Tour de France 2004 etappe 19


France
Datum: 24-07-2004
19e etappe
Afstand: 60 km
Road – Individual Time Trial
Start:Besançon (Franche-Comte), France
Aankomst: Besançon (Franche-Comte), France

Uitslag

1Lance Armstrong USA in 01h 06m 49s
2Jan Ullrich GER op 01m 01s
3Andreas Klöden GER op 01m 27s
4Floyd Landis USA op 02m 25s
5Bobby Julich USA op 02m 48s
6Ivan Basso ITA op 02m 50s
7Jens Voigt GER op 03m 19s
8Vladimir Alexandrovitsj Karpets RUS op 03m 33s
9José Luis Rubiera Vigil ESP op 03m 40s
10José Bento Carvalho Azevedo POR op 03m 49s
11George Hincapie Garcés USA op 03m 56s
12Levi Leipheimer USA op 04m 06s
13Santos González Capilla ESP op 04m 17s
14Aitor González Jiménez ESP op 04m 33s
15José Iván Gutiérrez Palacios ESP op 04m 53s
16Viatcheslav Ekimov RUS op 04m 54s
17Carlos Sastre Candil ESP op 04m 56s
18Christophe Moreau FRA op 04m 58s
19Marc Wauters BEL op 05m 06s
20José Enrique Gutiérrez Cataluña ESP op 05m 13s
21Óscar Pereiro Sio ESP op 05m 21s
22Igor González De Galdeano Aranzabal ESP op 05m 32s
23Fabian Cancellara SUI op 05m 36s
24Christian Vandevelde USA op 05m 42s
25Georg Totschnig AUT op 05m 50s
26Marcos Antonio Serrano Rodríguez ESP op 05m 53s
27Benjamín Noval González ESP op 05m 58s
28Sylvain Chavanel FRA op 06m 02s
29Sandy Casar FRA op 06m 04s
30Axel Merckx BEL op 06m 19s
31Uwe Peschel GER op 06m 24s
32Evgueni Petrov RUS op 06m 25s
33Yuriy Krivtsov UKR op
34Pierrick Fédrigo FRA op 06m 30s
35Francisco Mancebo Pérez ESP op 06m 35s
36Richard Virenque FRA op 06m 37s
37David Moncoutié FRA op 06m 39s
38Santiago Botero Echeverry COL op 06m 45s
39Sebastian Lang GER op
40Erik Dekker NED op 06m 49s
41Jan Hruška CZE op 06m 51s
42Michael Rasmussen DEN op 06m 56s
43Andrea Peron ITA op 06m 59s
44Marzio Bruseghin ITA op 07m 05s
45Bram De Groot NED op 07m 11s
46Ronny Scholz GER op 07m 12s
47Kim Kirchen LUX op 07m 13s
48Bert Grabsch GER op 07m 24s
49Manuel Beltrán Martínez ESP op 07m 26s
50Michael Rogers AUS op 07m 28s
51Nicolas Jalabert FRA op 07m 30s
52Michele Scarponi ITA op 07m 39s
53Daniele Nardello ITA op 07m 46s
54Serguei Ivanov RUS op
55Stuart O'Grady AUS op
56Erik Zabel GER op 07m 52s
57Marius Sabaliauskas LTU op 07m 54s
58Alexandre Botcharov RUS op 07m 56s
59Stéphane Goubert FRA op 07m 57s
60Giuseppe Guerini ITA op 07m 59s
61Pietro Caucchioli ITA op 08m 07s
62Iker Camaño Ortuzar ESP op 08m 09s
63Aitor Osa Eizaguirre ESP op 08m 15s
64Michael Boogerd NED op 08m 16s
65Carlos Da Cruz FRA op 08m 18s
66Thierry Marichal BEL op 08m 21s
67Pavel Padrnos CZE op 08m 29s
68Koos Moerenhout NED op 08m 32s
69Egoi Martínez De Esteban ESP op 08m 36s
70Gilberto Simoni ITA op 08m 38s
71Grischa Niermann GER op 08m 44s
72Iker Flores Galarza ESP op 08m 45s
73José Vicente García Acosta ESP op 08m 52s
74Rolf Aldag GER op
75Christophe Edaleine FRA op 09m 06s
76Rik Verbrugghe BEL op 09m 12s
77Jörg Ludewig GER op
78Danilo Hondo GER op 09m 17s
79Thor Hushovd NOR op 09m 20s
80Óscar Miguel Sevilla Rivera ESP op 09m 25s
81Paolo Bettini ITA op 09m 34s
82Isidro Nozal Vega ESP op 09m 38s
83Christophe Mengin FRA op 09m 39s
84Filippo Pozzato ITA op 09m 41s
85Thomas Voeckler FRA op
86Nicki Sørensen DEN op 09m 44s
87Iñigo Landaluze Intxaurraga ESP op 09m 47s
88Mark Scanlon IRL op 09m 56s
89Claus Michael Møller DEN op 10m 04s
90Marcus Ljungqvist SWE op 10m 06s
91Sébastien Joly FRA op 10m 09s
92Jean-Cyril Robin FRA op 10m 11s
93Christophe Rinero FRA op 10m 14s
94Guillaume Auger FRA op 10m 17s
95Laurent Brochard FRA op 10m 19s
96David Etxebarria Alkorta ESP op 10m 20s
97Frédéric Finot FRA op 10m 23s
98Dmitriy Fofonov KAZ op 10m 24s
99Kurt Asle Arvesen NOR op 10m 35s
100Dariusz Baranowski POL op 10m 42s
101Robbie McEwen AUS op 10m 46s
102Andrea Noè ITA op 10m 47s
103Martin Elmiger SUI op 10m 48s
104Anthony Charteau FRA op 10m 49s
105Sylvain Calzati FRA op 10m 53s
106Patrice Halgand FRA op 10m 55s
107Santiago Pérez Fernández ESP op 10m 56s
108Nicolas Portal FRA op
109Mikel Astarloza Chaurreau ESP op 10m 58s
110Jérôme Pineau FRA op 11m 05s
111Unai Etxebarria Arana VEN op
112Laurent Dufaux SUI op 11m 09s
113Bernhard Eisel AUT op 11m 10s
114Juan Miguel Mercado Martín ESP op 11m 11s
115Stefano Zanini ITA op 11m 13s
116Franck Renier FRA op 11m 14s
117Peter Wrolich AUT op 11m 25s
118Allan Davis AUS op 11m 29s
119Tom Boonen BEL op 11m 34s
120Peter Farazijn BEL op 11m 39s
121Wim Vansevenant BEL op 11m 41s
122Jimmy Engoulvent FRA op 11m 51s
123David Loosli SUI op 12m 06s
124Marc Lotz NED op 12m 08s
125Xabier Zandio Echaide ESP op
126Scott Sunderland AUS op 12m 16s
127Julian Dean NZL op 12m 19s
128Jimmy Casper FRA op 12m 20s
129Baden Cooke AUS op
130Karsten Kroon NED op 12m 24s
131Matthew Wilson AUS op 12m 29s
132Massimiliano Mori ITA op 12m 31s
133Christophe Laurent FRA op 12m 37s
134Ludovic Martin FRA op 12m 44s
135Walter Bénéteau FRA op 12m 46s
136Servais Knaven NED op 12m 52s
137Gilles Bouvard FRA op 12m 53s
138Matteo Tosatto ITA op 12m 55s
139Juan Antonio Flecha Giannoni ESP op 12m 59s
140Francesco Secchiari ITA op 13m 12s
141Filippo Simeoni ITA op 13m 16s
142Salvatore Commesso ITA op 13m 20s
143Benoit Salmon FRA op 13m 25s
144Jean-Patrick Nazon FRA op 13m 29s
145Frédéric Guesdon FRA op 13m 32s
146Fabio Baldato ITA op 14m 07s
147Pierre Bourquenoud SUI op 14m 19s
Complete uitslag en klassementen |