1988 Roland:
|
27-02-1988
Tour du Haut-Var :
Luc Roosen
|
27-02-1988
Tour du Haut-Var :
Luc Roosen
|
05-03-1988
Omloop Het Nieuwsblad :
Ronny Van Holen
|
05-03-1988
Omloop Het Nieuwsblad :
Ronny Van Holen
|
23-03-1988
Kalmthout :
Herman Frison
|
23-03-1988
Kalmthout :
Herman Frison
|
16-05-1988
Kasterlee, Independant :
Patrick Roelandt
|
16-05-1988
Kasterlee, Independant :
Patrick Roelandt
|
18-06-1988
Stage 5 Tour de Suisse :
Luc Roosen
|
18-06-1988
Stage 5 Tour de Suisse :
Luc Roosen
|
04-07-1988
Humbeek :
Herman Frison
|
04-07-1988
Humbeek :
Herman Frison
|
03-08-1988
Opstal :
Bruno Geuens
|
03-08-1988
Opstal :
Bruno Geuens
|
03-08-1988
Stage 2 Tour of Denmark :
Herman Frison
|
03-08-1988
Stage 2 Tour of Denmark :
Herman Frison
|
06-08-1988
Stage 5 part a Tour of Denmark :
Jesper Skibby
|
06-08-1988
Stage 5 part a Tour of Denmark :
Jesper Skibby
|
22-08-1988
Geetbets :
Herman Frison
|
22-08-1988
Geetbets :
Herman Frison
|
08-09-1988
Melsele :
Patrick Roelandt
|
08-09-1988
Melsele :
Patrick Roelandt
|
19-09-1988
Viane :
Bruno Geuens
|
19-09-1988
Viane :
Bruno Geuens
|
1996 Rabobank:
|
03-01-1996
Surhuisterveen, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
03-01-1996
Surhuisterveen, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
07-01-1996
Northbridge :
Henk Vogels
|
07-01-1996
Northbridge :
Henk Vogels
|
07-01-1996
Sint Michielsgestel, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
07-01-1996
Sint Michielsgestel, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
14-01-1996
National Championship, Cyclo-cross, Elite, The Netherlands:
Richard Groenendaal
|
14-01-1996
National Championship, Cyclo-cross, Elite, The Netherlands:
Richard Groenendaal
|
20-01-1996
Vossem, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
20-01-1996
Vossem, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
21-01-1996
Pontchâteau, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
21-01-1996
Pontchâteau, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
04-02-1996
World Championship, Cyclo-cross, Elite:
Adrie Van Der Poel
|
04-02-1996
World Championship, Cyclo-cross, Elite:
Adrie Van Der Poel
|
11-02-1996
Harnes, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
11-02-1996
Harnes, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
18-02-1996
UCI Ranking, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
18-02-1996
UCI Ranking, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
03-03-1996
Kuurne - Brussel - Kuurne :
Rolf Sørensen
|
03-03-1996
Kuurne - Brussel - Kuurne :
Rolf Sørensen
|
07-03-1996
Stage 2 Vuelta a Murcia :
Viatcheslav Ekimov
|
07-03-1996
Stage 2 Vuelta a Murcia :
Viatcheslav Ekimov
|
09-03-1996
Stage 4 Vuelta a Murcia :
Robbie McEwen
|
09-03-1996
Stage 4 Vuelta a Murcia :
Robbie McEwen
|
24-03-1996
Rhede (a):
Aart Vierhouten
|
24-03-1996
Rhede (a):
Aart Vierhouten
|
04-04-1996
General Classification Driedaagse van De Panne :
Viatcheslav Ekimov
|
04-04-1996
General Classification Driedaagse van De Panne :
Viatcheslav Ekimov
|
06-04-1996
Seraing :
Erik Dekker
|
06-04-1996
Seraing :
Erik Dekker
|
18-04-1996
Stage 4 Teleflex Tour :
Jan Boven
|
18-04-1996
Stage 4 Teleflex Tour :
Jan Boven
|
21-04-1996
Stage 7 Teleflex Tour :
Aart Vierhouten
|
21-04-1996
Stage 7 Teleflex Tour :
Aart Vierhouten
|
31-05-1996
Stage 2 Wien - Rabenstein - Gresten - Wien :
Henk Vogels
|
31-05-1996
Stage 2 Wien - Rabenstein - Gresten - Wien :
Henk Vogels
|
17-06-1996
General Classification Postgirot Open :
Michael Blaudzun
|
17-06-1996
General Classification Postgirot Open :
Michael Blaudzun
|
19-06-1996
Sweikhuizen :
Michael Boogerd
|
19-06-1996
Sweikhuizen :
Michael Boogerd
|
28-06-1996
National Championship, Road, ITT, Elite, The Netherlands:
Erik Dekker
|
28-06-1996
National Championship, Road, ITT, Elite, The Netherlands:
Erik Dekker
|
05-07-1996
Stage 6 Tour de France :
Michael Boogerd
|
05-07-1996
Stage 6 Tour de France :
Michael Boogerd
|
13-07-1996
Stage 13 Tour de France :
Rolf Sørensen
|
13-07-1996
Stage 13 Tour de France :
Rolf Sørensen
|
20-07-1996
Stage 3 Hofbrau Cup :
Johan Bruyneel
|
20-07-1996
Stage 3 Hofbrau Cup :
Johan Bruyneel
|
23-07-1996
Stiphout :
Michael Boogerd
|
23-07-1996
Stiphout :
Michael Boogerd
|
25-07-1996
Wateringen :
Michael Boogerd
|
25-07-1996
Wateringen :
Michael Boogerd
|
27-07-1996
Stage 1 Circuit Franco-Belge :
Koos Moerenhout
|
27-07-1996
Stage 1 Circuit Franco-Belge :
Koos Moerenhout
|
28-07-1996
General Classification Circuit Franco-Belge :
Koos Moerenhout
|
28-07-1996
General Classification Circuit Franco-Belge :
Koos Moerenhout
|
02-08-1996
Maarheeze :
Michael Boogerd
|
02-08-1996
Maarheeze :
Michael Boogerd
|
07-08-1996
Maastricht :
Danny Nelissen
|
07-08-1996
Maastricht :
Danny Nelissen
|
10-08-1996
Bocholtz :
Danny Nelissen
|
10-08-1996
Bocholtz :
Danny Nelissen
|
10-08-1996
Stage 4 part b Tour of Denmark :
Rolf Sørensen
|
10-08-1996
Stage 4 part b Tour of Denmark :
Rolf Sørensen
|
13-08-1996
Prologue Regio Tour International :
Erik Dekker
|
13-08-1996
Prologue Regio Tour International :
Erik Dekker
|
16-08-1996
Stage 3 part b Regio Tour International :
Robbie McEwen
|
16-08-1996
Stage 3 part b Regio Tour International :
Robbie McEwen
|
23-08-1996
Almelo, Criterium :
Erik Dekker
|
23-08-1996
Almelo, Criterium :
Erik Dekker
|
13-10-1996
Montévrain, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
13-10-1996
Montévrain, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
20-10-1996
Steinmaur, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
20-10-1996
Steinmaur, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
20-10-1996
Vossem, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
20-10-1996
Vossem, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
27-10-1996
Eschenbach, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
27-10-1996
Eschenbach, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
01-11-1996
Hägendorf, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
01-11-1996
Hägendorf, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
03-11-1996
Zürich, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
03-11-1996
Zürich, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
10-11-1996
Prata di Pordenone, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
10-11-1996
Prata di Pordenone, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
17-11-1996
Gavere, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
17-11-1996
Gavere, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
23-11-1996
Praha, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
23-11-1996
Praha, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
24-11-1996
Woerden, Cyclo-cross (a):
Adrie Van Der Poel
|
24-11-1996
Woerden, Cyclo-cross (a):
Adrie Van Der Poel
|
30-11-1996
Kalmthout, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
30-11-1996
Kalmthout, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
01-12-1996
Gieten, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
01-12-1996
Gieten, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
08-12-1996
Nommay, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
08-12-1996
Nommay, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
14-12-1996
Milano, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
14-12-1996
Milano, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
21-12-1996
Essen, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
21-12-1996
Essen, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
22-12-1996
Koksijde, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
22-12-1996
Koksijde, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
26-12-1996
Soestduinen, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
26-12-1996
Soestduinen, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
27-12-1996
Loenhout, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
27-12-1996
Loenhout, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
1997 Rabobank:
|
05-01-1997
Sint Michielsgestel, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
05-01-1997
Sint Michielsgestel, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
08-01-1997
Stage 1 Bay Cycling Classic :
Robbie McEwen
|
08-01-1997
Stage 1 Bay Cycling Classic :
Robbie McEwen
|
09-01-1997
Stage 2 Bay Cycling Classic :
Robbie McEwen
|
09-01-1997
Stage 2 Bay Cycling Classic :
Robbie McEwen
|
11-01-1997
Stage 4 Bay Cycling Classic :
Robbie McEwen
|
11-01-1997
Stage 4 Bay Cycling Classic :
Robbie McEwen
|
12-01-1997
General Classification Bay Cycling Classic :
Robbie McEwen
|
12-01-1997
General Classification Bay Cycling Classic :
Robbie McEwen
|
18-01-1997
Vossem, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
18-01-1997
Vossem, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
19-01-1997
General Classification World Cup, Cyclo-cross, Elite:
Adrie Van Der Poel
|
19-01-1997
General Classification World Cup, Cyclo-cross, Elite:
Adrie Van Der Poel
|
08-02-1997
Lille, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
08-02-1997
Lille, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
09-02-1997
Harnes, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
09-02-1997
Harnes, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
09-02-1997
General Classification Superprestige, Cyclo-cross:
Adrie Van Der Poel
|
09-02-1997
General Classification Superprestige, Cyclo-cross:
Adrie Van Der Poel
|
16-02-1997
Fronsac, Cyclo-cross:
Adrie Van Der Poel
|
16-02-1997
Fronsac, Cyclo-cross:
Adrie Van Der Poel
|
16-02-1997
UCI Ranking, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
16-02-1997
UCI Ranking, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
09-03-1997
Ichtegem (a):
Leon Van Bon
|
09-03-1997
Ichtegem (a):
Leon Van Bon
|
12-03-1997
Prologue Tirreno - Adriatico :
Rolf Sørensen
|
12-03-1997
Prologue Tirreno - Adriatico :
Rolf Sørensen
|
03-04-1997
Stage 3 part b Driedaagse van De Panne :
Rolf Sørensen
|
03-04-1997
Stage 3 part b Driedaagse van De Panne :
Rolf Sørensen
|
06-04-1997
Ronde van Vlaanderen :
Rolf Sørensen
|
06-04-1997
Ronde van Vlaanderen :
Rolf Sørensen
|
27-04-1997
Made, Criterium :
Leon Van Bon
|
27-04-1997
Made, Criterium :
Leon Van Bon
|
07-05-1997
Stage 2 Quatre Jours de Dunkerque :
Robbie McEwen
|
07-05-1997
Stage 2 Quatre Jours de Dunkerque :
Robbie McEwen
|
08-05-1997
Lekkerkerk :
Adrie Van Der Poel
|
08-05-1997
Lekkerkerk :
Adrie Van Der Poel
|
18-05-1997
Amsterdam (a):
Leon Van Bon
|
18-05-1997
Amsterdam (a):
Leon Van Bon
|
25-05-1997
National Championship, Mountainbike, XC, Elite, The Netherlands:
Richard Groenendaal
|
25-05-1997
National Championship, Mountainbike, XC, Elite, The Netherlands:
Richard Groenendaal
|
14-06-1997
Stage 3 Tour de Luxembourg :
Robbie McEwen
|
14-06-1997
Stage 3 Tour de Luxembourg :
Robbie McEwen
|
24-06-1997
General Classification Route du Sud :
Patrick Jonker
|
24-06-1997
General Classification Route du Sud :
Patrick Jonker
|
25-06-1997
Sweikhuizen :
Erik Dekker
|
25-06-1997
Sweikhuizen :
Erik Dekker
|
29-06-1997
National Championship, Road, Elite, The Netherlands:
Michael Boogerd
|
29-06-1997
National Championship, Road, Elite, The Netherlands:
Michael Boogerd
|
30-06-1997
Noordwijk aan Zee, Derny :
Max Van Heeswijk
|
30-06-1997
Noordwijk aan Zee, Derny :
Max Van Heeswijk
|
04-07-1997
Stage 2 Rheinland-Pfalz Rundfahrt :
Aart Vierhouten
|
04-07-1997
Stage 2 Rheinland-Pfalz Rundfahrt :
Aart Vierhouten
|
10-07-1997
Stage 8 Rheinland-Pfalz Rundfahrt :
Koos Moerenhout
|
10-07-1997
Stage 8 Rheinland-Pfalz Rundfahrt :
Koos Moerenhout
|
11-07-1997
Stage 9 Rheinland-Pfalz Rundfahrt :
Richard Groenendaal
|
11-07-1997
Stage 9 Rheinland-Pfalz Rundfahrt :
Richard Groenendaal
|
29-07-1997
København :
Rolf Sørensen
|
29-07-1997
København :
Rolf Sørensen
|
29-07-1997
Stiphout :
Erik Dekker
|
29-07-1997
Stiphout :
Erik Dekker
|
01-08-1997
Heerlen :
Michael Boogerd
|
01-08-1997
Heerlen :
Michael Boogerd
|
08-08-1997
Oostvoorne, Criterium :
Erik Breukink
|
08-08-1997
Oostvoorne, Criterium :
Erik Breukink
|
20-08-1997
National Championship, Road, ITT, Elite, The Netherlands:
Erik Breukink
|
20-08-1997
National Championship, Road, ITT, Elite, The Netherlands:
Erik Breukink
|
21-09-1997
Bioul :
Johan Bruyneel
|
21-09-1997
Bioul :
Johan Bruyneel
|
24-09-1997
Stage 18 Vuelta a España :
Leon Van Bon
|
24-09-1997
Stage 18 Vuelta a España :
Leon Van Bon
|
28-09-1997
Stage 22 Vuelta a España :
Max Van Heeswijk
|
28-09-1997
Stage 22 Vuelta a España :
Max Van Heeswijk
|
11-10-1997
Harderwijk, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
11-10-1997
Harderwijk, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
18-10-1997
Hägendorf, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
18-10-1997
Hägendorf, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
19-10-1997
Steinmaur, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
19-10-1997
Steinmaur, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
26-10-1997
Eschenbach, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
26-10-1997
Eschenbach, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
01-11-1997
Dijon, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
01-11-1997
Dijon, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
02-11-1997
Zürich, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
02-11-1997
Zürich, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
11-11-1997
Brouilly, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
11-11-1997
Brouilly, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
11-11-1997
Niel, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
11-11-1997
Niel, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
16-11-1997
Gavere, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
16-11-1997
Gavere, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
23-11-1997
Sint Michielsgestel, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
23-11-1997
Sint Michielsgestel, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
29-11-1997
Kalmthout, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
29-11-1997
Kalmthout, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
30-11-1997
Gieten, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
30-11-1997
Gieten, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
14-12-1997
Overijse, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
14-12-1997
Overijse, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
20-12-1997
Essen, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
20-12-1997
Essen, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
21-12-1997
Koksijde, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
21-12-1997
Koksijde, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
27-12-1997
Rijkevorsel, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
27-12-1997
Rijkevorsel, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
28-12-1997
Diegem, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
28-12-1997
Diegem, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
29-12-1997
Zeddam, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
29-12-1997
Zeddam, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
30-12-1997
Loenhout, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
30-12-1997
Loenhout, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
1998 Rabobank:
|
02-01-1998
Surhuisterveen, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
02-01-1998
Surhuisterveen, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
11-01-1998
Stage 5 Bay Cycling Classic :
Robbie McEwen
|
11-01-1998
Stage 5 Bay Cycling Classic :
Robbie McEwen
|
11-01-1998
National Championship, Cyclo-cross, Elite, The Netherlands:
Richard Groenendaal
|
11-01-1998
National Championship, Cyclo-cross, Elite, The Netherlands:
Richard Groenendaal
|
17-01-1998
Vossem, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
17-01-1998
Vossem, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
18-01-1998
Heerlen, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
18-01-1998
Heerlen, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
18-01-1998
General Classification World Cup, Cyclo-cross, Elite:
Richard Groenendaal
|
18-01-1998
General Classification World Cup, Cyclo-cross, Elite:
Richard Groenendaal
|
25-01-1998
Wetzikon, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
25-01-1998
Wetzikon, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
08-02-1998
Harnes, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
08-02-1998
Harnes, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
08-02-1998
General Classification Superprestige, Cyclo-cross:
Richard Groenendaal
|
08-02-1998
General Classification Superprestige, Cyclo-cross:
Richard Groenendaal
|
15-02-1998
Fronsac, Cyclo-cross:
Adrie Van Der Poel
|
15-02-1998
Fronsac, Cyclo-cross:
Adrie Van Der Poel
|
15-02-1998
UCI Ranking, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
15-02-1998
UCI Ranking, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
15-02-1998
Stage 1 Vuelta a Andalucia :
Robbie McEwen
|
15-02-1998
Stage 1 Vuelta a Andalucia :
Robbie McEwen
|
18-02-1998
Stage 4 Vuelta a Andalucia :
Max Van Heeswijk
|
18-02-1998
Stage 4 Vuelta a Andalucia :
Max Van Heeswijk
|
15-03-1998
Stage 5 Tirreno - Adriatico :
Rolf Sørensen
|
15-03-1998
Stage 5 Tirreno - Adriatico :
Rolf Sørensen
|
25-03-1998
Stage 3 Setmana Catalana de Ciclismo :
Michael Boogerd
|
25-03-1998
Stage 3 Setmana Catalana de Ciclismo :
Michael Boogerd
|
27-03-1998
General Classification Setmana Catalana de Ciclismo :
Michael Boogerd
|
27-03-1998
General Classification Setmana Catalana de Ciclismo :
Michael Boogerd
|
26-04-1998
Made, Criterium :
Michael Boogerd
|
26-04-1998
Made, Criterium :
Michael Boogerd
|
17-05-1998
Amsterdam (a):
Maarten Den Bakker
|
17-05-1998
Amsterdam (a):
Maarten Den Bakker
|
30-05-1998
Prologue Österreich-Rundfahrt :
Beat Zberg
|
30-05-1998
Prologue Österreich-Rundfahrt :
Beat Zberg
|
02-06-1998
Stage 3 Österreich-Rundfahrt :
Max Van Heeswijk
|
02-06-1998
Stage 3 Österreich-Rundfahrt :
Max Van Heeswijk
|
04-06-1998
Stage 5 Österreich-Rundfahrt :
Peter Luttenberger
|
04-06-1998
Stage 5 Österreich-Rundfahrt :
Peter Luttenberger
|
06-06-1998
General Classification Österreich-Rundfahrt :
Beat Zberg
|
06-06-1998
General Classification Österreich-Rundfahrt :
Beat Zberg
|
25-06-1998
Ruddervoorde :
Jans Koerts
|
25-06-1998
Ruddervoorde :
Jans Koerts
|
20-07-1998
Stage 9 Tour de France :
Leon Van Bon
|
20-07-1998
Stage 9 Tour de France :
Leon Van Bon
|
03-08-1998
Boxmeer, Criterium :
Michael Boogerd
|
03-08-1998
Boxmeer, Criterium :
Michael Boogerd
|
06-08-1998
Wateringen :
Leon Van Bon
|
06-08-1998
Wateringen :
Leon Van Bon
|
07-08-1998
Heerlen :
Max Van Heeswijk
|
07-08-1998
Heerlen :
Max Van Heeswijk
|
07-08-1998
Stage 3 part a Regio Tour International :
Danny Jonasson
|
07-08-1998
Stage 3 part a Regio Tour International :
Danny Jonasson
|
09-08-1998
Affligem :
Jans Koerts
|
09-08-1998
Affligem :
Jans Koerts
|
10-08-1998
Roosendaal :
Michael Boogerd
|
10-08-1998
Roosendaal :
Michael Boogerd
|
12-08-1998
Maastricht :
Leon Van Bon
|
12-08-1998
Maastricht :
Leon Van Bon
|
14-08-1998
Oostvoorne, Criterium :
Koos Moerenhout
|
14-08-1998
Oostvoorne, Criterium :
Koos Moerenhout
|
15-08-1998
Hamburg :
Leon Van Bon
|
15-08-1998
Hamburg :
Leon Van Bon
|
15-08-1998
Stage 5 Tour of Denmark :
Jans Koerts
|
15-08-1998
Stage 5 Tour of Denmark :
Jans Koerts
|
19-08-1998
Noordwijk aan Zee, Derny :
Maarten Den Bakker
|
19-08-1998
Noordwijk aan Zee, Derny :
Maarten Den Bakker
|
21-08-1998
Almelo, Criterium :
Robbie McEwen
|
21-08-1998
Almelo, Criterium :
Robbie McEwen
|
27-08-1998
Stage 3 part a Ronde van Nederland :
Robbie McEwen
|
27-08-1998
Stage 3 part a Ronde van Nederland :
Robbie McEwen
|
23-09-1998
Bellem, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
23-09-1998
Bellem, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
24-09-1998
Stage 2 GP Guillaume Tell :
Maarten Den Bakker
|
24-09-1998
Stage 2 GP Guillaume Tell :
Maarten Den Bakker
|
27-09-1998
Stage 5 GP Guillaume Tell :
Danny Jonasson
|
27-09-1998
Stage 5 GP Guillaume Tell :
Danny Jonasson
|
18-10-1998
Harderwijk, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
18-10-1998
Harderwijk, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
18-10-1998
Montévrain, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
18-10-1998
Montévrain, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
24-10-1998
Aalsmeer, Criterium :
Aart Vierhouten
|
24-10-1998
Aalsmeer, Criterium :
Aart Vierhouten
|
24-10-1998
Ruddervoorde, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
24-10-1998
Ruddervoorde, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
28-10-1998
Praha, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
28-10-1998
Praha, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
31-10-1998
Hägendorf, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
31-10-1998
Hägendorf, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
01-11-1998
Dijon, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
01-11-1998
Dijon, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
01-11-1998
Zürich, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
01-11-1998
Zürich, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
08-11-1998
Eschenbach, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
08-11-1998
Eschenbach, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
21-11-1998
Tabor, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
21-11-1998
Tabor, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
22-11-1998
Sint Michielsgestel, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
22-11-1998
Sint Michielsgestel, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
29-11-1998
Gieten, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
29-11-1998
Gieten, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
29-11-1998
Scheveningen, Mountainbike :
Erik Dekker
|
29-11-1998
Scheveningen, Mountainbike :
Erik Dekker
|
08-12-1998
Silvelle, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
08-12-1998
Silvelle, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
19-12-1998
Essen, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
19-12-1998
Essen, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
27-12-1998
Diegem, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
27-12-1998
Diegem, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
1999 Rabobank:
|
06-01-1999
Stage 1 Bay Cycling Classic :
Robbie McEwen
|
06-01-1999
Stage 1 Bay Cycling Classic :
Robbie McEwen
|
09-01-1999
Stage 4 Bay Cycling Classic :
Robbie McEwen
|
09-01-1999
Stage 4 Bay Cycling Classic :
Robbie McEwen
|
10-01-1999
Stage 5 Bay Cycling Classic :
Robbie McEwen
|
10-01-1999
Stage 5 Bay Cycling Classic :
Robbie McEwen
|
10-01-1999
General Classification Bay Cycling Classic :
Robbie McEwen
|
10-01-1999
General Classification Bay Cycling Classic :
Robbie McEwen
|
10-01-1999
National Championship, Cyclo-cross, Elite, The Netherlands:
Adrie Van Der Poel
|
10-01-1999
National Championship, Cyclo-cross, Elite, The Netherlands:
Adrie Van Der Poel
|
11-01-1999
Otegem, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
11-01-1999
Otegem, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
17-01-1999
Nommay, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
17-01-1999
Nommay, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
24-01-1999
Wetzikon, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
24-01-1999
Wetzikon, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
06-02-1999
Pijnacker, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
06-02-1999
Pijnacker, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
07-02-1999
Harnes, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
07-02-1999
Harnes, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
07-02-1999
General Classification Superprestige, Cyclo-cross:
Sven Nys
|
07-02-1999
General Classification Superprestige, Cyclo-cross:
Sven Nys
|
13-02-1999
Eeklo, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
13-02-1999
Eeklo, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
14-02-1999
Oostmalle, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
14-02-1999
Oostmalle, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
25-02-1999
Stage 3 Volta a la Comunitat Valenciana :
Michael Boogerd
|
25-02-1999
Stage 3 Volta a la Comunitat Valenciana :
Michael Boogerd
|
14-03-1999
General Classification Paris - Nice :
Michael Boogerd
|
14-03-1999
General Classification Paris - Nice :
Michael Boogerd
|
08-04-1999
Stage 4 Vuelta al País Vasco :
Koos Moerenhout
|
08-04-1999
Stage 4 Vuelta al País Vasco :
Koos Moerenhout
|
09-04-1999
Stage 5 part a Vuelta al País Vasco :
Michael Boogerd
|
09-04-1999
Stage 5 part a Vuelta al País Vasco :
Michael Boogerd
|
24-04-1999
Amstel Gold Race :
Michael Boogerd
|
24-04-1999
Amstel Gold Race :
Michael Boogerd
|
13-05-1999
GP de Wallonie :
Patrick Jonker
|
13-05-1999
GP de Wallonie :
Patrick Jonker
|
16-05-1999
Amsterdam (a):
Michael Boogerd
|
16-05-1999
Amsterdam (a):
Michael Boogerd
|
23-05-1999
Stage 1 Tour of Britain :
Leon Van Bon
|
23-05-1999
Stage 1 Tour of Britain :
Leon Van Bon
|
29-05-1999
General Classification Tour of Britain :
Marc Wauters
|
29-05-1999
General Classification Tour of Britain :
Marc Wauters
|
10-06-1999
Stage 4 Österreich-Rundfahrt :
Markus Zberg
|
10-06-1999
Stage 4 Österreich-Rundfahrt :
Markus Zberg
|
10-06-1999
Stage 1 Tour de Luxembourg :
Marc Wauters
|
10-06-1999
Stage 1 Tour de Luxembourg :
Marc Wauters
|
11-06-1999
Stage 2 Tour de Luxembourg :
Robbie McEwen
|
11-06-1999
Stage 2 Tour de Luxembourg :
Robbie McEwen
|
12-06-1999
Stage 4 Tour de Luxembourg :
Marc Wauters
|
12-06-1999
Stage 4 Tour de Luxembourg :
Marc Wauters
|
13-06-1999
General Classification Tour de Luxembourg :
Marc Wauters
|
13-06-1999
General Classification Tour de Luxembourg :
Marc Wauters
|
19-06-1999
Stage 1 part a Route du Sud :
Robbie McEwen
|
19-06-1999
Stage 1 part a Route du Sud :
Robbie McEwen
|
27-06-1999
National Championship, Road, Elite, The Netherlands:
Maarten Den Bakker
|
27-06-1999
National Championship, Road, Elite, The Netherlands:
Maarten Den Bakker
|
25-07-1999
Stage 20 Tour de France :
Robbie McEwen
|
25-07-1999
Stage 20 Tour de France :
Robbie McEwen
|
29-07-1999
Wateringen :
Marc Lotz
|
29-07-1999
Wateringen :
Marc Lotz
|
31-07-1999
Steenwijk, Criterium :
Maarten Den Bakker
|
31-07-1999
Steenwijk, Criterium :
Maarten Den Bakker
|
03-08-1999
Prologue Regio Tour International :
Rolf Sørensen
|
03-08-1999
Prologue Regio Tour International :
Rolf Sørensen
|
04-08-1999
Maastricht, Derny :
Patrick Jonker
|
04-08-1999
Maastricht, Derny :
Patrick Jonker
|
05-08-1999
Stage 2 Regio Tour International :
Grischa Niermann
|
05-08-1999
Stage 2 Regio Tour International :
Grischa Niermann
|
06-08-1999
Maarheeze :
Robbie McEwen
|
06-08-1999
Maarheeze :
Robbie McEwen
|
08-08-1999
General Classification Regio Tour International :
Grischa Niermann
|
08-08-1999
General Classification Regio Tour International :
Grischa Niermann
|
10-08-1999
Stage 1 Tour of Denmark :
Rolf Sørensen
|
10-08-1999
Stage 1 Tour of Denmark :
Rolf Sørensen
|
03-09-1999
Almelo, Criterium :
Maarten Den Bakker
|
03-09-1999
Almelo, Criterium :
Maarten Den Bakker
|
13-09-1999
Stage 1 Rheinland-Pfalz Rundfahrt :
Marc Wauters
|
13-09-1999
Stage 1 Rheinland-Pfalz Rundfahrt :
Marc Wauters
|
14-09-1999
Stage 2 part b Rheinland-Pfalz Rundfahrt :
Erik Dekker
|
14-09-1999
Stage 2 part b Rheinland-Pfalz Rundfahrt :
Erik Dekker
|
18-09-1999
Stage 6 Rheinland-Pfalz Rundfahrt :
Erik Dekker
|
18-09-1999
Stage 6 Rheinland-Pfalz Rundfahrt :
Erik Dekker
|
19-09-1999
General Classification Rheinland-Pfalz Rundfahrt :
Marc Wauters
|
19-09-1999
General Classification Rheinland-Pfalz Rundfahrt :
Marc Wauters
|
22-09-1999
Bellem, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
22-09-1999
Bellem, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
25-09-1999
Bologna :
Michael Boogerd
|
25-09-1999
Bologna :
Michael Boogerd
|
03-10-1999
Berlin, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
03-10-1999
Berlin, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
03-10-1999
Paris - Tours :
Marc Wauters
|
03-10-1999
Paris - Tours :
Marc Wauters
|
09-10-1999
Harderwijk, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
09-10-1999
Harderwijk, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
13-10-1999
Milano - Torino :
Markus Zberg
|
13-10-1999
Milano - Torino :
Markus Zberg
|
15-10-1999
Stage 3 Herald Sun - Tour of Victoria :
Robbie McEwen
|
15-10-1999
Stage 3 Herald Sun - Tour of Victoria :
Robbie McEwen
|
17-10-1999
Stage 6 Herald Sun - Tour of Victoria :
Robbie McEwen
|
17-10-1999
Stage 6 Herald Sun - Tour of Victoria :
Robbie McEwen
|
17-10-1999
Vossem, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
17-10-1999
Vossem, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
24-10-1999
Ruddervoorde, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
24-10-1999
Ruddervoorde, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
28-10-1999
Praha, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
28-10-1999
Praha, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
31-10-1999
Kayl, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
31-10-1999
Kayl, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
31-10-1999
Zürich, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
31-10-1999
Zürich, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
01-11-1999
Dercy, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
01-11-1999
Dercy, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
02-11-1999
Contern, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
02-11-1999
Contern, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
07-11-1999
Safenwil, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
07-11-1999
Safenwil, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
11-11-1999
Lutterbach, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
11-11-1999
Lutterbach, Cyclo-cross :
Adrie Van Der Poel
|
13-11-1999
Zonnebeke, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
13-11-1999
Zonnebeke, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
14-11-1999
Gavere, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
14-11-1999
Gavere, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
27-11-1999
Koksijde, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
27-11-1999
Koksijde, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
28-11-1999
Gieten, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
28-11-1999
Gieten, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
04-12-1999
Rijkevorsel, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
04-12-1999
Rijkevorsel, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
05-12-1999
Leudelange, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
05-12-1999
Leudelange, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
08-12-1999
Silvelle, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
08-12-1999
Silvelle, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
11-12-1999
Hoogstraten, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
11-12-1999
Hoogstraten, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
12-12-1999
Overijse, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
12-12-1999
Overijse, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
26-12-1999
Diegem, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
26-12-1999
Diegem, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
29-12-1999
Loenhout, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
29-12-1999
Loenhout, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
30-12-1999
Surhuisterveen, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
30-12-1999
Surhuisterveen, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
2000 Rabobank:
|
01-01-2000
Baal, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
01-01-2000
Baal, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
09-01-2000
National Championship, Cyclo-cross, Elite, Belgium:
Sven Nys
|
09-01-2000
National Championship, Cyclo-cross, Elite, Belgium:
Sven Nys
|
09-01-2000
National Championship, Cyclo-cross, Elite, The Netherlands:
Richard Groenendaal
|
09-01-2000
National Championship, Cyclo-cross, Elite, The Netherlands:
Richard Groenendaal
|
16-01-2000
General Classification World Cup, Cyclo-cross, Elite:
Sven Nys
|
16-01-2000
General Classification World Cup, Cyclo-cross, Elite:
Sven Nys
|
23-01-2000
Wetzikon, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
23-01-2000
Wetzikon, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
30-01-2000
World Championship, Cyclo-cross, Elite:
Richard Groenendaal
|
30-01-2000
World Championship, Cyclo-cross, Elite:
Richard Groenendaal
|
05-02-2000
Lille, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
05-02-2000
Lille, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
05-02-2000
Pijnacker, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
05-02-2000
Pijnacker, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
06-02-2000
Harnes, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
06-02-2000
Harnes, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
13-02-2000
Heerlen, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
13-02-2000
Heerlen, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
13-02-2000
General Classification Superprestige, Cyclo-cross:
Sven Nys
|
13-02-2000
General Classification Superprestige, Cyclo-cross:
Sven Nys
|
19-02-2000
Voortkapel, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
19-02-2000
Voortkapel, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
20-02-2000
Hoogerheide, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
20-02-2000
Hoogerheide, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
20-02-2000
UCI Ranking, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
20-02-2000
UCI Ranking, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
14-03-2000
Stage 7 Tirreno - Adriatico :
Michael Boogerd
|
14-03-2000
Stage 7 Tirreno - Adriatico :
Michael Boogerd
|
13-04-2000
Veenendaal :
Steven De Jongh
|
13-04-2000
Veenendaal :
Steven De Jongh
|
14-06-2000
Prologue Postgirot Open :
Erik Dekker
|
14-06-2000
Prologue Postgirot Open :
Erik Dekker
|
16-06-2000
Stage 3 Postgirot Open :
Erik Dekker
|
16-06-2000
Stage 3 Postgirot Open :
Erik Dekker
|
25-06-2000
National Championship, Road, Elite, The Netherlands:
Leon Van Bon
|
25-06-2000
National Championship, Road, Elite, The Netherlands:
Leon Van Bon
|
06-07-2000
Stage 6 Tour de France :
Leon Van Bon
|
06-07-2000
Stage 6 Tour de France :
Leon Van Bon
|
08-07-2000
Stage 8 Tour de France :
Erik Dekker
|
08-07-2000
Stage 8 Tour de France :
Erik Dekker
|
11-07-2000
Stage 11 Tour de France :
Erik Dekker
|
11-07-2000
Stage 11 Tour de France :
Erik Dekker
|
19-07-2000
Stage 17 Tour de France :
Erik Dekker
|
19-07-2000
Stage 17 Tour de France :
Erik Dekker
|
24-07-2000
Boxmeer, Criterium :
Erik Dekker
|
24-07-2000
Boxmeer, Criterium :
Erik Dekker
|
27-07-2000
Wateringen :
Leon Van Bon
|
27-07-2000
Wateringen :
Leon Van Bon
|
28-07-2000
Heerlen :
Erik Dekker
|
28-07-2000
Heerlen :
Erik Dekker
|
05-08-2000
General Classification Tour of Denmark :
Rolf Sørensen
|
05-08-2000
General Classification Tour of Denmark :
Rolf Sørensen
|
08-08-2000
Emmen :
Erik Dekker
|
08-08-2000
Emmen :
Erik Dekker
|
09-08-2000
Zwolle (a):
Leon Van Bon
|
09-08-2000
Zwolle (a):
Leon Van Bon
|
11-08-2000
Opstal :
Steven De Jongh
|
11-08-2000
Opstal :
Steven De Jongh
|
12-08-2000
Donostia/San Sebastián :
Erik Dekker
|
12-08-2000
Donostia/San Sebastián :
Erik Dekker
|
13-08-2000
Liestal :
Erik Dekker
|
13-08-2000
Liestal :
Marc Wauters
|
13-08-2000
Liestal :
Erik Dekker
|
13-08-2000
Liestal :
Marc Wauters
|
21-08-2000
Prologue Ronde van Nederland :
Erik Dekker
|
21-08-2000
Prologue Ronde van Nederland :
Erik Dekker
|
26-08-2000
General Classification Ronde van Nederland :
Erik Dekker
|
26-08-2000
General Classification Ronde van Nederland :
Erik Dekker
|
01-09-2000
Groningen :
Steven De Jongh
|
01-09-2000
Groningen :
Steven De Jongh
|
15-09-2000
Stage 3 part b Rheinland-Pfalz Rundfahrt :
Marc Wauters
|
15-09-2000
Stage 3 part b Rheinland-Pfalz Rundfahrt :
Marc Wauters
|
17-09-2000
General Classification Rheinland-Pfalz Rundfahrt :
Marc Wauters
|
17-09-2000
General Classification Rheinland-Pfalz Rundfahrt :
Marc Wauters
|
27-09-2000
Groningen - Münster :
Aart Vierhouten
|
27-09-2000
Groningen - Münster :
Aart Vierhouten
|
22-10-2000
Ruddervoorde, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
22-10-2000
Ruddervoorde, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
05-11-2000
Bergamo, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
05-11-2000
Bergamo, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
19-11-2000
Sint Michielsgestel, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
19-11-2000
Sint Michielsgestel, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
26-11-2000
Gieten, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
26-11-2000
Gieten, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
03-12-2000
Leudelange, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
03-12-2000
Leudelange, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
10-12-2000
Kalmthout, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
10-12-2000
Kalmthout, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
17-12-2000
Zolder, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
17-12-2000
Zolder, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
23-12-2000
Zonnebeke, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
23-12-2000
Zonnebeke, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
27-12-2000
Loenhout, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
27-12-2000
Loenhout, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
31-12-2000
Diegem, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
31-12-2000
Diegem, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
2001 Rabobank:
|
01-01-2001
Baal, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
01-01-2001
Baal, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
06-01-2001
Hoogerheide, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
06-01-2001
Hoogerheide, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
07-01-2001
Zeddam, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
07-01-2001
Zeddam, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
14-01-2001
National Championship, Cyclo-cross, Elite, The Netherlands:
Richard Groenendaal
|
14-01-2001
National Championship, Cyclo-cross, Elite, The Netherlands:
Richard Groenendaal
|
21-01-2001
Pontchâteau, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
21-01-2001
Pontchâteau, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
21-01-2001
General Classification World Cup, Cyclo-cross, Elite:
Richard Groenendaal
|
21-01-2001
General Classification World Cup, Cyclo-cross, Elite:
Richard Groenendaal
|
05-02-2001
Alcudia (a):
Mathew Hayman
|
05-02-2001
Alcudia (a):
Mathew Hayman
|
07-02-2001
Alcudia :
Michael Boogerd
|
07-02-2001
Alcudia :
Michael Boogerd
|
08-02-2001
General Classification Challenge Mallorca:
Mathew Hayman
|
08-02-2001
General Classification Challenge Mallorca:
Mathew Hayman
|
10-02-2001
Lille, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
10-02-2001
Lille, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
11-02-2001
General Classification Superprestige, Cyclo-cross:
Richard Groenendaal
|
11-02-2001
General Classification Superprestige, Cyclo-cross:
Richard Groenendaal
|
18-02-2001
Heerlen, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
18-02-2001
Heerlen, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
18-02-2001
UCI Ranking, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
18-02-2001
UCI Ranking, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
22-02-2001
General Classification Vuelta a Andalucia :
Erik Dekker
|
22-02-2001
General Classification Vuelta a Andalucia :
Erik Dekker
|
27-02-2001
Stage 1 Volta a la Comunitat Valenciana :
Michael Boogerd
|
27-02-2001
Stage 1 Volta a la Comunitat Valenciana :
Michael Boogerd
|
02-03-2001
Stage 4 Volta a la Comunitat Valenciana :
Michael Boogerd
|
02-03-2001
Stage 4 Volta a la Comunitat Valenciana :
Michael Boogerd
|
10-03-2001
Stage 1 Guldensporentweedaagse :
Erik Dekker
|
10-03-2001
Stage 1 Guldensporentweedaagse :
Erik Dekker
|
11-03-2001
General Classification Guldensporentweedaagse :
Erik Dekker
|
11-03-2001
General Classification Guldensporentweedaagse :
Erik Dekker
|
16-03-2001
Stage 3 Tirreno - Adriatico :
Markus Zberg
|
16-03-2001
Stage 3 Tirreno - Adriatico :
Markus Zberg
|
20-03-2001
Stage 7 Tirreno - Adriatico :
Michael Boogerd
|
20-03-2001
Stage 7 Tirreno - Adriatico :
Michael Boogerd
|
30-03-2001
General Classification Setmana Catalana de Ciclismo :
Michael Boogerd
|
30-03-2001
General Classification Setmana Catalana de Ciclismo :
Michael Boogerd
|
01-04-2001
Brabantse Pijl :
Michael Boogerd
|
01-04-2001
Brabantse Pijl :
Michael Boogerd
|
19-04-2001
Veenendaal :
Steven De Jongh
|
19-04-2001
Veenendaal :
Steven De Jongh
|
28-04-2001
Amstel Gold Race :
Erik Dekker
|
28-04-2001
Amstel Gold Race :
Erik Dekker
|
29-04-2001
General Classification Niedersachsen Rundfahrt :
Grischa Niermann
|
29-04-2001
General Classification Niedersachsen Rundfahrt :
Grischa Niermann
|
29-04-2001
Points classification Niedersachsen Rundfahrt :
Bram De Groot
|
29-04-2001
Points classification Niedersachsen Rundfahrt :
Bram De Groot
|
01-05-2001
Frankfurt am Main :
Markus Zberg
|
01-05-2001
Frankfurt am Main :
Markus Zberg
|
06-05-2001
Gippingen :
Karsten Kroon
|
06-05-2001
Gippingen :
Karsten Kroon
|
04-06-2001
Hegi :
Beat Zberg
|
04-06-2001
Hegi :
Beat Zberg
|
09-07-2001
Stage 2 Tour de France :
Marc Wauters
|
09-07-2001
Stage 2 Tour de France :
Marc Wauters
|
15-07-2001
Stage 8 Tour de France :
Erik Dekker
|
15-07-2001
Stage 8 Tour de France :
Erik Dekker
|
17-07-2001
Vilvoorde (a):
Matthé Pronk
|
17-07-2001
Vilvoorde (a):
Matthé Pronk
|
27-07-2001
Schriek, Derny :
Sven Nys
|
27-07-2001
Schriek, Derny :
Sven Nys
|
02-08-2001
Wateringen :
Michael Boogerd
|
02-08-2001
Wateringen :
Michael Boogerd
|
04-08-2001
Steenwijk, Criterium :
Michael Boogerd
|
04-08-2001
Steenwijk, Criterium :
Michael Boogerd
|
05-08-2001
Bühl :
Geert Verheyen
|
05-08-2001
Bühl :
Geert Verheyen
|
07-08-2001
Surhuisterveen :
Erik Dekker
|
07-08-2001
Surhuisterveen :
Erik Dekker
|
30-08-2001
Spijkenisse :
Michael Boogerd
|
30-08-2001
Spijkenisse :
Michael Boogerd
|
01-09-2001
Stage 6 Ronde van Nederland :
Erik Dekker
|
01-09-2001
Stage 6 Ronde van Nederland :
Erik Dekker
|
09-09-2001
Brussel/Bruxelles (a):
Marc Wauters
|
09-09-2001
Brussel/Bruxelles (a):
Marc Wauters
|
09-09-2001
Brussel/Bruxelles (a):
Erik Dekker
|
09-09-2001
Brussel/Bruxelles (a):
Erik Dekker
|
19-09-2001
Stage 1 Rheinland-Pfalz Rundfahrt :
Michael Boogerd
|
19-09-2001
Stage 1 Rheinland-Pfalz Rundfahrt :
Michael Boogerd
|
20-09-2001
Stage 2 Rheinland-Pfalz Rundfahrt :
Erik Dekker
|
20-09-2001
Stage 2 Rheinland-Pfalz Rundfahrt :
Erik Dekker
|
21-09-2001
Stage 13 Vuelta a España :
Beat Zberg
|
21-09-2001
Stage 13 Vuelta a España :
Beat Zberg
|
23-09-2001
General Classification Rheinland-Pfalz Rundfahrt :
Erik Dekker
|
23-09-2001
General Classification Rheinland-Pfalz Rundfahrt :
Erik Dekker
|
06-10-2001
Harderwijk, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
06-10-2001
Harderwijk, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
14-10-2001
Fourmies, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
14-10-2001
Fourmies, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
20-10-2001
World Cup, Road, Elite:
Erik Dekker
|
20-10-2001
World Cup, Road, Elite:
Erik Dekker
|
27-10-2001
Tabor, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
27-10-2001
Tabor, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
01-11-2001
Koppenberg, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
01-11-2001
Koppenberg, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
11-11-2001
Gavere, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
11-11-2001
Gavere, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
17-11-2001
Monopoli, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
17-11-2001
Monopoli, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
24-11-2001
Koksijde, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
24-11-2001
Koksijde, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
25-11-2001
Gieten, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
25-11-2001
Gieten, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
02-12-2001
Igorre, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
02-12-2001
Igorre, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
25-12-2001
Wielsbeke, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
25-12-2001
Wielsbeke, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
2002 Rabobank:
|
20-01-2002
Wetzikon, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
20-01-2002
Wetzikon, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
27-01-2002
Heerlen, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
27-01-2002
Heerlen, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
27-01-2002
General Classification World Cup, Cyclo-cross, Elite:
Sven Nys
|
27-01-2002
General Classification World Cup, Cyclo-cross, Elite:
Sven Nys
|
07-02-2002
Magalluf :
Erik Dekker
|
07-02-2002
Magalluf :
Erik Dekker
|
09-02-2002
Pijnacker, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
09-02-2002
Pijnacker, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
10-02-2002
Harnes, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
10-02-2002
Harnes, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
21-02-2002
Stage 5 Vuelta a Andalucia :
Erik Dekker
|
21-02-2002
Stage 5 Vuelta a Andalucia :
Erik Dekker
|
23-02-2002
General Classification Superprestige, Cyclo-cross:
Sven Nys
|
23-02-2002
General Classification Superprestige, Cyclo-cross:
Sven Nys
|
23-02-2002
Vorselaar, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
23-02-2002
Vorselaar, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
09-03-2002
Stage 1 Guldensporentweedaagse :
Coen Boerman
|
09-03-2002
Stage 1 Guldensporentweedaagse :
Coen Boerman
|
10-03-2002
Stage 3 Guldensporentweedaagse :
Erik Dekker
|
10-03-2002
Stage 3 Guldensporentweedaagse :
Erik Dekker
|
10-03-2002
General Classification Guldensporentweedaagse :
Erik Dekker
|
10-03-2002
General Classification Guldensporentweedaagse :
Erik Dekker
|
17-03-2002
Stage 4 Tirreno - Adriatico :
Erik Dekker
|
17-03-2002
Stage 4 Tirreno - Adriatico :
Erik Dekker
|
20-03-2002
General Classification Tirreno - Adriatico :
Erik Dekker
|
20-03-2002
General Classification Tirreno - Adriatico :
Erik Dekker
|
08-04-2002
Stage 1 Vuelta al País Vasco :
Beat Zberg
|
08-04-2002
Stage 1 Vuelta al País Vasco :
Beat Zberg
|
18-04-2002
Veenendaal :
Bobbie Traksel
|
18-04-2002
Veenendaal :
Bobbie Traksel
|
05-05-2002
Köln :
Steven De Jongh
|
05-05-2002
Köln :
Steven De Jongh
|
12-06-2002
Stage 1 part b Postgirot Open :
Steven De Jongh
|
12-06-2002
Stage 1 part b Postgirot Open :
Steven De Jongh
|
13-06-2002
Stage 2 Postgirot Open :
Steven De Jongh
|
13-06-2002
Stage 2 Postgirot Open :
Steven De Jongh
|
24-06-2002
Stage 3 Route du Sud :
Levi Leipheimer
|
24-06-2002
Stage 3 Route du Sud :
Levi Leipheimer
|
25-06-2002
General Classification Route du Sud :
Levi Leipheimer
|
25-06-2002
General Classification Route du Sud :
Levi Leipheimer
|
27-06-2002
Ruddervoorde :
Steven De Jongh
|
27-06-2002
Ruddervoorde :
Steven De Jongh
|
14-07-2002
Stage 8 Tour de France :
Karsten Kroon
|
14-07-2002
Stage 8 Tour de France :
Karsten Kroon
|
24-07-2002
Stage 1 Sachsen Tour :
Bobbie Traksel
|
24-07-2002
Stage 1 Sachsen Tour :
Bobbie Traksel
|
24-07-2002
Stage 16 Tour de France :
Michael Boogerd
|
24-07-2002
Stage 16 Tour de France :
Michael Boogerd
|
29-07-2002
Boxmeer, Criterium :
Michael Boogerd
|
29-07-2002
Boxmeer, Criterium :
Michael Boogerd
|
02-08-2002
Bremgarten :
Markus Zberg
|
02-08-2002
Bremgarten :
Markus Zberg
|
03-08-2002
Steenwijk, Criterium :
Levi Leipheimer
|
03-08-2002
Steenwijk, Criterium :
Levi Leipheimer
|
05-08-2002
Roosendaal :
Michael Boogerd
|
05-08-2002
Roosendaal :
Michael Boogerd
|
07-08-2002
Maastricht :
Karsten Kroon
|
07-08-2002
Maastricht :
Karsten Kroon
|
13-08-2002
Emmen :
Michael Boogerd
|
13-08-2002
Emmen :
Michael Boogerd
|
14-08-2002
National Championship, Road, ITT, Elite, The Netherlands:
Erik Dekker
|
14-08-2002
National Championship, Road, ITT, Elite, The Netherlands:
Erik Dekker
|
14-08-2002
Zwolle (a):
Michael Boogerd
|
14-08-2002
Zwolle (a):
Michael Boogerd
|
20-08-2002
Zottegem :
Matthé Pronk
|
20-08-2002
Zottegem :
Matthé Pronk
|
21-08-2002
Stage 2 Ronde van Nederland :
Steven De Jongh
|
21-08-2002
Stage 2 Ronde van Nederland :
Steven De Jongh
|
24-08-2002
Stage 6 Ronde van Nederland :
Michael Boogerd
|
24-08-2002
Stage 6 Ronde van Nederland :
Michael Boogerd
|
08-09-2002
National Championship, Road, ITT, Elite, Belgium:
Marc Wauters
|
08-09-2002
National Championship, Road, ITT, Elite, Belgium:
Marc Wauters
|
11-09-2002
Stage 1 Ster Elektrotoer :
Bobbie Traksel
|
11-09-2002
Stage 1 Ster Elektrotoer :
Bobbie Traksel
|
28-09-2002
Erpe-Mere, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
28-09-2002
Erpe-Mere, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
06-10-2002
Middelkerke, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
06-10-2002
Middelkerke, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
13-10-2002
Fourmies, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
13-10-2002
Fourmies, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
20-10-2002
Ruddervoorde, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
20-10-2002
Ruddervoorde, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
22-10-2002
Woerden, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
22-10-2002
Woerden, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
26-10-2002
Dottignies, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
26-10-2002
Dottignies, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
01-11-2002
Koppenberg, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
01-11-2002
Koppenberg, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
02-11-2002
Amstel Curaçao Race :
Michael Boogerd
|
02-11-2002
Amstel Curaçao Race :
Michael Boogerd
|
03-11-2002
Sint Michielsgestel, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
03-11-2002
Sint Michielsgestel, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
10-11-2002
Hamme-Zogge, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
10-11-2002
Hamme-Zogge, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
10-11-2002
Huijbergen, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
10-11-2002
Huijbergen, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
01-12-2002
Gieten, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
01-12-2002
Gieten, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
14-12-2002
Essen, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
14-12-2002
Essen, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
15-12-2002
Steinmaur, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
15-12-2002
Steinmaur, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
22-12-2002
Kalmthout, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
22-12-2002
Kalmthout, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
26-12-2002
Hofstade, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
26-12-2002
Hofstade, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
27-12-2002
Loenhout, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
27-12-2002
Loenhout, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
28-12-2002
Zeddam, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
28-12-2002
Zeddam, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
2003 Rabobank:
|
01-01-2003
Baal, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
01-01-2003
Baal, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
02-01-2003
Sint-Niklaas, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
02-01-2003
Sint-Niklaas, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
05-01-2003
Liévin, Cyclo-cross (a):
Sven Nys
|
05-01-2003
Liévin, Cyclo-cross (a):
Sven Nys
|
12-01-2003
National Championship, Cyclo-cross, Elite, Belgium:
Sven Nys
|
12-01-2003
National Championship, Cyclo-cross, Elite, Belgium:
Sven Nys
|
26-01-2003
Hoogstraten, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
26-01-2003
Hoogstraten, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
06-02-2003
Calviá :
Remmert Wielinga
|
06-02-2003
Calviá :
Remmert Wielinga
|
09-02-2003
Harnes, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
09-02-2003
Harnes, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
12-02-2003
Stage 1 Tour Méditerranéen :
Bram De Groot
|
12-02-2003
Stage 1 Tour Méditerranéen :
Bram De Groot
|
16-02-2003
Hoogerheide, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
16-02-2003
Hoogerheide, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
16-02-2003
Stage 1 Vuelta a Andalucia :
Óscar Freire
|
16-02-2003
Stage 1 Vuelta a Andalucia :
Óscar Freire
|
19-02-2003
Stage 4 Vuelta a Andalucia :
Remmert Wielinga
|
19-02-2003
Stage 4 Vuelta a Andalucia :
Remmert Wielinga
|
22-02-2003
General Classification Superprestige, Cyclo-cross:
Sven Nys
|
22-02-2003
General Classification Superprestige, Cyclo-cross:
Sven Nys
|
23-02-2003
General Classification Gazet van Antwerpen Trofee, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
23-02-2003
General Classification Gazet van Antwerpen Trofee, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
23-02-2003
UCI Ranking, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
23-02-2003
UCI Ranking, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
02-03-2003
Kuurne - Brussel - Kuurne :
Roy Sentjens
|
02-03-2003
Kuurne - Brussel - Kuurne :
Roy Sentjens
|
16-03-2003
General Classification GP Erik Breukink :
Erik Dekker
|
16-03-2003
General Classification GP Erik Breukink :
Erik Dekker
|
19-03-2003
Stage 7 Tirreno - Adriatico :
Óscar Freire
|
19-03-2003
Stage 7 Tirreno - Adriatico :
Óscar Freire
|
25-03-2003
Stage 2 Setmana Catalana de Ciclismo :
Beat Zberg
|
25-03-2003
Stage 2 Setmana Catalana de Ciclismo :
Beat Zberg
|
29-03-2003
Harelbeke :
Steven De Jongh
|
29-03-2003
Harelbeke :
Steven De Jongh
|
30-03-2003
Brabantse Pijl :
Michael Boogerd
|
30-03-2003
Brabantse Pijl :
Michael Boogerd
|
03-04-2003
Stage 3 part a Driedaagse van De Panne :
Steven De Jongh
|
03-04-2003
Stage 3 part a Driedaagse van De Panne :
Steven De Jongh
|
31-05-2003
Stage 4 Tour de Luxembourg :
Robert Bartko
|
31-05-2003
Stage 4 Tour de Luxembourg :
Robert Bartko
|
17-06-2003
Stage 2 Volta a Catalunya :
Bram De Groot
|
17-06-2003
Stage 2 Volta a Catalunya :
Bram De Groot
|
20-06-2003
Stage 5 Volta a Catalunya :
Óscar Freire
|
20-06-2003
Stage 5 Volta a Catalunya :
Óscar Freire
|
12-07-2003
Stage 4 Wien - Rabenstein - Gresten - Wien :
Maarten Den Bakker
|
12-07-2003
Stage 4 Wien - Rabenstein - Gresten - Wien :
Maarten Den Bakker
|
01-08-2003
Bremgarten :
Beat Zberg
|
01-08-2003
Bremgarten :
Beat Zberg
|
06-08-2003
Maastricht :
Bram De Groot
|
06-08-2003
Maastricht :
Bram De Groot
|
24-08-2003
National Championship, Road, ITT, Elite, Belgium:
Marc Wauters
|
24-08-2003
National Championship, Road, ITT, Elite, Belgium:
Marc Wauters
|
27-08-2003
National Championship, Road, ITT, Elite, The Netherlands:
Maarten Den Bakker
|
27-08-2003
National Championship, Road, ITT, Elite, The Netherlands:
Maarten Den Bakker
|
29-08-2003
Stage 5 Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne :
Karsten Kroon
|
29-08-2003
Stage 5 Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne :
Karsten Kroon
|
12-09-2003
Stage 7 Vuelta a España :
Michael Rasmussen
|
12-09-2003
Stage 7 Vuelta a España :
Michael Rasmussen
|
28-09-2003
Erpe-Mere, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
28-09-2003
Erpe-Mere, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
30-09-2003
Stage 1 Giro della Provincia di Lucca :
Óscar Freire
|
30-09-2003
Stage 1 Giro della Provincia di Lucca :
Óscar Freire
|
01-10-2003
Stage 2 Giro della Provincia di Lucca :
Óscar Freire
|
01-10-2003
Stage 2 Giro della Provincia di Lucca :
Óscar Freire
|
03-10-2003
General Classification Giro della Provincia di Lucca :
Óscar Freire
|
03-10-2003
General Classification Giro della Provincia di Lucca :
Óscar Freire
|
04-10-2003
Middelkerke, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
04-10-2003
Middelkerke, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
26-10-2003
Torino, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
26-10-2003
Torino, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
02-11-2003
Sint Michielsgestel, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
02-11-2003
Sint Michielsgestel, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
16-11-2003
Sankt Wendel, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
16-11-2003
Sankt Wendel, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
07-12-2003
Wetzikon, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
07-12-2003
Wetzikon, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
26-12-2003
Hofstade, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
26-12-2003
Hofstade, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
2004 Rabobank:
|
27-01-2004
Berlin, Six Days :
Robert Bartko
|
27-01-2004
Berlin, Six Days :
Robert Bartko
|
00-02-2004
Moscou, Pursuit :
Robert Bartko
|
00-02-2004
Moscou, Pursuit :
Robert Bartko
|
02-02-2004
Cala Millor :
Óscar Freire
|
02-02-2004
Cala Millor :
Óscar Freire
|
04-02-2004
Stage 3 Tour of Qatar :
Robert Hunter
|
04-02-2004
Stage 3 Tour of Qatar :
Robert Hunter
|
06-02-2004
Stage 5 Tour of Qatar :
Robert Hunter
|
06-02-2004
Stage 5 Tour of Qatar :
Robert Hunter
|
06-02-2004
General Classification Tour of Qatar :
Robert Hunter
|
06-02-2004
General Classification Tour of Qatar :
Robert Hunter
|
21-02-2004
Tour du Haut-Var :
Marc Lotz
|
21-02-2004
Tour du Haut-Var :
Marc Lotz
|
22-02-2004
Valencia :
Óscar Freire
|
22-02-2004
Valencia :
Óscar Freire
|
29-02-2004
Kuurne - Brussel - Kuurne :
Steven De Jongh
|
29-02-2004
Kuurne - Brussel - Kuurne :
Steven De Jongh
|
05-03-2004
Prologue Driedaagse van West-Vlaanderen :
Robert Bartko
|
05-03-2004
Prologue Driedaagse van West-Vlaanderen :
Robert Bartko
|
07-03-2004
General Classification Driedaagse van West-Vlaanderen :
Robert Bartko
|
07-03-2004
General Classification Driedaagse van West-Vlaanderen :
Robert Bartko
|
12-03-2004
Stage 3 Tirreno - Adriatico :
Óscar Freire
|
12-03-2004
Stage 3 Tirreno - Adriatico :
Óscar Freire
|
20-03-2004
Milano - San Remo :
Óscar Freire
|
20-03-2004
Milano - San Remo :
Óscar Freire
|
25-03-2004
Stage 4 Setmana Catalana de Ciclismo :
Levi Leipheimer
|
25-03-2004
Stage 4 Setmana Catalana de Ciclismo :
Levi Leipheimer
|
10-04-2004
Ronde van Drenthe :
Erik Dekker
|
10-04-2004
Ronde van Drenthe :
Erik Dekker
|
01-05-2004
Frankfurt am Main :
Karsten Kroon
|
01-05-2004
Frankfurt am Main :
Karsten Kroon
|
08-05-2004
Stage 3 Tour de la Manche :
Joost Posthuma
|
08-05-2004
Stage 3 Tour de la Manche :
Joost Posthuma
|
12-06-2004
Stage 6 Critérium du Dauphiné :
Michael Rasmussen
|
12-06-2004
Stage 6 Critérium du Dauphiné :
Michael Rasmussen
|
14-06-2004
Stage 3 Tour de Suisse :
Robert Hunter
|
14-06-2004
Stage 3 Tour de Suisse :
Robert Hunter
|
16-06-2004
Stage 5 Tour de Suisse :
Robert Hunter
|
16-06-2004
Stage 5 Tour de Suisse :
Robert Hunter
|
23-06-2004
Leeuwarden :
Thorwald Veneberg
|
23-06-2004
Leeuwarden :
Erik Dekker
|
23-06-2004
Leeuwarden :
Thorwald Veneberg
|
23-06-2004
Leeuwarden :
Bobbie Traksel
|
23-06-2004
Leeuwarden :
Bobbie Traksel
|
23-06-2004
Leeuwarden :
Roy Sentjens
|
23-06-2004
Leeuwarden :
Roy Sentjens
|
23-06-2004
Leeuwarden :
Erik Dekker
|
27-06-2004
National Championship, Road, Elite, The Netherlands:
Erik Dekker
|
27-06-2004
National Championship, Road, Elite, The Netherlands:
Erik Dekker
|
07-07-2004
Stage 1 Wien - Rabenstein - Gresten - Wien :
Robert Hunter
|
07-07-2004
Stage 1 Wien - Rabenstein - Gresten - Wien :
Robert Hunter
|
09-07-2004
Stage 3 Wien - Rabenstein - Gresten - Wien :
Robert Hunter
|
09-07-2004
Stage 3 Wien - Rabenstein - Gresten - Wien :
Robert Hunter
|
24-07-2004
Stage 4 part b Sachsen Tour :
Robert Hunter
|
24-07-2004
Stage 4 part b Sachsen Tour :
Robert Hunter
|
30-07-2004
Heerlen :
Marc Lotz
|
30-07-2004
Heerlen :
Marc Lotz
|
05-08-2004
Kortrijk, Criterium :
Marc Wauters
|
05-08-2004
Kortrijk, Criterium :
Marc Wauters
|
28-08-2004
Stage 6 Ronde van Nederland :
Erik Dekker
|
28-08-2004
Stage 6 Ronde van Nederland :
Erik Dekker
|
28-08-2004
General Classification Ronde van Nederland :
Erik Dekker
|
28-08-2004
General Classification Ronde van Nederland :
Erik Dekker
|
09-09-2004
Stage 6 Vuelta a España :
Óscar Freire
|
09-09-2004
Stage 6 Vuelta a España :
Óscar Freire
|
03-10-2004
World Championship, Road, Elite:
Óscar Freire
|
03-10-2004
World Championship, Road, Elite:
Óscar Freire
|
06-10-2004
Zele :
Steven De Jongh
|
06-10-2004
Zele :
Steven De Jongh
|
10-10-2004
Paris - Tours :
Erik Dekker
|
10-10-2004
Paris - Tours :
Erik Dekker
|
30-10-2004
Amstel Curaçao Race :
Óscar Freire
|
30-10-2004
Amstel Curaçao Race :
Óscar Freire
|
07-11-2004
Valencia, Criterium :
Óscar Freire
|
07-11-2004
Valencia, Criterium :
Óscar Freire
|
2005 Rabobank CT:
|
01-01-2005
Baal, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
01-01-2005
Baal, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
02-01-2005
Aigle, Cyclo-cross :
Sven Vanthourenhout
|
02-01-2005
Aigle, Cyclo-cross :
Sven Vanthourenhout
|
08-01-2005
National Championship, Cyclo-cross, U23, The Netherlands:
Lars Boom
|
08-01-2005
National Championship, Cyclo-cross, U23, The Netherlands:
Lars Boom
|
09-01-2005
National Championship, Cyclo-cross, Elite, Belgium:
Sven Nys
|
09-01-2005
National Championship, Cyclo-cross, Elite, Belgium:
Sven Nys
|
09-01-2005
National Championship, Cyclo-cross, Elite, The Netherlands:
Richard Groenendaal
|
09-01-2005
National Championship, Cyclo-cross, Elite, The Netherlands:
Richard Groenendaal
|
10-01-2005
Otegem, Cyclo-cross :
Sven Vanthourenhout
|
10-01-2005
Otegem, Cyclo-cross :
Sven Vanthourenhout
|
16-01-2005
Nommay, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
16-01-2005
Nommay, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
22-01-2005
Heerlen, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
22-01-2005
Heerlen, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
22-01-2005
Zonnebeke, Cyclo-cross :
Sven Vanthourenhout
|
22-01-2005
Zonnebeke, Cyclo-cross :
Sven Vanthourenhout
|
23-01-2005
Hoogerheide, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
23-01-2005
Hoogerheide, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
30-01-2005
World Championship, Cyclo-cross, Elite:
Sven Nys
|
30-01-2005
World Championship, Cyclo-cross, Elite:
Sven Nys
|
05-02-2005
Lille, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
05-02-2005
Lille, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
05-02-2005
Loulé, Elite/U23 :
Marc De Maar
|
05-02-2005
Loulé, Elite/U23 :
Marc De Maar
|
12-02-2005
Eeklo, Cyclo-cross :
Sven Vanthourenhout
|
12-02-2005
Eeklo, Cyclo-cross :
Sven Vanthourenhout
|
13-02-2005
Lanarvily, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
13-02-2005
Lanarvily, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
19-02-2005
General Classification Superprestige, Cyclo-cross:
Sven Nys
|
19-02-2005
General Classification Superprestige, Cyclo-cross:
Sven Nys
|
19-02-2005
Vorselaar, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
19-02-2005
Vorselaar, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
20-02-2005
General Classification Gazet van Antwerpen Trofee, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
20-02-2005
General Classification Gazet van Antwerpen Trofee, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
20-02-2005
Oostmalle, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
20-02-2005
Oostmalle, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
21-02-2005
UCI Ranking, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
21-02-2005
UCI Ranking, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
23-03-2005
Stage 2 Tour de Normandie :
Hans Dekkers
|
23-03-2005
Stage 2 Tour de Normandie :
Hans Dekkers
|
25-03-2005
Stage 4 Tour de Normandie :
Kai Reus
|
25-03-2005
Stage 4 Tour de Normandie :
Kai Reus
|
26-03-2005
Stage 6 Tour de Normandie :
Hans Dekkers
|
26-03-2005
Stage 6 Tour de Normandie :
Hans Dekkers
|
27-03-2005
Stage 7 Tour de Normandie :
Hans Dekkers
|
27-03-2005
Stage 7 Tour de Normandie :
Hans Dekkers
|
27-03-2005
General Classification Tour de Normandie :
Kai Reus
|
27-03-2005
General Classification Tour de Normandie :
Kai Reus
|
02-04-2005
Stage 2 part a Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23 :
Michiel Elijzen
|
02-04-2005
Stage 2 part a Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23 :
Michiel Elijzen
|
03-04-2005
General Classification Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23 :
Marc De Maar
|
03-04-2005
General Classification Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23 :
Marc De Maar
|
06-04-2005
Stage 1 Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca :
Stef Clement
|
06-04-2005
Stage 1 Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca :
Stef Clement
|
07-04-2005
Wasmuel :
Kai Reus
|
07-04-2005
Wasmuel :
Kai Reus
|
08-04-2005
Stage 3 Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca :
Dimitry Kozonchuk
|
08-04-2005
Stage 3 Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca :
Dimitry Kozonchuk
|
10-04-2005
General Classification Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca :
Dimitry Kozonchuk
|
10-04-2005
General Classification Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca :
Dimitry Kozonchuk
|
14-04-2005
Stage 2 Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost :
Hans Dekkers
|
14-04-2005
Stage 2 Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost :
Hans Dekkers
|
15-04-2005
Stage 3 Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost :
Marc De Maar
|
15-04-2005
Stage 3 Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost :
Marc De Maar
|
16-04-2005
Stage 4 Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost :
Hans Dekkers
|
16-04-2005
Stage 4 Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost :
Hans Dekkers
|
17-04-2005
Stage 5 Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost :
Tom Veelers
|
17-04-2005
Stage 5 Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost :
Tom Veelers
|
17-04-2005
General Classification Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost :
Marc De Maar
|
17-04-2005
General Classification Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost :
Marc De Maar
|
07-05-2005
Prologue Thüringen-Rundfahrt, U23 :
Tom Stamsnijder
|
07-05-2005
Prologue Thüringen-Rundfahrt, U23 :
Tom Stamsnijder
|
08-05-2005
Stage 1 Thüringen-Rundfahrt, U23 :
Tom Leezer
|
08-05-2005
Stage 1 Thüringen-Rundfahrt, U23 :
Tom Leezer
|
09-05-2005
Stage 2 Thüringen-Rundfahrt, U23 :
Kai Reus
|
09-05-2005
Stage 2 Thüringen-Rundfahrt, U23 :
Kai Reus
|
14-05-2005
Prologue Olympia's Tour :
Marc De Maar
|
14-05-2005
Prologue Olympia's Tour :
Marc De Maar
|
15-05-2005
Stage 1 Olympia's Tour :
Hans Dekkers
|
15-05-2005
Stage 1 Olympia's Tour :
Hans Dekkers
|
15-05-2005
General Classification Thüringen-Rundfahrt, U23 :
Kai Reus
|
15-05-2005
General Classification Thüringen-Rundfahrt, U23 :
Kai Reus
|
18-05-2005
Stage 4 Olympia's Tour :
Hans Dekkers
|
18-05-2005
Stage 4 Olympia's Tour :
Hans Dekkers
|
21-05-2005
Stage 8 Olympia's Tour :
Marc De Maar
|
21-05-2005
Stage 8 Olympia's Tour :
Marc De Maar
|
22-05-2005
General Classification Olympia's Tour :
Stef Clement
|
22-05-2005
General Classification Olympia's Tour :
Stef Clement
|
27-05-2005
Stage 2 Tour de Gironde :
Marc De Maar
|
27-05-2005
Stage 2 Tour de Gironde :
Marc De Maar
|
29-05-2005
Paris - Roubaix, U23 :
Dimitry Kozonchuk
|
29-05-2005
Paris - Roubaix, U23 :
Dimitry Kozonchuk
|
05-06-2005
Ronde van Limburg :
Thom Van Dulmen
|
05-06-2005
Ronde van Limburg :
Thom Van Dulmen
|
05-06-2005
Waver - Rijmenam :
Hans Dekkers
|
05-06-2005
Waver - Rijmenam :
Hans Dekkers
|
12-06-2005
Stage 3 GP CTT Correios de Portugal :
Hans Dekkers
|
12-06-2005
Stage 3 GP CTT Correios de Portugal :
Hans Dekkers
|
16-06-2005
Prologue Boucles de la Mayenne :
Mathieu Heijboer
|
16-06-2005
Prologue Boucles de la Mayenne :
Mathieu Heijboer
|
16-06-2005
Stage 2 Circuito Montañés :
William Walker
|
16-06-2005
Stage 2 Circuito Montañés :
William Walker
|
17-06-2005
Stage 3 Circuito Montañés :
Kai Reus
|
17-06-2005
Stage 3 Circuito Montañés :
Kai Reus
|
19-06-2005
Stage 5 part b Circuito Montañés :
Kai Reus
|
19-06-2005
Stage 5 part b Circuito Montañés :
Kai Reus
|
17-07-2005
National Championship, Mountainbike, XC, Elite, Belgium:
Sven Nys
|
17-07-2005
National Championship, Mountainbike, XC, Elite, Belgium:
Sven Nys
|
17-08-2005
National Championship, Road, ITT, U23, The Netherlands:
Thom Van Dulmen
|
17-08-2005
National Championship, Road, ITT, U23, The Netherlands:
Thom Van Dulmen
|
22-08-2005
's Gravenwezel, Derny :
Sven Nys
|
22-08-2005
's Gravenwezel, Derny :
Sven Nys
|
04-09-2005
Pulheim :
Frank Van Dulmen
|
04-09-2005
Pulheim :
Frank Van Dulmen
|
11-09-2005
Dudzele, Cyclo-cross :
Sven Vanthourenhout
|
11-09-2005
Dudzele, Cyclo-cross :
Sven Vanthourenhout
|
11-09-2005
General Classification Triptyque des Barrages, U23 :
Lars Boom
|
11-09-2005
General Classification Triptyque des Barrages, U23 :
Lars Boom
|
11-09-2005
Stage 2 Triptyque des Barrages, U23 :
Lars Boom
|
11-09-2005
Stage 2 Triptyque des Barrages, U23 :
Lars Boom
|
17-09-2005
Stage 2 Grand Prix de la Somme :
Lars Boom
|
17-09-2005
Stage 2 Grand Prix de la Somme :
Lars Boom
|
17-09-2005
Stage 3 Grand Prix de la Somme :
Tom Stamsnijder
|
17-09-2005
Stage 3 Grand Prix de la Somme :
Tom Stamsnijder
|
18-09-2005
Bétheny, Chrono :
Mathieu Heijboer
|
18-09-2005
Bétheny, Chrono :
Mathieu Heijboer
|
21-09-2005
Aalter, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
21-09-2005
Aalter, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
01-10-2005
Harderwijk, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
01-10-2005
Harderwijk, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
02-10-2005
Zonhoven, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
02-10-2005
Zonhoven, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
22-10-2005
Lebbeke, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
22-10-2005
Lebbeke, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
23-10-2005
Kalmthout, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
23-10-2005
Kalmthout, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
25-10-2005
Woerden, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
25-10-2005
Woerden, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
29-10-2005
Tabor, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
29-10-2005
Tabor, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
01-11-2005
Koppenberg, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
01-11-2005
Koppenberg, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
06-11-2005
Hamme-Zogge, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
06-11-2005
Hamme-Zogge, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
11-11-2005
Niel, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
11-11-2005
Niel, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
13-11-2005
Pijnacker, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
13-11-2005
Pijnacker, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
19-11-2005
Hasselt, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
19-11-2005
Hasselt, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
20-11-2005
Gavere, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
20-11-2005
Gavere, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
26-11-2005
Koksijde, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
26-11-2005
Koksijde, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
27-11-2005
Gieten, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
27-11-2005
Gieten, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
04-12-2005
Wetzikon, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
04-12-2005
Wetzikon, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
08-12-2005
Milano, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
08-12-2005
Milano, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
10-12-2005
Amersfoort, Cyclo-cross :
Lars Boom
|
10-12-2005
Amersfoort, Cyclo-cross :
Lars Boom
|
11-12-2005
Veldhoven, Cyclo-cross :
Lars Boom
|
11-12-2005
Veldhoven, Cyclo-cross :
Lars Boom
|
18-12-2005
Overijse, Cyclo-cross :
Lars Boom
|
18-12-2005
Overijse, Cyclo-cross :
Lars Boom
|
25-12-2005
Wachtebeke, Cyclo-cross :
Sven Vanthourenhout
|
25-12-2005
Wachtebeke, Cyclo-cross :
Sven Vanthourenhout
|
26-12-2005
Hofstade, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
26-12-2005
Hofstade, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
28-12-2005
Loenhout, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
28-12-2005
Loenhout, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
29-12-2005
Middelkerke, Cyclo-cross :
Sven Vanthourenhout
|
29-12-2005
Middelkerke, Cyclo-cross :
Sven Vanthourenhout
|
31-12-2005
Hooglede, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
31-12-2005
Hooglede, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
2005 Rabobank:
|
06-02-2005
Palma de Mallorca :
Óscar Freire
|
06-02-2005
Palma de Mallorca :
Óscar Freire
|
07-02-2005
Alcudia :
Óscar Freire
|
07-02-2005
Alcudia :
Óscar Freire
|
10-03-2005
Stage 2 Tirreno - Adriatico :
Óscar Freire
|
10-03-2005
Stage 2 Tirreno - Adriatico :
Óscar Freire
|
11-03-2005
Stage 3 Tirreno - Adriatico :
Óscar Freire
|
11-03-2005
Stage 3 Tirreno - Adriatico :
Óscar Freire
|
12-03-2005
Stage 6 Paris - Nice :
Joost Posthuma
|
12-03-2005
Stage 6 Paris - Nice :
Joost Posthuma
|
12-03-2005
Stage 4 Tirreno - Adriatico :
Óscar Freire
|
12-03-2005
Stage 4 Tirreno - Adriatico :
Óscar Freire
|
15-03-2005
General Classification Tirreno - Adriatico :
Óscar Freire
|
15-03-2005
General Classification Tirreno - Adriatico :
Óscar Freire
|
15-03-2005
Points classification Tirreno - Adriatico :
Óscar Freire
|
15-03-2005
Points classification Tirreno - Adriatico :
Óscar Freire
|
16-03-2005
Nokere :
Steven De Jongh
|
16-03-2005
Nokere :
Steven De Jongh
|
27-03-2005
Brabantse Pijl :
Óscar Freire
|
27-03-2005
Brabantse Pijl :
Óscar Freire
|
27-03-2005
Stage 2 Critérium International :
Thomas Dekker
|
27-03-2005
Stage 2 Critérium International :
Thomas Dekker
|
13-04-2005
Schoten (a):
Thorwald Veneberg
|
13-04-2005
Schoten (a):
Thorwald Veneberg
|
05-05-2005
General Classification Wien - Rabenstein - Gresten - Wien :
Bram De Groot
|
05-05-2005
General Classification Wien - Rabenstein - Gresten - Wien :
Bram De Groot
|
18-05-2005
Stage 3 Volta a Catalunya :
Pedro Horrillo
|
18-05-2005
Stage 3 Volta a Catalunya :
Pedro Horrillo
|
03-06-2005
Hengelo, Criterium :
Joost Posthuma
|
03-06-2005
Hengelo, Criterium :
Joost Posthuma
|
16-06-2005
Stage 3 Ster Elektrotoer :
Jukka Vastaranta
|
16-06-2005
Stage 3 Ster Elektrotoer :
Jukka Vastaranta
|
06-07-2005
Stage 3 Österreich-Rundfahrt :
Maarten Den Bakker
|
06-07-2005
Stage 3 Österreich-Rundfahrt :
Maarten Den Bakker
|
09-07-2005
Stage 8 Tour de France :
Pieter Weening
|
09-07-2005
Stage 8 Tour de France :
Pieter Weening
|
10-07-2005
Stage 9 Tour de France :
Michael Rasmussen
|
10-07-2005
Stage 9 Tour de France :
Michael Rasmussen
|
24-07-2005
General Classification Sachsen Tour :
Mathew Hayman
|
24-07-2005
General Classification Sachsen Tour :
Mathew Hayman
|
24-07-2005
Mountains classification Tour de France :
Michael Rasmussen
|
24-07-2005
Mountains classification Tour de France :
Michael Rasmussen
|
25-07-2005
Boxmeer, Criterium :
Michael Boogerd
|
25-07-2005
Boxmeer, Criterium :
Michael Boogerd
|
28-07-2005
Wateringen :
Pieter Weening
|
28-07-2005
Wateringen :
Pieter Weening
|
29-07-2005
Heerlen :
Michael Rasmussen
|
29-07-2005
Heerlen :
Michael Rasmussen
|
02-08-2005
Surhuisterveen :
Pieter Weening
|
02-08-2005
Surhuisterveen :
Pieter Weening
|
05-08-2005
Maarheeze :
Pieter Weening
|
05-08-2005
Maarheeze :
Pieter Weening
|
17-08-2005
National Championship, Road, ITT, Elite, The Netherlands:
Thomas Dekker
|
17-08-2005
National Championship, Road, ITT, Elite, The Netherlands:
Thomas Dekker
|
23-08-2005
Zottegem :
Thomas Dekker
|
23-08-2005
Zottegem :
Thomas Dekker
|
27-08-2005
Stage 1 Vuelta a España :
Denis Menchov
|
27-08-2005
Stage 1 Vuelta a España :
Denis Menchov
|
28-08-2005
National Championship, Road, ITT, Elite, Belgium:
Marc Wauters
|
28-08-2005
National Championship, Road, ITT, Elite, Belgium:
Marc Wauters
|
04-09-2005
Leuven :
Joost Posthuma
|
04-09-2005
Leuven :
Joost Posthuma
|
04-09-2005
Stage 9 Vuelta a España :
Denis Menchov
|
04-09-2005
Stage 9 Vuelta a España :
Denis Menchov
|
17-09-2005
Stage 6 Tour de Pologne :
Pieter Weening
|
17-09-2005
Stage 6 Tour de Pologne :
Pieter Weening
|
18-09-2005
Stage 8 Tour de Pologne :
Thomas Dekker
|
18-09-2005
Stage 8 Tour de Pologne :
Thomas Dekker
|
18-09-2005
General Classification Vuelta a España :
Denis Menchov
|
18-09-2005
General Classification Vuelta a España :
Denis Menchov
|
24-09-2005
Middelburg - Goes :
Bram De Groot
|
24-09-2005
Middelburg - Goes :
Bram De Groot
|
02-10-2005
Armilla (a):
Denis Menchov
|
02-10-2005
Armilla (a):
Denis Menchov
|
2006 Rabobank:
|
07-01-2006
Egmond aan Zee, Mountainbike :
Erik Dekker
|
07-01-2006
Egmond aan Zee, Mountainbike :
Erik Dekker
|
19-02-2006
Stage 4 Vuelta a Uraba :
Mauricio Ardila
|
19-02-2006
Stage 4 Vuelta a Uraba :
Mauricio Ardila
|
21-02-2006
Stage 1 Volta a la Comunitat Valenciana :
Alexandr Kolobnev
|
21-02-2006
Stage 1 Volta a la Comunitat Valenciana :
Alexandr Kolobnev
|
10-03-2006
Stage 3 Tirreno - Adriatico :
Óscar Freire
|
10-03-2006
Stage 3 Tirreno - Adriatico :
Óscar Freire
|
14-03-2006
General Classification Tirreno - Adriatico :
Thomas Dekker
|
14-03-2006
General Classification Tirreno - Adriatico :
Thomas Dekker
|
25-03-2006
Stage 1 Critérium International :
Erik Dekker
|
25-03-2006
Stage 1 Critérium International :
Erik Dekker
|
26-03-2006
Brabantse Pijl :
Óscar Freire
|
26-03-2006
Brabantse Pijl :
Óscar Freire
|
26-03-2006
Commonwealth Games, Road:
Mathew Hayman
|
26-03-2006
Commonwealth Games, Road:
Mathew Hayman
|
06-04-2006
Stage 4 Vuelta al País Vasco :
Óscar Freire
|
06-04-2006
Stage 4 Vuelta al País Vasco :
Óscar Freire
|
02-06-2006
Hengelo, Criterium :
Erik Dekker
|
02-06-2006
Hengelo, Criterium :
Erik Dekker
|
08-06-2006
Stage 4 Critérium du Dauphiné :
Denis Menchov
|
08-06-2006
Stage 4 Critérium du Dauphiné :
Denis Menchov
|
14-06-2006
Stage 2 Ster Elektrotoer :
Erik Dekker
|
14-06-2006
Stage 2 Ster Elektrotoer :
Erik Dekker
|
16-06-2006
Stage 7 Tour de Suisse :
Óscar Freire
|
16-06-2006
Stage 7 Tour de Suisse :
Óscar Freire
|
25-06-2006
National Championship, Road, Elite, The Netherlands:
Michael Boogerd
|
25-06-2006
National Championship, Road, Elite, The Netherlands:
Michael Boogerd
|
28-06-2006
Oosterbeek :
Roy Sentjens
|
28-06-2006
Oosterbeek :
Roy Sentjens
|
06-07-2006
Stage 5 Tour de France :
Óscar Freire
|
06-07-2006
Stage 5 Tour de France :
Óscar Freire
|
11-07-2006
Stage 9 Tour de France :
Óscar Freire
|
11-07-2006
Stage 9 Tour de France :
Óscar Freire
|
13-07-2006
Stage 11 Tour de France :
Denis Menchov
|
13-07-2006
Stage 11 Tour de France :
Denis Menchov
|
19-07-2006
Stage 1 Sachsen Tour :
Pedro Horrillo
|
19-07-2006
Stage 1 Sachsen Tour :
Pedro Horrillo
|
19-07-2006
Stage 16 Tour de France :
Michael Rasmussen
|
19-07-2006
Stage 16 Tour de France :
Michael Rasmussen
|
23-07-2006
Mountains classification Tour de France :
Michael Rasmussen
|
23-07-2006
Mountains classification Tour de France :
Michael Rasmussen
|
24-07-2006
Boxmeer, Criterium :
Michael Boogerd
|
24-07-2006
Boxmeer, Criterium :
Michael Boogerd
|
26-07-2006
Chaam, Criterium :
Michael Boogerd
|
26-07-2006
Chaam, Criterium :
Michael Boogerd
|
26-07-2006
Peer, Criterium :
Marc Wauters
|
26-07-2006
Peer, Criterium :
Marc Wauters
|
27-07-2006
Wateringen :
Óscar Freire
|
27-07-2006
Wateringen :
Óscar Freire
|
28-07-2006
Heerlen :
Óscar Freire
|
28-07-2006
Heerlen :
Óscar Freire
|
28-07-2006
Herning, Criterium (a):
Michael Rasmussen
|
28-07-2006
Herning, Criterium (a):
Michael Rasmussen
|
30-07-2006
Hamburg :
Óscar Freire
|
30-07-2006
Hamburg :
Óscar Freire
|
31-07-2006
Roosendaal :
Óscar Freire
|
31-07-2006
Roosendaal :
Óscar Freire
|
02-08-2006
Maastricht :
Joost Posthuma
|
02-08-2006
Maastricht :
Joost Posthuma
|
03-08-2006
Oostvoorne, Criterium :
Michael Boogerd
|
03-08-2006
Oostvoorne, Criterium :
Michael Boogerd
|
05-08-2006
Stage 4 Deutschland Tour :
Graeme Brown
|
05-08-2006
Stage 4 Deutschland Tour :
Graeme Brown
|
09-08-2006
Stage 8 Deutschland Tour :
Graeme Brown
|
09-08-2006
Stage 8 Deutschland Tour :
Graeme Brown
|
09-08-2006
Zwolle (a):
Michael Boogerd
|
09-08-2006
Zwolle (a):
Michael Boogerd
|
21-08-2006
's Gravenwezel, Derny :
Marc Wauters
|
21-08-2006
's Gravenwezel, Derny :
Marc Wauters
|
27-08-2006
Sint Willebrord :
Bram De Groot
|
27-08-2006
Sint Willebrord :
Bram De Groot
|
01-09-2006
Almelo, Criterium :
Joost Posthuma
|
01-09-2006
Almelo, Criterium :
Joost Posthuma
|
02-09-2006
Spijkenisse (b):
Graeme Brown
|
02-09-2006
Spijkenisse (b):
Graeme Brown
|
21-09-2006
Stekene :
Roy Sentjens
|
21-09-2006
Stekene :
Roy Sentjens
|
15-10-2006
Zolder :
Marc Wauters
|
15-10-2006
Zolder :
Marc Wauters
|
17-12-2006
Cronulla, Criterium :
Graeme Brown
|
17-12-2006
Cronulla, Criterium :
Graeme Brown
|
2006 Rabobank CT:
|
01-01-2006
Baal, Cyclo-cross :
Lars Boom
|
01-01-2006
Baal, Cyclo-cross :
Lars Boom
|
02-01-2006
Sint-Niklaas, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
02-01-2006
Sint-Niklaas, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
04-01-2006
Surhuisterveen, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
04-01-2006
Surhuisterveen, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
07-01-2006
National Championship, Cyclo-cross, U23, The Netherlands:
Lars Boom
|
07-01-2006
National Championship, Cyclo-cross, U23, The Netherlands:
Lars Boom
|
08-01-2006
National Championship, Cyclo-cross, Elite, Belgium:
Sven Nys
|
08-01-2006
National Championship, Cyclo-cross, Elite, Belgium:
Sven Nys
|
08-01-2006
National Championship, Cyclo-cross, Elite, The Netherlands:
Gerben De Knegt
|
08-01-2006
National Championship, Cyclo-cross, Elite, The Netherlands:
Gerben De Knegt
|
09-01-2006
Otegem, Cyclo-cross :
Sven Vanthourenhout
|
09-01-2006
Otegem, Cyclo-cross :
Sven Vanthourenhout
|
11-01-2006
Antwerpen, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
11-01-2006
Antwerpen, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
14-01-2006
National Championship, Road, Elite, Australia:
William Walker
|
14-01-2006
National Championship, Road, Elite, Australia:
William Walker
|
14-01-2006
National Championship, Road, U23, Australia:
William Walker
|
14-01-2006
National Championship, Road, U23, Australia:
William Walker
|
15-01-2006
Liévin, Cyclo-cross (a):
Sven Nys
|
15-01-2006
Liévin, Cyclo-cross (a):
Sven Nys
|
21-01-2006
Zonnebeke, Cyclo-cross :
Sven Vanthourenhout
|
21-01-2006
Zonnebeke, Cyclo-cross :
Sven Vanthourenhout
|
22-01-2006
Hoogerheide, Cyclo-cross, U23 :
Lars Boom
|
22-01-2006
Hoogerheide, Cyclo-cross, U23 :
Lars Boom
|
04-02-2006
Lille, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
04-02-2006
Lille, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
05-02-2006
Hoogstraten, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
05-02-2006
Hoogstraten, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
11-02-2006
Eeklo, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
11-02-2006
Eeklo, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
12-02-2006
Heerlen, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
12-02-2006
Heerlen, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
18-02-2006
General Classification Superprestige, Cyclo-cross:
Sven Nys
|
18-02-2006
General Classification Superprestige, Cyclo-cross:
Sven Nys
|
18-02-2006
Vorselaar, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
18-02-2006
Vorselaar, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
19-02-2006
General Classification Gazet van Antwerpen Trofee, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
19-02-2006
General Classification Gazet van Antwerpen Trofee, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
19-02-2006
Oostmalle, Cyclo-cross :
Gerben De Knegt
|
19-02-2006
Oostmalle, Cyclo-cross :
Gerben De Knegt
|
27-02-2006
UCI Ranking, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
27-02-2006
UCI Ranking, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
11-03-2006
Stage 3 Volta ao Distrito de Santarém :
Lars Boom
|
11-03-2006
Stage 3 Volta ao Distrito de Santarém :
Lars Boom
|
12-03-2006
General Classification Volta ao Distrito de Santarém :
Lars Boom
|
12-03-2006
General Classification Volta ao Distrito de Santarém :
Lars Boom
|
20-03-2006
Prologue Tour de Normandie :
Kai Reus
|
20-03-2006
Prologue Tour de Normandie :
Kai Reus
|
22-03-2006
Stage 3 Tour de Normandie :
Martijn Maaskant
|
22-03-2006
Stage 3 Tour de Normandie :
Martijn Maaskant
|
23-03-2006
Stage 4 Tour de Normandie :
Jos Van Emden
|
23-03-2006
Stage 4 Tour de Normandie :
Jos Van Emden
|
24-03-2006
Stage 5 Tour de Normandie :
Kai Reus
|
24-03-2006
Stage 5 Tour de Normandie :
Kai Reus
|
26-03-2006
General Classification Tour de Normandie :
Kai Reus
|
26-03-2006
General Classification Tour de Normandie :
Kai Reus
|
31-03-2006
Stage 1 Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23 :
Huub Duyn
|
31-03-2006
Stage 1 Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23 :
Huub Duyn
|
01-04-2006
Stage 2 part b Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23 :
Dimitry Kozonchuk
|
01-04-2006
Stage 2 part b Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23 :
Dimitry Kozonchuk
|
01-04-2006
Stage 2 part a Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23 :
Lars Boom
|
01-04-2006
Stage 2 part a Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23 :
Lars Boom
|
02-04-2006
Stage 3 Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23 :
Dimitry Kozonchuk
|
02-04-2006
Stage 3 Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23 :
Dimitry Kozonchuk
|
02-04-2006
General Classification Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23 :
Lars Boom
|
02-04-2006
General Classification Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23 :
Lars Boom
|
05-04-2006
Stage 1 Settimana Ciclistica Lombarda :
Tom Stamsnijder
|
05-04-2006
Stage 1 Settimana Ciclistica Lombarda :
Tom Stamsnijder
|
07-04-2006
Stage 3 Settimana Ciclistica Lombarda :
Robert Gesink
|
07-04-2006
Stage 3 Settimana Ciclistica Lombarda :
Robert Gesink
|
09-04-2006
General Classification Settimana Ciclistica Lombarda :
Robert Gesink
|
09-04-2006
General Classification Settimana Ciclistica Lombarda :
Robert Gesink
|
12-04-2006
Stage 1 Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost :
Jos Van Emden
|
12-04-2006
Stage 1 Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost :
Jos Van Emden
|
23-04-2006
Ronde van Noord-Holland :
Kai Reus
|
23-04-2006
Ronde van Noord-Holland :
Kai Reus
|
01-05-2006
Liège, U23 :
Kai Reus
|
01-05-2006
Liège, U23 :
Kai Reus
|
07-05-2006
Veldhoven :
Evgueni Popov
|
07-05-2006
Veldhoven :
Evgueni Popov
|
11-05-2006
Stage 2 Thüringen-Rundfahrt, U23 :
Dimitry Kozonchuk
|
11-05-2006
Stage 2 Thüringen-Rundfahrt, U23 :
Dimitry Kozonchuk
|
12-05-2006
Stage 3 part a Thüringen-Rundfahrt, U23 :
Lars Boom
|
12-05-2006
Stage 3 part a Thüringen-Rundfahrt, U23 :
Lars Boom
|
13-05-2006
Prologue Olympia's Tour :
Rick Flens
|
13-05-2006
Prologue Olympia's Tour :
Rick Flens
|
18-05-2006
Stage 5 Olympia's Tour :
Tom Veelers
|
18-05-2006
Stage 5 Olympia's Tour :
Tom Veelers
|
19-05-2006
Stage 6 Olympia's Tour :
Tom Veelers
|
19-05-2006
Stage 6 Olympia's Tour :
Tom Veelers
|
21-05-2006
Stage 8 Olympia's Tour :
Tom Veelers
|
21-05-2006
Stage 8 Olympia's Tour :
Tom Veelers
|
21-05-2006
General Classification Olympia's Tour :
Tom Veelers
|
21-05-2006
General Classification Olympia's Tour :
Tom Veelers
|
28-05-2006
Paris - Roubaix, U23 :
Tom Veelers
|
28-05-2006
Paris - Roubaix, U23 :
Tom Veelers
|
19-06-2006
Stage 6 Circuito Montañés :
Robert Gesink
|
19-06-2006
Stage 6 Circuito Montañés :
Robert Gesink
|
20-06-2006
General Classification Circuito Montañés :
Robert Gesink
|
20-06-2006
General Classification Circuito Montañés :
Robert Gesink
|
20-06-2006
National Championship, Road, ITT, U23, The Netherlands:
Kai Reus
|
20-06-2006
National Championship, Road, ITT, U23, The Netherlands:
Kai Reus
|
24-06-2006
National Championship, Road, U23, The Netherlands:
Kai Reus
|
24-06-2006
National Championship, Road, U23, The Netherlands:
Kai Reus
|
27-07-2006
Stage 2 Ronde van Vlaams-Brabant :
Thom Van Dulmen
|
27-07-2006
Stage 2 Ronde van Vlaams-Brabant :
Thom Van Dulmen
|
28-07-2006
Stage 3 Ronde van Vlaams-Brabant :
Rick Flens
|
28-07-2006
Stage 3 Ronde van Vlaams-Brabant :
Rick Flens
|
29-07-2006
Stage 4 Ronde van Vlaams-Brabant :
Huub Duyn
|
29-07-2006
Stage 4 Ronde van Vlaams-Brabant :
Huub Duyn
|
30-07-2006
Points classification Ronde van Vlaams-Brabant :
Huub Duyn
|
30-07-2006
Points classification Ronde van Vlaams-Brabant :
Huub Duyn
|
23-08-2006
Prologue GP Guillaume Tell :
Jos Van Emden
|
23-08-2006
Prologue GP Guillaume Tell :
Jos Van Emden
|
24-08-2006
Stage 1 GP Guillaume Tell :
Jos Van Emden
|
24-08-2006
Stage 1 GP Guillaume Tell :
Jos Van Emden
|
25-08-2006
Stage 4 Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne :
Rick Flens
|
25-08-2006
Stage 4 Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne :
Rick Flens
|
27-08-2006
Stage 4 GP Guillaume Tell :
Tom Stamsnijder
|
27-08-2006
Stage 4 GP Guillaume Tell :
Tom Stamsnijder
|
01-09-2006
Stage 1 Roserittet DNV GP :
Jos Van Emden
|
01-09-2006
Stage 1 Roserittet DNV GP :
Jos Van Emden
|
02-09-2006
Stage 2 Roserittet DNV GP :
Tom Stamsnijder
|
02-09-2006
Stage 2 Roserittet DNV GP :
Tom Stamsnijder
|
03-09-2006
Langdorp, Mountainbike, Elite/U23 :
Sven Nys
|
03-09-2006
Langdorp, Mountainbike, Elite/U23 :
Sven Nys
|
03-09-2006
Stage 3 Roserittet DNV GP :
Martijn Maaskant
|
03-09-2006
Stage 3 Roserittet DNV GP :
Martijn Maaskant
|
03-09-2006
General Classification Roserittet DNV GP :
Jos Van Emden
|
03-09-2006
General Classification Roserittet DNV GP :
Jos Van Emden
|
09-09-2006
Stage 1 Triptyque des Barrages, U23 :
Huub Duyn
|
09-09-2006
Stage 1 Triptyque des Barrages, U23 :
Huub Duyn
|
10-09-2006
Dudzele, Cyclo-cross :
Sven Vanthourenhout
|
10-09-2006
Dudzele, Cyclo-cross :
Sven Vanthourenhout
|
10-09-2006
General Classification Triptyque des Barrages, U23 :
Jos Van Emden
|
10-09-2006
General Classification Triptyque des Barrages, U23 :
Jos Van Emden
|
10-09-2006
Stage 2 Triptyque des Barrages, U23 :
Jos Van Emden
|
10-09-2006
Stage 2 Triptyque des Barrages, U23 :
Jos Van Emden
|
16-09-2006
Stage 3 Grand Prix de la Somme :
Rick Flens
|
16-09-2006
Stage 3 Grand Prix de la Somme :
Rick Flens
|
17-09-2006
Erpe-Mere, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
17-09-2006
Erpe-Mere, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
23-09-2006
Eernegem, Cyclo-cross :
Sven Vanthourenhout
|
23-09-2006
Eernegem, Cyclo-cross :
Sven Vanthourenhout
|
01-10-2006
Aigle, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
01-10-2006
Aigle, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
07-10-2006
Zonhoven, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
07-10-2006
Zonhoven, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
08-10-2006
Paris - Tours, U23 :
Huub Duyn
|
08-10-2006
Paris - Tours, U23 :
Huub Duyn
|
14-10-2006
Dottignies, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
14-10-2006
Dottignies, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
15-10-2006
Ruddervoorde, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
15-10-2006
Ruddervoorde, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
22-10-2006
Kalmthout, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
22-10-2006
Kalmthout, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
29-10-2006
Sint Michielsgestel, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
29-10-2006
Sint Michielsgestel, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
01-11-2006
Koppenberg, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
01-11-2006
Koppenberg, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
02-11-2006
Knokke-Heist, Cyclo-cross :
Sven Vanthourenhout
|
02-11-2006
Knokke-Heist, Cyclo-cross :
Sven Vanthourenhout
|
05-11-2006
Vossem, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
05-11-2006
Vossem, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
12-11-2006
Pijnacker, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
12-11-2006
Pijnacker, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
18-11-2006
Hasselt, Cyclo-cross :
Gerben De Knegt
|
18-11-2006
Hasselt, Cyclo-cross :
Gerben De Knegt
|
19-11-2006
Gavere, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
19-11-2006
Gavere, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
25-11-2006
Koksijde, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
25-11-2006
Koksijde, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
26-11-2006
Gieten, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
26-11-2006
Gieten, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
03-12-2006
Igorre, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
03-12-2006
Igorre, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
03-12-2006
Tongerlo, Cyclo-cross, Cat. B:
Ricardo Van Der Velde
|
03-12-2006
Tongerlo, Cyclo-cross, Cat. B:
Ricardo Van Der Velde
|
09-12-2006
Huijbergen, Cyclo-cross :
Gerben De Knegt
|
09-12-2006
Huijbergen, Cyclo-cross :
Gerben De Knegt
|
10-12-2006
Hamme-Zogge, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
10-12-2006
Hamme-Zogge, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
16-12-2006
Essen, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
16-12-2006
Essen, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
17-12-2006
Overijse, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
17-12-2006
Overijse, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
23-12-2006
Lierop, Cyclo-cross :
Ricardo Van Der Velde
|
23-12-2006
Lierop, Cyclo-cross :
Ricardo Van Der Velde
|
23-12-2006
Wachtebeke, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
23-12-2006
Wachtebeke, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
27-12-2006
Torhout, Cyclo-cross :
Sven Vanthourenhout
|
27-12-2006
Torhout, Cyclo-cross :
Sven Vanthourenhout
|
31-12-2006
Diegem, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
31-12-2006
Diegem, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
2007 Rabobank CT:
|
01-01-2007
Baal, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
01-01-2007
Baal, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
02-01-2007
Sint-Niklaas, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
02-01-2007
Sint-Niklaas, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
03-01-2007
Surhuisterveen, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
03-01-2007
Surhuisterveen, Cyclo-cross :
Richard Groenendaal
|
07-01-2007
National Championship, Cyclo-cross, Elite, The Netherlands:
Lars Boom
|
07-01-2007
National Championship, Cyclo-cross, Elite, The Netherlands:
Lars Boom
|
08-01-2007
Otegem, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
08-01-2007
Otegem, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
13-01-2007
Roubaix, Cyclo-cross :
Gerben De Knegt
|
13-01-2007
Roubaix, Cyclo-cross :
Gerben De Knegt
|
14-01-2007
Nommay, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
14-01-2007
Nommay, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
17-01-2007
Hasselt, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
17-01-2007
Hasselt, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
21-01-2007
Hoogerheide, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
21-01-2007
Hoogerheide, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
21-01-2007
Hoogerheide, Cyclo-cross, U23 :
Lars Boom
|
21-01-2007
Hoogerheide, Cyclo-cross, U23 :
Lars Boom
|
27-01-2007
World Championship, Cyclo-cross, U23:
Lars Boom
|
27-01-2007
World Championship, Cyclo-cross, U23:
Lars Boom
|
31-01-2007
Maldegem, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
31-01-2007
Maldegem, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
03-02-2007
Lille, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
03-02-2007
Lille, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
04-02-2007
Hoogstraten, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
04-02-2007
Hoogstraten, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
10-02-2007
Eeklo, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
10-02-2007
Eeklo, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
11-02-2007
Heerlen, Cyclo-cross :
Lars Boom
|
11-02-2007
Heerlen, Cyclo-cross :
Lars Boom
|
17-02-2007
General Classification Superprestige, Cyclo-cross:
Sven Nys
|
17-02-2007
General Classification Superprestige, Cyclo-cross:
Sven Nys
|
17-02-2007
Vorselaar, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
17-02-2007
Vorselaar, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
18-02-2007
General Classification Gazet van Antwerpen Trofee - Sprint, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
18-02-2007
General Classification Gazet van Antwerpen Trofee - Sprint, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
18-02-2007
General Classification Gazet van Antwerpen Trofee, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
18-02-2007
General Classification Gazet van Antwerpen Trofee, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
20-02-2007
UCI Ranking, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
20-02-2007
UCI Ranking, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
26-03-2007
Prologue Tour de Normandie :
Lars Boom
|
26-03-2007
Prologue Tour de Normandie :
Lars Boom
|
01-04-2007
General Classification Tour de Normandie :
Martijn Maaskant
|
01-04-2007
General Classification Tour de Normandie :
Martijn Maaskant
|
08-04-2007
Stage 2 part a Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23 :
Tom Leezer
|
08-04-2007
Stage 2 part a Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23 :
Tom Leezer
|
09-04-2007
General Classification Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23 :
Tom Leezer
|
09-04-2007
General Classification Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23 :
Tom Leezer
|
14-04-2007
Ronde van Drenthe :
Martijn Maaskant
|
14-04-2007
Ronde van Drenthe :
Martijn Maaskant
|
25-04-2007
Prologue Tour de Bretagne :
Lars Boom
|
25-04-2007
Prologue Tour de Bretagne :
Lars Boom
|
30-04-2007
Stage 5 Tour de Bretagne :
Lars Boom
|
30-04-2007
Stage 5 Tour de Bretagne :
Lars Boom
|
01-05-2007
General Classification Tour de Bretagne :
Lars Boom
|
01-05-2007
General Classification Tour de Bretagne :
Lars Boom
|
06-05-2007
Veldhoven :
Lars Boom
|
06-05-2007
Veldhoven :
Lars Boom
|
12-05-2007
Prologue Olympia's Tour :
Lars Boom
|
12-05-2007
Prologue Olympia's Tour :
Lars Boom
|
12-05-2007
Stage 2 Tour du Haut Anjou, U23 :
Martijn Keizer
|
12-05-2007
Stage 2 Tour du Haut Anjou, U23 :
Martijn Keizer
|
13-05-2007
Stage 1 Olympia's Tour :
Martijn Maaskant
|
13-05-2007
Stage 1 Olympia's Tour :
Martijn Maaskant
|
13-05-2007
General Classification Tour du Haut Anjou, U23 :
Martijn Keizer
|
13-05-2007
General Classification Tour du Haut Anjou, U23 :
Martijn Keizer
|
14-05-2007
Stage 2 Olympia's Tour :
Tom Leezer
|
14-05-2007
Stage 2 Olympia's Tour :
Tom Leezer
|
16-05-2007
Stage 4 Olympia's Tour :
Lars Boom
|
16-05-2007
Stage 4 Olympia's Tour :
Lars Boom
|
17-05-2007
Stage 5 Olympia's Tour :
Coen Vermeltfoort
|
17-05-2007
Stage 5 Olympia's Tour :
Coen Vermeltfoort
|
17-05-2007
Stage 6 Olympia's Tour :
Lars Boom
|
17-05-2007
Stage 6 Olympia's Tour :
Lars Boom
|
20-05-2007
General Classification Olympia's Tour :
Thomas Berkhout
|
20-05-2007
General Classification Olympia's Tour :
Thomas Berkhout
|
26-05-2007
Stage 4 Circuit de Lorraine :
Martijn Maaskant
|
26-05-2007
Stage 4 Circuit de Lorraine :
Martijn Maaskant
|
03-06-2007
Stage 6 Vuelta Ciclista a Navarra :
Tom Leezer
|
03-06-2007
Stage 6 Vuelta Ciclista a Navarra :
Tom Leezer
|
10-06-2007
General Classification OZ Wielerweekend :
Tom Veelers
|
10-06-2007
General Classification OZ Wielerweekend :
Tom Veelers
|
15-06-2007
Stage 3 Circuito Montañés :
Martijn Maaskant
|
15-06-2007
Stage 3 Circuito Montañés :
Martijn Maaskant
|
18-06-2007
Stage 6 Circuito Montañés :
Bauke Mollema
|
18-06-2007
Stage 6 Circuito Montañés :
Bauke Mollema
|
19-06-2007
General Classification Circuito Montañés :
Bauke Mollema
|
19-06-2007
General Classification Circuito Montañés :
Bauke Mollema
|
21-06-2007
Prologue Boucles de la Mayenne :
Tom Veelers
|
21-06-2007
Prologue Boucles de la Mayenne :
Tom Veelers
|
27-06-2007
Oetingen :
Sven Nys
|
27-06-2007
Oetingen :
Sven Nys
|
30-06-2007
National Championship, Road, U23, The Netherlands:
Tom Leezer
|
30-06-2007
National Championship, Road, U23, The Netherlands:
Tom Leezer
|
01-07-2007
National Championship, Road, Elite w/o contract, The Netherlands:
Martijn Maaskant
|
01-07-2007
National Championship, Road, Elite w/o contract, The Netherlands:
Martijn Maaskant
|
22-07-2007
National Championship, Mountainbike, XC, Elite, Belgium:
Sven Nys
|
22-07-2007
National Championship, Mountainbike, XC, Elite, Belgium:
Sven Nys
|
31-07-2007
Prologue Tour Alsace :
Jos Van Emden
|
31-07-2007
Prologue Tour Alsace :
Dennis Van Winden
|
31-07-2007
Prologue Tour Alsace :
Thom Van Dulmen
|
31-07-2007
Prologue Tour Alsace :
Tom Leezer
|
31-07-2007
Prologue Tour Alsace :
Thom Van Dulmen
|
31-07-2007
Prologue Tour Alsace :
Steven Kruijswijk
|
31-07-2007
Prologue Tour Alsace :
Steven Kruijswijk
|
31-07-2007
Prologue Tour Alsace :
Martijn Maaskant
|
31-07-2007
Prologue Tour Alsace :
Tom Leezer
|
31-07-2007
Prologue Tour Alsace :
Martijn Maaskant
|
31-07-2007
Prologue Tour Alsace :
Jos Van Emden
|
31-07-2007
Prologue Tour Alsace :
Dennis Van Winden
|
15-08-2007
National Championship, Road, ITT, U23, The Netherlands:
Lars Boom
|
15-08-2007
National Championship, Road, ITT, U23, The Netherlands:
Lars Boom
|
15-09-2007
General Classification Tour de l'Avenir :
Bauke Mollema
|
15-09-2007
General Classification Tour de l'Avenir :
Bauke Mollema
|
23-09-2007
Neerpelt, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
23-09-2007
Neerpelt, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
26-09-2007
World Championship, Road, ITT, U23:
Lars Boom
|
26-09-2007
World Championship, Road, ITT, U23:
Lars Boom
|
29-09-2007
Harderwijk, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
29-09-2007
Harderwijk, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
03-10-2007
Münster (a):
Jos Van Emden
|
03-10-2007
Münster (a):
Jos Van Emden
|
13-10-2007
Dottignies, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
13-10-2007
Dottignies, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
14-10-2007
Ruddervoorde, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
14-10-2007
Ruddervoorde, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
27-10-2007
Tabor, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
27-10-2007
Tabor, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
01-11-2007
Koppenberg, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
01-11-2007
Koppenberg, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
04-11-2007
Hamme-Zogge, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
04-11-2007
Hamme-Zogge, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
11-11-2007
Pijnacker, Cyclo-cross :
Lars Boom
|
11-11-2007
Pijnacker, Cyclo-cross :
Lars Boom
|
17-11-2007
Hasselt, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
17-11-2007
Hasselt, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
18-11-2007
Gavere, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
18-11-2007
Gavere, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
24-11-2007
Koksijde, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
24-11-2007
Koksijde, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
02-12-2007
Igorre, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
02-12-2007
Igorre, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
06-12-2007
Asteasu, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
06-12-2007
Asteasu, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
09-12-2007
Eerde, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
09-12-2007
Eerde, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
15-12-2007
Essen, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
15-12-2007
Essen, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
22-12-2007
Huijbergen, Cyclo-cross :
Bart Aernouts
|
22-12-2007
Huijbergen, Cyclo-cross :
Bart Aernouts
|
23-12-2007
Zeddam, Cyclo-cross :
Lars Boom
|
23-12-2007
Zeddam, Cyclo-cross :
Lars Boom
|
26-12-2007
Hofstade, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
26-12-2007
Hofstade, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
28-12-2007
Loenhout, Cyclo-cross :
Lars Boom
|
28-12-2007
Loenhout, Cyclo-cross :
Lars Boom
|
28-12-2007
Loenhout, Cyclo-cross, U23 :
Boy Van Poppel
|
28-12-2007
Loenhout, Cyclo-cross, U23 :
Boy Van Poppel
|
29-12-2007
Middelkerke, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
29-12-2007
Middelkerke, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
30-12-2007
Diegem, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
30-12-2007
Diegem, Cyclo-cross :
Sven Nys
|
2007 Rabobank:
|
11-02-2007
Stage 1 Challenge Mallorca:
Óscar Freire
|
11-02-2007
Stage 1 Challenge Mallorca:
Óscar Freire
|
13-02-2007
Inca (a):
Thomas Dekker
|
13-02-2007
Inca (a):
Thomas Dekker
|
19-02-2007
Stage 1 Tour of California :
Graeme Brown
|
19-02-2007
Stage 1 Tour of California :
Graeme Brown
|
19-02-2007
Stage 2 Vuelta a Andalucia :
Óscar Freire
|
19-02-2007
Stage 2 Vuelta a Andalucia :
Óscar Freire
|
20-02-2007
Stage 3 Vuelta a Andalucia :
Max Van Heeswijk
|
20-02-2007
Stage 3 Vuelta a Andalucia :
Max Van Heeswijk
|
22-02-2007
Stage 5 Vuelta a Andalucia :
Óscar Freire
|
22-02-2007
Stage 5 Vuelta a Andalucia :
Óscar Freire
|
22-02-2007
General Classification Vuelta a Andalucia :
Óscar Freire
|
22-02-2007
General Classification Vuelta a Andalucia :
Óscar Freire
|
09-03-2007
Stage 3 Vuelta a Murcia :
Graeme Brown
|
09-03-2007
Stage 3 Vuelta a Murcia :
Graeme Brown
|
21-03-2007
Nokere :
Leon Van Bon
|
21-03-2007
Nokere :
Leon Van Bon
|
24-03-2007
Milano - San Remo :
Óscar Freire
|
24-03-2007
Milano - San Remo :
Óscar Freire
|
01-04-2007
Brabantse Pijl :
Óscar Freire
|
01-04-2007
Brabantse Pijl :
Óscar Freire
|
29-04-2007
Points classification Niedersachsen Rundfahrt :
Graeme Brown
|
29-04-2007
Points classification Niedersachsen Rundfahrt :
Graeme Brown
|
06-05-2007
General Classification Tour de Romandie :
Thomas Dekker
|
06-05-2007
General Classification Tour de Romandie :
Thomas Dekker
|
06-05-2007
Points classification Tour de Romandie :
Thomas Dekker
|
06-05-2007
Points classification Tour de Romandie :
Thomas Dekker
|
06-05-2007
Stage 5 Tour de Romandie :
Thomas Dekker
|
06-05-2007
Stage 5 Tour de Romandie :
Thomas Dekker
|
25-05-2007
Stage 5 Volta a Catalunya :
Denis Menchov
|
25-05-2007
Stage 5 Volta a Catalunya :
Denis Menchov
|
27-05-2007
Points classification Volta a Catalunya :
Denis Menchov
|
27-05-2007
Points classification Volta a Catalunya :
Denis Menchov
|
02-06-2007
Stage 4 Ronde van België :
Robert Gesink
|
02-06-2007
Stage 4 Ronde van België :
Robert Gesink
|
21-06-2007
Stage 5 Tour de Suisse :
Thomas Dekker
|
21-06-2007
Stage 5 Tour de Suisse :
Thomas Dekker
|
23-06-2007
General Classification Ster Elektrotoer :
Sebastian Langeveld
|
23-06-2007
General Classification Ster Elektrotoer :
Sebastian Langeveld
|
01-07-2007
National Championship, Road, Elite, The Netherlands:
Koos Moerenhout
|
01-07-2007
National Championship, Road, Elite, The Netherlands:
Koos Moerenhout
|
15-07-2007
Stage 8 Tour de France :
Michael Rasmussen
|
15-07-2007
Stage 8 Tour de France :
Michael Rasmussen
|
25-07-2007
Stage 16 Tour de France :
Michael Rasmussen
|
25-07-2007
Stage 16 Tour de France :
Michael Rasmussen
|
28-07-2007
Stage 4 Sachsen Tour :
Joost Posthuma
|
28-07-2007
Stage 4 Sachsen Tour :
Joost Posthuma
|
29-07-2007
General Classification Sachsen Tour :
Joost Posthuma
|
29-07-2007
General Classification Sachsen Tour :
Joost Posthuma
|
30-07-2007
Boxmeer, Criterium :
Michael Boogerd
|
30-07-2007
Boxmeer, Criterium :
Michael Boogerd
|
31-07-2007
Stiphout :
Thomas Dekker
|
31-07-2007
Stiphout :
Thomas Dekker
|
01-08-2007
Chaam, Criterium :
Koos Moerenhout
|
01-08-2007
Chaam, Criterium :
Koos Moerenhout
|
01-08-2007
Hannover, Criterium :
Grischa Niermann
|
01-08-2007
Hannover, Criterium :
Grischa Niermann
|
02-08-2007
Wateringen :
Michael Boogerd
|
02-08-2007
Wateringen :
Michael Boogerd
|
03-08-2007
Heerlen :
Thomas Dekker
|
03-08-2007
Heerlen :
Thomas Dekker
|
04-08-2007
Steenwijk, Criterium :
Michael Boogerd
|
04-08-2007
Steenwijk, Criterium :
Michael Boogerd
|
04-08-2007
Stage 5 Tour of Denmark :
Rick Flens
|
04-08-2007
Stage 5 Tour of Denmark :
Rick Flens
|
12-08-2007
Zevenbergen, Omnium :
Michael Boogerd
|
12-08-2007
Zevenbergen, Omnium :
Michael Boogerd
|
15-08-2007
Zwolle (a):
Michael Boogerd
|
15-08-2007
Zwolle (a):
Michael Boogerd
|
18-08-2007
Young rider classification Deutschland Tour :
Robert Gesink
|
18-08-2007
Young rider classification Deutschland Tour :
Robert Gesink
|
18-08-2007
Pijnacker :
Bram De Groot
|
18-08-2007
Pijnacker :
Bram De Groot
|
31-08-2007
Almelo, Criterium :
Thomas Dekker
|
31-08-2007
Almelo, Criterium :
Thomas Dekker
|
02-09-2007
Stage 2 Vuelta a España :
Óscar Freire
|
02-09-2007
Stage 2 Vuelta a España :
Óscar Freire
|
05-09-2007
Stage 5 Vuelta a España :
Óscar Freire
|
05-09-2007
Stage 5 Vuelta a España :
Óscar Freire
|
06-09-2007
Stage 6 Vuelta a España :
Óscar Freire
|
06-09-2007
Stage 6 Vuelta a España :
Óscar Freire
|
10-09-2007
Stage 2 Tour de Pologne :
Graeme Brown
|
10-09-2007
Stage 2 Tour de Pologne :
Graeme Brown
|
10-09-2007
Stage 10 Vuelta a España :
Denis Menchov
|
10-09-2007
Stage 10 Vuelta a España :
Denis Menchov
|
20-09-2007
Stage 2 Drei Länder Tour :
Thomas Dekker
|
20-09-2007
Stage 2 Drei Länder Tour :
Thomas Dekker
|
22-09-2007
Stage 4 Drei Länder Tour :
Thomas Dekker
|
22-09-2007
Stage 4 Drei Länder Tour :
Thomas Dekker
|
23-09-2007
General Classification Drei Länder Tour :
Thomas Dekker
|
23-09-2007
General Classification Drei Länder Tour :
Thomas Dekker
|
23-09-2007
General Classification Vuelta a España :
Denis Menchov
|
23-09-2007
General Classification Vuelta a España :
Denis Menchov
|
23-09-2007
Mountains classification Vuelta a España :
Denis Menchov
|
23-09-2007
Mountains classification Vuelta a España :
Denis Menchov
|
22-12-2007
Sydney (b):
Graeme Brown
|
22-12-2007
Sydney (b):
Graeme Brown
|
2008 Rabobank:
|
11-02-2008
Cala Millor :
Graeme Brown
|
11-02-2008
Cala Millor :
Graeme Brown
|
20-02-2008
Stage 3 Tour of California :
Robert Gesink
|
20-02-2008
Stage 3 Tour of California :
Robert Gesink
|
04-03-2008
Stage 1 Vuelta a Murcia :
Graeme Brown
|
04-03-2008
Stage 1 Vuelta a Murcia :
Graeme Brown
|
12-03-2008
Stage 1 Tirreno - Adriatico :
Óscar Freire
|
12-03-2008
Stage 1 Tirreno - Adriatico :
Óscar Freire
|
15-03-2008
Stage 4 Tirreno - Adriatico :
Óscar Freire
|
15-03-2008
Stage 4 Tirreno - Adriatico :
Óscar Freire
|
16-03-2008
Young rider classification Paris - Nice :
Robert Gesink
|
16-03-2008
Young rider classification Paris - Nice :
Robert Gesink
|
17-03-2008
Stage 6 Tirreno - Adriatico :
Óscar Freire
|
17-03-2008
Stage 6 Tirreno - Adriatico :
Óscar Freire
|
18-03-2008
Points classification Tirreno - Adriatico :
Óscar Freire
|
18-03-2008
Points classification Tirreno - Adriatico :
Óscar Freire
|
29-03-2008
Stage 1 Critérium International :
Laurens Ten Dam
|
29-03-2008
Stage 1 Critérium International :
Laurens Ten Dam
|
03-04-2008
General Classification Driedaagse van De Panne :
Joost Posthuma
|
03-04-2008
General Classification Driedaagse van De Panne :
Joost Posthuma
|
03-04-2008
Stage 3 part b Driedaagse van De Panne :
Joost Posthuma
|
03-04-2008
Stage 3 part b Driedaagse van De Panne :
Joost Posthuma
|
09-04-2008
Gent - Wevelgem :
Óscar Freire
|
09-04-2008
Gent - Wevelgem :
Óscar Freire
|
07-06-2008
Wierden :
Bram Tankink
|
07-06-2008
Wierden :
Bram Tankink
|
08-06-2008
General Classification Tour de Luxembourg :
Joost Posthuma
|
08-06-2008
General Classification Tour de Luxembourg :
Joost Posthuma
|
14-06-2008
Stage 1 Tour de Suisse :
Óscar Freire
|
14-06-2008
Stage 1 Tour de Suisse :
Óscar Freire
|
19-07-2008
Stage 14 Tour de France :
Óscar Freire
|
19-07-2008
Stage 14 Tour de France :
Óscar Freire
|
27-07-2008
Points classification Tour de France :
Óscar Freire
|
27-07-2008
Points classification Tour de France :
Óscar Freire
|
28-07-2008
Boxmeer, Criterium :
Koos Moerenhout
|
28-07-2008
Boxmeer, Criterium :
Koos Moerenhout
|
29-07-2008
Diksmuide, Criterium :
Óscar Freire
|
29-07-2008
Diksmuide, Criterium :
Óscar Freire
|
30-07-2008
Chaam, Criterium :
Óscar Freire
|
30-07-2008
Chaam, Criterium :
Óscar Freire
|
01-08-2008
Hannover, Derny :
Grischa Niermann
|
01-08-2008
Hannover, Derny :
Grischa Niermann
|
04-08-2008
Roosendaal :
Thomas Dekker
|
04-08-2008
Roosendaal :
Thomas Dekker
|
06-08-2008
Maastricht :
Pieter Weening
|
06-08-2008
Maastricht :
Pieter Weening
|
08-08-2008
Maarheeze :
Koos Moerenhout
|
08-08-2008
Maarheeze :
Koos Moerenhout
|
12-08-2008
Emmen :
Óscar Freire
|
12-08-2008
Emmen :
Óscar Freire
|
23-08-2008
Stage 4 Regio Tour International :
Grischa Niermann
|
23-08-2008
Stage 4 Regio Tour International :
Grischa Niermann
|
10-09-2008
Stage 11 Vuelta a España :
Óscar Freire
|
10-09-2008
Stage 11 Vuelta a España :
Óscar Freire
|
05-10-2008
General Classification Circuit Franco-Belge :
Juan Antonio Flecha
|
05-10-2008
General Classification Circuit Franco-Belge :
Juan Antonio Flecha
|
20-12-2008
Sydney (b):
Graeme Brown
|
20-12-2008
Sydney (b):
Graeme Brown
|
2009 Rabobank:
|
03-01-2009
Stage 2 Bay Cycling Classic :
Graeme Brown
|
03-01-2009
Stage 2 Bay Cycling Classic :
Graeme Brown
|
06-01-2009
General Classification Bay Cycling Classic :
Graeme Brown
|
06-01-2009
General Classification Bay Cycling Classic :
Graeme Brown
|
10-01-2009
Egmond aan Zee, Mountainbike :
Sebastian Langeveld
|
10-01-2009
Egmond aan Zee, Mountainbike :
Sebastian Langeveld
|
11-01-2009
National Championship, Cyclo-cross, Elite, The Netherlands:
Lars Boom
|
11-01-2009
National Championship, Cyclo-cross, Elite, The Netherlands:
Lars Boom
|
14-01-2009
Surhuisterveen, Cyclo-cross :
Lars Boom
|
14-01-2009
Surhuisterveen, Cyclo-cross :
Lars Boom
|
22-01-2009
Stage 3 Tour Down Under :
Graeme Brown
|
22-01-2009
Stage 3 Tour Down Under :
Graeme Brown
|
19-02-2009
General Classification Vuelta a Andalucia :
Joost Posthuma
|
19-02-2009
General Classification Vuelta a Andalucia :
Joost Posthuma
|
04-03-2009
Stage 1 Vuelta a Murcia :
Graeme Brown
|
04-03-2009
Stage 1 Vuelta a Murcia :
Graeme Brown
|
08-03-2009
Stage 5 Vuelta a Murcia :
Graeme Brown
|
08-03-2009
Stage 5 Vuelta a Murcia :
Graeme Brown
|
08-03-2009
General Classification Vuelta a Murcia :
Denis Menchov
|
08-03-2009
General Classification Vuelta a Murcia :
Denis Menchov
|
18-03-2009
Nokere :
Graeme Brown
|
18-03-2009
Nokere :
Graeme Brown
|
30-04-2009
Stage 2 Tour de Romandie :
Óscar Freire
|
30-04-2009
Stage 2 Tour de Romandie :
Óscar Freire
|
03-05-2009
Stage 5 Tour de Romandie :
Óscar Freire
|
03-05-2009
Stage 5 Tour de Romandie :
Óscar Freire
|
03-05-2009
Mountains classification Tour de Romandie :
Laurens Ten Dam
|
03-05-2009
Mountains classification Tour de Romandie :
Laurens Ten Dam
|
13-05-2009
Stage 5 Giro d'Italia :
Denis Menchov
|
13-05-2009
Stage 5 Giro d'Italia :
Denis Menchov
|
21-05-2009
Stage 12 Giro d'Italia :
Denis Menchov
|
21-05-2009
Stage 12 Giro d'Italia :
Denis Menchov
|
23-05-2009
Buchten, Derny :
Lars Boom
|
23-05-2009
Buchten, Derny :
Lars Boom
|
31-05-2009
General Classification Giro d'Italia :
Denis Menchov
|
31-05-2009
General Classification Giro d'Italia :
Denis Menchov
|
31-05-2009
General Classification Ronde van België :
Lars Boom
|
31-05-2009
General Classification Ronde van België :
Lars Boom
|
05-06-2009
Hengelo, Criterium :
Lars Boom
|
05-06-2009
Hengelo, Criterium :
Lars Boom
|
14-06-2009
Stage 8 Critérium du Dauphiné :
Stef Clement
|
14-06-2009
Stage 8 Critérium du Dauphiné :
Stef Clement
|
28-06-2009
National Championship, Road, Elite, The Netherlands:
Koos Moerenhout
|
28-06-2009
National Championship, Road, Elite, The Netherlands:
Koos Moerenhout
|
07-07-2009
Stage 3 Österreich-Rundfahrt :
Pieter Weening
|
07-07-2009
Stage 3 Österreich-Rundfahrt :
Pieter Weening
|
11-07-2009
Stage 7 Österreich-Rundfahrt :
Koos Moerenhout
|
11-07-2009
Stage 7 Österreich-Rundfahrt :
Koos Moerenhout
|
23-07-2009
Stage 2 Sachsen Tour :
Sebastian Langeveld
|
23-07-2009
Stage 2 Sachsen Tour :
Sebastian Langeveld
|
25-07-2009
Stage 4 Sachsen Tour :
Sebastian Langeveld
|
25-07-2009
Stage 4 Sachsen Tour :
Sebastian Langeveld
|
25-07-2009
Stage 20 Tour de France :
Juan Manuel Gárate
|
25-07-2009
Stage 20 Tour de France :
Juan Manuel Gárate
|
29-07-2009
Chaam, Criterium :
Laurens Ten Dam
|
29-07-2009
Chaam, Criterium :
Laurens Ten Dam
|
07-08-2009
Maarheeze :
Laurens Ten Dam
|
07-08-2009
Maarheeze :
Laurens Ten Dam
|
09-08-2009
Zevenbergen, Omnium :
Stef Clement
|
09-08-2009
Zevenbergen, Omnium :
Stef Clement
|
16-08-2009
Etten-Leur, Criterium :
Koos Moerenhout
|
16-08-2009
Etten-Leur, Criterium :
Koos Moerenhout
|
27-08-2009
National Championship, Road, ITT, Elite, The Netherlands:
Stef Clement
|
27-08-2009
National Championship, Road, ITT, Elite, The Netherlands:
Stef Clement
|
29-08-2009
Meulebeke :
Nick Nuyens
|
29-08-2009
Meulebeke :
Nick Nuyens
|
06-09-2009
Leuven :
Sebastian Langeveld
|
06-09-2009
Leuven :
Sebastian Langeveld
|
13-09-2009
Stage 2 Tour of Britain :
Kai Reus
|
13-09-2009
Stage 2 Tour of Britain :
Kai Reus
|
14-09-2009
Stage 15 Vuelta a España :
Lars Boom
|
14-09-2009
Stage 15 Vuelta a España :
Lars Boom
|
16-09-2009
GP de Wallonie :
Nick Nuyens
|
16-09-2009
GP de Wallonie :
Nick Nuyens
|
23-09-2009
Lichtervelde :
Graeme Brown
|
23-09-2009
Lichtervelde :
Graeme Brown
|
10-10-2009
Bologna :
Robert Gesink
|
10-10-2009
Bologna :
Robert Gesink
|
13-11-2009
Prologue Tour de Perth :
Graeme Brown
|
13-11-2009
Prologue Tour de Perth :
Graeme Brown
|
2010 Rabobank:
|
02-01-2010
Stage 1 Bay Cycling Classic :
Graeme Brown
|
02-01-2010
Stage 1 Bay Cycling Classic :
Graeme Brown
|
10-01-2010
National Championship, Cyclo-cross, Elite, The Netherlands:
Lars Boom
|
10-01-2010
National Championship, Cyclo-cross, Elite, The Netherlands:
Lars Boom
|
06-02-2010
Stage 2 Perth, Criterium (a):
Graeme Brown
|
06-02-2010
Stage 2 Perth, Criterium (a):
Graeme Brown
|
08-02-2010
Cala Millor :
Óscar Freire
|
08-02-2010
Cala Millor :
Óscar Freire
|
08-02-2010
General Classification Perth, Criterium (a):
Graeme Brown
|
08-02-2010
General Classification Perth, Criterium (a):
Graeme Brown
|
22-02-2010
Stage 2 Vuelta a Andalucia :
Óscar Freire
|
22-02-2010
Stage 2 Vuelta a Andalucia :
Óscar Freire
|
23-02-2010
Stage 3 Vuelta a Andalucia :
Óscar Freire
|
23-02-2010
Stage 3 Vuelta a Andalucia :
Óscar Freire
|
07-03-2010
Prologue Paris - Nice :
Lars Boom
|
07-03-2010
Prologue Paris - Nice :
Lars Boom
|
20-03-2010
Milano - San Remo :
Óscar Freire
|
20-03-2010
Milano - San Remo :
Óscar Freire
|
11-06-2010
Prologue Ronde van Zeeland Seaports - Tacx Pro Classic :
Jos Van Emden
|
11-06-2010
Prologue Ronde van Zeeland Seaports - Tacx Pro Classic :
Jos Van Emden
|
16-06-2010
Stage 1 Ster Elektrotoer :
Jos Van Emden
|
16-06-2010
Stage 1 Ster Elektrotoer :
Jos Van Emden
|
17-06-2010
Stage 6 Tour de Suisse :
Robert Gesink
|
17-06-2010
Stage 6 Tour de Suisse :
Robert Gesink
|
23-06-2010
National Championship, Road, ITT, Elite, The Netherlands:
Jos Van Emden
|
23-06-2010
National Championship, Road, ITT, Elite, The Netherlands:
Jos Van Emden
|
08-07-2010
Stage 5 Österreich-Rundfahrt :
Nick Nuyens
|
08-07-2010
Stage 5 Österreich-Rundfahrt :
Nick Nuyens
|
10-07-2010
Stage 7 Österreich-Rundfahrt :
Joost Posthuma
|
10-07-2010
Stage 7 Österreich-Rundfahrt :
Joost Posthuma
|
11-07-2010
Stage 8 Österreich-Rundfahrt :
Graeme Brown
|
11-07-2010
Stage 8 Österreich-Rundfahrt :
Graeme Brown
|
26-07-2010
Boxmeer, Criterium :
Lars Boom
|
26-07-2010
Boxmeer, Criterium :
Lars Boom
|
27-07-2010
Stiphout :
Robert Gesink
|
27-07-2010
Stiphout :
Robert Gesink
|
29-07-2010
Wateringen :
Koos Moerenhout
|
29-07-2010
Wateringen :
Koos Moerenhout
|
05-08-2010
Oostvoorne, Criterium :
Robert Gesink
|
05-08-2010
Oostvoorne, Criterium :
Robert Gesink
|
06-08-2010
Maarheeze :
Lars Boom
|
06-08-2010
Maarheeze :
Lars Boom
|
06-08-2010
Stage 6 Tour de Pologne :
Bauke Mollema
|
06-08-2010
Stage 6 Tour de Pologne :
Bauke Mollema
|
08-08-2010
Zevenbergen, Omnium :
Koos Moerenhout
|
08-08-2010
Zevenbergen, Omnium :
Koos Moerenhout
|
20-08-2010
Stage 3 Benelux Tour :
Koos Moerenhout
|
20-08-2010
Stage 3 Benelux Tour :
Koos Moerenhout
|
05-09-2010
Leuven :
Lars Boom
|
05-09-2010
Leuven :
Lars Boom
|
12-09-2010
Montréal (d):
Robert Gesink
|
12-09-2010
Montréal (d):
Robert Gesink
|
15-09-2010
GP de Wallonie :
Paul Martens
|
15-09-2010
GP de Wallonie :
Paul Martens
|
09-10-2010
Bologna :
Robert Gesink
|
09-10-2010
Bologna :
Robert Gesink
|
10-10-2010
Paris - Tours :
Óscar Freire
|
10-10-2010
Paris - Tours :
Óscar Freire
|
05-12-2010
Leudelange, Cyclo-cross :
Lars Boom
|
05-12-2010
Leudelange, Cyclo-cross :
Lars Boom
|
26-12-2010
Zolder, Cyclo-cross :
Lars Boom
|
26-12-2010
Zolder, Cyclo-cross :
Lars Boom
|
2011 Rabobank:
|
03-01-2011
Stage 2 Bay Cycling Classic :
Michael Matthews
|
03-01-2011
Stage 2 Bay Cycling Classic :
Michael Matthews
|
09-01-2011
National Championship, Cyclo-cross, Elite, The Netherlands:
Lars Boom
|
09-01-2011
National Championship, Cyclo-cross, Elite, The Netherlands:
Lars Boom
|
20-01-2011
Stage 3 Tour Down Under :
Michael Matthews
|
20-01-2011
Stage 3 Tour Down Under :
Michael Matthews
|
06-02-2011
Prologue Tour of Qatar :
Lars Boom
|
06-02-2011
Prologue Tour of Qatar :
Lars Boom
|
15-02-2011
Stage 1 Tour of Oman :
Theo Bos
|
15-02-2011
Stage 1 Tour of Oman :
Theo Bos
|
17-02-2011
Stage 3 Tour of Oman :
Theo Bos
|
17-02-2011
Stage 3 Tour of Oman :
Theo Bos
|
18-02-2011
Stage 4 Tour of Oman :
Robert Gesink
|
18-02-2011
Stage 4 Tour of Oman :
Robert Gesink
|
19-02-2011
Stage 5 Tour of Oman :
Robert Gesink
|
19-02-2011
Stage 5 Tour of Oman :
Robert Gesink
|
20-02-2011
General Classification Tour of Oman :
Robert Gesink
|
20-02-2011
General Classification Tour of Oman :
Robert Gesink
|
23-02-2011
Stage 4 Vuelta a Andalucia :
Óscar Freire
|
23-02-2011
Stage 4 Vuelta a Andalucia :
Óscar Freire
|
24-02-2011
Stage 5 Vuelta a Andalucia :
Óscar Freire
|
24-02-2011
Stage 5 Vuelta a Andalucia :
Óscar Freire
|
26-02-2011
Omloop Het Nieuwsblad :
Sebastian Langeveld
|
26-02-2011
Omloop Het Nieuwsblad :
Sebastian Langeveld
|
04-03-2011
Stage 1 Vuelta a Murcia :
Michael Matthews
|
04-03-2011
Stage 1 Vuelta a Murcia :
Michael Matthews
|
09-03-2011
Stage 1 Tirreno - Adriatico :
Sebastian Langeveld
|
09-03-2011
Stage 1 Tirreno - Adriatico :
Rick Flens
|
09-03-2011
Stage 1 Tirreno - Adriatico :
Bram Tankink
|
09-03-2011
Stage 1 Tirreno - Adriatico :
Robert Gesink
|
09-03-2011
Stage 1 Tirreno - Adriatico :
Rick Flens
|
09-03-2011
Stage 1 Tirreno - Adriatico :
Bram Tankink
|
09-03-2011
Stage 1 Tirreno - Adriatico :
Sebastian Langeveld
|
09-03-2011
Stage 1 Tirreno - Adriatico :
Óscar Freire
|
09-03-2011
Stage 1 Tirreno - Adriatico :
Lars Boom
|
09-03-2011
Stage 1 Tirreno - Adriatico :
Maarten Wynants
|
09-03-2011
Stage 1 Tirreno - Adriatico :
Robert Gesink
|
09-03-2011
Stage 1 Tirreno - Adriatico :
Lars Boom
|
09-03-2011
Stage 1 Tirreno - Adriatico :
Óscar Freire
|
09-03-2011
Stage 1 Tirreno - Adriatico :
Maarten Wynants
|
09-03-2011
Stage 1 Tirreno - Adriatico :
Tom Leezer
|
09-03-2011
Stage 1 Tirreno - Adriatico :
Tom Leezer
|
25-04-2011
Köln (a):
Michael Matthews
|
25-04-2011
Köln (a):
Michael Matthews
|
01-05-2011
Made, Criterium :
Sebastian Langeveld
|
01-05-2011
Made, Criterium :
Sebastian Langeveld
|
11-05-2011
Stage 5 Giro d'Italia :
Pieter Weening
|
11-05-2011
Stage 5 Giro d'Italia :
Pieter Weening
|
03-06-2011
Hengelo, Criterium :
Pieter Weening
|
03-06-2011
Hengelo, Criterium :
Pieter Weening
|
05-06-2011
Prologue Critérium du Dauphiné :
Lars Boom
|
05-06-2011
Prologue Critérium du Dauphiné :
Lars Boom
|
05-06-2011
Spijkenisse (b):
Theo Bos
|
05-06-2011
Spijkenisse (b):
Theo Bos
|
10-06-2011
Prologue Ronde van Zeeland Seaports - Tacx Pro Classic :
Jos Van Emden
|
10-06-2011
Prologue Ronde van Zeeland Seaports - Tacx Pro Classic :
Jos Van Emden
|
16-06-2011
Stage 6 Tour de Suisse :
Steven Kruijswijk
|
16-06-2011
Stage 6 Tour de Suisse :
Steven Kruijswijk
|
22-06-2011
National Championship, Road, ITT, Elite, The Netherlands:
Stef Clement
|
22-06-2011
National Championship, Road, ITT, Elite, The Netherlands:
Stef Clement
|
24-06-2011
National Championship, Road, ITT, Elite, Spain:
Luis León Sánchez
|
24-06-2011
National Championship, Road, ITT, Elite, Spain:
Luis León Sánchez
|
10-07-2011
Stage 9 Tour de France :
Luis León Sánchez
|
10-07-2011
Stage 9 Tour de France :
Luis León Sánchez
|
25-07-2011
Boxmeer, Criterium :
Lars Boom
|
25-07-2011
Boxmeer, Criterium :
Lars Boom
|
31-07-2011
Tiel :
Laurens Ten Dam
|
31-07-2011
Tiel :
Laurens Ten Dam
|
07-08-2011
Stage 6 Tour of Denmark :
Theo Bos
|
07-08-2011
Stage 6 Tour of Denmark :
Theo Bos
|
09-08-2011
Naaldwijk, Criterium :
Laurens Ten Dam
|
09-08-2011
Naaldwijk, Criterium :
Laurens Ten Dam
|
19-08-2011
Veenendaal :
Theo Bos
|
19-08-2011
Veenendaal :
Theo Bos
|
31-08-2011
Geraardsbergen :
Jos Van Emden
|
31-08-2011
Geraardsbergen :
Jos Van Emden
|
11-09-2011
Points classification Vuelta a España :
Bauke Mollema
|
11-09-2011
Points classification Vuelta a España :
Bauke Mollema
|
13-09-2011
Stage 3 Tour of Britain :
Lars Boom
|
13-09-2011
Stage 3 Tour of Britain :
Lars Boom
|
16-09-2011
Stage 6 Tour of Britain :
Lars Boom
|
16-09-2011
Stage 6 Tour of Britain :
Lars Boom
|
18-09-2011
General Classification Tour of Britain :
Lars Boom
|
18-09-2011
General Classification Tour of Britain :
Lars Boom
|
26-11-2011
Las Rozas :
Carlos Barredo
|
26-11-2011
Las Rozas :
Carlos Barredo
|
27-11-2011
Stage 2 Cronulla, Criterium :
Michael Matthews
|
27-11-2011
Stage 2 Cronulla, Criterium :
Michael Matthews
|
2012 Rabobank:
|
08-01-2012
National Championship, Cyclo-cross, Elite, The Netherlands:
Lars Boom
|
08-01-2012
National Championship, Cyclo-cross, Elite, The Netherlands:
Lars Boom
|
26-02-2012
Almería :
Michael Matthews
|
26-02-2012
Almería :
Michael Matthews
|
09-03-2012
Dwars door Drenthe :
Theo Bos
|
09-03-2012
Dwars door Drenthe :
Theo Bos
|
09-03-2012
Stage 6 Paris - Nice :
Luis León Sánchez
|
09-03-2012
Stage 6 Paris - Nice :
Luis León Sánchez
|
14-04-2012
Stage 2 Vuelta Castilla y Leon :
Luis León Sánchez
|
14-04-2012
Stage 2 Vuelta Castilla y Leon :
Luis León Sánchez
|
22-04-2012
Stage 1 International Presidency Turkey Tour :
Theo Bos
|
22-04-2012
Stage 1 International Presidency Turkey Tour :
Theo Bos
|
25-04-2012
Stage 4 International Presidency Turkey Tour :
Mark Renshaw
|
25-04-2012
Stage 4 International Presidency Turkey Tour :
Mark Renshaw
|
27-04-2012
Stage 3 Tour de Romandie :
Luis León Sánchez
|
27-04-2012
Stage 3 Tour de Romandie :
Luis León Sánchez
|
28-04-2012
Stage 4 Tour de Romandie :
Luis León Sánchez
|
28-04-2012
Stage 4 Tour de Romandie :
Luis León Sánchez
|
29-04-2012
Stage 8 International Presidency Turkey Tour :
Theo Bos
|
29-04-2012
Stage 8 International Presidency Turkey Tour :
Theo Bos
|
19-05-2012
Stage 7 Tour of California :
Robert Gesink
|
19-05-2012
Stage 7 Tour of California :
Robert Gesink
|
20-05-2012
General Classification Tour of California :
Robert Gesink
|
20-05-2012
General Classification Tour of California :
Robert Gesink
|
16-06-2012
Stage 3 Ster Elektrotoer :
Lars Boom
|
16-06-2012
Stage 3 Ster Elektrotoer :
Lars Boom
|
22-06-2012
National Championship, Road, ITT, Elite, Spain:
Luis León Sánchez
|
22-06-2012
National Championship, Road, ITT, Elite, Spain:
Luis León Sánchez
|
05-07-2012
Melle :
Lars Boom
|
05-07-2012
Melle :
Lars Boom
|
15-07-2012
Stage 14 Tour de France :
Luis León Sánchez
|
15-07-2012
Stage 14 Tour de France :
Luis León Sánchez
|
25-07-2012
Chaam, Criterium :
Bauke Mollema
|
25-07-2012
Chaam, Criterium :
Bauke Mollema
|
26-07-2012
Wateringen :
Laurens Ten Dam
|
26-07-2012
Wateringen :
Laurens Ten Dam
|
01-08-2012
Maastricht :
Laurens Ten Dam
|
01-08-2012
Maastricht :
Laurens Ten Dam
|
03-08-2012
Maarheeze :
Steven Kruijswijk
|
03-08-2012
Maarheeze :
Steven Kruijswijk
|
03-08-2012
Stage 3 Vuelta a Burgos :
Matti Breschel
|
03-08-2012
Stage 3 Vuelta a Burgos :
Matti Breschel
|
04-08-2012
Stage 4 Vuelta a Burgos :
Paul Martens
|
04-08-2012
Stage 4 Vuelta a Burgos :
Paul Martens
|
05-08-2012
Zevenbergen, Omnium :
Luis León Sánchez
|
05-08-2012
Zevenbergen, Omnium :
Luis León Sánchez
|
07-08-2012
Emmen :
Luis León Sánchez
|
07-08-2012
Emmen :
Luis León Sánchez
|
08-08-2012
Stage 3 Benelux Tour :
Theo Bos
|
08-08-2012
Stage 3 Benelux Tour :
Theo Bos
|
09-08-2012
Stage 3 Tour of Utah :
Michael Matthews
|
09-08-2012
Stage 3 Tour of Utah :
Michael Matthews
|
12-08-2012
General Classification Benelux Tour :
Lars Boom
|
12-08-2012
General Classification Benelux Tour :
Lars Boom
|
14-08-2012
Donostia/San Sebastián :
Luis León Sánchez
|
14-08-2012
Donostia/San Sebastián :
Luis León Sánchez
|
17-08-2012
Veenendaal :
Theo Bos
|
17-08-2012
Veenendaal :
Theo Bos
|
31-08-2012
Almelo, Criterium :
Maarten Tjallingii
|
31-08-2012
Almelo, Criterium :
Maarten Tjallingii
|
01-09-2012
Stage 2 World Ports Classic :
Theo Bos
|
01-09-2012
Stage 2 World Ports Classic :
Theo Bos
|
05-09-2012
Aartselaar :
Theo Bos
|
05-09-2012
Aartselaar :
Theo Bos
|
08-12-2012
Cronulla, Criterium :
Michael Matthews
|
08-12-2012
Cronulla, Criterium :
Michael Matthews
|
2015 Metec - TKH - Mantel:
|
27-03-2015
Stage 3 Volta ao Alentejo :
Johim Ariesen
|
27-03-2015
Stage 3 Volta ao Alentejo :
Johim Ariesen
|
29-03-2015
Stage 5 Volta ao Alentejo :
Johim Ariesen
|
29-03-2015
Stage 5 Volta ao Alentejo :
Johim Ariesen
|
19-04-2015
Ronde van Noord-Holland :
Johim Ariesen
|
19-04-2015
Ronde van Noord-Holland :
Johim Ariesen
|
11-06-2015
Stage 1 Ronde de l'Oise :
Johim Ariesen
|
11-06-2015
Stage 1 Ronde de l'Oise :
Johim Ariesen
|
01-07-2015
Stage 1 Course de Solidarnosc et des Champions Olympique :
Johim Ariesen
|
01-07-2015
Stage 1 Course de Solidarnosc et des Champions Olympique :
Johim Ariesen
|
01-07-2015
Stage 2 Course de Solidarnosc et des Champions Olympique :
Johim Ariesen
|
01-07-2015
Stage 2 Course de Solidarnosc et des Champions Olympique :
Johim Ariesen
|
03-07-2015
Stage 4 Course de Solidarnosc et des Champions Olympique :
Johim Ariesen
|
03-07-2015
Stage 4 Course de Solidarnosc et des Champions Olympique :
Johim Ariesen
|
04-07-2015
Stage 5 Course de Solidarnosc et des Champions Olympique :
Johim Ariesen
|
04-07-2015
Stage 5 Course de Solidarnosc et des Champions Olympique :
Johim Ariesen
|
04-07-2015
General Classification Course de Solidarnosc et des Champions Olympique :
Johim Ariesen
|
04-07-2015
General Classification Course de Solidarnosc et des Champions Olympique :
Johim Ariesen
|
15-07-2015
Monster :
Sjoerd Kouwenhoven
|
15-07-2015
Monster :
Sjoerd Kouwenhoven
|
06-09-2015
Abbenbroek :
Oscar Riesebeek
|
06-09-2015
Abbenbroek :
Oscar Riesebeek
|
05-10-2015
Stage 3 Tour of China I :
Johim Ariesen
|
05-10-2015
Stage 3 Tour of China I :
Johim Ariesen
|
2016 Metec - TKH - Mantel:
|
06-03-2016
Schijndel:
Robbie Van Bakel
|
06-03-2016
Schijndel:
Robbie Van Bakel
|
12-03-2016
Den Haag :
Maarten Van Trijp
|
12-03-2016
Den Haag :
Maarten Van Trijp
|
18-03-2016
Stage 3 Volta ao Alentejo :
Johim Ariesen
|
18-03-2016
Stage 3 Volta ao Alentejo :
Johim Ariesen
|
19-03-2016
Stage 4 Volta ao Alentejo :
Jarno Gmelich Meijling
|
19-03-2016
Stage 4 Volta ao Alentejo :
Jarno Gmelich Meijling
|
23-04-2016
Meerkerk :
Maarten Van Trijp
|
23-04-2016
Meerkerk :
Maarten Van Trijp
|
30-04-2016
Viborg:
Johim Ariesen
|
30-04-2016
Viborg:
Johim Ariesen
|
01-05-2016
Skive :
Johim Ariesen
|
01-05-2016
Skive :
Johim Ariesen
|
18-05-2016
Stage 1 Baltyk-Karkonosze-Tour :
Johim Ariesen
|
18-05-2016
Stage 1 Baltyk-Karkonosze-Tour :
Johim Ariesen
|
21-05-2016
Stage 4 Baltyk-Karkonosze-Tour :
Johim Ariesen
|
21-05-2016
Stage 4 Baltyk-Karkonosze-Tour :
Johim Ariesen
|
22-05-2016
Veldhoven :
Oscar Riesebeek
|
22-05-2016
Veldhoven :
Oscar Riesebeek
|
01-06-2016
Harderwijk :
Jasper Hamelink
|
01-06-2016
Harderwijk :
Jasper Hamelink
|
30-06-2016
Stage 2 Course de Solidarnosc et des Champions Olympique :
Jasper Hamelink
|
30-06-2016
Stage 2 Course de Solidarnosc et des Champions Olympique :
Jasper Hamelink
|
11-09-2016
Hank :
Johim Ariesen
|
11-09-2016
Hank :
Johim Ariesen
|
28-09-2016
Stage 1 Tobago International :
Arno Van Der Zwet
|
28-09-2016
Stage 1 Tobago International :
Arno Van Der Zwet
|
01-10-2016
General Classification Tobago International :
Arno Van Der Zwet
|
01-10-2016
General Classification Tobago International :
Arno Van Der Zwet
|
2017 Metec - TKH - Mantel:
|
29-01-2017
Oss (b):
Jasper De Laat
|
29-01-2017
Oss (b):
Jasper De Laat
|
23-02-2017
Stage 2 Volta ao Alentejo :
Johim Ariesen
|
23-02-2017
Stage 2 Volta ao Alentejo :
Johim Ariesen
|
12-03-2017
Rucphen :
Maarten Van Trijp
|
12-03-2017
Rucphen :
Maarten Van Trijp
|
18-03-2017
Ronde van Groningen :
Tijmen Eising
|
18-03-2017
Ronde van Groningen :
Tijmen Eising
|
24-03-2017
Stage 5 Tour de Normandie :
Johim Ariesen
|
24-03-2017
Stage 5 Tour de Normandie :
Johim Ariesen
|
25-03-2017
Bruinisse:
Maarten Van Trijp
|
25-03-2017
Bruinisse:
Maarten Van Trijp
|
26-03-2017
Huijbergen :
Maarten Van Trijp
|
26-03-2017
Huijbergen :
Maarten Van Trijp
|
01-05-2017
Wanfercée-Baulet :
Maarten Van Trijp
|
01-05-2017
Wanfercée-Baulet :
Maarten Van Trijp
|
17-05-2017
Stage 1 Baltyk-Karkonosze-Tour :
Johim Ariesen
|
17-05-2017
Stage 1 Baltyk-Karkonosze-Tour :
Johim Ariesen
|
04-06-2017
Ronde van Limburg :
Jarno Gmelich Meijling
|
04-06-2017
Ronde van Limburg :
Jarno Gmelich Meijling
|
16-07-2017
Oudenbosch :
Maarten Van Trijp
|
16-07-2017
Oudenbosch :
Maarten Van Trijp
|
22-07-2017
Ochten :
Maarten Van Trijp
|
22-07-2017
Ochten :
Maarten Van Trijp
|
2018 Metec - TKH - Mantel:
|
28-01-2018
Oss (b):
Jasper De Laat
|
28-01-2018
Oss (b):
Jasper De Laat
|
04-02-2018
Oss:
Johim Ariesen
|
04-02-2018
Oss:
Johim Ariesen
|
21-03-2018
Stage 3 Tour de Normandie :
Johim Ariesen
|
21-03-2018
Stage 3 Tour de Normandie :
Johim Ariesen
|
28-04-2018
Amsterdam (c):
Stef Krul
|
28-04-2018
Amsterdam (c):
Stef Krul
|
18-08-2018
Pijnacker, Criterium, Amateurs :
Lars Van Den Berg
|
18-08-2018
Pijnacker, Criterium, Amateurs :
Lars Van Den Berg
|
09-09-2018
Hank :
Arvid De Kleijn
|
09-09-2018
Hank :
Arvid De Kleijn
|
20-10-2018
Zaltbommel, Cyclo-cross:
Tijmen Eising
|
20-10-2018
Zaltbommel, Cyclo-cross:
Tijmen Eising
|
2019 Metec - TKH - Mantel:
|
03-02-2019
Oss:
Dylan Bouwmans
|
03-02-2019
Oss:
Dylan Bouwmans
|
03-03-2019
Brussel/Bruxelles - Opwijk, U23 :
David Dekker
|
03-03-2019
Brussel/Bruxelles - Opwijk, U23 :
David Dekker
|
17-03-2019
Den Hout :
David Dekker
|
17-03-2019
Den Hout :
David Dekker
|
27-03-2019
Stage 3 Tour de Normandie :
Arvid De Kleijn
|
27-03-2019
Stage 3 Tour de Normandie :
Arvid De Kleijn
|
19-04-2019
Stage 3 Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost :
Arvid De Kleijn
|
19-04-2019
Stage 3 Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost :
Arvid De Kleijn
|
01-05-2019
Stage 1 Carpathia Couriers Path :
David Dekker
|
01-05-2019
Stage 1 Carpathia Couriers Path :
David Dekker
|
02-05-2019
Stage 2 Carpathia Couriers Path :
Marijn Van Den Berg
|
02-05-2019
Stage 2 Carpathia Couriers Path :
Marijn Van Den Berg
|
04-05-2019
Stage 4 Carpathia Couriers Path :
Dennis Van Der Horst
|
04-05-2019
Stage 4 Carpathia Couriers Path :
Dennis Van Der Horst
|
05-05-2019
General Classification Carpathia Couriers Path :
Marijn Van Den Berg
|
05-05-2019
General Classification Carpathia Couriers Path :
Marijn Van Den Berg
|
10-05-2019
Stage 2 Rhône-Alpes Isère Tour :
Sjoerd Bax
|
10-05-2019
Stage 2 Rhône-Alpes Isère Tour :
Sjoerd Bax
|
08-06-2019
Stage 1 Ronde van Noord-Holland :
David Dekker
|
08-06-2019
Stage 1 Ronde van Noord-Holland :
David Dekker
|
16-06-2019
Gilze-Rijen:
Arvid De Kleijn
|
16-06-2019
Gilze-Rijen:
Arvid De Kleijn
|
29-06-2019
National Championship, Road, U23, The Netherlands:
David Dekker
|
29-06-2019
National Championship, Road, U23, The Netherlands:
David Dekker
|
02-07-2019
Stage 1 Course de Solidarnosc et des Champions Olympique :
Arvid De Kleijn
|
02-07-2019
Stage 1 Course de Solidarnosc et des Champions Olympique :
Arvid De Kleijn
|
01-08-2019
Stage 1 Vysočina :
Jens Van Den Dool
|
01-08-2019
Stage 1 Vysočina :
Jens Van Den Dool
|
05-08-2019
Stage 4 Kreiz Breizh Elite :
Arvid De Kleijn
|
05-08-2019
Stage 4 Kreiz Breizh Elite :
Arvid De Kleijn
|
27-08-2019
Naaldwijk, Criterium :
Jason Van Dalen
|
27-08-2019
Naaldwijk, Criterium :
Jason Van Dalen
|
28-08-2019
Overijse :
Arvid De Kleijn
|
28-08-2019
Overijse :
Arvid De Kleijn
|
01-09-2019
Oosterhout:
Arvid De Kleijn
|
01-09-2019
Oosterhout:
Arvid De Kleijn
|
19-10-2019
Stage 3 Olympia's Tour :
Arvid De Kleijn
|
19-10-2019
Stage 3 Olympia's Tour :
Arvid De Kleijn
|
20-10-2019
Stage 4 Olympia's Tour :
Jason Van Dalen
|
20-10-2019
Stage 4 Olympia's Tour :
Jason Van Dalen
|
2020 Metec - TKH - Mantel:
|
12-09-2020
Stage 1 Orlen, U23 :
Marijn Van Den Berg
|
12-09-2020
Stage 1 Orlen, U23 :
Marijn Van Den Berg
|
2021 Metec - Solarwatt:
|
21-05-2021
Stage 3 Rhône-Alpes Isère Tour :
Sjoerd Bax
|
21-05-2021
Stage 3 Rhône-Alpes Isère Tour :
Sjoerd Bax
|
23-05-2021
Stage 5 Rhône-Alpes Isère Tour :
Sjoerd Bax
|
23-05-2021
Stage 5 Rhône-Alpes Isère Tour :
Sjoerd Bax
|
23-05-2021
General Classification Rhône-Alpes Isère Tour :
Sjoerd Bax
|
23-05-2021
General Classification Rhône-Alpes Isère Tour :
Sjoerd Bax
|
29-05-2021
Stage 2 Tour du Piémont Vosgien :
Sjoerd Bax
|
29-05-2021
Stage 2 Tour du Piémont Vosgien :
Sjoerd Bax
|
22-08-2021
Delfzijl:
Hartthijs De Vries
|
22-08-2021
Delfzijl:
Hartthijs De Vries
|
2022 Metec - SolarWatt:
|
27-02-2022
Stage 2 Voorjaarscompetitie Midden:
Niels Van Ekeren
|
27-02-2022
Stage 2 Voorjaarscompetitie Midden:
Niels Van Ekeren
|
26-03-2022
Stage 6 Tour de Normandie :
Tim Marsman
|
26-03-2022
Stage 6 Tour de Normandie :
Tim Marsman
|
17-04-2022
Stage 5 Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost :
Rick Ottema
|
17-04-2022
Stage 5 Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost :
Rick Ottema
|
19-06-2022
Stage 2 Montbéliard :
Thijs De Lange
|
19-06-2022
Stage 2 Montbéliard :
Thijs De Lange
|
22-06-2022
National Championship, Road, ITT, U23, The Netherlands:
Axel Van Der Tuuk
|
22-06-2022
National Championship, Road, ITT, U23, The Netherlands:
Axel Van Der Tuuk
|
18-08-2022
Prologue Tour de l'Avenir :
Axel Van Der Tuuk
|
18-08-2022
Prologue Tour de l'Avenir :
Axel Van Der Tuuk
|
2023 Metec - Solarwatt:
|
15-01-2023
National Championship, Cyclo-cross, U23, The Netherlands:
Tibor Del Grosso
|
15-01-2023
National Championship, Cyclo-cross, U23, The Netherlands:
Tibor Del Grosso
|
29-01-2023
Besançon, Cyclo-cross, U23 :
Tibor Del Grosso
|
29-01-2023
Besançon, Cyclo-cross, U23 :
Tibor Del Grosso
|
03-02-2023
World Championship, Cyclocross, Team Relay:
Tibor Del Grosso
|
03-02-2023
World Championship, Cyclocross, Team Relay:
Tibor Del Grosso
|
25-03-2023
Bruinisse:
Rens Tulner
|
25-03-2023
Bruinisse:
Rens Tulner
|
12-04-2023
Stage 1 Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost :
Tim Marsman
|
12-04-2023
Stage 1 Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost :
Tim Marsman
|
16-04-2023
General Classification Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost :
Tim Marsman
|
16-04-2023
General Classification Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost :
Tim Marsman
|
24-05-2023
Stage 1 Rhône-Alpes Isère Tour :
Jordan Habets
|
24-05-2023
Stage 1 Rhône-Alpes Isère Tour :
Jordan Habets
|
01-07-2023
Bassenge:
Huub Artz
|
01-07-2023
Bassenge:
Huub Artz
|
22-07-2023
Ochten :
Rens Tulner
|
22-07-2023
Ochten :
Rens Tulner
|
02-09-2023
Stage 3 Flanders Tomorrow Tour:
Axel Van Der Tuuk
|
02-09-2023
Stage 3 Flanders Tomorrow Tour:
Axel Van Der Tuuk
|
12-11-2023
Nijverdal, Cyclo-cross:
Tibor Del Grosso
|
12-11-2023
Nijverdal, Cyclo-cross:
Tibor Del Grosso
|
19-11-2023
Troyes, Cyclo-cross, U23:
Tibor Del Grosso
|
19-11-2023
Troyes, Cyclo-cross, U23:
Tibor Del Grosso
|
26-11-2023
Dublin, Cyclo-cross, U23:
Tibor Del Grosso
|
26-11-2023
Dublin, Cyclo-cross, U23:
Tibor Del Grosso
|
23-12-2023
Antwerpen, Cyclo-cross, U23:
Tibor Del Grosso
|
23-12-2023
Antwerpen, Cyclo-cross, U23:
Tibor Del Grosso
|