Tour de France 2003 etappe 12


France
Datum: 18-07-2003
12e etappe
Afstand: 47 km
Road – Individual Time Trial
Start:Gaillac (Midi-Pyrenees), France
Aankomst: Cap Découverte (Midi-Pyrenees), France

Uitslag

1Jan Ullrich GER in 58m 32.92s
2Lance Armstrong USA op 01m 36s
3Alexandre Vinokourov KAZ op 02m 06s
4Haimar Zubeldia Aguirre ESP op 02m 40s
5Tyler Hamilton USA op 02m 43s
6Uwe Peschel GER op 03m 26s
7David Millar GBR op 03m 55s
8Iñigo Chaurreau Bernadez ESP op 04m 01s
9David Plaza Romero ESP op 04m 37s
10Santiago Botero Echeverry COL op 05m
11Francisco Mancebo Pérez ESP op
12Iban Mayo Diez ESP op 05m 03s
13Georg Totschnig AUT op 05m 06s
14Denis Menchov RUS op 05m 15s
15Laszlo Bodrogi HUN op 05m 25s
16Christophe Moreau FRA op 05m 27s
17José Bento Carvalho Azevedo POR op 05m 32s
18Carlos Sastre Candil ESP op 05m 52s
19Massimiliano Lelli ITA op 05m 59s
20Ivan Basso ITA op 06m
21Paolo Bettini ITA op
22Michael Rogers AUS op 06m 06s
23George Hincapie Garcés USA op 06m 11s
24Iván Ramiro Parra Pinto COL op 06m 12s
25Victor Hugo Peña Grisales COL op
26Peter Luttenberger AUT op 06m 15s
27Manuel Beltrán Martínez ESP op
28Grischa Niermann GER op 06m 19s
29Marc Wauters BEL op 06m 20s
30Didier Rous FRA op 06m 27s
31Jörg Jaksche GER op 06m 39s
32Yuriy Krivtsov UKR op
33Thor Hushovd NOR op 06m 46s
34Laurent Lefèvre FRA op 06m 50s
35Evgueni Petrov RUS op 06m 51s
36Vladimir Alexandrovitsj Karpets RUS op 06m 58s
37José Luis Rubiera Vigil ESP op 07m 03s
38Thomas Liese GER op 07m 05s
39Philippe Gaumont FRA op 07m 07s
40Torsten Schmidt GER op 07m 13s
41Nicolas Fritsch FRA op
42Gerrit Glomser AUT op
43Roberto Laiseka Jaio ESP op 07m 16s
44Servais Knaven NED op 07m 22s
45Richard Virenque FRA op 07m 24s
46Kurt Van De Wouwer BEL op 07m 26s
47Roberto Heras Hernández ESP op 07m 32s
48Laurent Brochard FRA op 07m 34s
49Axel Merckx BEL op 07m 42s
50Vladimir Miholjevic CRO op 07m 43s
51Marzio Bruseghin ITA op 07m 44s
52David Cañada Gracía ESP op 07m 50s
53Romans Vainsteins LAT op 07m 54s
54Félix Manuel García Casas ESP op 07m 57s
55Óscar Freire Gómez ESP op 07m 58s
56José Enrique Gutiérrez Cataluña ESP op 08m 01s
57Nicolas Vogondy FRA op
58Javier Pascual Llorente ESP op 08m 12s
59Laurent Dufaux SUI op 08m 13s
60Davide Rebellin ITA op
61Alexandre Botcharov RUS op 08m 15s
62Carlos Da Cruz FRA op 08m 16s
63David Latasa Lasa ESP op 08m 18s
64Mikel Pradera Rodríguez ESP op 08m 19s
65Michael Blaudzun DEN op 08m 23s
66Bekim Leif Christensen DEN op 08m 26s
67Álvaro González De Galdeano Aranzabal ESP op 08m 27s
68Michael Boogerd NED op 08m 28s
69Fabio Sacchi ITA op
70Floyd Landis USA op 08m 32s
71Maryan Hary FRA op 08m 34s
72Viatcheslav Ekimov RUS op 08m 36s
73Nicolas Portal FRA op
74Andrea Peron ITA op 08m 37s
75Walter Bénéteau FRA op 08m 40s
76Iñigo Landaluze Intxaurraga ESP op
77Benoît Poilvet FRA op 08m 42s
78Andy Flickinger FRA op 08m 43s
79Serge Baguet BEL op
80Pietro Caucchioli ITA op 08m 45s
81Nicolas Jalabert FRA op 08m 49s
82Steve Zampieri SUI op 08m 50s
83Remmert Wielinga NED op
84Udo Bölts GER op 08m 55s
85Juan Miguel Mercado Martín ESP op 08m 56s
86Rik Verbrugghe BEL op
87Dario David Cioni ITA op 09m 01s
88Giuseppe Guerini ITA op
89Dario Andriotto ITA op 09m 03s
90Davide Bramati ITA op
90Christophe Brandt BEL op 09m 07s
92Christophe Edaleine FRA op 09m 09s
93Stéphane Goubert FRA op 09m 11s
94Koos Moerenhout NED op
95Fred Rodriguez USA op 09m 12s
96Damien Nazon FRA op 09m 14s
97Ángel Luis Casero Moreno ESP op 09m 15s
98René Andrle CZE op
99Andrea Noè ITA op 09m 16s
100Stuart O'Grady AUS op 09m 17s
101Guido Trentin ITA op
102Frédéric Finot FRA op 09m 18s
103Jakob Storm Piil DEN op 09m 21s
104Jörg Ludewig GER op 09m 23s
105Leonardo Bertagnolli ITA op 09m 29s
106Pierrick Fédrigo FRA op
107Christophe Mengin FRA op 09m 31s
108Sylvain Chavanel FRA op 09m 35s
109Pavel Padrnos CZE op 09m 38s
110Andrei Hauptman SLO op
111Marco Milesi ITA op
112Mario Aerts BEL op 09m 40s
113Franck Renier FRA op 09m 44s
114David Moncoutié FRA op 09m 47s
115Thomas Voeckler FRA op 09m 51s
116Aitor Garmendia Arbilla ESP op
117Nicki Sørensen DEN op 09m 57s
118Cédric Vasseur FRA op
119Gilberto Simoni ITA op 09m 58s
120Daniele Nardello ITA op 10m 01s
121Jérôme Pineau FRA op
122Xabier Zandio Echaide ESP op 10m 03s
123Médéric Clain FRA op 10m 04s
124Mikel Artetxe Guezuraga ESP op 10m 06s
125Mikel Astarloza Chaurreau ESP op 10m 07s
126José Vicente García Acosta ESP op 10m 10s
127Danilo Di Luca ITA op
128Luca Paolini ITA op 10m 16s
129Pablo Lastras García ESP op 10m 19s
130Bradley McGee AUS op 10m 20s
131Robbie McEwen AUS op 10m 21s
132Matthias Kessler GER op 10m 23s
133Unai Etxebarria Arana VEN op 10m 26s
134Salvatore Commesso ITA op 10m 32s
135Paolo Fornaciari ITA op 10m 38s
136Julián Usano Martínez ESP op 10m 39s
137Hans De Clercq BEL op 10m 41s
138Isidro Nozal Vega ESP op 10m 43s
139Nick Gates AUS op 10m 47s
140Bram De Groot NED op 10m 48s
141Patrice Halgand FRA op 10m 53s
142Franco Pellizotti ITA op 11m 03s
143Baden Cooke AUS op 11m 04s
144Leon Van Bon NED op 11m 05s
145Jean-Patrick Nazon FRA op 11m 06s
146Ludovic Turpin FRA op
147Paolo Bossoni ITA op
148Sandy Casar FRA op 11m 07s
149Markus Zberg SUI op 11m 08s
150Samuel Dumoulin FRA op 11m 10s
150Erik Zabel GER op
152Fabrizio Guidi ITA op 11m 15s
153Marcos Antonio Serrano Rodríguez ESP op 11m 19s
154Christophe Oriol FRA op 11m 21s
155Iñigo Cuesta López de Castro ESP op 11m 22s
156Daniel Becke GER op 11m 28s
157Anthony Geslin FRA op 11m 35s
158Juan Antonio Flecha Giannoni ESP op
159Sébastien Hinault FRA op 11m 38s
160Rolf Aldag GER op 11m 40s
161David Muñoz Banon ESP op 12m 07s
162Alessandro Bertolini ITA op 12m 17s
163Alberto López De Munain Ruiz De Gauna ESP op 12m 18s
164René Haselbacher AUT op 12m 33s
165Raffaele Ferrara ITA op 12m 40s
166Robert Hunter RSA op 12m 47s
167David Etxebarria Alkorta ESP op 14m 22s
Complete uitslag en klassementen |