2002 Ondernemers van Nature:
|
24-03-2002
Haarsteeg (F) :
Martine Bras
|
24-03-2002
Haarsteeg (F) :
Martine Bras
|
27-04-2002
Borsele (F) :
Loes Gunnewijk
|
27-04-2002
Borsele (F) :
Loes Gunnewijk
|
30-07-2002
Commonwealth Games, Track, Points race (F):
Kate Bates
|
30-07-2002
Commonwealth Games, Track, Points race (F):
Kate Bates
|
13-08-2002
Maria-ter-Heide (F) :
Kate Bates
|
13-08-2002
Maria-ter-Heide (F) :
Kate Bates
|
18-08-2002
Haasdonk (F) :
Kate Bates
|
18-08-2002
Haasdonk (F) :
Kate Bates
|
2005 Vrienden van het Platteland:
|
10-04-2005
Stage 3 Ronde van Drenthe (F) :
Kristy Miggels
|
10-04-2005
Stage 3 Ronde van Drenthe (F) :
Kristy Miggels
|
08-05-2005
Veldhoven (F) :
Kristy Miggels
|
08-05-2005
Veldhoven (F) :
Kristy Miggels
|
17-05-2005
Stage 4 Tour de l'Aude Cycliste Féminin (F) :
Loes Gunnewijk
|
17-05-2005
Stage 4 Tour de l'Aude Cycliste Féminin (F) :
Loes Gunnewijk
|
28-05-2005
Rijssen (F) :
Chantal Beltman
|
28-05-2005
Rijssen (F) :
Chantal Beltman
|
17-06-2005
Stage 2 RaboSter Zeeuwsche Eilanden (F) :
Chantal Beltman
|
17-06-2005
Stage 2 RaboSter Zeeuwsche Eilanden (F) :
Chantal Beltman
|
24-09-2005
Kieldrecht (F) :
Andrea Bosman
|
24-09-2005
Kieldrecht (F) :
Andrea Bosman
|
18-12-2005
Boxtel, Cyclo-cross (F) :
Loes Gunnewijk
|
18-12-2005
Boxtel, Cyclo-cross (F) :
Loes Gunnewijk
|
31-12-2005
Herford, Cyclo-cross (F) :
Loes Gunnewijk
|
31-12-2005
Herford, Cyclo-cross (F) :
Loes Gunnewijk
|
2006 Therme Skincare:
|
04-03-2006
Sydney, 500 m (F) :
Yvonne Hijgenaar
|
04-03-2006
Sydney, 500 m (F) :
Yvonne Hijgenaar
|
15-04-2006
Apeldoorn (F) :
Bertine Spijkerman
|
15-04-2006
Apeldoorn (F) :
Bertine Spijkerman
|
23-04-2006
Sneek (F) :
Bertine Spijkerman
|
23-04-2006
Sneek (F) :
Bertine Spijkerman
|
13-05-2006
Kampen (F) :
Bertine Spijkerman
|
13-05-2006
Kampen (F) :
Bertine Spijkerman
|
19-05-2006
Haren (F) :
Elisabeth Braam
|
19-05-2006
Haren (F) :
Elisabeth Braam
|
15-07-2006
Stage 4 part b Tour de Bretagne (F) :
Bertine Spijkerman
|
15-07-2006
Stage 4 part b Tour de Bretagne (F) :
Bertine Spijkerman
|
19-08-2006
De Klinge (F) :
Bertine Spijkerman
|
19-08-2006
De Klinge (F) :
Bertine Spijkerman
|
12-09-2006
Stage 1 Giro della Toscana Int. Femminile (F) :
Elisabeth Braam
|
12-09-2006
Stage 1 Giro della Toscana Int. Femminile (F) :
Elisabeth Braam
|
12-09-2006
Stage 1 Giro della Toscana Int. Femminile (F) :
Irene Van Den Broek
|
12-09-2006
Stage 1 Giro della Toscana Int. Femminile (F) :
Irene Van Den Broek
|
16-12-2006
Moscou, Team Sprint (F) :
Yvonne Hijgenaar
|
16-12-2006
Moscou, Team Sprint (F) :
Yvonne Hijgenaar
|
2008 Restore Cycling Ladies :
|
23-05-2008
Uithuizen (F) :
Suzanne Kuiper
|
23-05-2008
Uithuizen (F) :
Suzanne Kuiper
|
17-08-2008
Nispen (F) :
Suzanne Kuiper
|
17-08-2008
Nispen (F) :
Suzanne Kuiper
|
18-10-2008
Poortugaal, Cyclo-cross (F) :
Esther Kortekaas
|
18-10-2008
Poortugaal, Cyclo-cross (F) :
Esther Kortekaas
|
19-10-2008
Almelo, Cyclo-cross (F) :
Kirsten Peetoom
|
19-10-2008
Almelo, Cyclo-cross (F) :
Kirsten Peetoom
|
2009 Restore - Reppel - SK Bouw:
|
28-03-2009
Strijen (F) :
Claudia Witteveen
|
28-03-2009
Strijen (F) :
Claudia Witteveen
|
03-05-2009
Stage 2 Wervershoof (F) :
Claudia Witteveen
|
03-05-2009
Stage 2 Wervershoof (F) :
Claudia Witteveen
|
03-05-2009
General Classification Wervershoof (F) :
Claudia Witteveen
|
03-05-2009
General Classification Wervershoof (F) :
Claudia Witteveen
|
2012 Tibco - to the Top:
|
24-05-2012
Prologue The Exergy Tour (F):
Tara Whitten
|
24-05-2012
Prologue The Exergy Tour (F):
Tara Whitten
|
24-06-2012
National Championship, Road, Elite, United States of America (F):
Megan Guarnier
|
24-06-2012
National Championship, Road, Elite, United States of America (F):
Megan Guarnier
|
27-09-2012
National Championship, Track, Pursuit, Elite, United States of America (F):
Lauren Hall
|
27-09-2012
National Championship, Track, Pursuit, Elite, United States of America (F):
Lauren Hall
|