1958 Libertas - Dr. Mann:
|
09-03-1958
Kuurne, Independant :
Roger Vindevogel
|
09-03-1958
Kuurne, Independant :
Roger Vindevogel
|
08-04-1958
Stage 1 part a Driedaagse van Antwerpen :
Piet Oellibrandt
|
08-04-1958
Stage 1 part a Driedaagse van Antwerpen :
Jan Zagers
|
08-04-1958
Stage 1 part a Driedaagse van Antwerpen :
Jan Zagers
|
08-04-1958
Stage 1 part a Driedaagse van Antwerpen :
Karel De Baere
|
08-04-1958
Stage 1 part a Driedaagse van Antwerpen :
Jozef Verachtert
|
08-04-1958
Stage 1 part a Driedaagse van Antwerpen :
Jozef Verachtert
|
08-04-1958
Stage 1 part a Driedaagse van Antwerpen :
Karel De Baere
|
08-04-1958
Stage 1 part a Driedaagse van Antwerpen :
Piet Oellibrandt
|
13-04-1958
Hoegaarden :
Willy Lauwers
|
13-04-1958
Hoegaarden :
Willy Lauwers
|
27-04-1958
Astene, Independant :
Roger Vindevogel
|
27-04-1958
Astene, Independant :
Roger Vindevogel
|
29-04-1958
Vilvoorde :
Jean Vliegen
|
29-04-1958
Vilvoorde :
Jean Vliegen
|
29-04-1958
Westerlo :
Jozef Verachtert
|
29-04-1958
Westerlo :
Jozef Verachtert
|
04-05-1958
Avelgem, Independant :
Jan Meuris
|
04-05-1958
Avelgem, Independant :
Jan Meuris
|
04-05-1958
Waasmunster, Independant :
Eddy Pauwels
|
04-05-1958
Waasmunster, Independant :
Eddy Pauwels
|
11-05-1958
Liège, Independant (b):
Willy Butzen
|
11-05-1958
Liège, Independant (b):
Willy Butzen
|
15-05-1958
Stage 1 part b Ronde van België :
Frans Van Looveren
|
15-05-1958
Stage 1 part b Ronde van België :
Frans Van Looveren
|
17-05-1958
Stage 3 Ronde van België :
Roger Baens
|
17-05-1958
Stage 3 Ronde van België :
Roger Baens
|
18-05-1958
Avelgem :
Marcel Buys
|
18-05-1958
Avelgem :
Marcel Buys
|
19-05-1958
Mechelen, Amateurs (a):
Benito Vergauwen
|
19-05-1958
Mechelen, Amateurs (a):
Benito Vergauwen
|
25-05-1958
Mandel - Leie - Schelde, Independant :
Eddy Pauwels
|
25-05-1958
Mandel - Leie - Schelde, Independant :
Eddy Pauwels
|
31-05-1958
Kessel :
Jan Zagers
|
31-05-1958
Kessel :
Jan Zagers
|
08-06-1958
Emelgem :
Frans Van Looveren
|
08-06-1958
Emelgem :
Frans Van Looveren
|
14-06-1958
Tongeren :
Roger Baens
|
14-06-1958
Tongeren :
Roger Baens
|
15-06-1958
Brussel/Bruxelles - Liège, Independant :
Roger Vindevogel
|
15-06-1958
Brussel/Bruxelles - Liège, Independant :
Roger Vindevogel
|
16-06-1958
Haacht :
Alfons Van Den Brande
|
16-06-1958
Haacht :
Alfons Van Den Brande
|
18-06-1958
De Panne (a):
Briek Schotte
|
18-06-1958
De Panne (a):
Briek Schotte
|
25-06-1958
Sint-Niklaas, Criterium :
Karel De Baere
|
25-06-1958
Sint-Niklaas, Criterium :
Karel De Baere
|
28-06-1958
Kerksken, Independant :
Eddy Pauwels
|
28-06-1958
Kerksken, Independant :
Eddy Pauwels
|
01-07-1958
Overpelt :
Frans Van Looveren
|
01-07-1958
Overpelt :
Frans Van Looveren
|
06-07-1958
Drieslinter :
Jean Vliegen
|
06-07-1958
Drieslinter :
Jean Vliegen
|
10-07-1958
Gistel :
Karel De Baere
|
10-07-1958
Gistel :
Karel De Baere
|
15-07-1958
Hoegaarden (c):
Roger Vindevogel
|
15-07-1958
Hoegaarden (c):
Roger Vindevogel
|
19-07-1958
Nederboelare - Anzegem :
Frans Van Looveren
|
19-07-1958
Nederboelare - Anzegem :
Frans Van Looveren
|
21-07-1958
Kalmthout (a):
Piet Oellibrandt
|
21-07-1958
Kalmthout (a):
Piet Oellibrandt
|
27-07-1958
Brussel/Bruxelles - Remouchamps, Independant :
Eddy Pauwels
|
27-07-1958
Brussel/Bruxelles - Remouchamps, Independant :
Eddy Pauwels
|
28-07-1958
Schoten (a):
Raymond Vrancken
|
28-07-1958
Schoten (a):
Raymond Vrancken
|
31-07-1958
Tielt :
Frans Van Looveren
|
31-07-1958
Tielt :
Frans Van Looveren
|
02-08-1958
Welle :
Roger Baens
|
02-08-1958
Welle :
Roger Baens
|
11-08-1958
Wilrijk, Derny :
Jan Zagers
|
11-08-1958
Wilrijk, Derny :
Jan Zagers
|
12-08-1958
Amay, Independant :
Joseph Vloeberghs
|
12-08-1958
Amay, Independant :
Joseph Vloeberghs
|
13-08-1958
Beveren-Waas :
Roger Baens
|
13-08-1958
Beveren-Waas :
Roger Baens
|
15-08-1958
Willebroek (a):
Roger Baens
|
15-08-1958
Willebroek (a):
Roger Baens
|
16-08-1958
Beverlo :
Willy Lauwers
|
16-08-1958
Beverlo :
Willy Lauwers
|
16-08-1958
Hemiksem :
Willy Lauwers
|
16-08-1958
Hemiksem :
Willy Lauwers
|
17-08-1958
Tielt-Winge :
Roger Baens
|
17-08-1958
Tielt-Winge :
Roger Baens
|
19-08-1958
Zottegem :
Roger Baens
|
19-08-1958
Zottegem :
Roger Baens
|
20-08-1958
Ruiselede (a):
Roger Vindevogel
|
20-08-1958
Ruiselede (a):
Roger Vindevogel
|
21-08-1958
Oppuurs :
Eddy Pauwels
|
21-08-1958
Oppuurs :
Eddy Pauwels
|
25-08-1958
Stage 3 GP Marvan :
Raymond Vrancken
|
25-08-1958
Stage 3 GP Marvan :
Raymond Vrancken
|
30-08-1958
Leuven (a):
Karel De Baere
|
30-08-1958
Leuven (a):
Karel De Baere
|
30-08-1958
Rijkevorsel :
Jos Hinsen
|
30-08-1958
Rijkevorsel :
Jos Hinsen
|
31-08-1958
Sint-Antonius :
Alfons Hermans
|
31-08-1958
Sint-Antonius :
Alfons Hermans
|
02-09-1958
Merksem :
Joseph Vloeberghs
|
02-09-1958
Merksem :
Joseph Vloeberghs
|
13-09-1958
Berchem :
Alfons Hermans
|
13-09-1958
Berchem :
Alfons Hermans
|
21-09-1958
Nieuwkerken-Waas :
Marcel Buys
|
21-09-1958
Nieuwkerken-Waas :
Marcel Buys
|
28-09-1958
Geel :
Joseph Vloeberghs
|
28-09-1958
Geel :
Joseph Vloeberghs
|
11-10-1958
Niel - Breendonck :
Alfons Hermans
|
11-10-1958
Niel - Breendonck :
Alfons Hermans
|
13-10-1958
Boom :
Frans Van Looveren
|
13-10-1958
Boom :
Frans Van Looveren
|
14-10-1958
Putte-Kapellen :
Karel De Baere
|
14-10-1958
Putte-Kapellen :
Karel De Baere
|
1959 Libertas - Eura Drinks:
|
12-04-1959
Hoeilaart :
Emile Daems
|
12-04-1959
Hoeilaart :
Emile Daems
|
28-04-1959
Westerlo :
Emile Daems
|
28-04-1959
Westerlo :
Emile Daems
|
03-05-1959
Alphen aan den Rijn, Amateurs :
Daan De Groot
|
03-05-1959
Alphen aan den Rijn, Amateurs :
Daan De Groot
|
11-05-1959
Koersel :
Rik Luyten
|
11-05-1959
Koersel :
Rik Luyten
|
19-05-1959
Soignies :
Jan Zagers
|
19-05-1959
Soignies :
Jan Zagers
|
24-05-1959
Genk :
Rik Luyten
|
24-05-1959
Genk :
Rik Luyten
|
26-05-1959
Hulst - Tessenderlo :
Rik Luyten
|
26-05-1959
Hulst - Tessenderlo :
Rik Luyten
|
09-06-1959
Gullegem :
Jozef Van Bael
|
09-06-1959
Gullegem :
Jozef Van Bael
|
13-06-1959
Heule :
Jan Zagers
|
13-06-1959
Heule :
Jan Zagers
|
14-06-1959
National Championship, Track, Stayers, Elite, Belgium:
Paul Depaepe
|
14-06-1959
National Championship, Track, Stayers, Elite, Belgium:
Paul Depaepe
|
05-07-1959
National Championship, Road, Independants, Belgium:
Jean Palmans
|
05-07-1959
National Championship, Road, Independants, Belgium:
Jean Palmans
|
09-07-1959
Wezembeek-Oppem :
Rik Luyten
|
09-07-1959
Wezembeek-Oppem :
Rik Luyten
|
18-07-1959
Haaltert :
Ernest Heyvaert
|
18-07-1959
Haaltert :
Ernest Heyvaert
|
19-07-1959
Sint Willebrord :
Wout Wagtmans
|
19-07-1959
Sint Willebrord :
Wout Wagtmans
|
15-08-1959
Niel - Breendonck :
Rik Luyten
|
15-08-1959
Niel - Breendonck :
Rik Luyten
|
20-08-1959
Geetbets :
Rik Luyten
|
20-08-1959
Geetbets :
Rik Luyten
|
24-08-1959
Zingem, Criterium :
Rik Luyten
|
24-08-1959
Zingem, Criterium :
Rik Luyten
|
25-08-1959
Merendree, Independant :
Benito Vergauwen
|
25-08-1959
Merendree, Independant :
Benito Vergauwen
|
10-09-1959
Nieuwkerken-Waas :
Jozef Mariën
|
10-09-1959
Nieuwkerken-Waas :
Jozef Mariën
|
13-09-1959
Kumtich :
Jan Zagers
|
13-09-1959
Kumtich :
Jan Zagers
|
07-10-1959
Zele :
Emile Daems
|
07-10-1959
Zele :
Emile Daems
|
1961 Libertas - Eura Drinks:
|
19-02-1961
Munte, Cyclo-cross (a):
René De Rey
|
19-02-1961
Munte, Cyclo-cross (a):
René De Rey
|
21-05-1961
Rotselaar, Amateurs :
Hugo Hellemans
|
21-05-1961
Rotselaar, Amateurs :
Hugo Hellemans
|
01-07-1961
Sint-Gillis-Waas :
Gentiel Saelens
|
01-07-1961
Sint-Gillis-Waas :
Gentiel Saelens
|
08-07-1961
Kontich :
André Vlayen
|
08-07-1961
Kontich :
André Vlayen
|
21-07-1961
Kalmthout (a):
André Vlayen
|
21-07-1961
Kalmthout (a):
André Vlayen
|
12-08-1961
Merelbeke :
Gentiel Saelens
|
12-08-1961
Merelbeke :
Gentiel Saelens
|
27-08-1961
Deurne :
Maurice Joosen
|
27-08-1961
Deurne :
Maurice Joosen
|
31-08-1961
Rummen :
Frans Brands
|
31-08-1961
Rummen :
Frans Brands
|
15-09-1961
Berchem :
Frans Van Looveren
|
15-09-1961
Berchem :
Frans Van Looveren
|
30-09-1961
Omloop der Vlaamse Gewesten :
André Vlayen
|
30-09-1961
Omloop der Vlaamse Gewesten :
André Vlayen
|
08-10-1961
Humbeek, Cyclo-cross :
René De Rey
|
08-10-1961
Humbeek, Cyclo-cross :
René De Rey
|
11-11-1961
Vichte, Cyclo-cross :
René De Rey
|
11-11-1961
Vichte, Cyclo-cross :
René De Rey
|
12-11-1961
Gistel, Cyclo-cross :
René De Rey
|
12-11-1961
Gistel, Cyclo-cross :
René De Rey
|
04-12-1961
Zonhoven, Cyclo-cross :
René De Rey
|
04-12-1961
Zonhoven, Cyclo-cross :
René De Rey
|
10-12-1961
Tisselt, Cyclo-cross :
René De Rey
|
10-12-1961
Tisselt, Cyclo-cross :
René De Rey
|
1962 Libertas - Carideng:
|
18-03-1962
Brussel/Bruxelles - Zepperen :
Edward Sels
|
18-03-1962
Brussel/Bruxelles - Zepperen :
Edward Sels
|
01-04-1962
Ronde van Vlaanderen, U23 :
Edward Sels
|
01-04-1962
Ronde van Vlaanderen, U23 :
Edward Sels
|
05-05-1962
Stage 7 part a Ronde van België, Amateurs :
Edward Sels
|
05-05-1962
Stage 7 part a Ronde van België, Amateurs :
Edward Sels
|
23-05-1962
Stockholm, Amateurs:
Edward Sels
|
23-05-1962
Stockholm, Amateurs:
Edward Sels
|
09-06-1962
Kortenhoef :
Piet Damen
|
09-06-1962
Kortenhoef :
Piet Damen
|
10-06-1962
Ganshoren :
Joseph Vloeberghs
|
10-06-1962
Ganshoren :
Joseph Vloeberghs
|
15-06-1962
Stage 2 Tour de Suisse :
Joseph Vloeberghs
|
15-06-1962
Stage 2 Tour de Suisse :
Joseph Vloeberghs
|
24-06-1962
Betekom :
Joseph Vloeberghs
|
24-06-1962
Betekom :
Joseph Vloeberghs
|
03-07-1962
Nederbrakel :
Joseph Vloeberghs
|
03-07-1962
Nederbrakel :
Joseph Vloeberghs
|
04-07-1962
Wavre :
Jan Zagers
|
04-07-1962
Wavre :
Jan Zagers
|
19-07-1962
Mechelen :
Jaap Kersten
|
19-07-1962
Mechelen :
Jaap Kersten
|
21-07-1962
Dinteloord :
Piet Damen
|
21-07-1962
Dinteloord :
Piet Damen
|
17-08-1962
Geel (a):
Joseph Vloeberghs
|
17-08-1962
Geel (a):
Joseph Vloeberghs
|
09-09-1962
Helmond :
Piet Damen
|
09-09-1962
Helmond :
Piet Damen
|
16-09-1962
Sint-Lenaarts :
Edward Sels
|
16-09-1962
Sint-Lenaarts :
Edward Sels
|
1963 Libertas:
|
19-01-1963
Merelbeke, Cyclo-cross (c):
René De Rey
|
19-01-1963
Merelbeke, Cyclo-cross (c):
René De Rey
|
26-01-1963
Sterrebeek, Cyclo-cross, Amateurs :
Frans Paul Sol
|
26-01-1963
Sterrebeek, Cyclo-cross, Amateurs :
Frans Paul Sol
|
17-03-1963
Barcelona (a):
Adolf De Waele
|
17-03-1963
Barcelona (a):
Adolf De Waele
|
09-05-1963
Stage 9 Vuelta a España :
Roger Baens
|
09-05-1963
Stage 9 Vuelta a España :
Roger Baens
|
14-05-1963
Stage 14 Vuelta a España :
Roger Baens
|
14-05-1963
Stage 14 Vuelta a España :
Roger Baens
|
08-06-1963
National Championship, Track, Stayers, Elite, Belgium:
Léo Proost
|
08-06-1963
National Championship, Track, Stayers, Elite, Belgium:
Léo Proost
|
09-06-1963
Waasmunster, Amateurs :
Ludo Verhoeven
|
09-06-1963
Waasmunster, Amateurs :
Ludo Verhoeven
|
17-06-1963
Saint-Omer :
Oswald Declercq
|
17-06-1963
Saint-Omer :
Oswald Declercq
|
30-06-1963
Torhout (a):
Oswald Declercq
|
30-06-1963
Torhout (a):
Oswald Declercq
|
04-07-1963
Stage 5 Tour de l'Avenir :
Samuel Van Sweevelt
|
04-07-1963
Stage 5 Tour de l'Avenir :
Samuel Van Sweevelt
|
15-07-1963
Stal - Koersel :
Samuel Van Sweevelt
|
15-07-1963
Stal - Koersel :
Samuel Van Sweevelt
|
22-07-1963
Zichem :
Théo Mertens
|
22-07-1963
Zichem :
Théo Mertens
|
26-07-1963
Mol :
Théo Mertens
|
26-07-1963
Mol :
Théo Mertens
|
07-08-1963
World Championship, Track, Stayers, Elite:
Léo Proost
|
07-08-1963
World Championship, Track, Stayers, Elite:
Léo Proost
|
07-08-1963
Willebroek, Amateurs :
Joseph Dries
|
07-08-1963
Willebroek, Amateurs :
Joseph Dries
|
17-09-1963
Bonheiden :
Théo Mertens
|
17-09-1963
Bonheiden :
Théo Mertens
|
24-09-1963
Vichte :
Théo Mertens
|
24-09-1963
Vichte :
Théo Mertens
|
28-09-1963
Ingelmunster :
Théo Mertens
|
28-09-1963
Ingelmunster :
Théo Mertens
|
19-10-1963
Huldenberg, Cyclo-cross (a):
René De Rey
|
19-10-1963
Huldenberg, Cyclo-cross (a):
René De Rey
|
10-11-1963
Battel, Cyclo-cross :
René De Rey
|
10-11-1963
Battel, Cyclo-cross :
René De Rey
|
11-11-1963
Niel, Cyclo-cross :
René De Rey
|
11-11-1963
Niel, Cyclo-cross :
René De Rey
|
04-12-1963
Zonhoven, Cyclo-cross :
René De Rey
|
04-12-1963
Zonhoven, Cyclo-cross :
René De Rey
|
14-12-1963
Wenduine, Cyclo-cross :
René De Rey
|
14-12-1963
Wenduine, Cyclo-cross :
René De Rey
|
21-12-1963
Ertvelde, Cyclo-cross (b):
René De Rey
|
21-12-1963
Ertvelde, Cyclo-cross (b):
René De Rey
|
22-12-1963
Kalken, Cyclo-cross :
René De Rey
|
22-12-1963
Kalken, Cyclo-cross :
René De Rey
|
1964 Lamot - Libertas:
|
10-05-1964
General Classification Tour de Romandie :
Rolf Maurer
|
10-05-1964
General Classification Tour de Romandie :
Rolf Maurer
|
25-05-1964
Stage 10 Giro d'Italia :
Rolf Maurer
|
25-05-1964
Stage 10 Giro d'Italia :
Rolf Maurer
|
05-06-1964
Aartrijke :
André Lauwers
|
05-06-1964
Aartrijke :
André Lauwers
|
12-06-1964
Stage 2 Tour de Suisse :
Rolf Maurer
|
12-06-1964
Stage 2 Tour de Suisse :
Rolf Maurer
|
13-06-1964
Stage 3 Tour de Suisse :
Rolf Maurer
|
13-06-1964
Stage 3 Tour de Suisse :
Rolf Maurer
|
17-06-1964
Stage 7 General Classification Tour de Suisse :
Rolf Maurer
|
17-06-1964
Stage 7 General Classification Tour de Suisse :
Rolf Maurer
|
05-08-1964
Harelbeke (d):
Oswald Declercq
|
05-08-1964
Harelbeke (d):
Oswald Declercq
|
24-08-1964
Zingem :
Oswald Declercq
|
24-08-1964
Zingem :
Oswald Declercq
|