1961 Libertas - Eura Drinks:
|
19-02-1961
Munte, Cyclo-cross (a):
René De Rey
|
19-02-1961
Munte, Cyclo-cross (a):
René De Rey
|
21-05-1961
Rotselaar, Amateurs :
Hugo Hellemans
|
21-05-1961
Rotselaar, Amateurs :
Hugo Hellemans
|
01-07-1961
Sint-Gillis-Waas :
Gentiel Saelens
|
01-07-1961
Sint-Gillis-Waas :
Gentiel Saelens
|
08-07-1961
Kontich :
André Vlayen
|
08-07-1961
Kontich :
André Vlayen
|
21-07-1961
Kalmthout (a):
André Vlayen
|
21-07-1961
Kalmthout (a):
André Vlayen
|
12-08-1961
Merelbeke :
Gentiel Saelens
|
12-08-1961
Merelbeke :
Gentiel Saelens
|
27-08-1961
Deurne :
Maurice Joosen
|
27-08-1961
Deurne :
Maurice Joosen
|
31-08-1961
Rummen :
Frans Brands
|
31-08-1961
Rummen :
Frans Brands
|
15-09-1961
Berchem :
Frans Van Looveren
|
15-09-1961
Berchem :
Frans Van Looveren
|
30-09-1961
Omloop der Vlaamse Gewesten :
André Vlayen
|
30-09-1961
Omloop der Vlaamse Gewesten :
André Vlayen
|
08-10-1961
Humbeek, Cyclo-cross :
René De Rey
|
08-10-1961
Humbeek, Cyclo-cross :
René De Rey
|
11-11-1961
Vichte, Cyclo-cross :
René De Rey
|
11-11-1961
Vichte, Cyclo-cross :
René De Rey
|
12-11-1961
Gistel, Cyclo-cross :
René De Rey
|
12-11-1961
Gistel, Cyclo-cross :
René De Rey
|
04-12-1961
Zonhoven, Cyclo-cross :
René De Rey
|
04-12-1961
Zonhoven, Cyclo-cross :
René De Rey
|
10-12-1961
Tisselt, Cyclo-cross :
René De Rey
|
10-12-1961
Tisselt, Cyclo-cross :
René De Rey
|
1962 Libertas - Carideng:
|
18-03-1962
Brussel/Bruxelles - Zepperen :
Edward Sels
|
18-03-1962
Brussel/Bruxelles - Zepperen :
Edward Sels
|
01-04-1962
Ronde van Vlaanderen, U23 :
Edward Sels
|
01-04-1962
Ronde van Vlaanderen, U23 :
Edward Sels
|
05-05-1962
Stage 7 part a Ronde van België, Amateurs :
Edward Sels
|
05-05-1962
Stage 7 part a Ronde van België, Amateurs :
Edward Sels
|
23-05-1962
Stockholm, Amateurs:
Edward Sels
|
23-05-1962
Stockholm, Amateurs:
Edward Sels
|
09-06-1962
Kortenhoef :
Piet Damen
|
09-06-1962
Kortenhoef :
Piet Damen
|
10-06-1962
Ganshoren :
Joseph Vloeberghs
|
10-06-1962
Ganshoren :
Joseph Vloeberghs
|
15-06-1962
Stage 2 Tour de Suisse :
Joseph Vloeberghs
|
15-06-1962
Stage 2 Tour de Suisse :
Joseph Vloeberghs
|
24-06-1962
Betekom :
Joseph Vloeberghs
|
24-06-1962
Betekom :
Joseph Vloeberghs
|
03-07-1962
Nederbrakel :
Joseph Vloeberghs
|
03-07-1962
Nederbrakel :
Joseph Vloeberghs
|
04-07-1962
Wavre :
Jan Zagers
|
04-07-1962
Wavre :
Jan Zagers
|
19-07-1962
Mechelen :
Jaap Kersten
|
19-07-1962
Mechelen :
Jaap Kersten
|
21-07-1962
Dinteloord :
Piet Damen
|
21-07-1962
Dinteloord :
Piet Damen
|
17-08-1962
Geel (a):
Joseph Vloeberghs
|
17-08-1962
Geel (a):
Joseph Vloeberghs
|
09-09-1962
Helmond :
Piet Damen
|
09-09-1962
Helmond :
Piet Damen
|
16-09-1962
Sint-Lenaarts :
Edward Sels
|
16-09-1962
Sint-Lenaarts :
Edward Sels
|
1963 Libertas:
|
19-01-1963
Merelbeke, Cyclo-cross (c):
René De Rey
|
19-01-1963
Merelbeke, Cyclo-cross (c):
René De Rey
|
26-01-1963
Sterrebeek, Cyclo-cross, Amateurs :
Frans Paul Sol
|
26-01-1963
Sterrebeek, Cyclo-cross, Amateurs :
Frans Paul Sol
|
17-03-1963
Barcelona (a):
Adolf De Waele
|
17-03-1963
Barcelona (a):
Adolf De Waele
|
09-05-1963
Stage 9 Vuelta a España :
Roger Baens
|
09-05-1963
Stage 9 Vuelta a España :
Roger Baens
|
14-05-1963
Stage 14 Vuelta a España :
Roger Baens
|
14-05-1963
Stage 14 Vuelta a España :
Roger Baens
|
08-06-1963
National Championship, Track, Stayers, Elite, Belgium:
Léo Proost
|
08-06-1963
National Championship, Track, Stayers, Elite, Belgium:
Léo Proost
|
09-06-1963
Waasmunster, Amateurs :
Ludo Verhoeven
|
09-06-1963
Waasmunster, Amateurs :
Ludo Verhoeven
|
17-06-1963
Saint-Omer :
Oswald Declercq
|
17-06-1963
Saint-Omer :
Oswald Declercq
|
30-06-1963
Torhout (a):
Oswald Declercq
|
30-06-1963
Torhout (a):
Oswald Declercq
|
04-07-1963
Stage 5 Tour de l'Avenir :
Samuel Van Sweevelt
|
04-07-1963
Stage 5 Tour de l'Avenir :
Samuel Van Sweevelt
|
15-07-1963
Stal - Koersel :
Samuel Van Sweevelt
|
15-07-1963
Stal - Koersel :
Samuel Van Sweevelt
|
22-07-1963
Zichem :
Théo Mertens
|
22-07-1963
Zichem :
Théo Mertens
|
26-07-1963
Mol :
Théo Mertens
|
26-07-1963
Mol :
Théo Mertens
|
07-08-1963
World Championship, Track, Stayers, Elite:
Léo Proost
|
07-08-1963
World Championship, Track, Stayers, Elite:
Léo Proost
|
07-08-1963
Willebroek, Amateurs :
Joseph Dries
|
07-08-1963
Willebroek, Amateurs :
Joseph Dries
|
17-09-1963
Bonheiden :
Théo Mertens
|
17-09-1963
Bonheiden :
Théo Mertens
|
24-09-1963
Vichte :
Théo Mertens
|
24-09-1963
Vichte :
Théo Mertens
|
28-09-1963
Ingelmunster :
Théo Mertens
|
28-09-1963
Ingelmunster :
Théo Mertens
|
19-10-1963
Huldenberg, Cyclo-cross (a):
René De Rey
|
19-10-1963
Huldenberg, Cyclo-cross (a):
René De Rey
|
10-11-1963
Battel, Cyclo-cross :
René De Rey
|
10-11-1963
Battel, Cyclo-cross :
René De Rey
|
11-11-1963
Niel, Cyclo-cross :
René De Rey
|
11-11-1963
Niel, Cyclo-cross :
René De Rey
|
04-12-1963
Zonhoven, Cyclo-cross :
René De Rey
|
04-12-1963
Zonhoven, Cyclo-cross :
René De Rey
|
14-12-1963
Wenduine, Cyclo-cross :
René De Rey
|
14-12-1963
Wenduine, Cyclo-cross :
René De Rey
|
21-12-1963
Ertvelde, Cyclo-cross (b):
René De Rey
|
21-12-1963
Ertvelde, Cyclo-cross (b):
René De Rey
|
22-12-1963
Kalken, Cyclo-cross :
René De Rey
|
22-12-1963
Kalken, Cyclo-cross :
René De Rey
|
1964 Lamot - Libertas:
|
10-05-1964
General Classification Tour de Romandie :
Rolf Maurer
|
10-05-1964
General Classification Tour de Romandie :
Rolf Maurer
|
25-05-1964
Stage 10 Giro d'Italia :
Rolf Maurer
|
25-05-1964
Stage 10 Giro d'Italia :
Rolf Maurer
|
05-06-1964
Aartrijke :
André Lauwers
|
05-06-1964
Aartrijke :
André Lauwers
|
12-06-1964
Stage 2 Tour de Suisse :
Rolf Maurer
|
12-06-1964
Stage 2 Tour de Suisse :
Rolf Maurer
|
13-06-1964
Stage 3 Tour de Suisse :
Rolf Maurer
|
13-06-1964
Stage 3 Tour de Suisse :
Rolf Maurer
|
17-06-1964
Stage 7 General Classification Tour de Suisse :
Rolf Maurer
|
17-06-1964
Stage 7 General Classification Tour de Suisse :
Rolf Maurer
|
05-08-1964
Harelbeke (d):
Oswald Declercq
|
05-08-1964
Harelbeke (d):
Oswald Declercq
|
24-08-1964
Zingem :
Oswald Declercq
|
24-08-1964
Zingem :
Oswald Declercq
|
1965 Lamot - Libertas:
|
28-03-1965
Gent - Ieper :
Noël Vanclooster
|
28-03-1965
Gent - Ieper :
Noël Vanclooster
|
03-04-1965
Stage 1 Lot - Wieze:
Paul Van De Vijver
|
03-04-1965
Stage 1 Lot - Wieze:
Paul Van De Vijver
|
04-04-1965
part 3 General Classification Lot - Wieze:
Paul Van De Vijver
|
04-04-1965
part 3 General Classification Lot - Wieze:
Paul Van De Vijver
|
10-04-1965
Brussel/Bruxelles - Marke, Amateurs:
Noël Vanclooster
|
10-04-1965
Brussel/Bruxelles - Marke, Amateurs:
Noël Vanclooster
|
19-04-1965
Alken (a):
Roger De Coninck
|
19-04-1965
Alken (a):
Roger De Coninck
|
19-04-1965
Dwars door Vlaanderen / Dwars door België :
Alfons Hermans
|
19-04-1965
Dwars door Vlaanderen / Dwars door België :
Alfons Hermans
|
21-04-1965
National Championship, Interclubs, Belgium:
Roger Verheyden
|
21-04-1965
National Championship, Interclubs, Belgium:
Roger Verheyden
|
21-04-1965
National Championship, Interclubs, Belgium:
Roger De Coninck
|
21-04-1965
National Championship, Interclubs, Belgium:
Roger De Coninck
|
25-04-1965
Stage 2 part a Ronde van België, Amateurs :
Noël Vanclooster
|
25-04-1965
Stage 2 part a Ronde van België, Amateurs :
Noël Vanclooster
|
26-04-1965
Stage 3 Ronde van België, Amateurs :
Noël Vanclooster
|
26-04-1965
Stage 3 Ronde van België, Amateurs :
Noël Vanclooster
|
01-05-1965
Stage 7 part b Ronde van België, Amateurs :
Noël Vanclooster
|
01-05-1965
Stage 7 part b Ronde van België, Amateurs :
Noël Vanclooster
|
01-05-1965
Sint-Lievens-Esse :
Gustave Van Vaerenbergh
|
01-05-1965
Sint-Lievens-Esse :
Gustave Van Vaerenbergh
|
02-05-1965
Stage 8 Ronde van België, Amateurs :
Noël Vanclooster
|
02-05-1965
Stage 8 Ronde van België, Amateurs :
Noël Vanclooster
|
02-05-1965
General Classification Ronde van België, Amateurs :
Noël Vanclooster
|
02-05-1965
General Classification Ronde van België, Amateurs :
Noël Vanclooster
|
09-05-1965
Sint-Andries (a):
Hugo Scrayen
|
09-05-1965
Sint-Andries (a):
Hugo Scrayen
|
11-05-1965
Lutlommel :
Roger Thull
|
11-05-1965
Lutlommel :
Roger Thull
|
20-05-1965
Québec, Six Days :
Emile Severeyns
|
20-05-1965
Québec, Six Days :
Emile Severeyns
|
22-05-1965
Knokke (a):
Bernard Deville
|
22-05-1965
Knokke (a):
Bernard Deville
|
22-05-1965
Puivelde, Independant:
Noël Vanclooster
|
22-05-1965
Puivelde, Independant:
Noël Vanclooster
|
27-05-1965
Oordegem, Independant :
Noël Vanclooster
|
27-05-1965
Oordegem, Independant :
Noël Vanclooster
|
30-05-1965
Torhout, Amateurs :
Willy Primo
|
30-05-1965
Torhout, Amateurs :
Willy Primo
|
31-05-1965
Koersel :
Willy Verbruggen
|
31-05-1965
Koersel :
Willy Verbruggen
|
22-06-1965
Zomergem, Independant :
Noël Vanclooster
|
22-06-1965
Zomergem, Independant :
Noël Vanclooster
|
04-07-1965
Ingelmunster, Independant:
Noël Vanclooster
|
04-07-1965
Ingelmunster, Independant:
Noël Vanclooster
|
11-07-1965
National Championship, Road, Independants, Belgium:
Noël Vanclooster
|
11-07-1965
National Championship, Road, Independants, Belgium:
Noël Vanclooster
|
17-07-1965
Sinaai, Independant :
Roger De Wilde
|
17-07-1965
Sinaai, Independant :
Roger De Wilde
|
19-07-1965
Nieuwerkerken :
Achille Van De Weyer
|
19-07-1965
Nieuwerkerken :
Achille Van De Weyer
|
21-07-1965
Zomergem, Independant:
Noël Vanclooster
|
21-07-1965
Zomergem, Independant:
Noël Vanclooster
|
25-07-1965
Hoepertingen :
Constant Jongen
|
25-07-1965
Hoepertingen :
Constant Jongen
|
26-07-1965
Schoten, Independant :
Noël Vanclooster
|
26-07-1965
Schoten, Independant :
Noël Vanclooster
|
05-08-1965
Ieper, Independant:
Noël Vanclooster
|
05-08-1965
Ieper, Independant:
Noël Vanclooster
|
22-08-1965
Markegem, Independant:
Noël Vanclooster
|
22-08-1965
Markegem, Independant:
Noël Vanclooster
|
23-08-1965
Haasdonk, Independant :
Noël Vanclooster
|
23-08-1965
Haasdonk, Independant :
Noël Vanclooster
|
02-09-1965
Jabbeke, Independant:
Noël Vanclooster
|
02-09-1965
Jabbeke, Independant:
Noël Vanclooster
|
06-09-1965
Overboelare, Independant:
Noël Vanclooster
|
06-09-1965
Overboelare, Independant:
Noël Vanclooster
|
06-09-1965
Wetteren, Derny :
Hugo De Thaey
|
06-09-1965
Wetteren, Derny :
Hugo De Thaey
|
07-09-1965
Brasschaat (a):
Roger De Wilde
|
07-09-1965
Brasschaat (a):
Roger De Wilde
|
07-09-1965
Erpe :
Noël Vanclooster
|
07-09-1965
Erpe :
Noël Vanclooster
|
09-09-1965
Buggenhout (b):
Constant Jongen
|
09-09-1965
Buggenhout (b):
Constant Jongen
|
12-09-1965
Heule (a):
Léon Verkindere
|
12-09-1965
Heule (a):
Léon Verkindere
|
1966 Libertas:
|
17-04-1966
Oedelem :
Roger De Wilde
|
17-04-1966
Oedelem :
Roger De Wilde
|
18-06-1966
Erembodegem (a):
Hugo De Thaey
|
18-06-1966
Erembodegem (a):
Hugo De Thaey
|
20-06-1966
Erembodegem :
Bruno Sivilotti Pidutti
|
20-06-1966
Erembodegem :
Bruno Sivilotti Pidutti
|
01-08-1966
Lommel :
Constant Jongen
|
01-08-1966
Lommel :
Constant Jongen
|
1967 Fontpineda - Libertas:
|