2005 B&E - Koopmans:
|
09-01-2005
Rotterdam, U23 :
Niels Pieters
|
09-01-2005
Rotterdam, U23 :
Niels Pieters
|
11-08-2005
Stage 1 Ronde van de Provincie Antwerpen :
Sierk-Jan De Haan
|
11-08-2005
Stage 1 Ronde van de Provincie Antwerpen :
Sierk-Jan De Haan
|
2006 B&E - Koopmans - Lloyd:
|
01-04-2006
Assen :
Wim Botman
|
01-04-2006
Assen :
Wim Botman
|
15-04-2006
Burgum :
Ivor Bruin
|
15-04-2006
Burgum :
Ivor Bruin
|
15-04-2006
GP Arjaan de Schipper :
Klaas Van Hage
|
15-04-2006
GP Arjaan de Schipper :
Klaas Van Hage
|
06-05-2006
Meerkerk :
Dennis Van Winden
|
06-05-2006
Meerkerk :
Dennis Van Winden
|
28-06-2006
Lekkerkerk (a):
Sipke Zijlstra
|
28-06-2006
Lekkerkerk (a):
Sipke Zijlstra
|
19-08-2006
Stage 1 Tour de la Guyane Française :
Jorrit Walgien
|
19-08-2006
Stage 1 Tour de la Guyane Française :
Jorrit Walgien
|
29-12-2006
National Championship, Track, Pursuit, U23, The Netherlands:
Sipke Zijlstra
|
29-12-2006
National Championship, Track, Pursuit, U23, The Netherlands:
Sipke Zijlstra
|
2008 P3 Transfer - Batavus:
|
09-03-2008
Stage 3 Driedaagse van West-Vlaanderen :
Bobbie Traksel
|
09-03-2008
Stage 3 Driedaagse van West-Vlaanderen :
Bobbie Traksel
|
09-03-2008
General Classification Driedaagse van West-Vlaanderen :
Bobbie Traksel
|
09-03-2008
General Classification Driedaagse van West-Vlaanderen :
Bobbie Traksel
|
12-04-2008
Lekkerkerk (a):
Luc Hagenaars
|
12-04-2008
Lekkerkerk (a):
Luc Hagenaars
|
13-04-2008
Stage 3 Circuit des Ardennes :
Jonas Ljungblad
|
13-04-2008
Stage 3 Circuit des Ardennes :
Jonas Ljungblad
|
17-04-2008
Rijsoord :
Gideon De Jong
|
17-04-2008
Rijsoord :
Gideon De Jong
|
19-04-2008
Appelscha :
Aart Vierhouten
|
19-04-2008
Appelscha :
Aart Vierhouten
|
24-04-2008
Stage 2 Vuelta Ciclista Internacional a Extremadura :
Bobbie Traksel
|
24-04-2008
Stage 2 Vuelta Ciclista Internacional a Extremadura :
Bobbie Traksel
|
01-05-2008
Hoboken :
Bobbie Traksel
|
01-05-2008
Hoboken :
Bobbie Traksel
|
01-05-2008
Stage 1 Volta da Ascension :
Jonas Ljungblad
|
01-05-2008
Stage 1 Volta da Ascension :
Jonas Ljungblad
|
21-05-2008
Stage 4 Olympia's Tour :
Bobbie Traksel
|
21-05-2008
Stage 4 Olympia's Tour :
Bobbie Traksel
|
29-06-2008
National Championship, Road, Elite, Sweden:
Jonas Ljungblad
|
29-06-2008
National Championship, Road, Elite, Sweden:
Jonas Ljungblad
|
10-07-2008
Stage 2 Troféu Joaquim Agostinho :
Jonas Ljungblad
|
10-07-2008
Stage 2 Troféu Joaquim Agostinho :
Jonas Ljungblad
|
31-07-2008
Getxo :
Reinier Honig
|
31-07-2008
Getxo :
Reinier Honig
|
07-08-2008
Stage 3 Vuelta Ciclista a Leon :
Jonas Ljungblad
|
07-08-2008
Stage 3 Vuelta Ciclista a Leon :
Jonas Ljungblad
|
09-08-2008
General Classification Vuelta Ciclista a Leon :
Wout Poels
|
09-08-2008
General Classification Vuelta Ciclista a Leon :
Wout Poels
|
07-09-2008
Leuven :
Wouter Mol
|
07-09-2008
Leuven :
Wouter Mol
|
30-11-2008
National Championship, Track, Stayers, Elite, The Netherlands:
Reinier Honig
|
30-11-2008
National Championship, Track, Stayers, Elite, The Netherlands:
Reinier Honig
|
2009 Vacansoleil - Batavus:
|
07-02-2009
Stage 4 Etoile de Bessèges :
Bjorn Leukemans
|
07-02-2009
Stage 4 Etoile de Bessèges :
Bjorn Leukemans
|
06-03-2009
Stage 1 Driedaagse van West-Vlaanderen :
Johnny Hoogerland
|
06-03-2009
Stage 1 Driedaagse van West-Vlaanderen :
Johnny Hoogerland
|
08-03-2009
General Classification Driedaagse van West-Vlaanderen :
Johnny Hoogerland
|
08-03-2009
General Classification Driedaagse van West-Vlaanderen :
Johnny Hoogerland
|
25-04-2009
Meerkerk :
Lieuwe Westra
|
25-04-2009
Meerkerk :
Lieuwe Westra
|
15-05-2009
Stage 1 Tour de Picardie :
Lieuwe Westra
|
15-05-2009
Stage 1 Tour de Picardie :
Lieuwe Westra
|
17-05-2009
General Classification Tour de Picardie :
Lieuwe Westra
|
17-05-2009
General Classification Tour de Picardie :
Lieuwe Westra
|
24-05-2009
General Classification Circuit de Lorraine :
Matteo Carrara
|
24-05-2009
General Classification Circuit de Lorraine :
Matteo Carrara
|
28-05-2009
Stage 2 Ronde van België :
Borut Božic
|
28-05-2009
Stage 2 Ronde van België :
Borut Božic
|
29-05-2009
Stage 3 Ronde van België :
Borut Božic
|
29-05-2009
Stage 3 Ronde van België :
Borut Božic
|
21-06-2009
Tiel, Derny :
Bobbie Traksel
|
21-06-2009
Tiel, Derny :
Bobbie Traksel
|
28-06-2009
National Championship, Road, Elite, Uzbekistan:
Sergey Lagutin
|
28-06-2009
National Championship, Road, Elite, Uzbekistan:
Sergey Lagutin
|
09-07-2009
Melle :
Bjorn Leukemans
|
09-07-2009
Melle :
Bjorn Leukemans
|
11-07-2009
Strombeek-Bever :
Bjorn Leukemans
|
11-07-2009
Strombeek-Bever :
Bjorn Leukemans
|
14-07-2009
Vilvoorde (a):
Reinier Honig
|
14-07-2009
Vilvoorde (a):
Reinier Honig
|
02-08-2009
Stage 1 Tour de Pologne :
Borut Božic
|
02-08-2009
Stage 1 Tour de Pologne :
Borut Božic
|
18-08-2009
Stage 1 Tour du Limousin :
Borut Božic
|
18-08-2009
Stage 1 Tour du Limousin :
Borut Božic
|
04-09-2009
Stage 6 Vuelta a España :
Borut Božic
|
04-09-2009
Stage 6 Vuelta a España :
Borut Božic
|
21-09-2009
Viane :
Bobbie Traksel
|
21-09-2009
Viane :
Bobbie Traksel
|
2010 Vacansoleil - Batavus:
|
03-02-2010
Stage 1 Etoile de Bessèges :
Borut Božic
|
03-02-2010
Stage 1 Etoile de Bessèges :
Borut Božic
|
04-02-2010
Stage 2 Etoile de Bessèges :
Borut Božic
|
04-02-2010
Stage 2 Etoile de Bessèges :
Borut Božic
|
12-02-2010
General Classification Tour of Qatar :
Wouter Mol
|
12-02-2010
General Classification Tour of Qatar :
Wouter Mol
|
28-02-2010
Kuurne - Brussel - Kuurne :
Bobbie Traksel
|
28-02-2010
Kuurne - Brussel - Kuurne :
Bobbie Traksel
|
21-03-2010
Pijnacker (a):
Jens Mouris
|
21-03-2010
Pijnacker (a):
Jens Mouris
|
10-04-2010
Ronde van Drenthe :
Alberto Ongarato
|
10-04-2010
Ronde van Drenthe :
Alberto Ongarato
|
02-05-2010
Made, Criterium :
Bobbie Traksel
|
02-05-2010
Made, Criterium :
Bobbie Traksel
|
06-06-2010
General Classification Tour de Luxembourg :
Matteo Carrara
|
06-06-2010
General Classification Tour de Luxembourg :
Matteo Carrara
|
12-06-2010
Deurne, Derny :
Bjorn Leukemans
|
12-06-2010
Deurne, Derny :
Bjorn Leukemans
|
29-06-2010
National Championship, Road, Elite, Uzbekistan:
Sergey Lagutin
|
29-06-2010
National Championship, Road, Elite, Uzbekistan:
Sergey Lagutin
|
07-08-2010
Mountains classification Tour de Pologne :
Johnny Hoogerland
|
07-08-2010
Mountains classification Tour de Pologne :
Johnny Hoogerland
|
07-08-2010
Stage 4 Vuelta a Burgos :
Romain Feillu
|
07-08-2010
Stage 4 Vuelta a Burgos :
Romain Feillu
|
12-08-2010
Stage 2 Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié :
Romain Feillu
|
12-08-2010
Stage 2 Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié :
Romain Feillu
|
14-08-2010
Stage 3 Ronde van de Provincie Antwerpen :
Timothy Stevens
|
14-08-2010
Stage 3 Ronde van de Provincie Antwerpen :
Timothy Stevens
|
14-08-2010
Stage 4 Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié :
Wout Poels
|
14-08-2010
Stage 4 Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié :
Wout Poels
|
25-08-2010
Overijse :
Bjorn Leukemans
|
25-08-2010
Overijse :
Bjorn Leukemans
|
05-09-2010
Wolvertem (b):
Timothy Stevens
|
05-09-2010
Wolvertem (b):
Timothy Stevens
|
12-09-2010
Fourmies :
Romain Feillu
|
12-09-2010
Fourmies :
Romain Feillu
|
14-09-2010
Stage 4 Tour of Britain :
Wout Poels
|
14-09-2010
Stage 4 Tour of Britain :
Wout Poels
|
17-09-2010
Stage 7 Tour of Britain :
Borut Božic
|
17-09-2010
Stage 7 Tour of Britain :
Borut Božic
|
20-09-2010
Viane :
Johnny Hoogerland
|
20-09-2010
Viane :
Johnny Hoogerland
|
03-10-2010
Münster (a):
Joost Van Leijen
|
03-10-2010
Münster (a):
Joost Van Leijen
|
07-10-2010
Peccioli :
Riccardo Riccò
|
07-10-2010
Peccioli :
Riccardo Riccò
|
2011 Vacansoleil - DCM:
|
10-02-2011
Stage 2 Tour Méditerranéen :
Romain Feillu
|
10-02-2011
Stage 2 Tour Méditerranéen :
Romain Feillu
|
11-02-2011
Stage 3 Tour Méditerranéen :
Romain Feillu
|
11-02-2011
Stage 3 Tour Méditerranéen :
Romain Feillu
|
12-02-2011
Stage 4 Tour Méditerranéen :
Romain Feillu
|
12-02-2011
Stage 4 Tour Méditerranéen :
Romain Feillu
|
06-03-2011
Stage 1 Paris - Nice :
Thomas De Gendt
|
06-03-2011
Stage 1 Paris - Nice :
Thomas De Gendt
|
19-03-2011
La Haie-Fouassière :
Lieuwe Westra
|
19-03-2011
La Haie-Fouassière :
Lieuwe Westra
|
02-04-2011
Hel van het Mergelland :
Pim Ligthart
|
02-04-2011
Hel van het Mergelland :
Pim Ligthart
|
16-04-2011
Saint-Eutrope - Quimper :
Romain Feillu
|
16-04-2011
Saint-Eutrope - Quimper :
Romain Feillu
|
14-05-2011
Stage 2 Tour de Picardie :
Romain Feillu
|
14-05-2011
Stage 2 Tour de Picardie :
Romain Feillu
|
15-05-2011
General Classification Tour de Picardie :
Romain Feillu
|
15-05-2011
General Classification Tour de Picardie :
Romain Feillu
|
20-05-2011
Stage 3 Circuit de Lorraine :
Thomas De Gendt
|
20-05-2011
Stage 3 Circuit de Lorraine :
Thomas De Gendt
|
21-05-2011
Heist-op-den-Berg (b):
Bjorn Leukemans
|
21-05-2011
Heist-op-den-Berg (b):
Bjorn Leukemans
|
22-05-2011
Stage 5 Circuit de Lorraine :
Romain Feillu
|
22-05-2011
Stage 5 Circuit de Lorraine :
Romain Feillu
|
25-05-2011
Stage 1 Ronde van België :
Lieuwe Westra
|
25-05-2011
Stage 1 Ronde van België :
Lieuwe Westra
|
29-05-2011
Châteaulin :
Martijn Keizer
|
29-05-2011
Châteaulin :
Martijn Keizer
|
05-06-2011
Stage 4 Tour de Luxembourg :
Romain Feillu
|
05-06-2011
Stage 4 Tour de Luxembourg :
Romain Feillu
|
10-06-2011
Bornem, Derny :
Bjorn Leukemans
|
10-06-2011
Bornem, Derny :
Bjorn Leukemans
|
15-06-2011
Stage 5 Tour de Suisse :
Borut Božic
|
15-06-2011
Stage 5 Tour de Suisse :
Borut Božic
|
17-06-2011
Stage 7 Tour de Suisse :
Thomas De Gendt
|
17-06-2011
Stage 7 Tour de Suisse :
Thomas De Gendt
|
24-06-2011
National Championship, Road, Elite, Uzbekistan:
Sergey Lagutin
|
24-06-2011
National Championship, Road, Elite, Uzbekistan:
Sergey Lagutin
|
26-06-2011
National Championship, Road, Elite, The Netherlands:
Pim Ligthart
|
26-06-2011
National Championship, Road, Elite, The Netherlands:
Pim Ligthart
|
24-07-2011
Stage 2 Tour de la Région Wallonne :
Joost Van Leijen
|
24-07-2011
Stage 2 Tour de la Région Wallonne :
Joost Van Leijen
|
27-07-2011
Chaam, Criterium :
Johnny Hoogerland
|
27-07-2011
Chaam, Criterium :
Johnny Hoogerland
|
02-08-2011
Stage 1 Vuelta Ciclista a Leon :
Barry Markus
|
02-08-2011
Stage 1 Vuelta Ciclista a Leon :
Barry Markus
|
03-08-2011
Maastricht :
Rob Ruijgh
|
03-08-2011
Maastricht :
Rob Ruijgh
|
03-08-2011
Stage 2 part b Vuelta Ciclista a Leon :
Barry Markus
|
03-08-2011
Stage 2 part b Vuelta Ciclista a Leon :
Barry Markus
|
05-08-2011
Maarheeze :
Johnny Hoogerland
|
05-08-2011
Maarheeze :
Johnny Hoogerland
|
06-08-2011
Mountains classification Tour de Pologne :
Michał Gołaś
|
06-08-2011
Mountains classification Tour de Pologne :
Michał Gołaś
|
08-08-2011
Wilrijk, Derny :
Bjorn Leukemans
|
08-08-2011
Wilrijk, Derny :
Bjorn Leukemans
|
12-08-2011
Stage 3 Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié :
Wout Poels
|
12-08-2011
Stage 3 Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié :
Wout Poels
|
16-08-2011
Stage 1 Tour du Limousin :
Bjorn Leukemans
|
16-08-2011
Stage 1 Tour du Limousin :
Bjorn Leukemans
|
19-08-2011
General Classification Tour du Limousin :
Bjorn Leukemans
|
19-08-2011
General Classification Tour du Limousin :
Bjorn Leukemans
|
24-08-2011
Overijse :
Bjorn Leukemans
|
24-08-2011
Overijse :
Bjorn Leukemans
|
26-08-2011
Almelo, Criterium :
Rob Ruijgh
|
26-08-2011
Almelo, Criterium :
Rob Ruijgh
|
19-09-2011
Viane :
Stijn Devolder
|
19-09-2011
Viane :
Stijn Devolder
|
02-10-2011
Tour de Vendée :
Marco Marcato
|
02-10-2011
Tour de Vendée :
Marco Marcato
|
30-12-2011
National Championship, Track, Madison, Elite, The Netherlands:
Barry Markus
|
30-12-2011
National Championship, Track, Madison, Elite, The Netherlands:
Barry Markus
|
2012 Vacansoleil - DCM:
|
04-02-2012
Stage 4 Etoile de Bessèges :
Marco Marcato
|
04-02-2012
Stage 4 Etoile de Bessèges :
Marco Marcato
|
04-03-2012
Stage 1 Paris - Nice :
Gustav-Erik Larsson
|
04-03-2012
Stage 1 Paris - Nice :
Gustav-Erik Larsson
|
08-03-2012
Stage 5 Paris - Nice :
Lieuwe Westra
|
08-03-2012
Stage 5 Paris - Nice :
Lieuwe Westra
|
10-03-2012
Stage 7 Paris - Nice :
Thomas De Gendt
|
10-03-2012
Stage 7 Paris - Nice :
Thomas De Gendt
|
10-03-2012
Ronde van Drenthe :
Bert-Jan Lindeman
|
10-03-2012
Ronde van Drenthe :
Bert-Jan Lindeman
|
11-03-2012
Mountains classification Paris - Nice :
Frederik Veuchelen
|
11-03-2012
Mountains classification Paris - Nice :
Frederik Veuchelen
|
25-03-2012
Sprint classification Volta a Catalunya :
Tomasz Marczynski
|
25-03-2012
Sprint classification Volta a Catalunya :
Tomasz Marczynski
|
12-05-2012
Stage 2 Tour de Picardie :
Kenny Van Hummel
|
12-05-2012
Stage 2 Tour de Picardie :
Kenny Van Hummel
|
26-05-2012
Stage 20 Giro d'Italia :
Thomas De Gendt
|
26-05-2012
Stage 20 Giro d'Italia :
Thomas De Gendt
|
01-06-2012
Hengelo, Criterium :
Lieuwe Westra
|
01-06-2012
Hengelo, Criterium :
Lieuwe Westra
|
02-06-2012
Stage 3 Tour de Luxembourg :
Wout Poels
|
02-06-2012
Stage 3 Tour de Luxembourg :
Wout Poels
|
07-06-2012
Gippingen :
Sergey Lagutin
|
07-06-2012
Gippingen :
Sergey Lagutin
|
20-06-2012
National Championship, Road, ITT, Elite, The Netherlands:
Lieuwe Westra
|
20-06-2012
National Championship, Road, ITT, Elite, The Netherlands:
Lieuwe Westra
|
24-06-2012
National Championship, Road, Elite, Uzbekistan:
Sergey Lagutin
|
24-06-2012
National Championship, Road, Elite, Uzbekistan:
Sergey Lagutin
|
26-06-2012
National Championship, Road, ITT, Elite, Sweden:
Gustav-Erik Larsson
|
26-06-2012
National Championship, Road, ITT, Elite, Sweden:
Gustav-Erik Larsson
|
01-07-2012
Deurne, Derny :
Thomas De Gendt
|
01-07-2012
Deurne, Derny :
Thomas De Gendt
|
16-07-2012
Mountains classification Tour de Pologne :
Tomasz Marczynski
|
16-07-2012
Mountains classification Tour de Pologne :
Tomasz Marczynski
|
25-07-2012
Peer, Criterium :
Thomas De Gendt
|
25-07-2012
Peer, Criterium :
Thomas De Gendt
|
27-07-2012
Heerlen :
Rob Ruijgh
|
27-07-2012
Heerlen :
Rob Ruijgh
|
28-07-2012
Steenwijk, Criterium :
Johnny Hoogerland
|
28-07-2012
Steenwijk, Criterium :
Johnny Hoogerland
|
22-08-2012
Overijse :
Bjorn Leukemans
|
22-08-2012
Overijse :
Bjorn Leukemans
|
25-08-2012
Stage 5 Tour of Denmark :
Lieuwe Westra
|
25-08-2012
Stage 5 Tour of Denmark :
Lieuwe Westra
|
26-08-2012
General Classification Tour of Denmark :
Lieuwe Westra
|
26-08-2012
General Classification Tour of Denmark :
Lieuwe Westra
|
29-08-2012
Geraardsbergen :
Bjorn Leukemans
|
29-08-2012
Geraardsbergen :
Bjorn Leukemans
|
07-10-2012
Paris - Tours :
Marco Marcato
|
07-10-2012
Paris - Tours :
Marco Marcato
|
14-10-2012
Tour de Vendée :
Wesley Kreder
|
14-10-2012
Tour de Vendée :
Wesley Kreder
|
21-10-2012
Amsterdam, Six Days :
Pim Ligthart
|
21-10-2012
Amsterdam, Six Days :
Pim Ligthart
|
2013 Vacansoleil - DCM Pro Cycling:
|
24-03-2013
Stage 7 Volta a Catalunya :
Thomas De Gendt
|
24-03-2013
Stage 7 Volta a Catalunya :
Thomas De Gendt
|
12-05-2013
Stage 1 Tour of California :
Lieuwe Westra
|
12-05-2013
Stage 1 Tour of California :
Lieuwe Westra
|
16-06-2013
Stage 5 Ster Elektrotoer :
Pim Ligthart
|
16-06-2013
Stage 5 Ster Elektrotoer :
Pim Ligthart
|
19-06-2013
National Championship, Road, ITT, Elite, The Netherlands:
Lieuwe Westra
|
19-06-2013
National Championship, Road, ITT, Elite, The Netherlands:
Lieuwe Westra
|
22-06-2013
National Championship, Road, ITT, Elite, Venezuela:
José Rujano
|
22-06-2013
National Championship, Road, ITT, Elite, Venezuela:
José Rujano
|
23-06-2013
National Championship, Road, Elite, The Netherlands:
Johnny Hoogerland
|
23-06-2013
National Championship, Road, Elite, The Netherlands:
Johnny Hoogerland
|
25-07-2013
Wateringen :
Johnny Hoogerland
|
25-07-2013
Wateringen :
Johnny Hoogerland
|
28-07-2013
Tiel :
Johnny Hoogerland
|
28-07-2013
Tiel :
Johnny Hoogerland
|
02-08-2013
Maarheeze :
Wout Poels
|
02-08-2013
Maarheeze :
Wout Poels
|
03-08-2013
Mountains classification Tour de Pologne :
Tomasz Marczynski
|
03-08-2013
Mountains classification Tour de Pologne :
Tomasz Marczynski
|
08-08-2013
Stage 1 Arctic Race of Norway :
Kenny Van Hummel
|
08-08-2013
Stage 1 Arctic Race of Norway :
Kenny Van Hummel
|
11-08-2013
Stage 2 Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié :
Grega Bole
|
11-08-2013
Stage 2 Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié :
Grega Bole
|
12-08-2013
Wilrijk, Derny :
Kris Boeckmans
|
12-08-2013
Wilrijk, Derny :
Kris Boeckmans
|
13-08-2013
Stage 4 Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié :
Wout Poels
|
13-08-2013
Stage 4 Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié :
Wout Poels
|
21-08-2013
Overijse :
Bjorn Leukemans
|
21-08-2013
Overijse :
Bjorn Leukemans
|
23-08-2013
Almelo, Criterium :
Danny Van Poppel
|
23-08-2013
Almelo, Criterium :
Danny Van Poppel
|
02-11-2013
Amstel Curaçao Race :
Johnny Hoogerland
|
02-11-2013
Amstel Curaçao Race :
Johnny Hoogerland
|
2015 MTN - Qhubeka:
|
30-01-2015
Andraitx :
Stephen Cummings
|
30-01-2015
Andraitx :
Stephen Cummings
|
07-02-2015
National Championship, Road, Elite, South Africa:
Jacques Janse Van Rensburg
|
07-02-2015
National Championship, Road, Elite, South Africa:
Jacques Janse Van Rensburg
|
09-02-2015
African Championship, Road, TTT, Elite:
Natnael Berhane
|
09-02-2015
African Championship, Road, TTT, Elite:
Merhawi Kudus
|
09-02-2015
African Championship, Road, TTT, Elite:
Merhawi Kudus
|
09-02-2015
African Championship, Road, TTT, Elite:
Daniel Teklehaimanot
|
09-02-2015
African Championship, Road, TTT, Elite:
Daniel Teklehaimanot
|
09-02-2015
African Championship, Road, TTT, Elite:
Natnael Berhane
|
14-02-2015
African Championship, Road, Elite:
Louis Meintjes
|
14-02-2015
African Championship, Road, Elite:
Louis Meintjes
|
14-03-2015
Stage 7 Tour de Langkawi :
Youcef Reguigui
|
14-03-2015
Stage 7 Tour de Langkawi :
Youcef Reguigui
|
15-03-2015
General Classification Tour de Langkawi :
Youcef Reguigui
|
15-03-2015
General Classification Tour de Langkawi :
Youcef Reguigui
|
29-03-2015
Stage 4 Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali :
Louis Meintjes
|
29-03-2015
Stage 4 Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali :
Louis Meintjes
|
29-03-2015
General Classification Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali :
Louis Meintjes
|
29-03-2015
General Classification Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali :
Louis Meintjes
|
31-05-2015
Stage 5 Tour des Fjords :
Edvald Boasson Hagen
|
31-05-2015
Stage 5 Tour des Fjords :
Edvald Boasson Hagen
|
14-06-2015
Mountains classification Critérium du Dauphiné :
Daniel Teklehaimanot
|
14-06-2015
Mountains classification Critérium du Dauphiné :
Daniel Teklehaimanot
|
21-06-2015
Stage 4 Ster Elektrotoer :
Matthew Brammeier
|
21-06-2015
Stage 4 Ster Elektrotoer :
Matthew Brammeier
|
25-06-2015
National Championship, Road, ITT, Elite, Norway:
Edvald Boasson Hagen
|
25-06-2015
National Championship, Road, ITT, Elite, Norway:
Edvald Boasson Hagen
|
26-06-2015
National Championship, Road, ITT, Elite, Eritrea:
Daniel Teklehaimanot
|
26-06-2015
National Championship, Road, ITT, Elite, Eritrea:
Daniel Teklehaimanot
|
28-06-2015
National Championship, Road, Elite, Eritrea:
Natnael Berhane
|
28-06-2015
National Championship, Road, Elite, Eritrea:
Natnael Berhane
|
28-06-2015
National Championship, Road, Elite, Norway:
Edvald Boasson Hagen
|
28-06-2015
National Championship, Road, Elite, Norway:
Edvald Boasson Hagen
|
09-07-2015
Stage 5 Österreich-Rundfahrt :
Johan Van Zyl
|
09-07-2015
Stage 5 Österreich-Rundfahrt :
Johan Van Zyl
|
18-07-2015
Stage 14 Tour de France :
Stephen Cummings
|
18-07-2015
Stage 14 Tour de France :
Stephen Cummings
|
05-08-2015
Stage 2 Tour of Denmark :
Edvald Boasson Hagen
|
05-08-2015
Stage 2 Tour of Denmark :
Edvald Boasson Hagen
|
31-08-2015
Stage 10 Vuelta a España :
Kristian Sbaragli
|
31-08-2015
Stage 10 Vuelta a España :
Kristian Sbaragli
|
13-09-2015
General Classification Tour of Britain :
Edvald Boasson Hagen
|
13-09-2015
General Classification Tour of Britain :
Edvald Boasson Hagen
|
16-10-2015
Zwolle, Chrono:
Theo Bos
|
16-10-2015
Zwolle, Chrono:
Theo Bos
|
28-12-2015
National Championship, Track, 1 km, Elite, The Netherlands:
Theo Bos
|
28-12-2015
National Championship, Track, 1 km, Elite, The Netherlands:
Theo Bos
|
29-12-2015
National Championship, Track, Sprint, Elite, The Netherlands:
Theo Bos
|
29-12-2015
National Championship, Track, Sprint, Elite, The Netherlands:
Theo Bos
|
30-12-2015
Stage 1 Tour de Chlef :
Youcef Reguigui
|
30-12-2015
Stage 1 Tour de Chlef :
Youcef Reguigui
|
2016 Roompot - Oranje Peloton:
|
12-03-2016
Ronde van Drenthe :
Jesper Asselman
|
12-03-2016
Ronde van Drenthe :
Jesper Asselman
|
19-05-2016
Stage 2 Tour of Norway :
Pieter Weening
|
19-05-2016
Stage 2 Tour of Norway :
Pieter Weening
|
22-05-2016
General Classification Tour of Norway :
Pieter Weening
|
22-05-2016
General Classification Tour of Norway :
Pieter Weening
|
05-06-2016
General Classification Tour de Luxembourg :
Maurits Lammertink
|
05-06-2016
General Classification Tour de Luxembourg :
Maurits Lammertink
|
16-06-2016
Stage 2 Ster Elektrotoer :
Wesley Kreder
|
16-06-2016
Stage 2 Ster Elektrotoer :
Wesley Kreder
|
16-06-2016
Stage 6 Tour de Suisse :
Pieter Weening
|
16-06-2016
Stage 6 Tour de Suisse :
Pieter Weening
|
19-06-2016
Mountains classification Tour de Suisse :
Antwan Tolhoek
|
19-06-2016
Mountains classification Tour de Suisse :
Antwan Tolhoek
|
13-09-2016
Desselgem :
Brian Van Goethem
|
13-09-2016
Desselgem :
Brian Van Goethem
|
24-09-2016
Tienen :
Huub Duyn
|
24-09-2016
Tienen :
Huub Duyn
|
17-12-2016
National Championship, Track, Points race, Elite, The Netherlands:
Michel Kreder
|
17-12-2016
National Championship, Track, Points race, Elite, The Netherlands:
Michel Kreder
|
2017 Roompot - Nederlandse Loterij:
|
22-01-2017
Oss (a):
Coen Vermeltfoort
|
22-01-2017
Oss (a):
Coen Vermeltfoort
|
19-05-2017
Stage 3 Tour of Norway :
Pieter Weening
|
19-05-2017
Stage 3 Tour of Norway :
Pieter Weening
|
27-08-2017
Merksem :
Taco Van Der Hoorn
|
27-08-2017
Merksem :
Taco Van Der Hoorn
|
2018 SEG Racing Academy:
|
07-03-2018
Wanzele :
Cees Bol
|
07-03-2018
Wanzele :
Cees Bol
|
10-03-2018
Den Haag :
Marten Kooistra
|
10-03-2018
Den Haag :
Marten Kooistra
|
23-03-2018
Stage 5 Tour de Normandie :
Julius Van Den Berg
|
23-03-2018
Stage 5 Tour de Normandie :
Julius Van Den Berg
|
02-04-2018
Werkendam :
Ide Schelling
|
02-04-2018
Werkendam :
Ide Schelling
|
29-04-2018
Stage 5 Tour de Bretagne :
Cees Bol
|
29-04-2018
Stage 5 Tour de Bretagne :
Cees Bol
|
30-04-2018
Stage 6 Tour de Bretagne :
Julius Van Den Berg
|
30-04-2018
Stage 6 Tour de Bretagne :
Julius Van Den Berg
|
06-05-2018
Flèche Ardennaise :
Cees Bol
|
06-05-2018
Flèche Ardennaise :
Cees Bol
|
13-05-2018
Ronde van Noord-Holland :
Julius Van Den Berg
|
13-05-2018
Ronde van Noord-Holland :
Julius Van Den Berg
|
17-05-2018
Stage 1 Ronde de l'Isard d'Ariège, U23 :
Stephen Williams
|
17-05-2018
Stage 1 Ronde de l'Isard d'Ariège, U23 :
Stephen Williams
|
18-05-2018
Stage 2 Ronde de l'Isard d'Ariège, U23 :
Stephen Williams
|
18-05-2018
Stage 2 Ronde de l'Isard d'Ariège, U23 :
Stephen Williams
|
20-05-2018
General Classification Ronde de l'Isard d'Ariège, U23 :
Stephen Williams
|
20-05-2018
General Classification Ronde de l'Isard d'Ariège, U23 :
Stephen Williams
|
07-06-2018
Prologue Baby Giro :
Edoardo Affini
|
07-06-2018
Prologue Baby Giro :
Edoardo Affini
|
10-06-2018
Gilze-Rijen:
Julius Van Den Berg
|
10-06-2018
Gilze-Rijen:
Julius Van Den Berg
|
14-06-2018
Stage 7 Baby Giro :
Stephen Williams
|
14-06-2018
Stage 7 Baby Giro :
Stephen Williams
|
23-06-2018
National Championship, Road, U23, Italy:
Edoardo Affini
|
23-06-2018
National Championship, Road, U23, Italy:
Edoardo Affini
|
24-06-2018
Warmenhuizen :
Marten Kooistra
|
24-06-2018
Warmenhuizen :
Marten Kooistra
|
30-06-2018
Mediterranean Games, Road, ITT, Elite:
Edoardo Affini
|
30-06-2018
Mediterranean Games, Road, ITT, Elite:
Edoardo Affini
|
06-07-2018
National Championship, Road, ITT, U23, Italy:
Edoardo Affini
|
06-07-2018
National Championship, Road, ITT, U23, Italy:
Edoardo Affini
|
13-07-2018
European Championship, Road, ITT, U23:
Edoardo Affini
|
13-07-2018
European Championship, Road, ITT, U23:
Edoardo Affini
|
07-09-2018
National Championship, Track, Pursuit, Elite, Greece:
Georgios Stavrakakis
|
07-09-2018
National Championship, Track, Pursuit, Elite, Greece:
Georgios Stavrakakis
|
15-09-2018
Stage 5 part a Olympia's Tour :
Marten Kooistra
|
15-09-2018
Stage 5 part a Olympia's Tour :
Marten Kooistra
|
23-09-2018
Gooik (a):
Jordi Meeus
|
23-09-2018
Gooik (a):
Jordi Meeus
|
07-10-2018
Paris - Tours, U23 :
Marten Kooistra
|
07-10-2018
Paris - Tours, U23 :
Marten Kooistra
|
01-11-2018
Koppenberg, Cyclo-cross, U23 :
Thymen Arensman
|
01-11-2018
Koppenberg, Cyclo-cross, U23 :
Thymen Arensman
|
2019 Corendon - Circus:
|
01-01-2019
Baal, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
01-01-2019
Baal, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
01-01-2019
Pétange, Cyclo-cross :
Marcel Meisen
|
01-01-2019
Pétange, Cyclo-cross :
Marcel Meisen
|
02-01-2019
General Classification EKZ CrossTour, Cyclo-cross :
David Van Der Poel
|
02-01-2019
General Classification EKZ CrossTour, Cyclo-cross :
David Van Der Poel
|
02-01-2019
Meilen, Cyclo-cross :
Marcel Meisen
|
02-01-2019
Meilen, Cyclo-cross :
Marcel Meisen
|
05-01-2019
Gullegem, Cyclo-cross:
Mathieu Van Der Poel
|
05-01-2019
Gullegem, Cyclo-cross:
Mathieu Van Der Poel
|
06-01-2019
Brussel/Bruxelles, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
06-01-2019
Brussel/Bruxelles, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
13-01-2019
National Championship, Cyclo-cross, Elite, Germany:
Marcel Meisen
|
13-01-2019
National Championship, Cyclo-cross, Elite, Germany:
Marcel Meisen
|
13-01-2019
National Championship, Cyclo-cross, Elite, The Netherlands:
Mathieu Van Der Poel
|
13-01-2019
National Championship, Cyclo-cross, Elite, The Netherlands:
Mathieu Van Der Poel
|
13-01-2019
National Championship, Cyclo-cross, U23, Switzerland:
Loris Rouiller
|
13-01-2019
National Championship, Cyclo-cross, U23, Switzerland:
Loris Rouiller
|
14-01-2019
Otegem, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
14-01-2019
Otegem, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
27-01-2019
Hoogerheide, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
27-01-2019
Hoogerheide, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
03-02-2019
World Championship, Cyclo-cross, Elite:
Mathieu Van Der Poel
|
03-02-2019
World Championship, Cyclo-cross, Elite:
Mathieu Van Der Poel
|
06-02-2019
Maldegem, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
06-02-2019
Maldegem, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
09-02-2019
General Classification DVV Verzekeringen Trofee - Sprint, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
09-02-2019
General Classification DVV Verzekeringen Trofee - Sprint, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
09-02-2019
General Classification DVV Verzekeringen Trofee, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
09-02-2019
General Classification DVV Verzekeringen Trofee, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
09-02-2019
Lille, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
09-02-2019
Lille, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
10-02-2019
Hoogstraten, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
10-02-2019
Hoogstraten, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
16-02-2019
Middelkerke, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
16-02-2019
Middelkerke, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
16-02-2019
General Classification Superprestige, Cyclo-cross:
Mathieu Van Der Poel
|
16-02-2019
General Classification Superprestige, Cyclo-cross:
Mathieu Van Der Poel
|
17-02-2019
Hulst, Cyclo-cross:
Mathieu Van Der Poel
|
17-02-2019
Hulst, Cyclo-cross:
Mathieu Van Der Poel
|
17-02-2019
Hulst, Cyclo-cross, U23 :
Loris Rouiller
|
17-02-2019
Hulst, Cyclo-cross, U23 :
Loris Rouiller
|
21-02-2019
Stage 1 Tour of Antalya:
Mathieu Van Der Poel
|
21-02-2019
Stage 1 Tour of Antalya:
Mathieu Van Der Poel
|
24-02-2019
Stage 4 Tour of Antalya:
Roy Jans
|
24-02-2019
Stage 4 Tour of Antalya:
Roy Jans
|
26-02-2019
UCI Ranking, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
26-02-2019
UCI Ranking, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
24-03-2019
Denain :
Mathieu Van Der Poel
|
24-03-2019
Denain :
Mathieu Van Der Poel
|
03-04-2019
Dwars door Vlaanderen / Dwars door België :
Mathieu Van Der Poel
|
03-04-2019
Dwars door Vlaanderen / Dwars door België :
Mathieu Van Der Poel
|
09-04-2019
Stage 1 Circuit Cycliste Sarthe :
Mathieu Van Der Poel
|
09-04-2019
Stage 1 Circuit Cycliste Sarthe :
Mathieu Van Der Poel
|
17-04-2019
Brabantse Pijl :
Mathieu Van Der Poel
|
17-04-2019
Brabantse Pijl :
Mathieu Van Der Poel
|
21-04-2019
Amstel Gold Race :
Mathieu Van Der Poel
|
21-04-2019
Amstel Gold Race :
Mathieu Van Der Poel
|
09-05-2019
Belgian Mountainbike Challenge, Mountainbike, Elite/U23:
Mathieu Van Der Poel
|
09-05-2019
Belgian Mountainbike Challenge, Mountainbike, Elite/U23:
Mathieu Van Der Poel
|
10-05-2019
Stage 2 Belgian Mountainbike Challenge, Mountainbike, Elite/U23:
Mathieu Van Der Poel
|
10-05-2019
Stage 2 Belgian Mountainbike Challenge, Mountainbike, Elite/U23:
Mathieu Van Der Poel
|
11-05-2019
Stage 3 Belgian Mountainbike Challenge, Mountainbike, Elite/U23:
Mathieu Van Der Poel
|
11-05-2019
Stage 3 Belgian Mountainbike Challenge, Mountainbike, Elite/U23:
Mathieu Van Der Poel
|
12-05-2019
Belgian Mountainbike Challenge, Mountainbike, Elite/U23:
Mathieu Van Der Poel
|
12-05-2019
Belgian Mountainbike Challenge, Mountainbike, Elite/U23:
Mathieu Van Der Poel
|
12-05-2019
Stage 4 Belgian Mountainbike Challenge, Mountainbike, Elite/U23:
Mathieu Van Der Poel
|
12-05-2019
Stage 4 Belgian Mountainbike Challenge, Mountainbike, Elite/U23:
Mathieu Van Der Poel
|
17-05-2019
Albstadt, Mountainbike :
Mathieu Van Der Poel
|
17-05-2019
Albstadt, Mountainbike :
Mathieu Van Der Poel
|
24-05-2019
Nové Město na Moravě, Mountainbike :
Mathieu Van Der Poel
|
24-05-2019
Nové Město na Moravě, Mountainbike :
Mathieu Van Der Poel
|
24-05-2019
Nové Město na Moravě, Mountainbike :
Mathieu Van Der Poel
|
24-05-2019
Nové Město na Moravě, Mountainbike :
Mathieu Van Der Poel
|
23-06-2019
Brugge :
Tim Merlier
|
23-06-2019
Brugge :
Tim Merlier
|
26-06-2019
Halle - Ingooigem :
Dries De Bondt
|
26-06-2019
Halle - Ingooigem :
Dries De Bondt
|
30-06-2019
National Championship, Road, Elite, Belgium:
Tim Merlier
|
30-06-2019
National Championship, Road, Elite, Belgium:
Tim Merlier
|
02-07-2019
National Championship, Track, Points race, Elite, Denmark:
Lasse Hansen
|
02-07-2019
National Championship, Track, Points race, Elite, Denmark:
Lasse Hansen
|
12-07-2019
Les Gets, Mountainbike:
Mathieu Van Der Poel
|
12-07-2019
Les Gets, Mountainbike:
Mathieu Van Der Poel
|
18-07-2019
Ninove :
Dries De Bondt
|
18-07-2019
Ninove :
Dries De Bondt
|
21-07-2019
Pollare :
Dries De Bondt
|
21-07-2019
Pollare :
Dries De Bondt
|
25-07-2019
European Championship, Mountainbike, XC, Elite:
Mathieu Van Der Poel
|
25-07-2019
European Championship, Mountainbike, XC, Elite:
Mathieu Van Der Poel
|
31-07-2019
Antwerpen, Derny :
Mathieu Van Der Poel
|
31-07-2019
Antwerpen, Derny :
Mathieu Van Der Poel
|
31-07-2019
Prologue Tour Alsace :
Gianni Vermeersch
|
31-07-2019
Prologue Tour Alsace :
Gianni Vermeersch
|
01-08-2019
Stage 1 Tour Alsace :
Tim Merlier
|
01-08-2019
Stage 1 Tour Alsace :
Tim Merlier
|
02-08-2019
Val di Sole :
Mathieu Van Der Poel
|
02-08-2019
Val di Sole :
Mathieu Van Der Poel
|
02-08-2019
Val di Sole, Mountainbike :
Mathieu Van Der Poel
|
02-08-2019
Val di Sole, Mountainbike :
Mathieu Van Der Poel
|
04-08-2019
Stage 4 Tour Alsace :
Tim Merlier
|
04-08-2019
Stage 4 Tour Alsace :
Tim Merlier
|
05-08-2019
Roosendaal :
Mathieu Van Der Poel
|
05-08-2019
Roosendaal :
Mathieu Van Der Poel
|
09-08-2019
Lenzerheide, Mountainbike :
Mathieu Van Der Poel
|
09-08-2019
Lenzerheide, Mountainbike :
Mathieu Van Der Poel
|
09-08-2019
Lenzerheide, Mountainbike :
Mathieu Van Der Poel
|
09-08-2019
Lenzerheide, Mountainbike :
Mathieu Van Der Poel
|
12-08-2019
Wilrijk, Derny :
Tim Merlier
|
12-08-2019
Wilrijk, Derny :
Tim Merlier
|
13-08-2019
Heusden :
Tim Merlier
|
13-08-2019
Heusden :
Tim Merlier
|
15-08-2019
Stage 1 Arctic Race of Norway :
Mathieu Van Der Poel
|
15-08-2019
Stage 1 Arctic Race of Norway :
Mathieu Van Der Poel
|
23-08-2019
Stage 3 Tour of Denmark :
Lasse Hansen
|
23-08-2019
Stage 3 Tour of Denmark :
Lasse Hansen
|
25-08-2019
Stage 5 Tour of Denmark :
Tim Merlier
|
25-08-2019
Stage 5 Tour of Denmark :
Tim Merlier
|
03-09-2019
Brasschaat:
Dries De Bondt
|
03-09-2019
Brasschaat:
Dries De Bondt
|
10-09-2019
Stage 4 Tour of Britain :
Mathieu Van Der Poel
|
10-09-2019
Stage 4 Tour of Britain :
Mathieu Van Der Poel
|
13-09-2019
Stage 7 Tour of Britain :
Mathieu Van Der Poel
|
13-09-2019
Stage 7 Tour of Britain :
Mathieu Van Der Poel
|
14-09-2019
Stage 8 Tour of Britain :
Mathieu Van Der Poel
|
14-09-2019
Stage 8 Tour of Britain :
Mathieu Van Der Poel
|
14-09-2019
General Classification Tour of Britain :
Mathieu Van Der Poel
|
14-09-2019
General Classification Tour of Britain :
Mathieu Van Der Poel
|
15-09-2019
Iowa City, Cyclo-cross :
Gianni Vermeersch
|
15-09-2019
Iowa City, Cyclo-cross :
Gianni Vermeersch
|
28-09-2019
Mlada Boleslav, Cyclo-cross :
Marcel Meisen
|
28-09-2019
Mlada Boleslav, Cyclo-cross :
Marcel Meisen
|
28-09-2019
Vittel, Cyclo-cross :
David Van Der Poel
|
28-09-2019
Vittel, Cyclo-cross :
David Van Der Poel
|
29-09-2019
Poprad, Cyclo-cross :
Marcel Meisen
|
29-09-2019
Poprad, Cyclo-cross :
Marcel Meisen
|
13-10-2019
Aartselaar :
Dries De Bondt
|
13-10-2019
Aartselaar :
Dries De Bondt
|
13-10-2019
Steinmaur, Cyclo-cross :
Loris Rouiller
|
13-10-2019
Steinmaur, Cyclo-cross :
Loris Rouiller
|
17-10-2019
Ardooie, Cyclo-cross :
Gianni Vermeersch
|
17-10-2019
Ardooie, Cyclo-cross :
Gianni Vermeersch
|
20-10-2019
European Championship, Track, Team Pursuit, Elite:
Lasse Hansen
|
20-10-2019
European Championship, Track, Team Pursuit, Elite:
Lasse Hansen
|
20-10-2019
European Championship, Track, Madison, Elite:
Lasse Hansen
|
20-10-2019
European Championship, Track, Madison, Elite:
Lasse Hansen
|
23-10-2019
National Championship, Track, Omnium, Elite, Denmark:
Lasse Hansen
|
23-10-2019
National Championship, Track, Omnium, Elite, Denmark:
Lasse Hansen
|
24-10-2019
National Championship, Track, Scratch, Elite, Denmark:
Lasse Hansen
|
24-10-2019
National Championship, Track, Scratch, Elite, Denmark:
Lasse Hansen
|
27-10-2019
München, Cyclo-cross :
Loris Rouiller
|
27-10-2019
München, Cyclo-cross :
Loris Rouiller
|
03-11-2019
Ruddervoorde, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
03-11-2019
Ruddervoorde, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
03-11-2019
part 1 World Cup, Track, Team Pursuit, Elite:
Lasse Hansen
|
03-11-2019
part 1 World Cup, Track, Team Pursuit, Elite:
Lasse Hansen
|
03-11-2019
part 1 World Cup, Track, Madison, Elite:
Lasse Hansen
|
03-11-2019
part 1 World Cup, Track, Madison, Elite:
Lasse Hansen
|
08-11-2019
part 2 World Cup, Track, Team Pursuit, Elite:
Lasse Hansen
|
08-11-2019
part 2 World Cup, Track, Team Pursuit, Elite:
Lasse Hansen
|
10-11-2019
European Championship, Cyclo-cross, Elite:
Mathieu Van Der Poel
|
10-11-2019
European Championship, Cyclo-cross, Elite:
Mathieu Van Der Poel
|
11-11-2019
Niel, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
11-11-2019
Niel, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
16-11-2019
Tabor, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
16-11-2019
Tabor, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
17-11-2019
Hamme-Zogge, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
17-11-2019
Hamme-Zogge, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
17-11-2019
Hittnau, Cyclo-cross :
Marcel Meisen
|
17-11-2019
Hittnau, Cyclo-cross :
Marcel Meisen
|
23-11-2019
Wachtebeke, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
23-11-2019
Wachtebeke, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
24-11-2019
Koksijde, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
24-11-2019
Koksijde, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
30-11-2019
Kortrijk, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
30-11-2019
Kortrijk, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
01-12-2019
Mol, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
01-12-2019
Mol, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
15-12-2019
Overijse, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
15-12-2019
Overijse, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
19-12-2019
National Championship, Track, Madison, Elite, Denmark:
Lasse Hansen
|
19-12-2019
National Championship, Track, Madison, Elite, Denmark:
Lasse Hansen
|
21-12-2019
Sint-Niklaas, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
21-12-2019
Sint-Niklaas, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
22-12-2019
Namur, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
22-12-2019
Namur, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
26-12-2019
Zolder, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
26-12-2019
Zolder, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
27-12-2019
Loenhout, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
27-12-2019
Loenhout, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
27-12-2019
Loenhout, Cyclo-cross, U23 :
Loris Rouiller
|
27-12-2019
Loenhout, Cyclo-cross, U23 :
Loris Rouiller
|
29-12-2019
Diegem, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
29-12-2019
Diegem, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
30-12-2019
Bredene, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
30-12-2019
Bredene, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
2020 Alpecin - Fenix:
|
01-01-2020
Baal, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
01-01-2020
Baal, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
01-01-2020
Baal, Cyclo-cross (F) :
Ceylin Alvarado
|
01-01-2020
Baal, Cyclo-cross (F) :
Ceylin Alvarado
|
01-01-2020
Baal, Cyclo-cross, U23 :
Antoine Benoist
|
01-01-2020
Baal, Cyclo-cross, U23 :
Antoine Benoist
|
01-01-2020
Pétange, Cyclo-cross :
Marcel Meisen
|
01-01-2020
Pétange, Cyclo-cross :
Marcel Meisen
|
02-01-2020
Meilen, Cyclo-cross :
Marcel Meisen
|
02-01-2020
Meilen, Cyclo-cross :
Marcel Meisen
|
04-01-2020
Gullegem, Cyclo-cross:
Mathieu Van Der Poel
|
04-01-2020
Gullegem, Cyclo-cross:
Mathieu Van Der Poel
|
04-01-2020
Gullegem, Cyclo-cross (F):
Ceylin Alvarado
|
04-01-2020
Gullegem, Cyclo-cross (F):
Ceylin Alvarado
|
05-01-2020
Brussel/Bruxelles, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
05-01-2020
Brussel/Bruxelles, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
05-01-2020
Brussel/Bruxelles, Cyclo-cross (F):
Ceylin Alvarado
|
05-01-2020
Brussel/Bruxelles, Cyclo-cross (F):
Ceylin Alvarado
|
11-01-2020
National Championship, Cyclo-cross, U23, France:
Antoine Benoist
|
11-01-2020
National Championship, Cyclo-cross, U23, France:
Antoine Benoist
|
12-01-2020
National Championship, Cyclo-cross, Elite, Germany:
Marcel Meisen
|
12-01-2020
National Championship, Cyclo-cross, Elite, Germany:
Marcel Meisen
|
12-01-2020
National Championship, Cyclo-cross, Elite, The Netherlands:
Mathieu Van Der Poel
|
12-01-2020
National Championship, Cyclo-cross, Elite, The Netherlands:
Mathieu Van Der Poel
|
12-01-2020
National Championship, Cyclo-cross, Elite, The Netherlands (F):
Ceylin Alvarado
|
12-01-2020
National Championship, Cyclo-cross, Elite, The Netherlands (F):
Ceylin Alvarado
|
13-01-2020
Otegem, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
13-01-2020
Otegem, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
25-01-2020
Zonnebeke, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
25-01-2020
Zonnebeke, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
26-01-2020
Hoogerheide, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
26-01-2020
Hoogerheide, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
26-01-2020
General Classification World Cup, Cyclo-cross, U23 (F):
Ceylin Alvarado
|
26-01-2020
General Classification World Cup, Cyclo-cross, U23 (F):
Ceylin Alvarado
|
01-02-2020
World Championship, Cyclo-cross, Elite (F):
Ceylin Alvarado
|
01-02-2020
World Championship, Cyclo-cross, Elite (F):
Ceylin Alvarado
|
02-02-2020
World Championship, Cyclo-cross, Elite:
Mathieu Van Der Poel
|
02-02-2020
World Championship, Cyclo-cross, Elite:
Mathieu Van Der Poel
|
07-02-2020
Stage 3 Etoile de Bessèges :
Dries De Bondt
|
07-02-2020
Stage 3 Etoile de Bessèges :
Dries De Bondt
|
08-02-2020
Lille, Cyclo-cross (F) :
Ceylin Alvarado
|
08-02-2020
Lille, Cyclo-cross (F) :
Ceylin Alvarado
|
08-02-2020
Lille, Cyclo-cross, U23 :
Niels Vandeputte
|
08-02-2020
Lille, Cyclo-cross, U23 :
Niels Vandeputte
|
15-02-2020
Middelkerke, Cyclo-cross (F) :
Ceylin Alvarado
|
15-02-2020
Middelkerke, Cyclo-cross (F) :
Ceylin Alvarado
|
15-02-2020
General Classification Superprestige, Cyclo-cross (F) :
Ceylin Alvarado
|
15-02-2020
General Classification Superprestige, Cyclo-cross (F) :
Ceylin Alvarado
|
15-02-2020
General Classification Superprestige, Cyclo-cross, U23 (F) :
Ceylin Alvarado
|
15-02-2020
General Classification Superprestige, Cyclo-cross, U23 (F) :
Ceylin Alvarado
|
16-02-2020
Hulst, Cyclo-cross (F):
Ceylin Alvarado
|
16-02-2020
Hulst, Cyclo-cross (F):
Ceylin Alvarado
|
23-02-2020
Stage 4 Tour of Antalya:
Tim Merlier
|
23-02-2020
Stage 4 Tour of Antalya:
Tim Merlier
|
25-02-2020
UCI Ranking, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
25-02-2020
UCI Ranking, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
25-02-2020
UCI Ranking, Cyclo-cross (F) :
Ceylin Alvarado
|
25-02-2020
UCI Ranking, Cyclo-cross (F) :
Ceylin Alvarado
|
01-03-2020
World Championship, Track, Team Pursuit, Elite:
Lasse Hansen
|
01-03-2020
World Championship, Track, Team Pursuit, Elite:
Lasse Hansen
|
01-03-2020
World Championship, Track, Madison, Elite:
Lasse Hansen
|
01-03-2020
World Championship, Track, Madison, Elite:
Lasse Hansen
|
05-08-2020
Stage 1 Ronde van Vlaams-Brabant :
David Van Der Poel
|
05-08-2020
Stage 1 Ronde van Vlaams-Brabant :
David Van Der Poel
|
06-08-2020
Stage 2 Ronde van Vlaams-Brabant :
Roy Jans
|
06-08-2020
Stage 2 Ronde van Vlaams-Brabant :
Roy Jans
|
07-08-2020
Stage 3 Ronde van Vlaams-Brabant :
Jonas Rickaert
|
07-08-2020
Stage 3 Ronde van Vlaams-Brabant :
Jonas Rickaert
|
08-08-2020
Stage 4 Ronde van Vlaams-Brabant :
David Van Der Poel
|
08-08-2020
Stage 4 Ronde van Vlaams-Brabant :
David Van Der Poel
|
09-08-2020
Stage 5 Ronde van Vlaams-Brabant :
David Van Der Poel
|
09-08-2020
Stage 5 Ronde van Vlaams-Brabant :
David Van Der Poel
|
15-08-2020
Aarschot (c):
Jonas Rickaert
|
15-08-2020
Aarschot (c):
Jonas Rickaert
|
15-08-2020
Stage 3 Tour Bitwa Warszawska:
Senne Leysen
|
15-08-2020
Stage 3 Tour Bitwa Warszawska:
Senne Leysen
|
16-08-2020
Stage 4 Tour Bitwa Warszawska:
Oscar Riesebeek
|
16-08-2020
Stage 4 Tour Bitwa Warszawska:
Oscar Riesebeek
|
16-08-2020
General Classification Tour Bitwa Warszawska:
Oscar Riesebeek
|
16-08-2020
General Classification Tour Bitwa Warszawska:
Oscar Riesebeek
|
23-08-2020
National Championship, Road, Elite, Germany:
Marcel Meisen
|
23-08-2020
National Championship, Road, Elite, Germany:
Marcel Meisen
|
23-08-2020
National Championship, Road, Elite, The Netherlands:
Mathieu Van Der Poel
|
23-08-2020
National Championship, Road, Elite, The Netherlands:
Mathieu Van Der Poel
|
30-08-2020
Paris - Brussel :
Tim Merlier
|
30-08-2020
Paris - Brussel :
Tim Merlier
|
12-09-2020
Stage 6 Tirreno - Adriatico :
Tim Merlier
|
12-09-2020
Stage 6 Tirreno - Adriatico :
Tim Merlier
|
13-09-2020
Antwerpen :
Gianni Vermeersch
|
13-09-2020
Antwerpen :
Gianni Vermeersch
|
13-09-2020
Stage 7 Tirreno - Adriatico :
Mathieu Van Der Poel
|
13-09-2020
Stage 7 Tirreno - Adriatico :
Mathieu Van Der Poel
|
19-09-2020
Vorselaar, Cyclo-cross, Cat. B:
Niels Vandeputte
|
19-09-2020
Vorselaar, Cyclo-cross, Cat. B:
Niels Vandeputte
|
22-09-2020
National Championship, Road, Elite, Belgium:
Dries De Bondt
|
22-09-2020
National Championship, Road, Elite, Belgium:
Dries De Bondt
|
03-10-2020
Stage 5 Benelux Tour :
Mathieu Van Der Poel
|
03-10-2020
Stage 5 Benelux Tour :
Mathieu Van Der Poel
|
03-10-2020
General Classification Benelux Tour :
Mathieu Van Der Poel
|
03-10-2020
General Classification Benelux Tour :
Mathieu Van Der Poel
|
11-10-2020
Gieten, Cyclo-cross (F) :
Ceylin Alvarado
|
11-10-2020
Gieten, Cyclo-cross (F) :
Ceylin Alvarado
|
18-10-2020
Ronde van Vlaanderen :
Mathieu Van Der Poel
|
18-10-2020
Ronde van Vlaanderen :
Mathieu Van Der Poel
|
24-10-2020
Ruddervoorde, Cyclo-cross (F) :
Ceylin Alvarado
|
24-10-2020
Ruddervoorde, Cyclo-cross (F) :
Ceylin Alvarado
|
07-11-2020
European Championship, Cyclo-cross, Elite (F):
Ceylin Alvarado
|
07-11-2020
European Championship, Cyclo-cross, Elite (F):
Ceylin Alvarado
|
14-11-2020
Leuven, Cyclo-cross (F) :
Ceylin Alvarado
|
14-11-2020
Leuven, Cyclo-cross (F) :
Ceylin Alvarado
|
12-12-2020
Antwerpen, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
12-12-2020
Antwerpen, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
20-12-2020
Namur, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
20-12-2020
Namur, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
22-12-2020
Essen, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
22-12-2020
Essen, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
23-12-2020
Herentals, Cyclo-cross (F):
Ceylin Alvarado
|
23-12-2020
Herentals, Cyclo-cross (F):
Ceylin Alvarado
|
26-12-2020
Zolder, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
26-12-2020
Zolder, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
30-12-2020
Bredene, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
30-12-2020
Bredene, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
2021 Alpecin - Fenix:
|
01-01-2021
Baal, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
01-01-2021
Baal, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
02-01-2021
Gullegem, Cyclo-cross:
Mathieu Van Der Poel
|
02-01-2021
Gullegem, Cyclo-cross:
Mathieu Van Der Poel
|
02-01-2021
Troyes, Cyclo-cross :
David Van Der Poel
|
02-01-2021
Troyes, Cyclo-cross :
David Van Der Poel
|
03-01-2021
Hulst, Cyclo-cross:
Mathieu Van Der Poel
|
03-01-2021
Hulst, Cyclo-cross:
Mathieu Van Der Poel
|
23-01-2021
Hamme-Zogge, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
23-01-2021
Hamme-Zogge, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
31-01-2021
World Championship, Cyclo-cross, Elite:
Mathieu Van Der Poel
|
31-01-2021
World Championship, Cyclo-cross, Elite:
Mathieu Van Der Poel
|
21-02-2021
Stage 1 UAE Tour :
Mathieu Van Der Poel
|
21-02-2021
Stage 1 UAE Tour :
Mathieu Van Der Poel
|
02-03-2021
Fayt-le-Franc :
Tim Merlier
|
02-03-2021
Fayt-le-Franc :
Tim Merlier
|
06-03-2021
San Geminiano - Siena :
Mathieu Van Der Poel
|
06-03-2021
San Geminiano - Siena :
Mathieu Van Der Poel
|
07-03-2021
Roeselare :
Tim Merlier
|
07-03-2021
Roeselare :
Tim Merlier
|
12-03-2021
Stage 3 Tirreno - Adriatico :
Mathieu Van Der Poel
|
12-03-2021
Stage 3 Tirreno - Adriatico :
Mathieu Van Der Poel
|
14-03-2021
Stage 5 Tirreno - Adriatico :
Mathieu Van Der Poel
|
14-03-2021
Stage 5 Tirreno - Adriatico :
Mathieu Van Der Poel
|
19-03-2021
Handzame :
Tim Merlier
|
19-03-2021
Handzame :
Tim Merlier
|
07-04-2021
Schoten (a):
Jasper Philipsen
|
07-04-2021
Schoten (a):
Jasper Philipsen
|
16-04-2021
Stage 6 International Presidency Turkey Tour :
Jasper Philipsen
|
16-04-2021
Stage 6 International Presidency Turkey Tour :
Jasper Philipsen
|
17-04-2021
Stage 7 International Presidency Turkey Tour :
Jasper Philipsen
|
17-04-2021
Stage 7 International Presidency Turkey Tour :
Jasper Philipsen
|
08-05-2021
Albstadt, Mountainbike :
Mathieu Van Der Poel
|
08-05-2021
Albstadt, Mountainbike :
Mathieu Van Der Poel
|
09-05-2021
Stage 2 Giro d'Italia :
Tim Merlier
|
09-05-2021
Stage 2 Giro d'Italia :
Tim Merlier
|
15-05-2021
Nové Město na Moravě, Mountainbike :
Mathieu Van Der Poel
|
15-05-2021
Nové Město na Moravě, Mountainbike :
Mathieu Van Der Poel
|
24-05-2021
Tongeren :
Tim Merlier
|
24-05-2021
Tongeren :
Tim Merlier
|
27-05-2021
Stage 1 Boucles de la Mayenne :
Philipp Walsleben
|
27-05-2021
Stage 1 Boucles de la Mayenne :
Philipp Walsleben
|
06-06-2021
Brugge :
Tim Merlier
|
06-06-2021
Brugge :
Tim Merlier
|
07-06-2021
Stage 2 Tour de Suisse :
Mathieu Van Der Poel
|
07-06-2021
Stage 2 Tour de Suisse :
Mathieu Van Der Poel
|
08-06-2021
Stage 3 Tour de Suisse :
Mathieu Van Der Poel
|
08-06-2021
Stage 3 Tour de Suisse :
Mathieu Van Der Poel
|
19-06-2021
National Championship, Road, ITT, U23, Austria:
Tobias Bayer
|
19-06-2021
National Championship, Road, ITT, U23, Austria:
Tobias Bayer
|
20-06-2021
National Championship, Road, Elite, Switzerland:
Silvan Dillier
|
20-06-2021
National Championship, Road, Elite, Switzerland:
Silvan Dillier
|
27-06-2021
Stage 2 Tour de France :
Mathieu Van Der Poel
|
27-06-2021
Stage 2 Tour de France :
Mathieu Van Der Poel
|
28-06-2021
Stage 3 Tour de France :
Tim Merlier
|
28-06-2021
Stage 3 Tour de France :
Tim Merlier
|
26-07-2021
Westrozebeke, Ind. :
Jonas Rickaert
|
26-07-2021
Westrozebeke, Ind. :
Jonas Rickaert
|
01-08-2021
Stage 5 Ronde van Vlaams-Brabant :
David Van Der Poel
|
01-08-2021
Stage 5 Ronde van Vlaams-Brabant :
David Van Der Poel
|
03-08-2021
Stage 1 Vuelta a Burgos :
Edward Planckaert
|
03-08-2021
Stage 1 Vuelta a Burgos :
Edward Planckaert
|
08-08-2021
Stage 4 Arctic Race of Norway :
Philipp Walsleben
|
08-08-2021
Stage 4 Arctic Race of Norway :
Philipp Walsleben
|
15-08-2021
Stage 2 Vuelta a España :
Jasper Philipsen
|
15-08-2021
Stage 2 Vuelta a España :
Jasper Philipsen
|
18-08-2021
Stage 5 Vuelta a España :
Jasper Philipsen
|
18-08-2021
Stage 5 Vuelta a España :
Jasper Philipsen
|
30-08-2021
Stage 1 Benelux Tour :
Tim Merlier
|
30-08-2021
Stage 1 Benelux Tour :
Tim Merlier
|
01-09-2021
Geraardsbergen :
Xandro Meurisse
|
01-09-2021
Geraardsbergen :
Xandro Meurisse
|
02-09-2021
Stage 4 Benelux Tour :
Tim Merlier
|
02-09-2021
Stage 4 Benelux Tour :
Tim Merlier
|
06-09-2021
Erpe (b):
Lionel Taminiaux
|
06-09-2021
Erpe (b):
Lionel Taminiaux
|
11-09-2021
Lützelbach, Cyclo-cross:
Marcel Meisen
|
11-09-2021
Lützelbach, Cyclo-cross:
Marcel Meisen
|
12-09-2021
Antwerpen :
Mathieu Van Der Poel
|
12-09-2021
Antwerpen :
Mathieu Van Der Poel
|
16-09-2021
Stage 3 Tour de Luxembourg :
Sacha Modolo
|
16-09-2021
Stage 3 Tour de Luxembourg :
Sacha Modolo
|
17-09-2021
Koolskamp :
Jasper Philipsen
|
17-09-2021
Koolskamp :
Jasper Philipsen
|
19-09-2021
Frankfurt am Main :
Jasper Philipsen
|
19-09-2021
Frankfurt am Main :
Jasper Philipsen
|
21-09-2021
Denain :
Jasper Philipsen
|
21-09-2021
Denain :
Jasper Philipsen
|
26-09-2021
Paris - Chauny :
Jasper Philipsen
|
26-09-2021
Paris - Chauny :
Jasper Philipsen
|
03-10-2021
National Championship, Cyclo-cross, Elite, Germany:
Marcel Meisen
|
03-10-2021
National Championship, Cyclo-cross, Elite, Germany:
Marcel Meisen
|
13-10-2021
Giro del Veneto :
Xandro Meurisse
|
13-10-2021
Giro del Veneto :
Xandro Meurisse
|
07-11-2021
Karrantza, Cyclo-cross :
David Van Der Poel
|
07-11-2021
Karrantza, Cyclo-cross :
David Van Der Poel
|
08-12-2021
Faè, Cyclo-cross :
Marcel Meisen
|
08-12-2021
Faè, Cyclo-cross :
Marcel Meisen
|
2022 Alpecin - Fenix:
|
06-02-2022
National Championship, Track, Omnium, Elite, Belgium:
Fabio Van Den Bossche
|
06-02-2022
National Championship, Track, Omnium, Elite, Belgium:
Fabio Van Den Bossche
|
13-02-2022
Stage 4 Tour of Antalya:
Jakub Mareczko
|
13-02-2022
Stage 4 Tour of Antalya:
Jakub Mareczko
|
20-02-2022
Stage 1 UAE Tour :
Jasper Philipsen
|
20-02-2022
Stage 1 UAE Tour :
Jasper Philipsen
|
24-02-2022
Stage 5 UAE Tour :
Jasper Philipsen
|
24-02-2022
Stage 5 UAE Tour :
Jasper Philipsen
|
26-02-2022
Points classification UAE Tour :
Jasper Philipsen
|
26-02-2022
Points classification UAE Tour :
Jasper Philipsen
|
08-03-2022
Stage 2 Tirreno - Adriatico :
Tim Merlier
|
08-03-2022
Stage 2 Tirreno - Adriatico :
Tim Merlier
|
16-03-2022
Nokere :
Tim Merlier
|
16-03-2022
Nokere :
Tim Merlier
|
23-03-2022
Driedaagse van De Panne :
Tim Merlier
|
23-03-2022
Driedaagse van De Panne :
Tim Merlier
|
25-03-2022
Stage 4 Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali :
Mathieu Van Der Poel
|
25-03-2022
Stage 4 Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali :
Mathieu Van Der Poel
|
30-03-2022
Dwars door Vlaanderen / Dwars door België :
Mathieu Van Der Poel
|
30-03-2022
Dwars door Vlaanderen / Dwars door België :
Mathieu Van Der Poel
|
03-04-2022
Ronde van Vlaanderen :
Mathieu Van Der Poel
|
03-04-2022
Ronde van Vlaanderen :
Mathieu Van Der Poel
|
12-04-2022
Stage 3 International Presidency Turkey Tour :
Jasper Philipsen
|
12-04-2022
Stage 3 International Presidency Turkey Tour :
Jasper Philipsen
|
06-05-2022
Albstadt, Mountainbike :
Sam Gaze
|
06-05-2022
Albstadt, Mountainbike :
Sam Gaze
|
06-05-2022
Stage 1 Giro d'Italia :
Mathieu Van Der Poel
|
06-05-2022
Stage 1 Giro d'Italia :
Mathieu Van Der Poel
|
06-05-2022
Stage 4 Quatre Jours de Dunkerque :
Lionel Taminiaux
|
06-05-2022
Stage 4 Quatre Jours de Dunkerque :
Lionel Taminiaux
|
07-05-2022
Stage 5 Quatre Jours de Dunkerque :
Gianni Vermeersch
|
07-05-2022
Stage 5 Quatre Jours de Dunkerque :
Gianni Vermeersch
|
19-05-2022
Stage 12 Giro d'Italia :
Stefano Oldani
|
19-05-2022
Stage 12 Giro d'Italia :
Stefano Oldani
|
26-05-2022
Stage 18 Giro d'Italia :
Dries De Bondt
|
26-05-2022
Stage 18 Giro d'Italia :
Dries De Bondt
|
10-06-2022
Stage 3 Ster Elektrotoer :
Jakub Mareczko
|
10-06-2022
Stage 3 Ster Elektrotoer :
Jakub Mareczko
|
11-06-2022
Aarschot (c):
Oscar Riesebeek
|
11-06-2022
Aarschot (c):
Oscar Riesebeek
|
16-06-2022
Stage 2 Ronde van België :
Jasper Philipsen
|
16-06-2022
Stage 2 Ronde van België :
Jasper Philipsen
|
24-06-2022
National Championship, Road, ITT, U23, Germany:
Maurice Ballerstedt
|
24-06-2022
National Championship, Road, ITT, U23, Germany:
Maurice Ballerstedt
|
26-06-2022
National Championship, Road, Elite, Belgium:
Tim Merlier
|
26-06-2022
National Championship, Road, Elite, Belgium:
Tim Merlier
|
08-07-2022
European Championship, Road, TTT:
Maurice Ballerstedt
|
08-07-2022
European Championship, Road, TTT:
Maurice Ballerstedt
|
17-07-2022
Stage 15 Tour de France :
Jasper Philipsen
|
17-07-2022
Stage 15 Tour de France :
Jasper Philipsen
|
24-07-2022
Stage 21 Tour de France :
Jasper Philipsen
|
24-07-2022
Stage 21 Tour de France :
Jasper Philipsen
|
25-07-2022
Aalst, Criterium :
Jasper Philipsen
|
25-07-2022
Aalst, Criterium :
Jasper Philipsen
|
25-07-2022
Boxmeer, Criterium :
Mathieu Van Der Poel
|
25-07-2022
Boxmeer, Criterium :
Mathieu Van Der Poel
|
26-07-2022
Surhuisterveen :
Mathieu Van Der Poel
|
26-07-2022
Surhuisterveen :
Mathieu Van Der Poel
|
27-07-2022
General Classification Tour de la Région Wallonne :
Robert Stannard
|
27-07-2022
General Classification Tour de la Région Wallonne :
Robert Stannard
|
29-07-2022
Heerlen :
Mathieu Van Der Poel
|
29-07-2022
Heerlen :
Mathieu Van Der Poel
|
31-07-2022
Stage 2 Putte, Criterium:
Jasper Philipsen
|
31-07-2022
Stage 2 Putte, Criterium:
Jasper Philipsen
|
03-08-2022
Commonwealth Games, Mountainbike:
Sam Gaze
|
03-08-2022
Commonwealth Games, Mountainbike:
Sam Gaze
|
19-08-2022
Stage 4 Tour of Denmark :
Jasper Philipsen
|
19-08-2022
Stage 4 Tour of Denmark :
Jasper Philipsen
|
25-08-2022
Stage 6 Vuelta a España :
Jay Vine
|
25-08-2022
Stage 6 Vuelta a España :
Jay Vine
|
27-08-2022
Stage 8 Vuelta a España :
Jay Vine
|
27-08-2022
Stage 8 Vuelta a España :
Jay Vine
|
31-08-2022
Geraardsbergen :
Mathieu Van Der Poel
|
31-08-2022
Geraardsbergen :
Mathieu Van Der Poel
|
01-09-2022
Kortemark :
Guillaume Van Keirsbulck
|
01-09-2022
Kortemark :
Guillaume Van Keirsbulck
|
08-09-2022
Izegem :
Mathieu Van Der Poel
|
08-09-2022
Izegem :
Mathieu Van Der Poel
|
14-09-2022
GP de Wallonie :
Mathieu Van Der Poel
|
14-09-2022
GP de Wallonie :
Mathieu Van Der Poel
|
20-09-2022
Vichte :
Dries De Bondt
|
20-09-2022
Vichte :
Dries De Bondt
|
21-09-2022
Lichtervelde :
Jasper Philipsen
|
21-09-2022
Lichtervelde :
Jasper Philipsen
|
23-09-2022
Zwevezele :
Lionel Taminiaux
|
23-09-2022
Zwevezele :
Lionel Taminiaux
|
24-09-2022
Tienen :
Lionel Taminiaux
|
24-09-2022
Tienen :
Lionel Taminiaux
|
29-09-2022
Lissone :
Sjoerd Bax
|
29-09-2022
Lissone :
Sjoerd Bax
|
03-10-2022
Oostrozebeke, Criterium :
Tim Merlier
|
03-10-2022
Oostrozebeke, Criterium :
Tim Merlier
|
06-10-2022
Paris - Bourges :
Jasper Philipsen
|
06-10-2022
Paris - Bourges :
Jasper Philipsen
|
09-10-2022
Aartselaar :
Tim Merlier
|
09-10-2022
Aartselaar :
Tim Merlier
|
14-10-2022
Stage 4 Tour de Langkawi :
Jakub Mareczko
|
14-10-2022
Stage 4 Tour de Langkawi :
Jakub Mareczko
|
15-10-2022
Stage 5 Tour de Langkawi :
Lionel Taminiaux
|
15-10-2022
Stage 5 Tour de Langkawi :
Lionel Taminiaux
|
17-10-2022
Stage 7 Tour de Langkawi :
Sjoerd Bax
|
17-10-2022
Stage 7 Tour de Langkawi :
Sjoerd Bax
|
06-11-2022
Saitama, Criterium :
Jasper Philipsen
|
06-11-2022
Saitama, Criterium :
Jasper Philipsen
|
27-11-2022
Hulst, Cyclo-cross:
Mathieu Van Der Poel
|
27-11-2022
Hulst, Cyclo-cross:
Mathieu Van Der Poel
|
04-12-2022
Antwerpen, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
04-12-2022
Antwerpen, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
26-12-2022
Gavere, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
26-12-2022
Gavere, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
2023 Alpecin - Deceuninck:
|
03-01-2023
Herentals, Cyclo-cross:
Mathieu Van Der Poel
|
03-01-2023
Herentals, Cyclo-cross:
Mathieu Van Der Poel
|
22-01-2023
Benidorm, Cyclo-cross:
Mathieu Van Der Poel
|
22-01-2023
Benidorm, Cyclo-cross:
Mathieu Van Der Poel
|
29-01-2023
Besançon, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
29-01-2023
Besançon, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
05-02-2023
World Championship, Cyclo-cross, Elite:
Mathieu Van Der Poel
|
05-02-2023
World Championship, Cyclo-cross, Elite:
Mathieu Van Der Poel
|
08-03-2023
Stage 3 Tirreno - Adriatico :
Jasper Philipsen
|
08-03-2023
Stage 3 Tirreno - Adriatico :
Jasper Philipsen
|
12-03-2023
Stage 7 Tirreno - Adriatico :
Jasper Philipsen
|
12-03-2023
Stage 7 Tirreno - Adriatico :
Jasper Philipsen
|
18-03-2023
Milano - San Remo :
Mathieu Van Der Poel
|
18-03-2023
Milano - San Remo :
Mathieu Van Der Poel
|
22-03-2023
Driedaagse van De Panne :
Jasper Philipsen
|
22-03-2023
Driedaagse van De Panne :
Jasper Philipsen
|
23-03-2023
Stage 4 Volta a Catalunya :
Kaden Groves
|
23-03-2023
Stage 4 Volta a Catalunya :
Kaden Groves
|
25-03-2023
Stage 6 Volta a Catalunya :
Kaden Groves
|
25-03-2023
Stage 6 Volta a Catalunya :
Kaden Groves
|
01-04-2023
Hel van het Mergelland :
Kaden Groves
|
01-04-2023
Hel van het Mergelland :
Kaden Groves
|
05-04-2023
Schoten (a):
Jasper Philipsen
|
05-04-2023
Schoten (a):
Jasper Philipsen
|
09-04-2023
Paris - Roubaix :
Mathieu Van Der Poel
|
09-04-2023
Paris - Roubaix :
Mathieu Van Der Poel
|
29-04-2023
Stage 5 Tour de Bretagne :
Jakub Mareczko
|
29-04-2023
Stage 5 Tour de Bretagne :
Jakub Mareczko
|
01-05-2023
Frankfurt am Main :
Søren Andersen
|
01-05-2023
Frankfurt am Main :
Søren Andersen
|
10-05-2023
Stage 5 Giro d'Italia :
Kaden Groves
|
10-05-2023
Stage 5 Giro d'Italia :
Kaden Groves
|
21-05-2023
Antwerpen :
Dries De Bondt
|
21-05-2023
Antwerpen :
Dries De Bondt
|
09-06-2023
Stage 2 Ster Elektrotoer :
Jakub Mareczko
|
09-06-2023
Stage 2 Ster Elektrotoer :
Jakub Mareczko
|
11-06-2023
Brugge :
Jasper Philipsen
|
11-06-2023
Brugge :
Jasper Philipsen
|
14-06-2023
Stage 1 Ronde van België :
Jasper Philipsen
|
14-06-2023
Stage 1 Ronde van België :
Jasper Philipsen
|
17-06-2023
Stage 4 Ronde van België :
Mathieu Van Der Poel
|
17-06-2023
Stage 4 Ronde van België :
Mathieu Van Der Poel
|
18-06-2023
General Classification Ronde van België :
Mathieu Van Der Poel
|
18-06-2023
General Classification Ronde van België :
Mathieu Van Der Poel
|
03-07-2023
Stage 3 Tour de France :
Jasper Philipsen
|
03-07-2023
Stage 3 Tour de France :
Jasper Philipsen
|
04-07-2023
Stage 4 Tour de France :
Jasper Philipsen
|
04-07-2023
Stage 4 Tour de France :
Jasper Philipsen
|
07-07-2023
Stage 7 Tour de France :
Jasper Philipsen
|
07-07-2023
Stage 7 Tour de France :
Jasper Philipsen
|
12-07-2023
Stage 11 Tour de France :
Jasper Philipsen
|
12-07-2023
Stage 11 Tour de France :
Jasper Philipsen
|
23-07-2023
Points classification Tour de France :
Jasper Philipsen
|
23-07-2023
Points classification Tour de France :
Jasper Philipsen
|
24-07-2023
Aalst, Criterium :
Mathieu Van Der Poel
|
24-07-2023
Aalst, Criterium :
Mathieu Van Der Poel
|
25-07-2023
Roeselare, Criterium :
Jasper Philipsen
|
25-07-2023
Roeselare, Criterium :
Jasper Philipsen
|
26-07-2023
Chaam, Criterium :
Mathieu Van Der Poel
|
26-07-2023
Chaam, Criterium :
Mathieu Van Der Poel
|
26-07-2023
Wels, Criterium :
Michael Gogl
|
26-07-2023
Wels, Criterium :
Michael Gogl
|
31-07-2023
Roosendaal :
Jasper Philipsen
|
31-07-2023
Roosendaal :
Jasper Philipsen
|
06-08-2023
World Championship, Road, Elite:
Mathieu Van Der Poel
|
06-08-2023
World Championship, Road, Elite:
Mathieu Van Der Poel
|
10-08-2023
World Championship, Mountainbike, XC, Elite:
Sam Gaze
|
10-08-2023
World Championship, Mountainbike, XC, Elite:
Sam Gaze
|
20-08-2023
Etten-Leur, Criterium :
Mathieu Van Der Poel
|
20-08-2023
Etten-Leur, Criterium :
Mathieu Van Der Poel
|
23-08-2023
Stage 1 Benelux Tour :
Jasper Philipsen
|
23-08-2023
Stage 1 Benelux Tour :
Jasper Philipsen
|
27-08-2023
Merksem :
Lionel Taminiaux
|
27-08-2023
Merksem :
Lionel Taminiaux
|
29-08-2023
Stage 4 Vuelta a España :
Kaden Groves
|
29-08-2023
Stage 4 Vuelta a España :
Kaden Groves
|
30-08-2023
Stage 5 Vuelta a España :
Kaden Groves
|
30-08-2023
Stage 5 Vuelta a España :
Kaden Groves
|
31-08-2023
Kortemark :
Lionel Taminiaux
|
31-08-2023
Kortemark :
Lionel Taminiaux
|
07-09-2023
Izegem :
Dries De Bondt
|
07-09-2023
Izegem :
Dries De Bondt
|
12-09-2023
Desselgem :
Jonas Rickaert
|
12-09-2023
Desselgem :
Jonas Rickaert
|
15-09-2023
Koolskamp :
Jasper Philipsen
|
15-09-2023
Koolskamp :
Jasper Philipsen
|
16-09-2023
Kampenhout :
Mathieu Van Der Poel
|
16-09-2023
Kampenhout :
Mathieu Van Der Poel
|
17-09-2023
Gooik (a):
Jasper Philipsen
|
17-09-2023
Gooik (a):
Jasper Philipsen
|
17-09-2023
Stage 21 Vuelta a España :
Kaden Groves
|
17-09-2023
Stage 21 Vuelta a España :
Kaden Groves
|
17-09-2023
Points classification Vuelta a España :
Kaden Groves
|
17-09-2023
Points classification Vuelta a España :
Kaden Groves
|
19-09-2023
Vichte :
Dries De Bondt
|
19-09-2023
Vichte :
Dries De Bondt
|
24-09-2023
Paris - Chauny :
Jasper Philipsen
|
24-09-2023
Paris - Chauny :
Jasper Philipsen
|
04-10-2023
Leeuwarden :
Jasper Philipsen
|
04-10-2023
Leeuwarden :
Jasper Philipsen
|
08-10-2023
Stage 1 International Presidency Turkey Tour :
Jasper Philipsen
|
08-10-2023
Stage 1 International Presidency Turkey Tour :
Jasper Philipsen
|
09-10-2023
Stage 2 International Presidency Turkey Tour :
Jasper Philipsen
|
09-10-2023
Stage 2 International Presidency Turkey Tour :
Jasper Philipsen
|
11-10-2023
Stage 4 International Presidency Turkey Tour :
Jasper Philipsen
|
11-10-2023
Stage 4 International Presidency Turkey Tour :
Jasper Philipsen
|
15-10-2023
Stage 8 International Presidency Turkey Tour :
Jasper Philipsen
|
15-10-2023
Stage 8 International Presidency Turkey Tour :
Jasper Philipsen
|
17-10-2023
Points classification Tour of Guangxi:
Dries De Bondt
|
17-10-2023
Points classification Tour of Guangxi:
Dries De Bondt
|
29-10-2023
Madrid, Criterium:
Mathieu Van Der Poel
|
29-10-2023
Madrid, Criterium:
Mathieu Van Der Poel
|
11-11-2023
National Championship, Track, Madison, Elite, Belgium:
Robbe Ghys
|
11-11-2023
National Championship, Track, Madison, Elite, Belgium:
Robbe Ghys
|
16-12-2023
Herentals, Cyclo-cross:
Mathieu Van Der Poel
|
16-12-2023
Herentals, Cyclo-cross:
Mathieu Van Der Poel
|
22-12-2023
Mol, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
22-12-2023
Mol, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
23-12-2023
Antwerpen, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
23-12-2023
Antwerpen, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
26-12-2023
Gavere, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
26-12-2023
Gavere, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
28-12-2023
Diegem, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
28-12-2023
Diegem, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
29-12-2023
Loenhout, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
29-12-2023
Loenhout, Cyclo-cross :
Mathieu Van Der Poel
|
30-12-2023
Hulst, Cyclo-cross:
Mathieu Van Der Poel
|
30-12-2023
Hulst, Cyclo-cross:
Mathieu Van Der Poel
|
2023 Fenix - Deceuninck:
|
03-01-2023
Herentals, Cyclo-cross (F):
Puck Pieterse
|
03-01-2023
Herentals, Cyclo-cross (F):
Puck Pieterse
|
07-01-2023
Gullegem, Cyclo-cross (F):
Ceylin Alvarado
|
07-01-2023
Gullegem, Cyclo-cross (F):
Ceylin Alvarado
|
08-01-2023
Cyclopark, Cyclo-cross (F) :
Millie Couzens
|
08-01-2023
Cyclopark, Cyclo-cross (F) :
Millie Couzens
|
14-01-2023
National Championship, Cyclo-cross, Elite, Belgium (F):
Sanne Cant
|
14-01-2023
National Championship, Cyclo-cross, Elite, Belgium (F):
Sanne Cant
|
15-01-2023
National Championship, Cyclo-cross, Elite, The Netherlands (F):
Puck Pieterse
|
15-01-2023
National Championship, Cyclo-cross, Elite, The Netherlands (F):
Puck Pieterse
|
29-01-2023
Besançon, Cyclo-cross (F) :
Puck Pieterse
|
29-01-2023
Besançon, Cyclo-cross (F) :
Puck Pieterse
|
08-02-2023
Maldegem, Cyclo-cross (F) :
Annemarie Worst
|
08-02-2023
Maldegem, Cyclo-cross (F) :
Annemarie Worst
|
11-02-2023
Middelkerke, Cyclo-cross (F) :
Ceylin Alvarado
|
11-02-2023
Middelkerke, Cyclo-cross (F) :
Ceylin Alvarado
|
12-02-2023
European Championship, Track, Scratch, Elite (F):
Maria Martins
|
12-02-2023
European Championship, Track, Scratch, Elite (F):
Maria Martins
|
18-02-2023
Sint-Niklaas, Cyclo-cross (F) :
Annemarie Worst
|
18-02-2023
Sint-Niklaas, Cyclo-cross (F) :
Annemarie Worst
|
26-02-2023
Oostmalle, Cyclo-cross (F) :
Annemarie Worst
|
26-02-2023
Oostmalle, Cyclo-cross (F) :
Annemarie Worst
|
21-05-2023
Antwerpen (F) :
Marthe Truyen
|
21-05-2023
Antwerpen (F) :
Marthe Truyen
|
11-06-2023
Nijlen (F) :
Julie De Wilde
|
11-06-2023
Nijlen (F) :
Julie De Wilde
|
25-06-2023
European Games, Mountainbike (F):
Puck Pieterse
|
25-06-2023
European Games, Mountainbike (F):
Puck Pieterse
|
25-06-2023
National Championship, Road, Elite, Austria (F):
Carina Schrempf
|
25-06-2023
National Championship, Road, Elite, Austria (F):
Carina Schrempf
|
30-06-2023
Ilkley, Criterium (F):
Millie Couzens
|
30-06-2023
Ilkley, Criterium (F):
Millie Couzens
|
26-07-2023
Stage 4 Tour de France Femmes (F) :
Yara Kastelijn
|
26-07-2023
Stage 4 Tour de France Femmes (F) :
Yara Kastelijn
|
20-08-2023
Ampleforth (F) :
Millie Couzens
|
20-08-2023
Ampleforth (F) :
Millie Couzens
|
19-10-2023
Ardooie, Cyclo-cross (F):
Annemarie Worst
|
19-10-2023
Ardooie, Cyclo-cross (F):
Annemarie Worst
|
28-10-2023
Ruddervoorde, Cyclo-cross (F) :
Ceylin Alvarado
|
28-10-2023
Ruddervoorde, Cyclo-cross (F) :
Ceylin Alvarado
|
11-11-2023
Niel, Cyclo-cross (F) :
Ceylin Alvarado
|
11-11-2023
Niel, Cyclo-cross (F) :
Ceylin Alvarado
|
12-11-2023
Dendermonde, Cyclo-cross (F):
Ceylin Alvarado
|
12-11-2023
Dendermonde, Cyclo-cross (F):
Ceylin Alvarado
|
18-11-2023
Merksplas, Cyclo-cross (F):
Ceylin Alvarado
|
18-11-2023
Merksplas, Cyclo-cross (F):
Ceylin Alvarado
|
19-11-2023
Troyes, Cyclo-cross (F) :
Ceylin Alvarado
|
19-11-2023
Troyes, Cyclo-cross (F) :
Ceylin Alvarado
|
17-12-2023
Namur, Cyclo-cross (F) :
Ceylin Alvarado
|
17-12-2023
Namur, Cyclo-cross (F) :
Ceylin Alvarado
|
26-12-2023
Gavere, Cyclo-cross (F) :
Puck Pieterse
|
26-12-2023
Gavere, Cyclo-cross (F) :
Puck Pieterse
|
28-12-2023
Diegem, Cyclo-cross (F) :
Puck Pieterse
|
28-12-2023
Diegem, Cyclo-cross (F) :
Puck Pieterse
|
29-12-2023
Loenhout, Cyclo-cross (F) :
Sanne Cant
|
29-12-2023
Loenhout, Cyclo-cross (F) :
Sanne Cant
|
30-12-2023
Hulst, Cyclo-cross (F):
Puck Pieterse
|
30-12-2023
Hulst, Cyclo-cross (F):
Puck Pieterse
|
2024 Fenix - Deceuninck:
|
07-01-2024
Zonhoven, Cyclo-cross (F) :
Puck Pieterse
|
07-01-2024
Zonhoven, Cyclo-cross (F) :
Puck Pieterse
|
13-01-2024
National Championship, Cyclo-cross, Elite, Belgium (F):
Sanne Cant
|
13-01-2024
National Championship, Cyclo-cross, Elite, Belgium (F):
Sanne Cant
|
28-01-2024
General Classification World Cup, Cyclo-cross, Elite (F):
Ceylin Alvarado
|
28-01-2024
General Classification World Cup, Cyclo-cross, Elite (F):
Ceylin Alvarado
|
10-02-2024
General Classification Superprestige, Cyclo-cross (F) :
Ceylin Alvarado
|
10-02-2024
General Classification Superprestige, Cyclo-cross (F) :
Ceylin Alvarado
|