1958 Elvé - Peugeot - Marvan:
|
23-03-1958
General Classification Dwars door Vlaanderen / Dwars door België :
André Vlayen
|
23-03-1958
General Classification Dwars door Vlaanderen / Dwars door België :
André Vlayen
|
30-03-1958
Ronde van Vlaanderen, U23 :
Georges Mortiers
|
30-03-1958
Ronde van Vlaanderen, U23 :
Georges Mortiers
|
09-04-1958
Stage 2 part b Driedaagse van Antwerpen :
André Vlayen
|
09-04-1958
Stage 2 part b Driedaagse van Antwerpen :
André Vlayen
|
10-04-1958
General Classification Driedaagse van Antwerpen :
André Vlayen
|
10-04-1958
General Classification Driedaagse van Antwerpen :
André Vlayen
|
13-04-1958
Aalter :
Leopold Rosseel
|
13-04-1958
Aalter :
Leopold Rosseel
|
17-04-1958
Antwerpen - Ougrée :
Frans Schoubben
|
17-04-1958
Antwerpen - Ougrée :
Frans Schoubben
|
26-04-1958
Flèche Wallonne :
Rik Van Steenbergen
|
26-04-1958
Flèche Wallonne :
Rik Van Steenbergen
|
30-04-1958
Stage 1 Tour de Picardie (a):
Frans Schoubben
|
30-04-1958
Stage 1 Tour de Picardie (a):
Frans Schoubben
|
01-05-1958
Stage 2 Tour de Picardie (a):
Pino Cerami
|
01-05-1958
Stage 2 Tour de Picardie (a):
Pino Cerami
|
01-05-1958
General Classification Tour de Picardie (a):
Frans Schoubben
|
01-05-1958
General Classification Tour de Picardie (a):
Frans Schoubben
|
03-05-1958
Schoonaarde :
Emile Severeyns
|
03-05-1958
Schoonaarde :
Emile Severeyns
|
04-05-1958
Valentigney :
André Vlayen
|
04-05-1958
Valentigney :
André Vlayen
|
09-05-1958
Stage 2 Tour de Romandie :
Marcel Janssens
|
09-05-1958
Stage 2 Tour de Romandie :
Marcel Janssens
|
12-05-1958
Stage 1 GP Bali :
Rik Van Steenbergen
|
12-05-1958
Stage 1 GP Bali :
Rik Van Steenbergen
|
12-05-1958
Tongeren (a):
Frans Schoubben
|
12-05-1958
Tongeren (a):
Frans Schoubben
|
16-05-1958
Stage 3 Tour du Sud-Est :
Maurice Meuleman
|
16-05-1958
Stage 3 Tour du Sud-Est :
Maurice Meuleman
|
27-05-1958
Soignies :
Pino Cerami
|
27-05-1958
Soignies :
Pino Cerami
|
01-06-1958
Aalst :
Maurice Meuleman
|
01-06-1958
Aalst :
Maurice Meuleman
|
23-06-1958
part 2 Huizingen, Amateurs :
Georges Mortiers
|
23-06-1958
part 2 Huizingen, Amateurs :
Georges Mortiers
|
05-07-1958
Stage 6 Dookola Mazowska :
Laurent Christiaens
|
05-07-1958
Stage 6 Dookola Mazowska :
Laurent Christiaens
|
22-07-1958
Sint-Lambrechts-Woluwe :
Rik Van Steenbergen
|
22-07-1958
Sint-Lambrechts-Woluwe :
Rik Van Steenbergen
|
26-07-1958
Aalst, Criterium :
Rik Van Steenbergen
|
26-07-1958
Aalst, Criterium :
Rik Van Steenbergen
|
28-07-1958
Aarschot :
Rik Van Steenbergen
|
28-07-1958
Aarschot :
Rik Van Steenbergen
|
28-07-1958
Westrozebeke, Ind. :
Richard Van Genechten
|
28-07-1958
Westrozebeke, Ind. :
Richard Van Genechten
|
13-08-1958
Arlon :
Rik Van Steenbergen
|
13-08-1958
Arlon :
Rik Van Steenbergen
|
14-08-1958
Tienen (a):
Georges Mortiers
|
14-08-1958
Tienen (a):
Georges Mortiers
|
15-08-1958
Hanret, Elimination race :
Rik Van Steenbergen
|
15-08-1958
Hanret, Elimination race :
Rik Van Steenbergen
|
15-08-1958
Hanret, Criterium :
Rik Van Steenbergen
|
15-08-1958
Hanret, Criterium :
Rik Van Steenbergen
|
16-08-1958
Lummen (a):
Jacques Schoubben
|
16-08-1958
Lummen (a):
Jacques Schoubben
|
16-08-1958
Zeebrugge :
Edgard Sorgeloos
|
16-08-1958
Zeebrugge :
Edgard Sorgeloos
|
01-09-1958
Charleroi (d):
Rik Van Steenbergen
|
01-09-1958
Charleroi (d):
Rik Van Steenbergen
|
01-09-1958
Roeselare (a):
Leopold Rosseel
|
01-09-1958
Roeselare (a):
Leopold Rosseel
|
07-09-1958
Antwerpen (b):
Firmin Bral
|
07-09-1958
Antwerpen (b):
Firmin Bral
|
07-09-1958
Vresse :
Edgard Sorgeloos
|
07-09-1958
Vresse :
Edgard Sorgeloos
|
10-09-1958
Wingene :
Edgard Sorgeloos
|
10-09-1958
Wingene :
Edgard Sorgeloos
|
13-09-1958
Tournai (a):
Pino Cerami
|
13-09-1958
Tournai (a):
Pino Cerami
|
13-09-1958
Stage 7 Volta a Catalunya :
Richard Van Genechten
|
13-09-1958
Stage 7 Volta a Catalunya :
Richard Van Genechten
|
14-09-1958
Aaigem :
Leopold Rosseel
|
14-09-1958
Aaigem :
Leopold Rosseel
|
14-09-1958
Braine-le-Comte (a):
Raymond Impanis
|
14-09-1958
Braine-le-Comte (a):
Raymond Impanis
|
14-09-1958
Stage 8 Volta a Catalunya :
Richard Van Genechten
|
14-09-1958
Stage 8 Volta a Catalunya :
Richard Van Genechten
|
14-09-1958
General Classification Volta a Catalunya :
Richard Van Genechten
|
14-09-1958
General Classification Volta a Catalunya :
Richard Van Genechten
|
14-09-1958
Points classification Volta a Catalunya :
Richard Van Genechten
|
14-09-1958
Points classification Volta a Catalunya :
Richard Van Genechten
|
16-09-1958
Waarschoot :
Marcel Janssens
|
16-09-1958
Waarschoot :
Marcel Janssens
|
21-09-1958
Isbergues :
Maurice Meuleman
|
21-09-1958
Isbergues :
Maurice Meuleman
|
23-09-1958
Heist-op-den-Berg :
André Vlayen
|
23-09-1958
Heist-op-den-Berg :
André Vlayen
|
27-09-1958
Haaltert :
Leopold Rosseel
|
27-09-1958
Haaltert :
Leopold Rosseel
|
1959 Elvé - Peugeot:
|
15-03-1959
Brugge :
Maurice Meuleman
|
15-03-1959
Brugge :
Maurice Meuleman
|
03-04-1959
Zürich, Six Days :
Rik Van Steenbergen
|
03-04-1959
Zürich, Six Days :
Emile Severeyns
|
03-04-1959
Zürich, Six Days :
Emile Severeyns
|
03-04-1959
Zürich, Six Days :
Rik Van Steenbergen
|
12-04-1959
Hoeilaart :
Emile Daems
|
12-04-1959
Hoeilaart :
Emile Daems
|
19-04-1959
Paris - Brussel :
Frans Schoubben
|
19-04-1959
Paris - Brussel :
Frans Schoubben
|
28-04-1959
Westerlo :
Emile Daems
|
28-04-1959
Westerlo :
Emile Daems
|
02-05-1959
Amiens, Criterium :
Rik Van Steenbergen
|
02-05-1959
Amiens, Criterium :
Rik Van Steenbergen
|
09-05-1959
Stage 3 Quatre Jours de Dunkerque :
Frans Schoubben
|
09-05-1959
Stage 3 Quatre Jours de Dunkerque :
Frans Schoubben
|
31-05-1959
Hanret, Criterium :
Rik Van Steenbergen
|
31-05-1959
Hanret, Criterium :
Rik Van Steenbergen
|
18-06-1959
Ruisbroek :
Jan Adriaensens
|
18-06-1959
Ruisbroek :
Jan Adriaensens
|
14-07-1959
Hoegaarden (c):
Frans Schoubben
|
14-07-1959
Hoegaarden (c):
Frans Schoubben
|
25-07-1959
Aalst, Criterium :
Rik Van Steenbergen
|
25-07-1959
Aalst, Criterium :
Rik Van Steenbergen
|
28-07-1959
Stage 1 Tour de l'Ouest :
Frans Schoubben
|
28-07-1959
Stage 1 Tour de l'Ouest :
Frans Schoubben
|
30-07-1959
Stage 3 Tour de l'Ouest :
Rik Van Steenbergen
|
30-07-1959
Stage 3 Tour de l'Ouest :
Rik Van Steenbergen
|
04-08-1959
Willebroek :
Jan Adriaensens
|
04-08-1959
Willebroek :
Jan Adriaensens
|
05-08-1959
Stage 9 Tour de l'Ouest :
Frans Schoubben
|
05-08-1959
Stage 9 Tour de l'Ouest :
Frans Schoubben
|
20-08-1959
Mere :
Maurice Meuleman
|
20-08-1959
Mere :
Maurice Meuleman
|
04-09-1959
Leuven (a):
Rik Van Steenbergen
|
04-09-1959
Leuven (a):
Rik Van Steenbergen
|
15-09-1959
Hoegaarden (a):
Frans Schoubben
|
15-09-1959
Hoegaarden (a):
Frans Schoubben
|
22-09-1959
Vichte :
Maurice Meuleman
|
22-09-1959
Vichte :
Maurice Meuleman
|
27-09-1959
Leuze (a):
Rik Van Steenbergen
|
27-09-1959
Leuze (a):
Rik Van Steenbergen
|
07-10-1959
Zele :
Emile Daems
|
07-10-1959
Zele :
Emile Daems
|
1961 Solo - Van Steenbergen:
|
18-02-1961
National Championship, Track, Omnium, Elite, Belgium:
Rik Van Steenbergen
|
18-02-1961
National Championship, Track, Omnium, Elite, Belgium:
Rik Van Steenbergen
|
19-02-1961
National Championship, Track, Derny, Elite, Belgium:
Rik Van Steenbergen
|
19-02-1961
National Championship, Track, Derny, Elite, Belgium:
Rik Van Steenbergen
|
12-03-1961
Brugge :
Rik Van Steenbergen
|
12-03-1961
Brugge :
Rik Van Steenbergen
|
03-04-1961
Hoeilaart :
René Vanderveken
|
03-04-1961
Hoeilaart :
René Vanderveken
|
23-04-1961
Brussel/Bruxelles, Independant :
Robert Seneca
|
23-04-1961
Brussel/Bruxelles, Independant :
Robert Seneca
|
01-05-1961
Duisburg, Independant :
Ludo Janssens
|
01-05-1961
Duisburg, Independant :
Ludo Janssens
|
18-05-1961
Ransart :
Robert Lelangue
|
18-05-1961
Ransart :
Robert Lelangue
|
21-05-1961
Ganshoren :
René Vanderveken
|
21-05-1961
Ganshoren :
René Vanderveken
|
21-05-1961
Saint-Macaire-en-Mauges :
Rik Van Steenbergen
|
21-05-1961
Saint-Macaire-en-Mauges :
Rik Van Steenbergen
|
01-06-1961
Kwaadmechelen :
Robert Lelangue
|
01-06-1961
Kwaadmechelen :
Robert Lelangue
|
02-06-1961
Stage 5 Ronde van België, Independant :
Jos Wouters
|
02-06-1961
Stage 5 Ronde van België, Independant :
Jos Wouters
|
03-06-1961
Stage 6 part b Ronde van België, Independant :
Jos Wouters
|
03-06-1961
Stage 6 part b Ronde van België, Independant :
Jos Wouters
|
08-06-1961
Fleurus (a):
Jos Wouters
|
08-06-1961
Fleurus (a):
Jos Wouters
|
11-06-1961
Brussel/Bruxelles - Liège, Independant :
Ludo Janssens
|
11-06-1961
Brussel/Bruxelles - Liège, Independant :
Ludo Janssens
|
12-06-1961
Wielsbeke, Independant :
Jos Wouters
|
12-06-1961
Wielsbeke, Independant :
Jos Wouters
|
16-06-1961
Stage 1 Tour de Luxembourg :
Robert Lelangue
|
16-06-1961
Stage 1 Tour de Luxembourg :
Robert Lelangue
|
25-06-1961
Hanret, Criterium :
Gilbert Maes
|
25-06-1961
Hanret, Criterium :
Gilbert Maes
|
03-07-1961
Lubbeek, Independant :
Jos Wouters
|
03-07-1961
Lubbeek, Independant :
Jos Wouters
|
04-07-1961
Nederbrakel :
Robert Lelangue
|
04-07-1961
Nederbrakel :
Robert Lelangue
|
09-07-1961
Sint-Eloois-Winkel, Independant :
Robert Seneca
|
09-07-1961
Sint-Eloois-Winkel, Independant :
Robert Seneca
|
11-07-1961
Hoegaarden (c):
Jos Wouters
|
11-07-1961
Hoegaarden (c):
Jos Wouters
|
18-07-1961
Sint-Lambrechts-Woluwe :
Robert Lelangue
|
18-07-1961
Sint-Lambrechts-Woluwe :
Robert Lelangue
|
21-07-1961
Hoeselt :
Robert Lelangue
|
21-07-1961
Hoeselt :
Robert Lelangue
|
23-07-1961
National Championship, Road, Independants, Belgium:
Jos Wouters
|
23-07-1961
National Championship, Road, Independants, Belgium:
Jos Wouters
|
08-08-1961
Willebroek :
André Bar
|
08-08-1961
Willebroek :
André Bar
|
11-08-1961
Kortrijk (c):
Roger Coppens
|
11-08-1961
Kortrijk (c):
Roger Coppens
|
13-08-1961
Rotselaar, Independant :
Jos Wouters
|
13-08-1961
Rotselaar, Independant :
Jos Wouters
|
14-08-1961
Riom (a):
Rik Van Steenbergen
|
14-08-1961
Riom (a):
Rik Van Steenbergen
|
16-08-1961
Lubbeek :
Jos Wouters
|
16-08-1961
Lubbeek :
Jos Wouters
|
27-08-1961
Deurne :
Maurice Joosen
|
27-08-1961
Deurne :
Maurice Joosen
|
27-08-1961
Deurne :
Emile Severeyns
|
27-08-1961
Deurne :
Emile Severeyns
|
28-08-1961
Overijse :
Ludo Janssens
|
28-08-1961
Overijse :
Ludo Janssens
|
07-09-1961
Buggenhout (b):
Robert Lelangue
|
07-09-1961
Buggenhout (b):
Robert Lelangue
|
11-09-1961
Sint-Amands :
Stan Goossens
|
11-09-1961
Sint-Amands :
Stan Goossens
|
14-09-1961
Orchies :
Jos Wouters
|
14-09-1961
Orchies :
Jos Wouters
|
14-09-1961
Tongeren, Criterium :
Rik Van Steenbergen
|
14-09-1961
Tongeren, Criterium :
Rik Van Steenbergen
|
30-09-1961
Omloop der Vlaamse Gewesten, Independant :
Jos Wouters
|
30-09-1961
Omloop der Vlaamse Gewesten, Independant :
Jos Wouters
|
02-10-1961
Haacht :
Jos Wouters
|
02-10-1961
Haacht :
Jos Wouters
|
08-10-1961
Paris - Tours :
Jos Wouters
|
08-10-1961
Paris - Tours :
Jos Wouters
|
1962 Solo - Van Steenbergen:
|
08-02-1962
Milano, Six Days :
Rik Van Steenbergen
|
08-02-1962
Milano, Six Days :
Rik Van Steenbergen
|
17-02-1962
National Championship, Track, Derny, Amateurs, Belgium:
Hugo Scrayen
|
17-02-1962
National Championship, Track, Derny, Amateurs, Belgium:
Hugo Scrayen
|
28-02-1962
Stage 4 Vuelta a Levante :
Ludo Janssens
|
28-02-1962
Stage 4 Vuelta a Levante :
Ludo Janssens
|
03-03-1962
Stage 7 Vuelta a Levante :
Jos Wouters
|
03-03-1962
Stage 7 Vuelta a Levante :
Jos Wouters
|
05-04-1962
Brabantse Pijl :
Ludo Janssens
|
05-04-1962
Brabantse Pijl :
Ludo Janssens
|
11-04-1962
National Championship, Track, Omnium, Amateurs, Belgium:
Hugo Scrayen
|
11-04-1962
National Championship, Track, Omnium, Amateurs, Belgium:
Hugo Scrayen
|
29-04-1962
Brussel/Bruxelles, Independant :
Hugo Scrayen
|
29-04-1962
Brussel/Bruxelles, Independant :
Hugo Scrayen
|
29-04-1962
Paris - Brussel :
Jos Wouters
|
29-04-1962
Paris - Brussel :
Jos Wouters
|
01-05-1962
Brugge :
Emile Severeyns
|
01-05-1962
Brugge :
Emile Severeyns
|
12-05-1962
Halle, Independant (a):
Hugo Scrayen
|
12-05-1962
Halle, Independant (a):
Hugo Scrayen
|
13-05-1962
Kampenhout :
Stan Goossens
|
13-05-1962
Kampenhout :
Stan Goossens
|
13-05-1962
Neuvic-sur-l'Isle :
Jos Wouters
|
13-05-1962
Neuvic-sur-l'Isle :
Jos Wouters
|
02-06-1962
Mouscron (a):
Robert Lelangue
|
02-06-1962
Mouscron (a):
Robert Lelangue
|
15-06-1962
Stage 5 Ronde van België, Independant :
Hugo Scrayen
|
15-06-1962
Stage 5 Ronde van België, Independant :
Hugo Scrayen
|
20-06-1962
Zwijndrecht :
Rik Van Steenbergen
|
20-06-1962
Zwijndrecht :
Rik Van Steenbergen
|
23-06-1962
Izenberge, Independant :
Bernard Van De Kerckhove
|
23-06-1962
Izenberge, Independant :
Bernard Van De Kerckhove
|
30-06-1962
Schellebelle, Independant:
Hugo Scrayen
|
30-06-1962
Schellebelle, Independant:
Hugo Scrayen
|
02-07-1962
Bavikhove :
Gilbert Maes
|
02-07-1962
Bavikhove :
Gilbert Maes
|
02-07-1962
Denderleeuw :
Robert Lelangue
|
02-07-1962
Denderleeuw :
Robert Lelangue
|
02-07-1962
Tienen (c):
Jos Wouters
|
02-07-1962
Tienen (c):
Jos Wouters
|
03-07-1962
Tielrode, Independant:
Hugo Scrayen
|
03-07-1962
Tielrode, Independant:
Hugo Scrayen
|
08-07-1962
Sint-Eloois-Winkel, Independant :
Hugo Scrayen
|
08-07-1962
Sint-Eloois-Winkel, Independant :
Hugo Scrayen
|
09-07-1962
Stal - Koersel :
Robert Lelangue
|
09-07-1962
Stal - Koersel :
Robert Lelangue
|
10-07-1962
Tessenderlo :
Hugo Scrayen
|
10-07-1962
Tessenderlo :
Hugo Scrayen
|
15-07-1962
Lubbeek :
Jos Wouters
|
15-07-1962
Lubbeek :
Jos Wouters
|
21-07-1962
Aalst, Criterium :
Robert Lelangue
|
21-07-1962
Aalst, Criterium :
Robert Lelangue
|
22-07-1962
Made, Criterium :
Rik Van Steenbergen
|
22-07-1962
Made, Criterium :
Rik Van Steenbergen
|
23-07-1962
Rijmenam :
Jos Wouters
|
23-07-1962
Rijmenam :
Jos Wouters
|
26-07-1962
De Panne, Criterium :
Rik Van Steenbergen
|
26-07-1962
De Panne, Criterium :
Rik Van Steenbergen
|
27-07-1962
Edegem :
Roger De Breuker
|
27-07-1962
Edegem :
Roger De Breuker
|
14-08-1962
Florenville :
Jos Wouters
|
14-08-1962
Florenville :
Jos Wouters
|
15-08-1962
Olsene, Independant :
Hugo Scrayen
|
15-08-1962
Olsene, Independant :
Hugo Scrayen
|
16-08-1962
Huldenberg (a):
Ludo Janssens
|
16-08-1962
Huldenberg (a):
Ludo Janssens
|
19-08-1962
Hulst - Tessenderlo :
Hugo Scrayen
|
19-08-1962
Hulst - Tessenderlo :
Hugo Scrayen
|
19-08-1962
Melle (a):
Roger Coppens
|
19-08-1962
Melle (a):
Roger Coppens
|
21-08-1962
Moorslede, Criterium :
Constant Schreel
|
21-08-1962
Moorslede, Criterium :
Constant Schreel
|
26-08-1962
Deurne :
Rik Van Steenbergen
|
26-08-1962
Deurne :
Rik Van Steenbergen
|
29-08-1962
Roeselare (a):
Albert Van D'Huynslager
|
29-08-1962
Roeselare (a):
Albert Van D'Huynslager
|
30-08-1962
Rummen :
Jos Wouters
|
30-08-1962
Rummen :
Jos Wouters
|
31-08-1962
Roeselare, Criterium :
Bernard Van De Kerckhove
|
31-08-1962
Roeselare, Criterium :
Bernard Van De Kerckhove
|
01-09-1962
Eke :
Jos Wouters
|
01-09-1962
Eke :
Jos Wouters
|
02-09-1962
Zeebrugge :
Jos Wouters
|
02-09-1962
Zeebrugge :
Jos Wouters
|
09-09-1962
Kumtich :
Ludo Janssens
|
09-09-1962
Kumtich :
Ludo Janssens
|
09-09-1962
Lembeek, Independant:
Hugo Scrayen
|
09-09-1962
Lembeek, Independant:
Hugo Scrayen
|
10-09-1962
Kapellen (a):
Albert Covens
|
10-09-1962
Kapellen (a):
Albert Covens
|
11-09-1962
Hoegaarden (a):
Ludo Janssens
|
11-09-1962
Hoegaarden (a):
Ludo Janssens
|
15-09-1962
Armentières :
Jos Wouters
|
15-09-1962
Armentières :
Jos Wouters
|
16-09-1962
Hoegaarden (a):
Ludo Janssens
|
16-09-1962
Hoegaarden (a):
Ludo Janssens
|
16-09-1962
Hoegaarden (b):
Ludo Janssens
|
16-09-1962
Hoegaarden (b):
Ludo Janssens
|
30-09-1962
Berlare (a):
Albert Covens
|
30-09-1962
Berlare (a):
Albert Covens
|
09-10-1962
Haacht (a):
Robert Lelangue
|
09-10-1962
Haacht (a):
Robert Lelangue
|
14-10-1962
Boom :
Ludo Janssens
|
14-10-1962
Boom :
Ludo Janssens
|
16-10-1962
Putte-Kapellen :
Ludo Janssens
|
16-10-1962
Putte-Kapellen :
Ludo Janssens
|
1963 Solo - Terrot:
|
05-01-1963
National Championship, Track, Omnium, Elite, Belgium:
Rik Van Steenbergen
|
05-01-1963
National Championship, Track, Omnium, Elite, Belgium:
Rik Van Steenbergen
|
06-01-1963
National Championship, Track, Derny, Elite, Belgium:
Rik Van Steenbergen
|
06-01-1963
National Championship, Track, Derny, Elite, Belgium:
Rik Van Steenbergen
|
03-03-1963
Tongeren :
Jos Wouters
|
03-03-1963
Tongeren :
Jos Wouters
|
24-03-1963
Wevelgem :
Albert Covens
|
24-03-1963
Wevelgem :
Albert Covens
|
24-03-1963
Wevelgem (a):
Albert Covens
|
24-03-1963
Wevelgem (a):
Albert Covens
|
31-03-1963
Ronde van Vlaanderen (a):
Guillaume Demaer
|
31-03-1963
Ronde van Vlaanderen (a):
Guillaume Demaer
|
03-04-1963
Brabantse Pijl :
Jos Wouters
|
03-04-1963
Brabantse Pijl :
Jos Wouters
|
06-04-1963
Stage 1 Dwars door Vlaanderen / Dwars door België :
Albert Covens
|
06-04-1963
Stage 1 Dwars door Vlaanderen / Dwars door België :
Albert Covens
|
15-04-1963
Hoeilaart :
Louis Proost
|
15-04-1963
Hoeilaart :
Louis Proost
|
23-04-1963
Stage 2 Ronde van België :
Jos Wouters
|
23-04-1963
Stage 2 Ronde van België :
Jos Wouters
|
25-04-1963
Stage 4 Ronde van België :
Jos Wouters
|
25-04-1963
Stage 4 Ronde van België :
Jos Wouters
|
08-05-1963
Stage 1 Quatre Jours de Dunkerque :
Henri De Wolf
|
08-05-1963
Stage 1 Quatre Jours de Dunkerque :
Henri De Wolf
|
09-05-1963
Stage 2 Quatre Jours de Dunkerque :
Robert Lelangue
|
09-05-1963
Stage 2 Quatre Jours de Dunkerque :
Robert Lelangue
|
10-05-1963
De Panne (a):
Jos Wouters
|
10-05-1963
De Panne (a):
Jos Wouters
|
12-05-1963
Zonnegem :
Georges Van Coningsloo
|
12-05-1963
Zonnegem :
Georges Van Coningsloo
|
19-05-1963
Meulebeke :
Robert Lelangue
|
19-05-1963
Meulebeke :
Robert Lelangue
|
23-05-1963
Avelgem :
Arthur Decabooter
|
23-05-1963
Avelgem :
Arthur Decabooter
|
25-05-1963
Turnhout :
Albert Covens
|
25-05-1963
Turnhout :
Albert Covens
|
26-05-1963
Bavikhove :
Arthur Decabooter
|
26-05-1963
Bavikhove :
Arthur Decabooter
|
02-06-1963
Ganshoren :
Louis Proost
|
02-06-1963
Ganshoren :
Louis Proost
|
04-06-1963
Gullegem :
Marcel Seynaeve
|
04-06-1963
Gullegem :
Marcel Seynaeve
|
08-06-1963
National Championship, Track, Pursuit, Elite, Belgium:
Hugo Scrayen
|
08-06-1963
National Championship, Track, Pursuit, Elite, Belgium:
Hugo Scrayen
|
08-06-1963
Schoten - Willebroek :
Louis Proost
|
08-06-1963
Schoten - Willebroek :
Louis Proost
|
10-06-1963
Oostende :
Robert Lelangue
|
10-06-1963
Oostende :
Robert Lelangue
|
15-06-1963
Soignies :
Robert Lelangue
|
15-06-1963
Soignies :
Robert Lelangue
|
16-06-1963
Burst :
Michel Van Aerde
|
16-06-1963
Burst :
Michel Van Aerde
|
19-06-1963
Zwijndrecht :
Hugo Scrayen
|
19-06-1963
Zwijndrecht :
Hugo Scrayen
|
22-06-1963
Boortmeerbeek :
Hugo Scrayen
|
22-06-1963
Boortmeerbeek :
Hugo Scrayen
|
28-06-1963
Stage 6 part a Tour de France :
Roger De Breuker
|
28-06-1963
Stage 6 part a Tour de France :
Roger De Breuker
|
01-07-1963
Nederbrakel :
Robert Seneca
|
01-07-1963
Nederbrakel :
Robert Seneca
|
04-07-1963
Heusden-Zolder :
Palle Lykke
|
04-07-1963
Heusden-Zolder :
Palle Lykke
|
08-07-1963
Burcht :
Hugo Scrayen
|
08-07-1963
Burcht :
Hugo Scrayen
|
13-07-1963
Asper :
Arthur Decabooter
|
13-07-1963
Asper :
Arthur Decabooter
|
13-07-1963
Stage 20 Tour de France :
Roger De Breuker
|
13-07-1963
Stage 20 Tour de France :
Roger De Breuker
|
18-07-1963
Sint-Truiden (a):
Louis Proost
|
18-07-1963
Sint-Truiden (a):
Louis Proost
|
19-07-1963
Dendermonde :
Jos Wouters
|
19-07-1963
Dendermonde :
Jos Wouters
|
19-07-1963
Zwijndrecht (a):
Albert Covens
|
19-07-1963
Zwijndrecht (a):
Albert Covens
|
22-07-1963
Denderleeuw (a):
Arthur Decabooter
|
22-07-1963
Denderleeuw (a):
Arthur Decabooter
|
23-07-1963
Rijmenam :
Louis Proost
|
23-07-1963
Rijmenam :
Louis Proost
|
24-07-1963
Herenthout :
Marcel Janssens
|
24-07-1963
Herenthout :
Marcel Janssens
|
29-07-1963
Mouscron (b):
Louis Proost
|
29-07-1963
Mouscron (b):
Louis Proost
|
03-08-1963
Edegem :
Louis Proost
|
03-08-1963
Edegem :
Louis Proost
|
05-08-1963
Hamme (a):
Guillaume Demaer
|
05-08-1963
Hamme (a):
Guillaume Demaer
|
05-08-1963
Lendelede :
Jaak De Boever
|
05-08-1963
Lendelede :
Jaak De Boever
|
07-08-1963
Harelbeke (d):
Jaak De Boever
|
07-08-1963
Harelbeke (d):
Jaak De Boever
|
09-08-1963
Denderhoutem (a):
Jos Wouters
|
09-08-1963
Denderhoutem (a):
Jos Wouters
|
13-08-1963
Zandhoven (a):
Louis Proost
|
13-08-1963
Zandhoven (a):
Louis Proost
|
15-08-1963
Dworp :
Bernard Van De Kerckhove
|
15-08-1963
Dworp :
Bernard Van De Kerckhove
|
16-08-1963
Huldenberg (a):
Henri De Wolf
|
16-08-1963
Huldenberg (a):
Henri De Wolf
|
22-08-1963
Lommel (a):
Hugo Scrayen
|
22-08-1963
Lommel (a):
Hugo Scrayen
|
25-08-1963
Londerzeel :
Hugo Scrayen
|
25-08-1963
Londerzeel :
Hugo Scrayen
|
26-08-1963
Overijse :
Henri De Wolf
|
26-08-1963
Overijse :
Henri De Wolf
|
28-08-1963
Putte :
Jos Wouters
|
28-08-1963
Putte :
Jos Wouters
|
30-08-1963
Braine-le-Comte :
Robert Lelangue
|
30-08-1963
Braine-le-Comte :
Robert Lelangue
|
31-08-1963
Eke :
Jos Wouters
|
31-08-1963
Eke :
Jos Wouters
|
01-09-1963
Brussel/Bruxelles - Verviers :
Georges Van Coningsloo
|
01-09-1963
Brussel/Bruxelles - Verviers :
Georges Van Coningsloo
|
02-09-1963
Arendonk :
Rik Van Steenbergen
|
02-09-1963
Arendonk :
Rik Van Steenbergen
|
02-09-1963
Leuven (a):
Jos Wouters
|
02-09-1963
Leuven (a):
Jos Wouters
|
03-09-1963
Erpe :
Jaak De Boever
|
03-09-1963
Erpe :
Jaak De Boever
|
05-09-1963
Buggenhout (b):
Etienne Haleydt
|
05-09-1963
Buggenhout (b):
Etienne Haleydt
|
05-09-1963
Zeebrugge :
Arthur Decabooter
|
05-09-1963
Zeebrugge :
Arthur Decabooter
|
07-09-1963
Wetteren (a):
Louis Proost
|
07-09-1963
Wetteren (a):
Louis Proost
|
16-09-1963
Viane :
Martin Van Den Bossche
|
16-09-1963
Viane :
Martin Van Den Bossche
|
29-09-1963
Berlare :
Hugo Scrayen
|
29-09-1963
Berlare :
Hugo Scrayen
|
09-10-1963
Zele :
Hugo Scrayen
|
09-10-1963
Zele :
Hugo Scrayen
|
1964 Solo - Superia:
|
04-01-1964
National Championship, Track, Derny, Elite, Belgium:
Rik Van Steenbergen
|
04-01-1964
National Championship, Track, Derny, Elite, Belgium:
Rik Van Steenbergen
|
05-02-1964
National Championship, Track, Madison, Amateurs, Belgium:
Patrick Sercu
|
05-02-1964
National Championship, Track, Madison, Amateurs, Belgium:
Patrick Sercu
|
15-02-1964
Saint-Raphaël :
Robert Lelangue
|
15-02-1964
Saint-Raphaël :
Robert Lelangue
|
01-03-1964
Kuurne - Brussel - Kuurne :
Arthur Decabooter
|
01-03-1964
Kuurne - Brussel - Kuurne :
Arthur Decabooter
|
01-03-1964
Kuurne, Amateurs :
Patrick Sercu
|
01-03-1964
Kuurne, Amateurs :
Patrick Sercu
|
08-03-1964
Sassari - Cagliari:
Edgard Sorgeloos
|
08-03-1964
Sassari - Cagliari:
Edgard Sorgeloos
|
09-03-1964
Stage 1 Paris - Nice :
Edward Sels
|
09-03-1964
Stage 1 Paris - Nice :
Edward Sels
|
14-03-1964
Harelbeke :
Rik Van Looy
|
14-03-1964
Harelbeke :
Rik Van Looy
|
16-03-1964
Stage 8 part a Paris - Nice :
Bernard Van De Kerckhove
|
16-03-1964
Stage 8 part a Paris - Nice :
Bernard Van De Kerckhove
|
17-03-1964
Stage 9 Paris - Nice :
Edward Sels
|
17-03-1964
Stage 9 Paris - Nice :
Edward Sels
|
01-04-1964
Diksmuide, Criterium :
Robert Lelangue
|
01-04-1964
Diksmuide, Criterium :
Robert Lelangue
|
13-04-1964
Stage 1 Ronde van België :
Hugo Scrayen
|
13-04-1964
Stage 1 Ronde van België :
Hugo Scrayen
|
16-04-1964
Stage 4 Ronde van België :
Rik Van Looy
|
16-04-1964
Stage 4 Ronde van België :
Rik Van Looy
|
19-04-1964
Bazel, Independant:
Hugo De Thaey
|
19-04-1964
Bazel, Independant:
Hugo De Thaey
|
26-04-1964
Brussel/Bruxelles :
Roger Baguet
|
26-04-1964
Brussel/Bruxelles :
Roger Baguet
|
26-04-1964
Vorst, Amateurs:
Patrick Sercu
|
26-04-1964
Vorst, Amateurs:
Patrick Sercu
|
29-04-1964
Brussel/Bruxelles - Verviers :
Vin Denson
|
29-04-1964
Brussel/Bruxelles - Verviers :
Vin Denson
|
30-04-1964
Stage 1 part a Vuelta a España :
Edward Sels
|
30-04-1964
Stage 1 part a Vuelta a España :
Edward Sels
|
01-05-1964
Stage 2 Vuelta a España :
Rik Van Looy
|
01-05-1964
Stage 2 Vuelta a España :
Rik Van Looy
|
03-05-1964
Stage 4 part a Vuelta a España :
Armand Desmet
|
03-05-1964
Stage 4 part a Vuelta a España :
Armand Desmet
|
09-05-1964
Stage 10 Vuelta a España :
Henri De Wolf
|
09-05-1964
Stage 10 Vuelta a España :
Henri De Wolf
|
19-05-1964
Ninove :
Robert Seneca
|
19-05-1964
Ninove :
Robert Seneca
|
21-05-1964
Tervuren :
Louis Proost
|
21-05-1964
Tervuren :
Louis Proost
|
24-05-1964
Bertrix, Amateurs:
Patrick Sercu
|
24-05-1964
Bertrix, Amateurs:
Patrick Sercu
|
24-05-1964
Brussel/Bruxelles - Meulebeke :
Rik Van Looy
|
24-05-1964
Brussel/Bruxelles - Meulebeke :
Rik Van Looy
|
28-05-1964
Bierbeek :
Louis Proost
|
28-05-1964
Bierbeek :
Louis Proost
|
31-05-1964
Stage 3 part a Critérium du Dauphiné :
Bernard Van De Kerckhove
|
31-05-1964
Stage 3 part a Critérium du Dauphiné :
Bernard Van De Kerckhove
|
01-06-1964
Stage 4 part b Critérium du Dauphiné :
Rik Van Looy
|
01-06-1964
Stage 4 part b Critérium du Dauphiné :
Rik Van Looy
|
15-06-1964
Stage 4 Tour de Luxembourg :
Edward Sels
|
15-06-1964
Stage 4 Tour de Luxembourg :
Edward Sels
|
20-06-1964
Kortenberg :
Fernand Deferm
|
20-06-1964
Kortenberg :
Fernand Deferm
|
20-06-1964
National Championship, Track, Sprint, Amateurs, Belgium:
Patrick Sercu
|
20-06-1964
National Championship, Track, Sprint, Amateurs, Belgium:
Patrick Sercu
|
21-06-1964
National Championship, Road, Independants, Belgium:
Mathieu Maes
|
21-06-1964
National Championship, Road, Independants, Belgium:
Mathieu Maes
|
22-06-1964
Stage 1 Tour de France :
Edward Sels
|
22-06-1964
Stage 1 Tour de France :
Edward Sels
|
24-06-1964
Stage 3 part a Tour de France :
Bernard Van De Kerckhove
|
24-06-1964
Stage 3 part a Tour de France :
Bernard Van De Kerckhove
|
26-06-1964
Stage 5 Tour de France :
Willy Derboven
|
26-06-1964
Stage 5 Tour de France :
Willy Derboven
|
27-06-1964
Alken - Oudegem:
Hugo Scrayen
|
27-06-1964
Alken - Oudegem:
Hugo Scrayen
|
27-06-1964
Genk - Oudegem :
Hugo Scrayen
|
27-06-1964
Genk - Oudegem :
Hugo Scrayen
|
27-06-1964
Oudegem :
Hugo Scrayen
|
27-06-1964
Oudegem :
Hugo Scrayen
|
00-07-1964
Sint-Lenaarts :
Julien Stevens
|
00-07-1964
Sint-Lenaarts :
Julien Stevens
|
02-07-1964
Stage 11 Tour de France :
Edward Sels
|
02-07-1964
Stage 11 Tour de France :
Edward Sels
|
05-07-1964
Hoogstraten :
Hugo Scrayen
|
05-07-1964
Hoogstraten :
Hugo Scrayen
|
06-07-1964
Stage 14 Tour de France :
Edward Sels
|
06-07-1964
Stage 14 Tour de France :
Edward Sels
|
09-07-1964
Melle :
Louis Proost
|
09-07-1964
Melle :
Louis Proost
|
11-07-1964
Mortsel :
Louis Proost
|
11-07-1964
Mortsel :
Louis Proost
|
11-07-1964
Stage 19 Tour de France :
Edward Sels
|
11-07-1964
Stage 19 Tour de France :
Edward Sels
|
15-07-1964
Mouscron (b):
Willy Derboven
|
15-07-1964
Mouscron (b):
Willy Derboven
|
16-07-1964
Sint-Lambrechts-Woluwe :
Edward Sels
|
16-07-1964
Sint-Lambrechts-Woluwe :
Edward Sels
|
17-07-1964
Dendermonde :
Edward Sels
|
17-07-1964
Dendermonde :
Edward Sels
|
18-07-1964
Opbrakel :
Roger Baguet
|
18-07-1964
Opbrakel :
Roger Baguet
|
20-07-1964
Denderleeuw (a):
Rik Van Looy
|
20-07-1964
Denderleeuw (a):
Rik Van Looy
|
21-07-1964
Zele (a):
Hugo De Thaey
|
21-07-1964
Zele (a):
Hugo De Thaey
|
27-07-1964
Auvelais (a):
Edward Sels
|
27-07-1964
Auvelais (a):
Edward Sels
|
29-07-1964
Opwijk :
Edward Sels
|
29-07-1964
Opwijk :
Edward Sels
|
30-07-1964
Mol :
Edgard Sorgeloos
|
30-07-1964
Mol :
Edgard Sorgeloos
|
02-08-1964
National Championship, Road, Elite, Belgium:
Edward Sels
|
02-08-1964
National Championship, Road, Elite, Belgium:
Edward Sels
|
02-08-1964
National Championship, Road, Elite, Great Britain:
Keith Butler
|
02-08-1964
National Championship, Road, Elite, Great Britain:
Keith Butler
|
04-08-1964
De Pinte (a):
Rik Van Looy
|
04-08-1964
De Pinte (a):
Rik Van Looy
|
06-08-1964
National Championship, Track, Pursuit, Elite, Belgium:
Hugo Scrayen
|
06-08-1964
National Championship, Track, Pursuit, Elite, Belgium:
Hugo Scrayen
|
09-08-1964
Hulst - Tessenderlo :
Louis Proost
|
09-08-1964
Hulst - Tessenderlo :
Louis Proost
|
11-08-1964
Heusden :
Edward Sels
|
11-08-1964
Heusden :
Edward Sels
|
13-08-1964
Rijmenam :
Rik Van Looy
|
13-08-1964
Rijmenam :
Rik Van Looy
|
14-08-1964
Herentals, Criterium :
Edward Sels
|
14-08-1964
Herentals, Criterium :
Edward Sels
|
16-08-1964
Melle (a):
Henri De Wolf
|
16-08-1964
Melle (a):
Henri De Wolf
|
16-08-1964
Moorslede, Criterium :
Rik Van Looy
|
16-08-1964
Moorslede, Criterium :
Rik Van Looy
|
19-08-1964
Ruiselede (a):
Yvan Covent
|
19-08-1964
Ruiselede (a):
Yvan Covent
|
20-08-1964
Geetbets :
Robert Lelangue
|
20-08-1964
Geetbets :
Robert Lelangue
|
21-08-1964
Waregem (a):
Edward Sels
|
21-08-1964
Waregem (a):
Edward Sels
|
22-08-1964
Lubbeek :
Edgard Sorgeloos
|
22-08-1964
Lubbeek :
Edgard Sorgeloos
|
24-08-1964
Roeselare (b):
Bernard Van De Kerckhove
|
24-08-1964
Roeselare (b):
Bernard Van De Kerckhove
|
24-08-1964
Zingem, Criterium :
Edgard Sorgeloos
|
24-08-1964
Zingem, Criterium :
Edgard Sorgeloos
|
26-08-1964
Tessenderlo, Criterium :
Rik Van Looy
|
26-08-1964
Tessenderlo, Criterium :
Rik Van Looy
|
27-08-1964
Lommel (a):
Louis Proost
|
27-08-1964
Lommel (a):
Louis Proost
|
28-08-1964
Roeselare, Criterium :
Bernard Van De Kerckhove
|
28-08-1964
Roeselare, Criterium :
Bernard Van De Kerckhove
|
29-08-1964
Stage 1 Paris - Luxembourg :
Rik Van Looy
|
29-08-1964
Stage 1 Paris - Luxembourg :
Rik Van Looy
|
30-08-1964
Stage 2 Paris - Luxembourg :
Edward Sels
|
30-08-1964
Stage 2 Paris - Luxembourg :
Edward Sels
|
30-08-1964
General Classification Paris - Luxembourg :
Rik Van Looy
|
30-08-1964
General Classification Paris - Luxembourg :
Rik Van Looy
|
07-09-1964
Grimbergen, Independant:
Mathieu Maes
|
07-09-1964
Grimbergen, Independant:
Mathieu Maes
|
07-09-1964
Leuven (a):
Robert Lelangue
|
07-09-1964
Leuven (a):
Robert Lelangue
|
08-09-1964
Erpe :
Michel Van Aerde
|
08-09-1964
Erpe :
Michel Van Aerde
|
09-09-1964
Wingene :
Bernard Van De Kerckhove
|
09-09-1964
Wingene :
Bernard Van De Kerckhove
|
12-09-1964
Assebroek :
Bernard Van De Kerckhove
|
12-09-1964
Assebroek :
Bernard Van De Kerckhove
|
13-09-1964
Kontich (a):
Louis Proost
|
13-09-1964
Kontich (a):
Louis Proost
|
13-09-1964
Kumtich :
Louis Proost
|
13-09-1964
Kumtich :
Louis Proost
|
18-09-1964
Braine-le-Comte :
Edward Sels
|
18-09-1964
Braine-le-Comte :
Edward Sels
|
18-09-1964
Gentbrugge :
Vin Denson
|
18-09-1964
Gentbrugge :
Vin Denson
|
19-09-1964
Nazareth :
Arthur Decabooter
|
19-09-1964
Nazareth :
Arthur Decabooter
|
21-09-1964
Viane :
Rik Van Looy
|
21-09-1964
Viane :
Rik Van Looy
|
00-10-1964
Olympic Games, Track, 1 km, Elite:
Patrick Sercu
|
00-10-1964
Olympic Games, Track, 1 km, Elite:
Patrick Sercu
|
01-10-1964
Lichtervelde :
Arthur Decabooter
|
01-10-1964
Lichtervelde :
Arthur Decabooter
|
03-10-1964
Bornem :
Julien Stevens
|
03-10-1964
Bornem :
Julien Stevens
|
04-10-1964
part 1 Harelbeke (e):
Edward Sels
|
04-10-1964
part 1 Harelbeke (e):
Edward Sels
|
04-10-1964
part 3 General Classification Harelbeke (e):
Edward Sels
|
04-10-1964
part 3 General Classification Harelbeke (e):
Edward Sels
|
05-10-1964
Oostrozebeke, Criterium :
Edward Sels
|
05-10-1964
Oostrozebeke, Criterium :
Edward Sels
|
05-10-1964
Petegem :
Henri De Wolf
|
05-10-1964
Petegem :
Henri De Wolf
|
1966 Peugeot - BP - Michelin:
|
20-03-1966
Milano - San Remo :
Eddy Merckx
|
20-03-1966
Milano - San Remo :
Eddy Merckx
|
27-03-1966
Stage 2 Critérium International :
Roger Pingeon
|
27-03-1966
Stage 2 Critérium International :
Roger Pingeon
|
06-04-1966
Wasmuel :
Eddy Merckx
|
06-04-1966
Wasmuel :
Eddy Merckx
|
10-04-1966
Dippach :
Georges Van Coningsloo
|
10-04-1966
Dippach :
Georges Van Coningsloo
|
11-04-1966
Stage 1 part b Ronde van België :
Ferdinand Bracke
|
11-04-1966
Stage 1 part b Ronde van België :
Ferdinand Bracke
|
12-04-1966
Paris - Camembert :
Désiré Letort
|
12-04-1966
Paris - Camembert :
Désiré Letort
|
13-05-1966
Stage 3 Quatre Jours de Dunkerque :
Théo Mertens
|
13-05-1966
Stage 3 Quatre Jours de Dunkerque :
Théo Mertens
|
14-05-1966
Stage 4 Quatre Jours de Dunkerque :
Théo Mertens
|
14-05-1966
Stage 4 Quatre Jours de Dunkerque :
Théo Mertens
|
15-05-1966
General Classification Quatre Jours de Dunkerque :
Théo Mertens
|
15-05-1966
General Classification Quatre Jours de Dunkerque :
Théo Mertens
|
19-05-1966
Plonéour-Lanvern :
Roger Pingeon
|
19-05-1966
Plonéour-Lanvern :
Roger Pingeon
|
22-05-1966
Brussel/Bruxelles - Meulebeke :
Eddy Merckx
|
22-05-1966
Brussel/Bruxelles - Meulebeke :
Eddy Merckx
|
02-06-1966
Helchteren :
Eddy Merckx
|
02-06-1966
Helchteren :
Eddy Merckx
|
06-06-1966
Stage 3 Critérium du Dauphiné :
Christian Raymond
|
06-06-1966
Stage 3 Critérium du Dauphiné :
Christian Raymond
|
12-06-1966
National Championship, Track, Pursuit, Elite, Belgium:
Théo Mertens
|
12-06-1966
National Championship, Track, Pursuit, Elite, Belgium:
Théo Mertens
|
14-06-1966
Stage 2 GP du Midi-Libre :
Eddy Merckx
|
14-06-1966
Stage 2 GP du Midi-Libre :
Eddy Merckx
|
04-07-1966
Denderleeuw :
Eddy Merckx
|
04-07-1966
Denderleeuw :
Eddy Merckx
|
11-07-1966
Stage 19 Tour de France :
Ferdinand Bracke
|
11-07-1966
Stage 19 Tour de France :
Ferdinand Bracke
|
14-07-1966
National Championship, Track, Stayers, Elite, France:
Jean Raynal
|
14-07-1966
National Championship, Track, Stayers, Elite, France:
Jean Raynal
|
22-07-1966
Eine :
Georges Van Coningsloo
|
22-07-1966
Eine :
Georges Van Coningsloo
|
25-07-1966
Auvelais (a):
Georges Van Coningsloo
|
25-07-1966
Auvelais (a):
Georges Van Coningsloo
|
26-07-1966
Callac :
Roger Pingeon
|
26-07-1966
Callac :
Roger Pingeon
|
31-07-1966
National Championship, Road, Elite, Germany:
Winfried Bölke
|
31-07-1966
National Championship, Road, Elite, Germany:
Winfried Bölke
|
01-08-1966
Lendelede :
Ferdinand Bracke
|
01-08-1966
Lendelede :
Ferdinand Bracke
|
01-08-1966
Plessala :
François Hamon
|
01-08-1966
Plessala :
François Hamon
|
06-08-1966
Rumes :
Eddy Merckx
|
06-08-1966
Rumes :
Eddy Merckx
|
09-08-1966
Zwevegem, Derny :
Tom Simpson
|
09-08-1966
Zwevegem, Derny :
Tom Simpson
|
14-08-1966
Stage 3 Circuit du Morbihan :
Eddy Merckx
|
14-08-1966
Stage 3 Circuit du Morbihan :
Eddy Merckx
|
14-08-1966
Felletin :
Tom Simpson
|
14-08-1966
Felletin :
Tom Simpson
|
14-08-1966
Vayrac, Criterium:
Winfried Bölke
|
14-08-1966
Vayrac, Criterium:
Winfried Bölke
|
15-08-1966
Ambert :
Tom Simpson
|
15-08-1966
Ambert :
Tom Simpson
|
15-08-1966
Stage 4 Circuit du Morbihan :
Eddy Merckx
|
15-08-1966
Stage 4 Circuit du Morbihan :
Eddy Merckx
|
15-08-1966
General Classification Circuit du Morbihan :
Eddy Merckx
|
15-08-1966
General Classification Circuit du Morbihan :
Eddy Merckx
|
17-08-1966
Massiac :
Christian Raymond
|
17-08-1966
Massiac :
Christian Raymond
|
24-08-1966
Turnhout :
Théo Mertens
|
24-08-1966
Turnhout :
Théo Mertens
|
28-08-1966
Lescouët-Jugon :
Raymond Delisle
|
28-08-1966
Lescouët-Jugon :
Raymond Delisle
|
31-08-1966
Overijse :
Eddy Merckx
|
31-08-1966
Overijse :
Eddy Merckx
|
04-09-1966
Stage 3 Paris - Luxembourg :
Winfried Bölke
|
04-09-1966
Stage 3 Paris - Luxembourg :
Winfried Bölke
|
15-09-1966
Koolskamp :
Eddy Merckx
|
15-09-1966
Koolskamp :
Eddy Merckx
|
19-09-1966
Viane :
Eddy Merckx
|
19-09-1966
Viane :
Eddy Merckx
|
26-09-1966
Hennebont :
Jean-Claude Daunat
|
26-09-1966
Hennebont :
Jean-Claude Daunat
|
04-10-1966
Circuit des Frontières :
Eddy Merckx
|
04-10-1966
Circuit des Frontières :
Eddy Merckx
|
12-10-1966
General Classification Montjuich (a):
Eddy Merckx
|
12-10-1966
General Classification Montjuich (a):
Eddy Merckx
|
12-10-1966
Stage 1 part a Montjuich (a):
Eddy Merckx
|
12-10-1966
Stage 1 part a Montjuich (a):
Eddy Merckx
|
12-10-1966
Stage 1 part b Montjuich (a):
Ferdinand Bracke
|
12-10-1966
Stage 1 part b Montjuich (a):
Ferdinand Bracke
|
04-11-1966
Bergamo :
Eddy Merckx
|
04-11-1966
Bergamo :
Ferdinand Bracke
|
04-11-1966
Bergamo :
Ferdinand Bracke
|
04-11-1966
Bergamo :
Eddy Merckx
|
1967 Peugeot - BP - Michelin:
|
09-03-1967
Stage 2 Paris - Nice :
Eddy Merckx
|
09-03-1967
Stage 2 Paris - Nice :
Eddy Merckx
|
12-03-1967
Stage 5 Paris - Nice :
Andre Desvages
|
12-03-1967
Stage 5 Paris - Nice :
Andre Desvages
|
13-03-1967
Stage 6 Paris - Nice :
Eddy Merckx
|
13-03-1967
Stage 6 Paris - Nice :
Eddy Merckx
|
14-03-1967
Stage 7 Paris - Nice :
Andre Desvages
|
14-03-1967
Stage 7 Paris - Nice :
Andre Desvages
|
15-03-1967
General Classification Paris - Nice :
Tom Simpson
|
15-03-1967
General Classification Paris - Nice :
Tom Simpson
|
18-03-1967
Milano - San Remo :
Eddy Merckx
|
18-03-1967
Milano - San Remo :
Eddy Merckx
|
26-03-1967
Camors :
Eddy Merckx
|
26-03-1967
Camors :
Eddy Merckx
|
29-03-1967
Gent - Wevelgem :
Eddy Merckx
|
29-03-1967
Gent - Wevelgem :
Eddy Merckx
|
11-04-1967
Asse - Ukkel/Uccle :
Eddy Merckx
|
11-04-1967
Asse - Ukkel/Uccle :
Eddy Merckx
|
25-04-1967
Templeuve :
Eddy Merckx
|
25-04-1967
Templeuve :
Eddy Merckx
|
28-04-1967
Flèche Wallonne :
Eddy Merckx
|
28-04-1967
Flèche Wallonne :
Eddy Merckx
|
01-05-1967
Stage 5 Vuelta a España :
Tom Simpson
|
01-05-1967
Stage 5 Vuelta a España :
Tom Simpson
|
04-05-1967
Brussel/Bruxelles - Nandrin :
Eddy Merckx
|
04-05-1967
Brussel/Bruxelles - Nandrin :
Eddy Merckx
|
12-05-1967
Stage 16 Vuelta a España :
Tom Simpson
|
12-05-1967
Stage 16 Vuelta a España :
Tom Simpson
|
15-05-1967
Simpelveld :
Eddy Merckx
|
15-05-1967
Simpelveld :
Eddy Merckx
|
31-05-1967
Stage 12 Giro d'Italia :
Eddy Merckx
|
31-05-1967
Stage 12 Giro d'Italia :
Eddy Merckx
|
02-06-1967
Stage 14 Giro d'Italia :
Eddy Merckx
|
02-06-1967
Stage 14 Giro d'Italia :
Eddy Merckx
|
04-06-1967
Gavere :
Eddy De Sitter
|
04-06-1967
Gavere :
Eddy De Sitter
|
21-06-1967
Douglas :
Tom Simpson
|
21-06-1967
Douglas :
Tom Simpson
|
28-06-1967
Wavre :
Ferdinand Bracke
|
28-06-1967
Wavre :
Ferdinand Bracke
|
04-07-1967
Stage 5 part a Tour de France :
Roger Pingeon
|
04-07-1967
Stage 5 part a Tour de France :
Roger Pingeon
|
15-07-1967
Enter :
Eddy Merckx
|
15-07-1967
Enter :
Eddy Merckx
|
16-07-1967
La Clayette :
Eddy Merckx
|
16-07-1967
La Clayette :
Eddy Merckx
|
23-07-1967
General Classification Tour de France :
Roger Pingeon
|
23-07-1967
General Classification Tour de France :
Roger Pingeon
|
27-07-1967
De Panne, Criterium :
Eddy Merckx
|
27-07-1967
De Panne, Criterium :
Eddy Merckx
|
28-07-1967
Boezinge (a):
Roger Verheyden
|
28-07-1967
Boezinge (a):
Roger Verheyden
|
30-07-1967
National Championship, Road, Elite, Germany:
Winfried Bölke
|
30-07-1967
National Championship, Road, Elite, Germany:
Winfried Bölke
|
31-07-1967
Auzances :
Henri Rabaute
|
31-07-1967
Auzances :
Henri Rabaute
|
06-08-1967
Muneville :
Raymond Delisle
|
06-08-1967
Muneville :
Raymond Delisle
|
10-08-1967
Remiremont (a):
Charly Grosskost
|
10-08-1967
Remiremont (a):
Charly Grosskost
|
13-08-1967
National Championship, Track, Pursuit, Elite, Belgium:
Ferdinand Bracke
|
13-08-1967
National Championship, Track, Pursuit, Elite, Belgium:
Ferdinand Bracke
|
13-08-1967
Sint-Lenaarts :
Eddy Merckx
|
13-08-1967
Sint-Lenaarts :
Eddy Merckx
|
15-08-1967
Dworp :
Eddy Merckx
|
15-08-1967
Dworp :
Eddy Merckx
|
15-08-1967
Vayrac, Criterium:
Christian Raymond
|
15-08-1967
Vayrac, Criterium:
Christian Raymond
|
24-08-1967
Liedekerke (a):
Eddy Merckx
|
24-08-1967
Liedekerke (a):
Eddy Merckx
|
24-08-1967
Liedekerke (a):
Eddy Merckx
|
24-08-1967
Liedekerke (a):
Eddy Merckx
|
03-09-1967
World Championship, Road, Profs:
Eddy Merckx
|
03-09-1967
World Championship, Road, Profs:
Eddy Merckx
|
11-09-1967
Armentières :
Eddy Merckx
|
11-09-1967
Armentières :
Eddy Merckx
|
16-09-1967
Stage 2 Paris - Luxembourg :
Roger Pingeon
|
16-09-1967
Stage 2 Paris - Luxembourg :
Roger Pingeon
|
17-09-1967
Stage 3 Paris - Luxembourg :
Eddy Merckx
|
17-09-1967
Stage 3 Paris - Luxembourg :
Eddy Merckx
|
24-09-1967
Saint-Georges-de-Chesné :
Roger Pingeon
|
24-09-1967
Saint-Georges-de-Chesné :
Roger Pingeon
|
15-10-1967
National Championship, Track, Madison, Elite, Belgium:
Eddy Merckx
|
15-10-1967
National Championship, Track, Madison, Elite, Belgium:
Eddy Merckx
|
17-10-1967
Putte-Kapellen :
Eddy Merckx
|
17-10-1967
Putte-Kapellen :
Eddy Merckx
|
22-10-1967
Critérium des As :
Eddy Merckx
|
22-10-1967
Critérium des As :
Eddy Merckx
|
29-10-1967
Rieux :
Hubert Niel
|
29-10-1967
Rieux :
Hubert Niel
|
30-10-1967
World hour record:
Ferdinand Bracke
|
30-10-1967
World hour record:
Ferdinand Bracke
|
04-11-1967
Bergamo :
Eddy Merckx
|
04-11-1967
Bergamo :
Ferdinand Bracke
|
04-11-1967
Bergamo :
Eddy Merckx
|
04-11-1967
Bergamo :
Ferdinand Bracke
|
26-11-1967
Gent, Six Days :
Eddy Merckx
|
26-11-1967
Gent, Six Days :
Eddy Merckx
|
21-12-1967
Charleroi, Six Days :
Ferdinand Bracke
|
21-12-1967
Charleroi, Six Days :
Ferdinand Bracke
|
1968 Peugeot - BP - Michelin:
|
15-03-1968
Stage 8 part b Paris - Nice :
Ferdinand Bracke
|
15-03-1968
Stage 8 part b Paris - Nice :
Ferdinand Bracke
|
03-06-1968
Hansweert :
Gerben Karstens
|
03-06-1968
Hansweert :
Gerben Karstens
|
05-06-1968
Utrecht (a):
Daan Holst
|
05-06-1968
Utrecht (a):
Daan Holst
|
09-06-1968
Bern :
Peter Hill
|
09-06-1968
Bern :
Peter Hill
|
22-06-1968
Poullaouen :
Raymond Delisle
|
22-06-1968
Poullaouen :
Raymond Delisle
|
28-06-1968
Sizun :
Raymond Delisle
|
28-06-1968
Sizun :
Raymond Delisle
|
02-07-1968
Stage 5 part a Tour de France :
Andre Desvages
|
02-07-1968
Stage 5 part a Tour de France :
Andre Desvages
|
02-07-1968
Stage 5 part b Tour de France :
Jean Dumont
|
02-07-1968
Stage 5 part b Tour de France :
Jean Dumont
|
14-07-1968
Stage 15 Tour de France :
Roger Pingeon
|
14-07-1968
Stage 15 Tour de France :
Roger Pingeon
|
17-07-1968
Stage 18 Tour de France :
Roger Pingeon
|
17-07-1968
Stage 18 Tour de France :
Roger Pingeon
|
27-07-1968
Bain-de-Bretagne :
Christian Raymond
|
27-07-1968
Bain-de-Bretagne :
Christian Raymond
|
29-07-1968
Auzances :
Jean Dumont
|
29-07-1968
Auzances :
Jean Dumont
|
29-07-1968
Plessala :
Désiré Letort
|
29-07-1968
Plessala :
Désiré Letort
|
30-07-1968
Callac :
Roger Pingeon
|
30-07-1968
Callac :
Roger Pingeon
|
01-08-1968
Vielsalm :
Ferdinand Bracke
|
01-08-1968
Vielsalm :
Ferdinand Bracke
|
02-08-1968
Essen :
Henk Nijdam
|
02-08-1968
Essen :
Henk Nijdam
|
03-08-1968
Kortenhoef :
Henk Nijdam
|
03-08-1968
Kortenhoef :
Henk Nijdam
|
04-08-1968
Plémet :
Jean-Claude Daunat
|
04-08-1968
Plémet :
Jean-Claude Daunat
|
19-08-1968
Bussières :
Roger Pingeon
|
19-08-1968
Bussières :
Roger Pingeon
|
22-08-1968
Mere :
Julien Verstrepen
|
22-08-1968
Mere :
Julien Verstrepen
|
24-08-1968
Rijkevorsel :
Henk Nijdam
|
24-08-1968
Rijkevorsel :
Henk Nijdam
|
01-09-1968
Plélan-le-Petit :
Désiré Letort
|
01-09-1968
Plélan-le-Petit :
Désiré Letort
|
05-09-1968
Stage 2 Tour du Nord :
Désiré Letort
|
05-09-1968
Stage 2 Tour du Nord :
Désiré Letort
|
15-09-1968
Baden-Baden :
Ferdinand Bracke
|
15-09-1968
Baden-Baden :
Ferdinand Bracke
|
29-09-1968
Fourmies :
Gerben Karstens
|
29-09-1968
Fourmies :
Gerben Karstens
|
20-10-1968
Saint-Brice-en-Coglès :
Raymond Delisle
|
20-10-1968
Saint-Brice-en-Coglès :
Raymond Delisle
|
04-11-1968
Biot :
Raymond Delisle
|
04-11-1968
Biot :
Raymond Delisle
|
19-12-1968
Charleroi, Six Days :
Ferdinand Bracke
|
19-12-1968
Charleroi, Six Days :
Ferdinand Bracke
|
1969 Peugeot - BP - Michelin:
|
23-02-1969
Antibes :
Raymond Delisle
|
23-02-1969
Antibes :
Raymond Delisle
|
16-03-1969
Poly Béarnaise:
Désiré Letort
|
16-03-1969
Poly Béarnaise:
Désiré Letort
|
07-04-1969
Ploërdut :
Désiré Letort
|
07-04-1969
Ploërdut :
Désiré Letort
|
17-04-1969
Edingen :
Roger Pingeon
|
17-04-1969
Edingen :
Roger Pingeon
|
24-04-1969
Béziers :
Raymond Delisle
|
24-04-1969
Béziers :
Raymond Delisle
|
27-04-1969
Saint-Brieuc (b):
Raymond Delisle
|
27-04-1969
Saint-Brieuc (b):
Raymond Delisle
|
04-05-1969
Chanteloup-les-Vignes (a):
Raymond Delisle
|
04-05-1969
Chanteloup-les-Vignes (a):
Raymond Delisle
|
05-05-1969
Stage 12 Vuelta a España :
Roger Pingeon
|
05-05-1969
Stage 12 Vuelta a España :
Roger Pingeon
|
07-05-1969
Stage 14 part b Vuelta a España :
Roger Pingeon
|
07-05-1969
Stage 14 part b Vuelta a España :
Roger Pingeon
|
10-05-1969
Stage 3 part a Tour de Romandie :
André Dierickx
|
10-05-1969
Stage 3 part a Tour de Romandie :
André Dierickx
|
11-05-1969
General Classification Vuelta a España :
Roger Pingeon
|
11-05-1969
General Classification Vuelta a España :
Roger Pingeon
|
15-05-1969
Stage 2 part b Quatre Jours de Dunkerque :
Ferdinand Bracke
|
15-05-1969
Stage 2 part b Quatre Jours de Dunkerque :
Ferdinand Bracke
|
18-05-1969
Stage 5 part a Quatre Jours de Dunkerque :
Gerben Karstens
|
18-05-1969
Stage 5 part a Quatre Jours de Dunkerque :
Gerben Karstens
|
26-05-1969
Stage 1 part b Critérium du Dauphiné :
Ferdinand Bracke
|
26-05-1969
Stage 1 part b Critérium du Dauphiné :
Ferdinand Bracke
|
06-06-1969
Stage 2 part b GP du Midi-Libre :
Ferdinand Bracke
|
06-06-1969
Stage 2 part b GP du Midi-Libre :
Ferdinand Bracke
|
22-06-1969
National Championship, Road, Elite, France:
Raymond Delisle
|
22-06-1969
National Championship, Road, Elite, France:
Raymond Delisle
|
07-07-1969
Stage 9 Tour de France :
Roger Pingeon
|
07-07-1969
Stage 9 Tour de France :
Roger Pingeon
|
12-07-1969
Zomergem (a):
André Dierickx
|
12-07-1969
Zomergem (a):
André Dierickx
|
14-07-1969
Stage 16 Tour de France :
Raymond Delisle
|
14-07-1969
Stage 16 Tour de France :
Raymond Delisle
|
21-07-1969
Ploullaouen :
Andre Desvages
|
21-07-1969
Ploullaouen :
Andre Desvages
|
03-08-1969
Le Mesnilbus :
Raymond Delisle
|
03-08-1969
Le Mesnilbus :
Raymond Delisle
|
14-08-1969
Pléaux :
Roger Pingeon
|
14-08-1969
Pléaux :
Roger Pingeon
|
18-08-1969
Montcoy :
Roger Pingeon
|
18-08-1969
Montcoy :
Roger Pingeon
|
24-08-1969
Patay :
Raymond Delisle
|
24-08-1969
Patay :
Raymond Delisle
|
30-08-1969
Rijkevorsel :
Gerben Karstens
|
30-08-1969
Rijkevorsel :
Gerben Karstens
|
03-09-1969
Putte :
Gerben Karstens
|
03-09-1969
Putte :
Gerben Karstens
|
08-09-1969
Zwevegem :
André Dierickx
|
08-09-1969
Zwevegem :
André Dierickx
|
17-09-1969
Merelbeke :
Georges Van Coningsloo
|
17-09-1969
Merelbeke :
Georges Van Coningsloo
|
01-10-1969
Langemark :
Gerben Karstens
|
01-10-1969
Langemark :
Gerben Karstens
|
04-10-1969
Hamme (a):
André Dierickx
|
04-10-1969
Hamme (a):
André Dierickx
|
1970 Peugeot - BP - Michelin:
|
07-03-1970
Mont Faron, Chrono :
Bernard Thévenet
|
07-03-1970
Mont Faron, Chrono :
Bernard Thévenet
|
10-04-1970
Stage 4 Ronde van België :
Gerben Karstens
|
10-04-1970
Stage 4 Ronde van België :
Gerben Karstens
|
14-04-1970
GP de Wallonie :
Ferdinand Bracke
|
14-04-1970
GP de Wallonie :
Ferdinand Bracke
|
07-05-1970
Stage 1 Tour de Romandie :
Désiré Letort
|
07-05-1970
Stage 1 Tour de Romandie :
Désiré Letort
|
10-05-1970
Stage 5 part b Quatre Jours de Dunkerque :
Ferdinand Bracke
|
10-05-1970
Stage 5 part b Quatre Jours de Dunkerque :
Ferdinand Bracke
|
19-05-1970
Prologue Critérium du Dauphiné :
Raymond Delisle
|
19-05-1970
Prologue Critérium du Dauphiné :
Raymond Delisle
|
14-07-1970
Stage 18 Tour de France :
Bernard Thévenet
|
14-07-1970
Stage 18 Tour de France :
Bernard Thévenet
|
15-07-1970
Stage 19 Tour de France :
Christian Raymond
|
15-07-1970
Stage 19 Tour de France :
Christian Raymond
|
18-07-1970
Stage 22 Tour de France :
Jean-Pierre Danguillaume
|
18-07-1970
Stage 22 Tour de France :
Jean-Pierre Danguillaume
|
01-08-1970
Commentry :
Raymond Delisle
|
01-08-1970
Commentry :
Raymond Delisle
|
15-08-1970
Issé :
Désiré Letort
|
15-08-1970
Issé :
Désiré Letort
|
13-09-1970
Puy de Dôme :
Raymond Delisle
|
13-09-1970
Puy de Dôme :
Raymond Delisle
|
13-09-1970
General Classification Trophée d'Europe de la Montagne :
Raymond Delisle
|
13-09-1970
General Classification Trophée d'Europe de la Montagne :
Raymond Delisle
|
13-09-1970
Stage 2 Trophée d'Europe de la Montagne :
Raymond Delisle
|
13-09-1970
Stage 2 Trophée d'Europe de la Montagne :
Raymond Delisle
|
27-09-1970
Paris - Tours :
Jürgen Tschan
|
27-09-1970
Paris - Tours :
Jürgen Tschan
|
1971 Peugeot - BP - Michelin:
|
16-03-1971
Stage 6 Paris - Nice :
Ronald De Witte
|
16-03-1971
Stage 6 Paris - Nice :
Ronald De Witte
|
21-03-1971
Stage 1 part b Setmana Catalana de Ciclismo :
Walter Godefroot
|
21-03-1971
Stage 1 part b Setmana Catalana de Ciclismo :
Walter Godefroot
|
06-05-1971
Stage 7 Vuelta a España :
Walter Godefroot
|
06-05-1971
Stage 7 Vuelta a España :
Walter Godefroot
|
07-05-1971
Stage 8 Vuelta a España :
Walter Godefroot
|
07-05-1971
Stage 8 Vuelta a España :
Walter Godefroot
|
13-05-1971
Stage 14 Vuelta a España :
Wilfried David
|
13-05-1971
Stage 14 Vuelta a España :
Wilfried David
|
16-05-1971
General Classification Vuelta a España :
Ferdinand Bracke
|
16-05-1971
General Classification Vuelta a España :
Ferdinand Bracke
|
30-05-1971
Saint-Macaire-en-Mauges :
Christian Raymond
|
30-05-1971
Saint-Macaire-en-Mauges :
Christian Raymond
|
05-06-1971
Stage 3 GP du Midi-Libre :
Christian Raymond
|
05-06-1971
Stage 3 GP du Midi-Libre :
Christian Raymond
|
08-06-1971
Stabroek :
Ben Janbroers
|
08-06-1971
Stabroek :
Ben Janbroers
|
15-06-1971
Koksijde :
Walter Godefroot
|
15-06-1971
Koksijde :
Walter Godefroot
|
06-07-1971
Plouha :
Charly Rouxel
|
06-07-1971
Plouha :
Charly Rouxel
|
06-07-1971
Stage 9 Tour de France :
Walter Godefroot
|
06-07-1971
Stage 9 Tour de France :
Walter Godefroot
|
07-07-1971
Stage 10 Tour de France :
Bernard Thévenet
|
07-07-1971
Stage 10 Tour de France :
Bernard Thévenet
|
16-07-1971
Stage 18 Tour de France :
Jean-Pierre Danguillaume
|
16-07-1971
Stage 18 Tour de France :
Jean-Pierre Danguillaume
|
30-07-1971
Drongen :
Walter Godefroot
|
30-07-1971
Drongen :
Walter Godefroot
|
01-08-1971
Poeldijk :
Ben Janbroers
|
01-08-1971
Poeldijk :
Ben Janbroers
|
07-08-1971
Maurs :
Bernard Thévenet
|
07-08-1971
Maurs :
Bernard Thévenet
|
13-08-1971
Oud-Turnhout :
Bill Bilsland
|
13-08-1971
Oud-Turnhout :
Bill Bilsland
|
23-08-1971
Bussières :
Walter Godefroot
|
23-08-1971
Bussières :
Walter Godefroot
|
24-08-1971
Plouay (a):
Jean-Pierre Danguillaume
|
24-08-1971
Plouay (a):
Jean-Pierre Danguillaume
|
28-08-1971
Concarneau :
Charly Rouxel
|
28-08-1971
Concarneau :
Charly Rouxel
|
18-09-1971
Oostduinkerke :
Walter Godefroot
|
18-09-1971
Oostduinkerke :
Walter Godefroot
|
21-09-1971
Vichte :
Walter Godefroot
|
21-09-1971
Vichte :
Walter Godefroot
|
14-10-1971
Stage 2 Etoile des Espoirs :
Bernard Thévenet
|
14-10-1971
Stage 2 Etoile des Espoirs :
Bernard Thévenet
|
1972 Peugeot - BP - Michelin:
|
08-01-1972
National Championship, Track, Derny, Elite, Belgium:
Ferdinand Bracke
|
08-01-1972
National Championship, Track, Derny, Elite, Belgium:
Ferdinand Bracke
|
22-03-1972
Stage 3 Setmana Catalana de Ciclismo :
Raymond Delisle
|
22-03-1972
Stage 3 Setmana Catalana de Ciclismo :
Raymond Delisle
|
12-05-1972
Stage 2 Tour de Romandie :
Raymond Delisle
|
12-05-1972
Stage 2 Tour de Romandie :
Raymond Delisle
|
13-05-1972
Stage 3 part b Tour de Romandie :
Bernard Thévenet
|
13-05-1972
Stage 3 part b Tour de Romandie :
Bernard Thévenet
|
14-05-1972
General Classification Tour de Romandie :
Bernard Thévenet
|
14-05-1972
General Classification Tour de Romandie :
Bernard Thévenet
|
21-05-1972
Ganshoren :
Ronald De Witte
|
21-05-1972
Ganshoren :
Ronald De Witte
|
17-06-1972
Stage 3 GP du Midi-Libre :
Bernard Thévenet
|
17-06-1972
Stage 3 GP du Midi-Libre :
Bernard Thévenet
|
22-06-1972
Stage 7 Tour de Suisse :
Wilfried David
|
22-06-1972
Stage 7 Tour de Suisse :
Wilfried David
|
25-06-1972
National Championship, Road, Elite, Belgium:
Walter Godefroot
|
25-06-1972
National Championship, Road, Elite, Belgium:
Walter Godefroot
|
02-07-1972
National Championship, Track, Pursuit, Elite, Belgium:
Ferdinand Bracke
|
02-07-1972
National Championship, Track, Pursuit, Elite, Belgium:
Ferdinand Bracke
|
06-07-1972
Stage 5 part a Tour de France :
Walter Godefroot
|
06-07-1972
Stage 5 part a Tour de France :
Walter Godefroot
|
13-07-1972
Stage 11 Tour de France :
Bernard Thévenet
|
13-07-1972
Stage 11 Tour de France :
Bernard Thévenet
|
20-07-1972
Stage 17 Tour de France :
Bernard Thévenet
|
20-07-1972
Stage 17 Tour de France :
Bernard Thévenet
|
24-07-1972
Aalst, Criterium :
Walter Godefroot
|
24-07-1972
Aalst, Criterium :
Walter Godefroot
|
22-08-1972
Plouay (a):
Robert Bouloux
|
22-08-1972
Plouay (a):
Robert Bouloux
|
23-08-1972
Ruiselede (a):
Ferdinand Bracke
|
23-08-1972
Ruiselede (a):
Ferdinand Bracke
|
26-08-1972
Besançon (a):
Walter Godefroot
|
26-08-1972
Besançon (a):
Walter Godefroot
|
27-08-1972
Sint-Lenaarts :
Walter Godefroot
|
27-08-1972
Sint-Lenaarts :
Walter Godefroot
|
23-09-1972
Stage 11 Tour de l'Avenir :
Guy Sibille
|
23-09-1972
Stage 11 Tour de l'Avenir :
Guy Sibille
|
25-09-1972
Herne :
Walter Godefroot
|
25-09-1972
Herne :
Walter Godefroot
|
12-10-1972
Stage 2 Etoile des Espoirs :
André Mollet
|
12-10-1972
Stage 2 Etoile des Espoirs :
André Mollet
|
04-11-1972
Frankfurt am Main, Six Days :
Jürgen Tschan
|
04-11-1972
Frankfurt am Main, Six Days :
Jürgen Tschan
|
1973 Peugeot - BP - Michelin:
|
10-02-1973
Montauroux :
Jean-Pierre Parenteau
|
10-02-1973
Montauroux :
Jean-Pierre Parenteau
|
12-03-1973
Stage 2 part a Paris - Nice :
Jacques Esclassan
|
12-03-1973
Stage 2 part a Paris - Nice :
Jacques Esclassan
|
12-03-1973
Stage 2 part b Paris - Nice :
Eric Leman
|
12-03-1973
Stage 2 part b Paris - Nice :
Eric Leman
|
22-03-1973
Stage 3 Setmana Catalana de Ciclismo :
Jean-Pierre Parenteau
|
22-03-1973
Stage 3 Setmana Catalana de Ciclismo :
Jean-Pierre Parenteau
|
25-03-1973
Critérium International :
Jean-Pierre Danguillaume
|
25-03-1973
Critérium International :
Jean-Pierre Danguillaume
|
29-03-1973
Wasmuel :
Ferdinand Bracke
|
29-03-1973
Wasmuel :
Ferdinand Bracke
|
01-04-1973
Ronde van Vlaanderen :
Eric Leman
|
01-04-1973
Ronde van Vlaanderen :
Eric Leman
|
12-04-1973
General Classification Tour de l'Aude :
Jean-Pierre Parenteau
|
12-04-1973
General Classification Tour de l'Aude :
Jean-Pierre Parenteau
|
05-05-1973
Stage 9 part b Vuelta a España :
Jacques Esclassan
|
05-05-1973
Stage 9 part b Vuelta a España :
Jacques Esclassan
|
06-05-1973
Pogny :
Régis Ovion
|
06-05-1973
Pogny :
Régis Ovion
|
10-06-1973
National Championship, Track, Pursuit, Elite, Belgium:
Ferdinand Bracke
|
10-06-1973
National Championship, Track, Pursuit, Elite, Belgium:
Ferdinand Bracke
|
24-06-1973
National Championship, Road, Elite, France:
Bernard Thévenet
|
24-06-1973
National Championship, Road, Elite, France:
Bernard Thévenet
|
06-07-1973
Stage 6 Tour de France :
Jean-Pierre Danguillaume
|
06-07-1973
Stage 6 Tour de France :
Jean-Pierre Danguillaume
|
08-07-1973
Stage 7 part b Tour de France :
Bernard Thévenet
|
08-07-1973
Stage 7 part b Tour de France :
Bernard Thévenet
|
22-07-1973
Stage 20 part b Tour de France :
Bernard Thévenet
|
22-07-1973
Stage 20 part b Tour de France :
Bernard Thévenet
|
30-07-1973
Lommel :
Ferdinand Bracke
|
30-07-1973
Lommel :
Ferdinand Bracke
|
30-07-1973
Seignelay :
Régis Ovion
|
30-07-1973
Seignelay :
Régis Ovion
|
06-08-1973
Château-Chinon, Criterium :
Bernard Thévenet
|
06-08-1973
Château-Chinon, Criterium :
Bernard Thévenet
|
10-08-1973
Sarzeau :
Charly Rouxel
|
10-08-1973
Sarzeau :
Charly Rouxel
|
12-08-1973
Saussignac :
Bernard Thévenet
|
12-08-1973
Saussignac :
Bernard Thévenet
|
1974 Peugeot - BP - Michelin:
|
16-02-1974
Stage 3 Tour Méditerranéen :
Jean-Claude Meunier
|
16-02-1974
Stage 3 Tour Méditerranéen :
Jean-Claude Meunier
|
17-02-1974
General Classification Tour Méditerranéen :
Charly Rouxel
|
17-02-1974
General Classification Tour Méditerranéen :
Charly Rouxel
|
11-03-1974
Stage 2 Paris - Nice :
Bernard Thévenet
|
11-03-1974
Stage 2 Paris - Nice :
Bernard Thévenet
|
24-03-1974
Critérium International :
Bernard Thévenet
|
24-03-1974
Critérium International :
Bernard Thévenet
|
03-05-1974
Stage 10 part A Vuelta a España :
Raymond Delisle
|
03-05-1974
Stage 10 part A Vuelta a España :
Raymond Delisle
|
19-05-1974
Pogny :
Jean-Pierre Danguillaume
|
19-05-1974
Pogny :
Jean-Pierre Danguillaume
|
13-06-1974
Saint-Quentin (b):
Bernard Thévenet
|
13-06-1974
Saint-Quentin (b):
Bernard Thévenet
|
16-07-1974
Stage 17 Tour de France :
Jean-Pierre Danguillaume
|
16-07-1974
Stage 17 Tour de France :
Jean-Pierre Danguillaume
|
17-07-1974
Stage 18 Tour de France :
Jean-Pierre Danguillaume
|
17-07-1974
Stage 18 Tour de France :
Jean-Pierre Danguillaume
|
18-07-1974
Stage 8 Tour de l'Avenir :
Jean-Louis Danguillaume
|
18-07-1974
Stage 8 Tour de l'Avenir :
Jean-Louis Danguillaume
|
29-07-1974
Seignelay :
Raymond Riotte
|
29-07-1974
Seignelay :
Raymond Riotte
|
08-09-1974
Stage 4 Volta a Catalunya :
Bernard Thévenet
|
08-09-1974
Stage 4 Volta a Catalunya :
Bernard Thévenet
|
11-09-1974
General Classification Volta a Catalunya :
Bernard Thévenet
|
11-09-1974
General Classification Volta a Catalunya :
Bernard Thévenet
|
11-09-1974
Stage 7 part B Volta a Catalunya :
Bernard Thévenet
|
11-09-1974
Stage 7 part B Volta a Catalunya :
Bernard Thévenet
|
1975 Peugeot - BP - Michelin:
|
13-02-1975
General Classification Etoile de Bessèges :
Patrick Beon
|
13-02-1975
General Classification Etoile de Bessèges :
Patrick Beon
|
16-02-1975
Stage 2 part b Tour Méditerranéen :
Jean-Pierre Danguillaume
|
16-02-1975
Stage 2 part b Tour Méditerranéen :
Jean-Pierre Danguillaume
|
01-03-1975
Omloop Het Volk, Amateurs :
Jean-Luc Vandenbroucke
|
01-03-1975
Omloop Het Volk, Amateurs :
Jean-Luc Vandenbroucke
|
02-03-1975
Genova - Nice :
Raymond Delisle
|
02-03-1975
Genova - Nice :
Raymond Delisle
|
09-03-1975
Ichtegem :
Jean-Luc Vandenbroucke
|
09-03-1975
Ichtegem :
Jean-Luc Vandenbroucke
|
13-03-1975
Stage 4 Paris - Nice :
Jacques Esclassan
|
13-03-1975
Stage 4 Paris - Nice :
Jacques Esclassan
|
15-03-1975
Stage 6 part b Paris - Nice :
Raymond Delisle
|
15-03-1975
Stage 6 part b Paris - Nice :
Raymond Delisle
|
16-03-1975
Stage 7 part a Paris - Nice :
Raymond Delisle
|
16-03-1975
Stage 7 part a Paris - Nice :
Raymond Delisle
|
23-03-1975
Critérium International :
Jacques Esclassan
|
23-03-1975
Critérium International :
Jacques Esclassan
|
01-04-1975
Stage 3 Ronde van België :
Jean-Pierre Danguillaume
|
01-04-1975
Stage 3 Ronde van België :
Jean-Pierre Danguillaume
|
02-04-1975
Stage 4 Ronde van België :
Charly Rouxel
|
02-04-1975
Stage 4 Ronde van België :
Charly Rouxel
|
08-05-1975
part b Menen, Amateurs:
Jean-Luc Vandenbroucke
|
08-05-1975
part b Menen, Amateurs:
Jean-Luc Vandenbroucke
|
18-05-1975
La Souterraine :
Jean-Pierre Danguillaume
|
18-05-1975
La Souterraine :
Jean-Pierre Danguillaume
|
24-05-1975
Castres :
Jacques Esclassan
|
24-05-1975
Castres :
Jacques Esclassan
|
25-05-1975
Wervik, Amateurs :
Jean-Luc Vandenbroucke
|
25-05-1975
Wervik, Amateurs :
Jean-Luc Vandenbroucke
|
27-05-1975
Wakken, Amateurs :
Jean-Luc Vandenbroucke
|
27-05-1975
Wakken, Amateurs :
Jean-Luc Vandenbroucke
|
31-05-1975
Aulnay-sous-Bois :
Bernard Thévenet
|
31-05-1975
Aulnay-sous-Bois :
Bernard Thévenet
|
06-06-1975
Jeumont :
Bernard Thévenet
|
06-06-1975
Jeumont :
Bernard Thévenet
|
14-06-1975
Flèche Ardennaise :
Jean-Luc Vandenbroucke
|
14-06-1975
Flèche Ardennaise :
Jean-Luc Vandenbroucke
|
16-06-1975
Ferrière-la-Grande :
Jean-Claude Meunier
|
16-06-1975
Ferrière-la-Grande :
Jean-Claude Meunier
|
22-06-1975
National Championship, Road, Elite, France:
Régis Ovion
|
22-06-1975
National Championship, Road, Elite, France:
Régis Ovion
|
24-06-1975
Rollegem, Amateurs :
Jean-Luc Vandenbroucke
|
24-06-1975
Rollegem, Amateurs :
Jean-Luc Vandenbroucke
|
30-06-1975
Stage 4 Tour de France :
Jacques Esclassan
|
30-06-1975
Stage 4 Tour de France :
Jacques Esclassan
|
13-07-1975
Stage 15 Tour de France :
Bernard Thévenet
|
13-07-1975
Stage 15 Tour de France :
Bernard Thévenet
|
14-07-1975
Stage 16 Tour de France :
Bernard Thévenet
|
14-07-1975
Stage 16 Tour de France :
Bernard Thévenet
|
19-07-1975
Komen, Amateurs:
Jean-Luc Vandenbroucke
|
19-07-1975
Komen, Amateurs:
Jean-Luc Vandenbroucke
|
20-07-1975
General Classification Tour de France :
Bernard Thévenet
|
20-07-1975
General Classification Tour de France :
Bernard Thévenet
|
28-07-1975
Seignelay :
Bernard Thévenet
|
28-07-1975
Seignelay :
Bernard Thévenet
|
01-08-1975
Vendôme :
Bernard Thévenet
|
01-08-1975
Vendôme :
Bernard Thévenet
|
04-08-1975
Cléguérec (a):
Raymond Delisle
|
04-08-1975
Cléguérec (a):
Raymond Delisle
|
17-08-1975
Quillan :
Jacques Esclassan
|
17-08-1975
Quillan :
Jacques Esclassan
|
17-08-1975
Stage 2 part b Tour du Hainaut Occidental, Amateurs :
Jean-Luc Vandenbroucke
|
17-08-1975
Stage 2 part b Tour du Hainaut Occidental, Amateurs :
Jean-Luc Vandenbroucke
|
22-08-1975
Stage 2 Tour du Limousin :
Jacques Esclassan
|
22-08-1975
Stage 2 Tour du Limousin :
Jacques Esclassan
|
24-08-1975
Stage 4 Tour du Limousin :
Jean-Louis Danguillaume
|
24-08-1975
Stage 4 Tour du Limousin :
Jean-Louis Danguillaume
|
13-09-1975
Saclas :
Jacques Esclassan
|
13-09-1975
Saclas :
Jacques Esclassan
|
18-09-1975
Brette-les-Pins :
Bernard Thévenet
|
18-09-1975
Brette-les-Pins :
Bernard Thévenet
|
12-10-1975
Stage 2 Lausanne (a):
Bernard Thévenet
|
12-10-1975
Stage 2 Lausanne (a):
Bernard Thévenet
|
1976 Peugeot - Esso - Michelin:
|
22-02-1976
Montauroux :
Bernard Bourreau
|
22-02-1976
Montauroux :
Bernard Bourreau
|
05-03-1976
Stage 4 Tour de Corse :
Charly Rouxel
|
05-03-1976
Stage 4 Tour de Corse :
Charly Rouxel
|
08-03-1976
Stage 1 Paris - Nice :
Jacques Esclassan
|
08-03-1976
Stage 1 Paris - Nice :
Jacques Esclassan
|
12-03-1976
Stage 5 Paris - Nice :
Jean-Pierre Danguillaume
|
12-03-1976
Stage 5 Paris - Nice :
Jean-Pierre Danguillaume
|
14-03-1976
Stage 7 part a Paris - Nice :
Guy Sibille
|
14-03-1976
Stage 7 part a Paris - Nice :
Guy Sibille
|
21-03-1976
Critérium International :
Patrick Beon
|
21-03-1976
Critérium International :
Patrick Beon
|
15-04-1976
Stage 1 Circuit Cycliste Sarthe :
Jean-Louis Danguillaume
|
15-04-1976
Stage 1 Circuit Cycliste Sarthe :
Jean-Louis Danguillaume
|
02-05-1976
Pogny :
Bernard Thévenet
|
02-05-1976
Pogny :
Bernard Thévenet
|
30-05-1976
Stage 6 part a Critérium du Dauphiné :
Rachel Dard
|
30-05-1976
Stage 6 part a Critérium du Dauphiné :
Rachel Dard
|
20-06-1976
National Championship, Road, Elite, France:
Guy Sibille
|
20-06-1976
National Championship, Road, Elite, France:
Guy Sibille
|
02-07-1976
Stage 8 Tour de France :
Jacques Esclassan
|
02-07-1976
Stage 8 Tour de France :
Jacques Esclassan
|
08-07-1976
Stage 12 Tour de France :
Raymond Delisle
|
08-07-1976
Stage 12 Tour de France :
Raymond Delisle
|
17-07-1976
Hulste :
Jean-Luc Vandenbroucke
|
17-07-1976
Hulste :
Jean-Luc Vandenbroucke
|
25-07-1976
Vendôme :
Jean-Pierre Danguillaume
|
25-07-1976
Vendôme :
Jean-Pierre Danguillaume
|
26-07-1976
Plessala :
Raymond Delisle
|
26-07-1976
Plessala :
Raymond Delisle
|
26-07-1976
Seignelay :
Jacques Esclassan
|
26-07-1976
Seignelay :
Jacques Esclassan
|
30-07-1976
Castres :
Guy Sibille
|
30-07-1976
Castres :
Guy Sibille
|
08-08-1976
Mende :
Bernard Thévenet
|
08-08-1976
Mende :
Bernard Thévenet
|
17-08-1976
Quillan :
Jean-Pierre Danguillaume
|
17-08-1976
Quillan :
Jean-Pierre Danguillaume
|
23-08-1976
Le Quillio :
Patrick Beon
|
23-08-1976
Le Quillio :
Patrick Beon
|
28-08-1976
Poperinge (a):
Jean-Luc Vandenbroucke
|
28-08-1976
Poperinge (a):
Jean-Luc Vandenbroucke
|
12-09-1976
Ambarès-et-La Grave :
Jacques Esclassan
|
12-09-1976
Ambarès-et-La Grave :
Jacques Esclassan
|
12-09-1976
Fourmies :
Jean-Luc Vandenbroucke
|
12-09-1976
Fourmies :
Jean-Luc Vandenbroucke
|
03-11-1976
Grenoble, Six Days :
Bernard Thévenet
|
03-11-1976
Grenoble, Six Days :
Bernard Thévenet
|
1977 Peugeot - Esso - Michelin:
|
21-02-1977
Stage 2 part a Tour Méditerranéen :
Gregor Braun
|
21-02-1977
Stage 2 part a Tour Méditerranéen :
Gregor Braun
|
27-02-1977
Tour du Haut-Var :
Bernard Thévenet
|
27-02-1977
Tour du Haut-Var :
Bernard Thévenet
|
11-04-1977
Ploërdut :
Patrick Beon
|
11-04-1977
Ploërdut :
Patrick Beon
|
21-05-1977
Stage 1 part A GP Franco-Belge :
Jean-Luc Vandenbroucke
|
21-05-1977
Stage 1 part A GP Franco-Belge :
Jean-Luc Vandenbroucke
|
29-05-1977
Saint-Macaire-en-Mauges :
Jean-Pierre Danguillaume
|
29-05-1977
Saint-Macaire-en-Mauges :
Jean-Pierre Danguillaume
|
30-05-1977
Prologue Critérium du Dauphiné :
Jean-Luc Vandenbroucke
|
30-05-1977
Prologue Critérium du Dauphiné :
Jean-Luc Vandenbroucke
|
06-06-1977
Stage 7 part b Critérium du Dauphiné :
Bernard Thévenet
|
06-06-1977
Stage 7 part b Critérium du Dauphiné :
Bernard Thévenet
|
23-06-1977
General Classification Tour de l'Aude :
Jean-Pierre Danguillaume
|
23-06-1977
General Classification Tour de l'Aude :
Jean-Pierre Danguillaume
|
04-07-1977
Stage 4 Tour de France :
Regis Delepine
|
04-07-1977
Stage 4 Tour de France :
Regis Delepine
|
05-07-1977
Stage 5 part a Tour de France :
Jacques Esclassan
|
05-07-1977
Stage 5 part a Tour de France :
Jacques Esclassan
|
09-07-1977
National Championship, Track, Pursuit, Elite, France:
Yves Hézard
|
09-07-1977
National Championship, Track, Pursuit, Elite, France:
Yves Hézard
|
12-07-1977
Stage 11 Tour de France :
Jean-Pierre Danguillaume
|
12-07-1977
Stage 11 Tour de France :
Jean-Pierre Danguillaume
|
15-07-1977
Stage 13 part b Tour de France :
Jean-Pierre Danguillaume
|
15-07-1977
Stage 13 part b Tour de France :
Jean-Pierre Danguillaume
|
22-07-1977
Stage 20 Tour de France :
Bernard Thévenet
|
22-07-1977
Stage 20 Tour de France :
Bernard Thévenet
|
24-07-1977
General Classification Tour de France :
Bernard Thévenet
|
24-07-1977
General Classification Tour de France :
Bernard Thévenet
|
24-07-1977
Points classification Tour de France :
Jacques Esclassan
|
24-07-1977
Points classification Tour de France :
Jacques Esclassan
|
25-07-1977
Seignelay :
Bernard Thévenet
|
25-07-1977
Seignelay :
Bernard Thévenet
|
29-07-1977
Castres :
Jacques Esclassan
|
29-07-1977
Castres :
Jacques Esclassan
|
00-08-1977
World Championship, Track, Pursuit, Elite:
Gregor Braun
|
00-08-1977
World Championship, Track, Pursuit, Elite:
Gregor Braun
|
01-08-1977
Château-Chinon, Criterium :
Michel Laurent
|
01-08-1977
Château-Chinon, Criterium :
Michel Laurent
|
11-09-1977
Fourmies :
Jean-Luc Vandenbroucke
|
11-09-1977
Fourmies :
Jean-Luc Vandenbroucke
|
11-09-1977
Saclas :
Bernard Thévenet
|
11-09-1977
Saclas :
Bernard Thévenet
|
12-10-1977
General Classification Montjuich (a):
Bernard Thévenet
|
12-10-1977
General Classification Montjuich (a):
Bernard Thévenet
|
12-10-1977
Stage 1 part B Montjuich (a):
Bernard Thévenet
|
12-10-1977
Stage 1 part B Montjuich (a):
Bernard Thévenet
|
12-10-1977
Stage 1 part C Montjuich (a):
Bernard Thévenet
|
12-10-1977
Stage 1 part C Montjuich (a):
Bernard Thévenet
|
1978 Peugeot - Esso - Michelin:
|
15-02-1978
Prologue Tour Méditerranéen :
Gregor Braun
|
15-02-1978
Prologue Tour Méditerranéen :
Gregor Braun
|
25-02-1978
Peymeinade :
Jacques Esclassan
|
25-02-1978
Peymeinade :
Jacques Esclassan
|
07-03-1978
Stage 3 Paris - Nice :
Jacques Esclassan
|
07-03-1978
Stage 3 Paris - Nice :
Jacques Esclassan
|
10-03-1978
Stage 6 Paris - Nice :
Jean-Luc Vandenbroucke
|
10-03-1978
Stage 6 Paris - Nice :
Jean-Luc Vandenbroucke
|
11-03-1978
Stage 7 part a Paris - Nice :
Jacques Esclassan
|
11-03-1978
Stage 7 part a Paris - Nice :
Jacques Esclassan
|
28-03-1978
Stage 3 Ronde van België :
Gregor Braun
|
28-03-1978
Stage 3 Ronde van België :
Gregor Braun
|
16-04-1978
General Classification Tour du Vaucluse :
Michel Laurent
|
16-04-1978
General Classification Tour du Vaucluse :
Michel Laurent
|
20-04-1978
Flèche Wallonne :
Michel Laurent
|
20-04-1978
Flèche Wallonne :
Michel Laurent
|
01-05-1978
Frankfurt am Main :
Gregor Braun
|
01-05-1978
Frankfurt am Main :
Gregor Braun
|
05-05-1978
Stage 3 Tour de Romandie :
Francis Campaner
|
05-05-1978
Stage 3 Tour de Romandie :
Francis Campaner
|
07-05-1978
Wuustwezel :
Roger Rosiers
|
07-05-1978
Wuustwezel :
Roger Rosiers
|
20-06-1978
Stage 2 part b Tour de l'Aude :
Jean-Luc Vandenbroucke
|
20-06-1978
Stage 2 part b Tour de l'Aude :
Jean-Luc Vandenbroucke
|
01-07-1978
Stage 2 Tour de France :
Jacques Esclassan
|
01-07-1978
Stage 2 Tour de France :
Jacques Esclassan
|
12-07-1978
Stage 12 part b Tour de France :
Jacques Esclassan
|
12-07-1978
Stage 12 part b Tour de France :
Jacques Esclassan
|
24-07-1978
Seignelay :
Yves Hézard
|
24-07-1978
Seignelay :
Yves Hézard
|
00-08-1978
World Championship, Track, Pursuit, Elite:
Gregor Braun
|
00-08-1978
World Championship, Track, Pursuit, Elite:
Gregor Braun
|
07-09-1978
Quillan :
Jacques Esclassan
|
07-09-1978
Quillan :
Jacques Esclassan
|
10-09-1978
Fourmies :
Yves Hézard
|
10-09-1978
Fourmies :
Yves Hézard
|
03-10-1978
Circuit des Frontières :
Jean-Luc Vandenbroucke
|
03-10-1978
Circuit des Frontières :
Jean-Luc Vandenbroucke
|
1979 Peugeot - Esso - Michelin:
|
17-02-1979
Stage 3 Tour Méditerranéen :
Michel Laurent
|
17-02-1979
Stage 3 Tour Méditerranéen :
Michel Laurent
|
18-02-1979
Montauroux :
Pascal Simon
|
18-02-1979
Montauroux :
Pascal Simon
|
18-02-1979
Stage 4 Tour Méditerranéen :
Gregor Braun
|
18-02-1979
Stage 4 Tour Méditerranéen :
Gregor Braun
|
19-02-1979
General Classification Tour Méditerranéen :
Michel Laurent
|
19-02-1979
General Classification Tour Méditerranéen :
Michel Laurent
|
18-03-1979
Galder :
Hennie Kuiper
|
18-03-1979
Galder :
Hennie Kuiper
|
24-03-1979
Stage 1 Critérium International :
Jacques Esclassan
|
24-03-1979
Stage 1 Critérium International :
Jacques Esclassan
|
25-04-1979
Oostakker :
Hennie Kuiper
|
25-04-1979
Oostakker :
Hennie Kuiper
|
29-04-1979
Pogny :
Hennie Kuiper
|
29-04-1979
Pogny :
Hennie Kuiper
|
20-05-1979
Bavel :
Hennie Kuiper
|
20-05-1979
Bavel :
Hennie Kuiper
|
24-05-1979
Stage 7 Giro d'Italia :
Alan Van Heerden
|
24-05-1979
Stage 7 Giro d'Italia :
Alan Van Heerden
|
18-07-1979
Strijpen :
Jean-Luc Vandenbroucke
|
18-07-1979
Strijpen :
Jean-Luc Vandenbroucke
|
07-08-1979
Emmen :
Hennie Kuiper
|
07-08-1979
Emmen :
Hennie Kuiper
|
09-08-1979
Agon-Coutainville :
Roger Legeay
|
09-08-1979
Agon-Coutainville :
Roger Legeay
|
16-08-1979
Stage 2 Tour du Limousin :
Yves Hézard
|
16-08-1979
Stage 2 Tour du Limousin :
Yves Hézard
|
25-08-1979
Haaltert :
Jean-Luc Vandenbroucke
|
25-08-1979
Haaltert :
Jean-Luc Vandenbroucke
|
09-09-1979
Fourmies :
Jean-Luc Vandenbroucke
|
09-09-1979
Fourmies :
Jean-Luc Vandenbroucke
|
07-10-1979
Lugano, Chrono :
Michel Laurent
|
07-10-1979
Lugano, Chrono :
Michel Laurent
|
18-11-1979
part a Basse-Terre :
Jean-Luc Vandenbroucke
|
18-11-1979
part a Basse-Terre :
Jean-Luc Vandenbroucke
|
1980 Peugeot - Esso - Michelin:
|
17-02-1980
Stage 3 part a Tour Méditerranéen :
Michel Laurent
|
17-02-1980
Stage 3 part a Tour Méditerranéen :
Michel Laurent
|
24-02-1980
Tour du Haut-Var :
Pascal Simon
|
24-02-1980
Tour du Haut-Var :
Pascal Simon
|
28-02-1980
Stage 1 Tour de Corse :
Gilbert Duclos-Lassalle
|
28-02-1980
Stage 1 Tour de Corse :
Gilbert Duclos-Lassalle
|
01-03-1980
Stage 3 part A Tour de Corse :
Michel Laurent
|
01-03-1980
Stage 3 part A Tour de Corse :
Michel Laurent
|
02-03-1980
General Classification Tour de Corse :
Gilbert Duclos-Lassalle
|
02-03-1980
General Classification Tour de Corse :
Gilbert Duclos-Lassalle
|
12-03-1980
General Classification Paris - Nice :
Gilbert Duclos-Lassalle
|
12-03-1980
General Classification Paris - Nice :
Gilbert Duclos-Lassalle
|
23-03-1980
General Classification Critérium International :
Michel Laurent
|
23-03-1980
General Classification Critérium International :
Michel Laurent
|
27-03-1980
Stage 2 part b Tour d'Armorique :
Jacques Bossis
|
27-03-1980
Stage 2 part b Tour d'Armorique :
Jacques Bossis
|
28-03-1980
Stage 3 Tour d'Armorique :
Gilbert Duclos-Lassalle
|
28-03-1980
Stage 3 Tour d'Armorique :
Gilbert Duclos-Lassalle
|
18-04-1980
Stage 3 Circuit Cycliste Sarthe :
Roger Legeay
|
18-04-1980
Stage 3 Circuit Cycliste Sarthe :
Roger Legeay
|
06-06-1980
Stage 1 part a Paris - Bourges :
Yves Hézard
|
06-06-1980
Stage 1 part a Paris - Bourges :
Yves Hézard
|
06-06-1980
Stage 1 part b Paris - Bourges :
Gilbert Duclos-Lassalle
|
06-06-1980
Stage 1 part b Paris - Bourges :
Gilbert Duclos-Lassalle
|
07-06-1980
General Classification Paris - Bourges :
Yves Hézard
|
07-06-1980
General Classification Paris - Bourges :
Yves Hézard
|
19-06-1980
General Classification Tour de l'Aude :
Marcel Tinazzi
|
19-06-1980
General Classification Tour de l'Aude :
Marcel Tinazzi
|
15-08-1980
Josselin :
Roger Legeay
|
15-08-1980
Josselin :
Roger Legeay
|
05-09-1980
Langedijk :
Hennie Kuiper
|
05-09-1980
Langedijk :
Hennie Kuiper
|
14-09-1980
Fourmies :
Jacques Bossis
|
14-09-1980
Fourmies :
Jacques Bossis
|
17-09-1980
Chamalières :
Yves Hézard
|
17-09-1980
Chamalières :
Yves Hézard
|
05-10-1980
Nogent-sur-Oise :
Jacques Bossis
|
05-10-1980
Nogent-sur-Oise :
Jacques Bossis
|