA op 02m 54s
13Michael Boogerd NED op 03m 01s
14Levi Leipheimer USA op 03m 12s
15Bradley McGee AUS op 03m 22s
16José Bento Carvalho Azevedo POR op 03m 06s
17Francisco Mancebo Pérez ESP op 03m 37s
18Marc Wauters BEL op 03m 39s
19Bobby Julich USA op 03m 41s
20Marzio Bruseghin ITA op 03m 48s
21David Moncoutié FRA op 03m 56s
22Denis Menchov RUS op 04m 05s
23Christophe Edaleine FRA op
24Ivan Basso ITA op 04m 14s
25Emmanuel Magnien FRA op 04m 16s
26Carlos Sastre Candil ESP op
27José Enrique Gutiérrez Cataluña ESP op 04m 23s
28Roberto Heras Hernández ESP op 04m 24s
29Danilo Hondo GER op 04m 25s
30Laurent Jalabert FRA op 04m 26s
31Floyd Landis USA op 04m 27s
32Isidro Nozal Vega ESP op 04m 33s
33Sylvain Chavanel FRA op 04m 46s
34Stéphane Goubert FRA op 04m 47s
35Pedro Horrillo Muñoz ESP op 04m 49s
36Sandy Casar FRA op 04m 50s
37Serge Baguet BEL op 04m 58s
38Laurent Lefèvre FRA op 05m 01s
39Viatcheslav Ekimov RUS op 05m 14s
40Stuart O'Grady AUS op 05m 15s
41Unai Osa Eizaguirre ESP op 05m 20s
42Marco Serpellini ITA op
43Serguei Ivanov RUS op 05m 28s
44Laurent Brochard FRA op 05m 31s
45Gerhard Trampusch AUT op 05m 37s
46Iban Mayo Diez ESP op 05m 38s
47Erik Dekker NED op
48Volodymir Gustov UKR op 05m 45s
49Dariusz Baranowski POL op
50Steffen Wesemann GER op 05m 47s
51George Hincapie Garcés USA op 05m 48s
52Ivan Gotti ITA op 05m 49s
53Stéphane Augé FRA op
54Ludo Dierckxsens BEL op
55Anthony Morin FRA op 05m 51s
56Cyril Dessel FRA op 05m 52s
57Jörg Jaksche GER op
58Rolf Aldag GER op 05m 53s
59Iñigo Cuesta López de Castro ESP op 05m 54s
60Franck Renier FRA op 05m 59s
61Nicolas Vogondy FRA op 06m 01s
62Richard Virenque FRA op
63Paul Van Hyfte BEL op 06m 04s
64Beat Zberg SUI op 06m 05s
65Mikel Pradera Rodríguez ESP op 06m 07s
66Christophe Brandt BEL op 06m 13s
67Enrico Cassani ITA op 06m 14s
68Nico Mattan BEL op
69Abraham Olano Manzano ESP op 06m 21s
70Nicki Sørensen DEN op 06m 24s
71Benoit Joachim LUX op 06m 27s
72Mario Aerts BEL op 06m 30s
73Franck Bouyer FRA op 06m 32s
74Stéphane Bergès FRA op 06m 34s
75Bram De Groot NED op
76Piotr Wadecki POL op 06m 43s
77Wladimir Belli ITA op 06m 45s
78Grischa Niermann GER op 06m 46s
79Haimar Zubeldia Aguirre ESP op
80Thierry Marichal BEL op 06m 47s
81Cédric Vasseur FRA op 06m 48s
82Tomáš Konečný CZE op 06m 52s
83Cristian Moreni ITA op 06m 55s
84José Luis Rubiera Vigil ESP op 06m 56s
85Andy Flickinger FRA op 06m 57s
86Iñigo Chaurreau Bernadez ESP op 06m 58s
87Andrei Kivilev KAZ op 07m 01s
88Andrea Tafi ITA op 07m 04s
89Dario Frigo ITA op 07m 10s
90Eddy Mazzoleni ITA op 07m 13s
91Igor Flores Galarza ESP op
92Thor Hushovd NOR op 07m 20s
93Pavel Padrnos CZE op
94Alessandro Cortinovis ITA op 07m 23s
95Damien Nazon FRA op
96Erik Zabel GER op
97Gorka Arrizabalaga Aguirre ESP op 07m 30s
98Kevin Livingston USA op 07m 34s
99Eddy Seigneur FRA op 07m 39s
100Servais Knaven NED op 07m 42s
101Unai Etxebarria Arana VEN op
102Marcos Antonio Serrano Rodríguez ESP op
103Christophe Agnolutto FRA op 07m 44s
104Constantino Zaballa Gutiérrez ESP op 07m 45s
105Roberto Laiseka Jaio ESP op
106Ludovic Turpin FRA op 07m 47s
107Francisco Cabello Luque ESP op 07m 48s
108Andrea Brognara ITA op 07m 51s
109Jens Voigt GER op 07m 52s
110Baden Cooke AUS op 07m 53s
111Patrice Halgand FRA op
112Christophe Mengin FRA op 07m 56s
113Jean-Cyril Robin FRA op 07m 58s
114Udo Bölts GER op 08m 02s
115Fabio Baldato ITA op 08m 03s
116Marco Velo ITA op 08m 04s
117Guennadi Mikhailov RUS op
118Axel Merckx BEL op 08m 08s
119Gianluca Bortolami ITA op 08m 13s
120Anthony Langella FRA op 08m 14s
121Frédéric Bessy FRA op
122Giuseppe Guerini ITA op 08m 17s
123Martin Hvastija SLO op 08m 19s
124Addy Engels NED op 08m 25s
125Ján Svorada CZE op 08m 26s
126Robert Hunter RSA op 08m 30s
127Bingen Fernández Bustinza ESP op 08m 34s
128Alexandre Botcharov RUS op 08m 38s
129Thierry Loder FRA op 08m 41s
130Leon Van Bon NED op
131Miguel Martinez FRA op 08m 43s
132Santiago Blanco Gil ESP op 08m 45s
133Hans De Clercq BEL op 08m 46s
134David Etxebarria Alkorta ESP op 08m 53s
135Jérôme Pineau FRA op 08m 55s
136David Latasa Lasa ESP op 08m 56s
137Massimo Apollonio ITA op
138Walter Bénéteau FRA op 09m 14s
139Davide Casarotto ITA op 09m 18s
140Javier Pascual Rodríguez ESP op 09m 19s
141Karsten Kroon NED op 09m 27s
142Gian Matteo Fagnini ITA op 09m 35s
143Jérôme Bernard FRA op 09m 38s
144Andrea Peron ITA op 09m 39s
145Sébastien Hinault FRA op 09m 42s
146Nicola Loda ITA op 09m 50s
147José Ángel Vidal Martínez ESP op 09m 58s
148Arvis Piziks LAT op 10m
149Robbie McEwen AUS op 10m 15s
150José Vicente García Acosta ESP op 10m 31s
151Jakob Storm Piil DEN op 10m 37s
152Mauro Radaelli ITA op 10m 40s
153Rubens Bertogliati SUI op 13m 39s
Complete uitslag en klassementen |